Centrum Leczenia Niepłodności Małżeńskiej Kriobank

(29 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Leczenia Niepłodności Małżeńskiej Kriobank

Stołeczna 11, Przydworcowe

15-879, Białystok, podlaskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Andrzej Grycz

  Anestezjolog,

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Doktor przygotowywał mnie już 4 razy do zabiegu w Klinice Bocian Białystok. Bardzo się cieszę, że podczas tych trudnych wizyt był przy mnie. Wspaniały lekarz i bardzo ciepły człowiek.
   Panie Doktorze dziękuję za opiekę.

  • I
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Lekarz ze wspaniałym podejściem do pacjenta, miałam przyjemność spotkać się z Panem Doktorem 10 stycznia 2017 w klinice na Parkowej. Redukcja stresu do minimum. Troska po operacji. Rozmowa o literaturze rosyjskiej pomogła zapomnieć o tym co mnie czeka. Więcej takich lekarzy z ludzkim podejściem

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Waldemar Kuczyński

  Ginekolog, prof. dr hab. n. med.

  • J
   Lokalizacja: Centrum Leczenia Niepłodności Małżeńskiej KriobankUsługa: konsultacja leczenia niepłodności

   Profesor z ogromnym doświadczeniem i wiedzą, ale również świetnym podejściem. Odpowie na każde zadane pytanie. Po wielu latach starań, gdy już straciłam nadzieję że może się udać, dziś na świecie jest Pola.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Leczenia Niepłodności Małżeńskiej Kriobank

   Niestety nie mogę polecić lekarza. Poszłam na wizytę żeby ocenić czy wszystko że mną jest wporzadku. Wcześniejsze problemy dotyczyły męża ale otrzymał pomoc w Warszawie, jego wyniki są dobre. Pan doktor skrytykował to co zrobili tamci lekarze mimo dobrych wyników i przekonywał nas, że popełniliśmy ogromny błąd. Jeśli chodzi o mnie zrobiono badania właściwie nie dowiedziałam się czy coś jest nie tak czy wszystko jest ok. Zostawiłam tam mnóstwo pieniędzy za właściwie 3 wizyty. Na 2 wizycie lekarz jasno powiedział szkoda czasu na leczenie i pieniędzy korzystajcie z programu póki jest finansowany... w głowie się nie mieści ze by takie rzeczy słyszeć bez żadnej diagnozy-niczego.

  Zobacz wszystkie opinie (35) o tym lekarzu