O nas

Centrum Edukacji Zdrowotnej to wyjątkowe na mapie warszawskiego Ursynowa miejsce, oferujące usługi mające na celu szeroko rozumiane propagowanie edukacji zdrowotnej.

Do Państwa dyspozycji jest zespół osób, dla których celem nadrzędnym jest profesjonalizm, indywidualne podejście do każdego kto zechce odwiedzić nasze miejsce, jak również ciepła i rodzinna atmosfera pozwalająca na uzyskanie potrzebnego wsparcia zarówno przez najmłodszych jak i dorosłych pacjentów.

Miejsce stworzone zostało przez osoby, które od ponad 15 lat związane są z działalnością mającą na celu promocję zdrowego stylu życia, a profesjonalne wsparcie współpracowników umożliwia odwiedzającym Centrum Edukacji Zdrowotnej wykształcenie praktycznych umiejętności, dokonywanie świadomych wyborów – w tym m.in. żywieniowych i zdrowotnych - oraz zapobieganie powstawaniu niekorzystnych wzorców zachowań społecznych, które przyczyniają się do podwyższania ryzyka powstawania chorób.

WSPÓŁPRACA
Fundacja Tam i z powrotem i Polskie Towarzystwo Onkologii Klinicznej
Dzięki współpracy z Fundacją Tam i z Powrotem i Polskim Towarzystwem Onkologii Klinicznej w ramach pierwszego, ogólnopolskiego Programu Edukacji Onkologicznej, oferujemy kompleksową opiekę stanowiącą uzupełnienie tradycyjnej opieki medycznej.

Usługi edukacyjne i porady specjalistyczne są cennym i ważnym dopełnieniem we wszystkich fazach choroby nowotworowej. Wsparciem objęci są zarówno chorzy, rodziny i ich bliscy, jak i pracownicy medyczni oraz wolontariusze.

W Centrum Edukacji Zdrowotnej dostępna jest czytelnia oraz poradniki wydane w ramach długoletniej, bezpłatnej akcji wydawniczej „Razem zwyciężymy raka!”

Powyższe usługi dofinansowane są w ramach środków Programu Edukacji Onkologicznej.
Szczegóły współpracy www.programedukacjionkologicznej.pl
Dowiedz się więcej
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (86)

Ogólna ocena

  S
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. i n. o zdr. Iwona Sajór konsultacja dietetyczna

  Pani doktor ma ogromną wiedzę i empatię. Odpowiedziała kompleksowo na wszystkie moje pytania i pomogła mi dobrać dietę, ktora działa dla mnie. Pomogła mi o wiele bardziej niż gastrolodzy, którzy chcieli stosować inwazyjne leczenie, albo mieli gdzieś moje objawy. Bardzo dziękuję!

  J
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Maciej Krzakowski Profesorskie konsultacje onkologiczne

  Profesor w zrozumiały sposób, w przyjaznej atmosferze, wyjaśnił wszystkie zagadnienia oraz wskazał kierunki leczenia. Wizyta bardzo pomogła w dalszym postępowaniu. Absolutnie wybitny specjalista i lekarz z powołania.

  P
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. i n. o zdr. Iwona Sajór konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)

  Absolutnie polecam ! Profesjonalizm, empatia ! rzadko spotykane .

  Z
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Zuzanna Suchecka Konsultacja psychologiczna

  Podczas konsultacji, pani doktor wykazała się dużą wiedzą i doświadczeniem. Język, którym tłumaczyła różne zagadnienia, był przystępny i zrozumiały. Wyjaśniła nam w jasny sposób, jakie mogą być przyczyny występujących problemów, jakie są dostępne opcje terapeutyczne oraz jakie korzyści może przynieść terapia. Jestem wdzięczna za wsparcie, jakie otrzymaliśmy.Pani doktor nie tylko pomogła nam zrozumieć trudności naszego dziecka, ale również podzieliła się praktycznymi wskazówkami, które możemy wdrożyć w codziennym życiu, aby lepiej wspierać jego rozwój.Teraz czekamy na liście rezerwowej na terapię, co świadczy o tym, że pani doktor cieszy się dużym zaufaniem pacjentów, a jej podejście i umiejętności są cenione. Jesteśmy pewni, że dzięki współpracy z panią doktor nasze dziecko będzie miało szansę na lepszy rozwój i pokonanie napotykanych trudności.Gorąco polecamy panią Zuzannę.Jej profesjonalizm, empatia i merytoryczna wiedza sprawiają, że można czuć się naprawdę zaopiekowanym.

  S
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Łukasz Grotowski konsultacja fizjoterapeutyczna

  Na prawdę polecam Łukasza, świetny osteopata! Bardzo duża wiedza połączona z indywidualnym podejściem do pacjęta. Dostrzega nie tylko sama problem, ale jego przyczynę i skutecznie pomaga wrócić do pełnej sprawności przy okazji pokazując i ucząc zarazem co zrobić aby po prostu być zdrowym. To on mi pokazał, że często drobna zmiana potrafi mieć znamienne skutki dla mojego dobrostanu. Więc jeśli chcecie się wyleczyć a nie tylko leczyć to polecam Łukasza. Z gabinetu wyniesiemy nie tylko poprawę naszego zdrowia ale też wskazówki jak to dobre zdrowie utrzymać.

  J
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Zuzanna Suchecka psychoterapia indywidualna

  Bardzo pomocna, empatyczna Osoba która pomogła mojej Córce i zdobyła Jej zaufanie. Dziękuję i polecam.

  mgr Zuzanna Suchecka

  Pani Justyno to ja dziękuje za zaufanie i powierzenie mi swojego najcenniejszego skarbu-Córki. Trzymam mocno kciuki za dalszy rozwój :)

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. i n. o zdr. Iwona Sajór konsultacja dietetyczna

  Od 2020 roku lecze się na WZJG, do p. Iwony trafiłem ok pół roku temu. Do tej pory stosowałem bardzo restrykcyjną dietę polegającą na eliminacji wielu produktów "nieprzyjaznych" dla tej choroby przy jednocześnie bagatej suplementacji witamin i minerałów. Zacząłem stopniowo wprowadzać artykuły ktore Pani Dietetyk mi zaleciła i ograniczać suplementację. Po ok 4 miesiącach mam uregulowaną dietę zawierająca wszystkie niezbędne minerały, objawy charakterystyczne dla WZJG występują bardzo rzadko, chyba że się o to dobrze "postaram". Dziękuję za pomoc i pozostaję w kontakcie.

  B
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Łukasz Grotowski konsultacja fizjoterapeutyczna

  Świetny osteopata, szczegółowo wyjaśnił przyczynę dolegliwości i wszystko naprawił krótką serią zabiegów. Dał także wskazówki na przyszłość jak unikać podobnych kontuzji. Pełen profesjonalizm i świetne podejście do pacjenta.

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Łukasz Grotowski konsultacja fizjoterapeutyczna

  Bardzo polecam, już po pierwszej wizycie poczułem duża ulgę w bólu kręgosłupa.

  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Łukasz Grotowski konsultacja fizjoterapeutyczna (kolejna wizyta)

  Bardzo polecam że względu na umiejętności, wiedzę i podejście do pacjenta. Pan Łukasz jest niezwykle zaangażowany, zawsze wnikliwie szuka źródła problemu i wykonuje swoją pracę z pasją. Jestem wieloletnim pacjentem i nigdy się nie zawiodłem. Dzięki wizytom dużo nauczyłem się o swoim ciele.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania