O nas

Centrum Edukacji Zdrowotnej to wyjątkowe na mapie warszawskiego Ursynowa miejsce, oferujące usługi mające na celu szeroko rozumiane propagowanie edukacji zdrowotnej. Do Państwa dyspozycji jest zespół osób, dla których celem nadrzędnym jest profesjonalizm, indywidualne podejście do każdego kto zechce odwiedzić nasze miejsce, jak również ciepła i rodzinna atmosfera pozwalająca na uzyskanie potrzebnego wsparcia zarówno przez najmłodszych jak i dorosłych pacjentów. Miejsce stworzone zostało przez osoby, które od ponad 15 lat związane są z działalnością mającą na celu promocję zdrowego stylu życia, a profesjonalne wsparcie współpracowników umożliwia odwiedzającym Centrum Edukacji Zdrowotnej wykształcenie praktycznych umiejętności, dokonywanie świadomych wyborów – w tym m.in. żywieniowych i zdrowotnych - oraz zapobieganie powstawaniu niekorzystnych wzorców zachowań społecznych, które przyczyniają się do podwyższania ryzyka powstawania chorób. WSPÓŁPRACA Fundacja Tam i z powrotem i Polskie Towarzystwo Onkologii Klinicznej Dzięki współpracy z Fundacją Tam i z Powrotem i Polskim Towarzystwem Onkologii Klinicznej w ramach pierwszego, ogólnopolskiego Programu Edukacji Onkologicznej, oferujemy kompleksową opiekę stanowiącą uzupełnienie tradycyjnej opieki medycznej. Usługi edukacyjne i porady specjalistyczne są cennym i ważnym dopełnieniem we wszystkich fazach choroby nowotworowej. Wsparciem objęci są zarówno chorzy, rodziny i ich bliscy, jak i pracownicy medyczni oraz wolontariusze. W Centrum Edukacji Zdrowotnej dostępna jest czytelnia oraz poradniki wydane w ramach długoletniej, bezpłatnej akcji wydawniczej „Razem zwyciężymy raka!” Powyższe usługi dofinansowane są w ramach środków Programu Edukacji Onkologicznej. Szczegóły współpracy www.programedukacjionkologicznej.pl
Dowiedz się więcej

Opinie o lekarzach z tej placówki (73)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Kinga Bystrek Inny

  Pani Kinga jest specjalistką, która wspiera mnie już od dłuższego czasu. Nigdy nie poczułem się oceniany, kontakt z Panią Kingą złapałem niemal natychmiastowo. Miałem styczność z wieloma psychologami i psychoterapeutami, ale to Pani Kinga jest osobą, z którą pracuje nad sobą i która sprawia, że się rozwijam.


  F
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr Iwona Sajór konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)

  Moja wizyta u Pani doktor wiązała się z moją chorobą - wrzodziejącym zapaleniem jelita grubego. Wizyta odbyła się punktualnie, a dr poświęciła mi aż 90 minut swojego czasu (domyślnie 50 min.), podczas których w rzeczowy, obrazowy I łatwy do zapamiętania sposób opisała co i jakpowinienem spożywać, by stan mojego zdrowia się poprawił. Komunikacja z Panią Iwoną Sajór była bardzo przyjemna, okraszona uśmiechem i żartem. Gorąco polecam.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Zuzanna Suchecka Konsultacja psychologiczna

  Polecam bardzo Panią Zuzannę. Trzecia psycholog mojego dziecka i jak się okazało dopiero teraz trafiliśmy w dobre ręce. Córka jest w trakcie terapii (depresja, lęki). Nawiązała bardzo dobry kontakt. Pomoc jest fachowa, zawsze wyczerpujące wyjaśnienia też dla rodziców, przede wszystkim pomoc dziecku. Pani psycholog przemiła, z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Trzymam kciuki za ciąg dalszy..

  mgr Zuzanna Suchecka

  Dziekuje Pani Joanno za miłe słowa i zaufanie.
  Pozdrawiam serdecznie


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Zuzanna Suchecka Konsultacja psychologiczna

  Z całego serca polecam Panią Zuzannę.
  Dzięki Pani Zuzannie zrozumieliśmy, że zachowanie naszego dziecka wynika z głównej mierze z relację pomiędzy nami - rodzicami i córką oraz z atmosfery panującej w rodzinie. Dzięki wskazówkom Pani Zuzanny znacznie poprawiliśmy relację w domu, a przede wszystkim zrozumieliśmy z czego wynikają zachowania i nastroje naszej córki. Zauważyliśmy, że dotychczasowe reakcje nas, jako rodziców, miały zupełnie odwrotny skutek, i że najważniejsze jest wzmacnianie i wspieranie córki i stworzenie przyjaznej atmosfery w domu.Z perspektywy roku kiedy córka uczęszcza na terapię mogę stwierdzić, że Pani Zuzanna miała i ma pozytywny wpływ nie tylko na nasze dziecko, ale na każdego z nas z osobna.
  Serdecznie dziękujemy Pani Zuzanno :-)

  mgr Zuzanna Suchecka

  Serdecznie dziękuję za przemiłe słowa.


  H
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr Iwona Sajór konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)

  Jestem niesamowicie zadowolona z wizyty. Pani dr z ogromną wiedzą i niespoyykana intuicja do tego mila i ciepla. Od dłuższego czasu borykałam się z dolegliwościami które inni lekarze bagatelizowali. Dzięki niej zrobiłam nastepne badania. Mam wreszcie diagnozę i mogę zacząć się leczyć. Jestem bardzo wdzieczna( również za poświęcony czas. Wizyta trwała 1,5godziny). Oby więcej było takich lekarzy. Serdecznie polecam.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania