Centrum Edukacji Onkologicznej OKNO

(5 opinii)

Drodzy Państwo! Po 3 latach dobrej i owocnej współpracy z Galerią Graffica, z którą kojarzy nas większość Pacjentów, postanowiliśmy odkrywać nowe możliwości lokalizacyjne. Od lutego Centrum Edukacji... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Edukacji Onkologicznej OKNO

plac Śreniawitów 9/2

35-032 , Rzeszów , podkarpackie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Drodzy Państwo!
Po 3 latach dobrej i owocnej współpracy z Galerią Graffica, z którą kojarzy nas większość Pacjentów, postanowiliśmy odkrywać nowe możliwości lokalizacyjne.
Od lutego Centrum Edukacji Onkologicznej oraz Ośrodek GAMA znajdziecie 500m dalej – przy Placu Śreniawitów 9/2. Lokal znajduje się w pierwszym zespole kamienic po prawej stronie na ulicy Hetmańskiej (od strony Zamku).
Część z Was na pewno ucieszy informacja, że w nowym lokalu mamy okna, a dzięki temu również żywe rośliny, których brakowało nam dotychczas :)
Oczywiście nadal podtrzymujemy standardy wygodnej poczekalni, kącika kawowego oraz windy.
Nowy lokal nie ma sali warsztatowej, więc na większe spotkania będziemy Was zapraszać do zaprzyjaźnionych miejsc, natomiast małe grupy wsparcia będą nadal mogły funkcjonować jak tylko sytuacja pandemiczna wróci do normy.
Mamy nadzieję, że zmiany Wam się spodobają :)

Oferujemy kompleksową opiekę psychologiczną oraz dietetyczną stanowiącą uzupełnienie tradycyjnej opieki medycznej we wszystkich fazach choroby nowotworowej.
Wsparciem mogą zostać objęci zarówno chorzy oraz ich bliscy, jak i pracownicy medyczni oraz wolontariusze

Dietetyk kliniczny - indywidualne konsultacje z dietetykiem klinicznym - pierwsza wizyta obejmuje analizę dokumentacji medycznej, wykonanie pomiarów antropometrycznych (waga, wymiary ciała) oraz szczegółowy wywiad żywieniowy. Z porad dietetycznych mogą skorzystać również osoby ze współistniejącymi chorobami oraz po zabiegach chirurgicznych takich jak kolostomia czy nefrostomia.

Psychoonkolog- indywidualne konsultacje z psychologiem dla osób preferujących kontakt w cztery oczy. Prowadzimy również konsultacje dla Rodzin Osób chorujących.

Grupy wsparcia- bezpłatne spotkania grupy dla Pacjentów onkologicznych oraz grupy dla ich bliskich

warsztaty żywieniowe- bezpłatne spotkania z dietetykiem na temat ogólnych zaleceń żywieniowych podczas leczenia onkologicznego
Wszystkie grupowe formy wsparcia są bezpłatne!

W naszym Centrum znajdziecie Państwo również mnóstwo bezpłatnych materiałów i broszur informacyjnych na temat leczenia chorób onkologicznych, żywienia w chorobie, rehabilitacji oraz radzenia sobie z emocjami.

Zabiegi

 • Konsultacja psychoonkologa
 • Konsultacja dietetyka klinicznego
 • Grupa wsparcia dla pacjentów onkologicznych
 • Warsztaty żywieniowe
więcej

Choroby

 • Nowotwór
 • Rak

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Dorota Leniar (Samborska) Inny

  Bardzo polecam współpracę z Panią Dorotą.
  Osobą niezwykle ciepła, kompetentna, cierpliwa i empatyczna.
  Dzięki jej pomocy wyszłam z kryzysu i mam nadzieję, że dzięki wiedzy, którą otrzymałam będę sobie radzić w każdej trudnej sytuacji w życiu.
  Dziękuję!

  mgr Dorota Leniar (Samborska)

  Dziękuję serdecznie i pozdrawiam :)

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Dorota Leniar (Samborska) Inny

  Pani Dorota to niezwykle serdeczna, ciepła osoba, a także świetny specjalista. Nie narzuca niczego na siłę, daje swobodę i przestrzeń, nie ocenia, pomaga w odnalezieniu siebie i swojej drogi. Spotkania z Nią uważam za niezwykle owocne i satysfakcjonujące. Serdecznie polecam.

  mgr Dorota Leniar (Samborska)

  Dziękuję za pozytywną opinię i pozdrawiam :)

 • E
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr Dorota Leniar (Samborska) Inny

  Bardzo cierpliwa i ciepła osoba. Idealne predyspozycje dla psychologa. Ale przede wszystkim bardzo duża wiedza.

  mgr Dorota Leniar (Samborska)

  Bardzo dziękuję za pozytywną opinię. Pozdrawiam

 • O
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr Dorota Leniar (Samborska)

  Pani psycholog uważnie wysłuchała mojej historii, wytłumaczyła mechanizmy radzenia sobie ze stresem oraz lękiem związanym z chorobą, udzieliła kilku praktycznych i pożytecznych rad. Pod koniec sesji czułam się podbudowana psychicznie. Pani psycholog jest skuteczna i kompetentna.

  mgr Dorota Leniar (Samborska)

  Bardzo dziękuję za opinię Pani Olgo, cieszę się, że mogłam pomóc :)

 • M
  Użytkownik zweryfikowany

  Pani Małgorzata to wspaniały specjalista. Trafiłem do Pani Małgosi z polecenia i była to jedna z lepszych decyzji podczas leczenia. Pani dietetyk, to nie tylko bardzo dobry specjalista ale przede wszystkim wspaniały człowiek, bardzo ciepła, cierpliwa i zawsze uśmiechnięta, a to bardzo ważne w tak ciężkiej chorobie. Mogłem liczyć na stały kontakt ze strony Pani Małgosi, zawsze odbiera telefon czy odpisuje na maile- nie pozostawia chorego bez odpowiedzi. Z całego serca serdecznie polecam Panią Małgosie!"

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania