Centrum Edukacji Onkologicznej OKNO

(25 opinii)

Oferujemy kompleksową opiekę psychologiczną oraz dietetyczną stanowiącą uzupełnienie tradycyjnej opieki medycznej we wszystkich fazach choroby nowotworowej. Wsparciem mogą zostać objęci zarówno chor... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Edukacji Onkologicznej OKNO

płk. Leopolda Lisa-Kuli 19 (Galeria Graffica I piętro, lok 127)

35-025, Rzeszów, podkarpackie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

Oferujemy kompleksową opiekę psychologiczną oraz dietetyczną stanowiącą uzupełnienie tradycyjnej opieki medycznej we wszystkich fazach choroby nowotworowej.
Wsparciem mogą zostać objęci zarówno chorzy oraz ich bliscy, jak i pracownicy medyczni oraz wolontariusze

Dietetyk kliniczny - indywidualne konsultacje z dietetykiem klinicznym - pierwsza wizyta obejmuje analizę dokumentacji medycznej, wykonanie pomiarów antropometrycznych (waga, wymiary ciała) oraz szczegółowy wywiad żywieniowy. Z porad dietetycznych mogą skorzystać również osoby ze współistniejącymi chorobami oraz po zabiegach chirurgicznych takich jak kolostomia czy nefrostomia.

Psychoonkolog- indywidualne konsultacje z psychologiem dla osób preferujących kontakt w cztery oczy. Prowadzimy również konsultacje dla Rodzin Osób chorujących.

Grupy wsparcia- bezpłatne spotkania grupy dla Pacjentów onkologicznych oraz grupy dla ich bliskich

warsztaty żywieniowe- bezpłatne spotkania z dietetykiem na temat ogólnych zaleceń żywieniowych podczas leczenia onkologicznego
Wszystkie grupowe formy wsparcia są bezpłatne!

W naszym Centrum znajdziecie Państwo również mnóstwo bezpłatnych materiałów i broszur informacyjnych na temat leczenia chorób onkologicznych, żywienia w chorobie, rehabilitacji oraz radzenia sobie z emocjami.

Zabiegi

 • Konsultacja psychoonkologa
 • Konsultacja dietetyka klinicznego
 • Grupa wsparcia dla pacjentów onkologicznych
 • Warsztaty żywieniowe
więcej

Choroby

 • Nowotwór
 • Rak

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Dorota Leniar (Samborska)

  Psycholog, mgr

  • D
   Lokalizacja: Ośrodek Inicjatyw Psychologicznych GAMA

   Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor, była to pierwsza wizyta ale na pewno będę kontynuować terapię. Empatia i zrozumienie ze strony Pani Doktor sprawiło że czuję się lepiej i wierzę że wszystko będzie dobrze :) bardzo polecam :)

  • E

   Pani Dorota jest bardzo pomocną i życzliwą osobą a zarazem kompetentnym specjalistą. Jest zaangażowana w sprawy pacjenta. Wizyta przebiegła miło i przyjemnie. Zdecydowanie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (24) o tym lekarzu


 • Małgorzata Solecka

  Dietetyk, mgr

  • M
   Lokalizacja: Centrum Edukacji Onkologicznej OKNO

   Pani Małgorzata to wspaniały specjalista. Trafiłem do Pani Małgosi z polecenia i była to jedna z lepszych decyzji podczas leczenia. Pani dietetyk, to nie tylko bardzo dobry specjalista ale przede wszystkim wspaniały człowiek, bardzo ciepła, cierpliwa i zawsze uśmiechnięta, a to bardzo ważne w tak ciężkiej chorobie. Mogłem liczyć na stały kontakt ze strony Pani Małgosi, zawsze odbiera telefon czy odpisuje na maile- nie pozostawia chorego bez odpowiedzi. Z całego serca serdecznie polecam Panią Małgosie!"