Centrum Dermatologii-Centrum Diagnostyki i Leczenia Grzybic

(3 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Dermatologii-Centrum Diagnostyki i Leczenia Grzybic

Gajowa 3

60-815 , Poznań , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

3.5

Ogólna ocena
3 opinie

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Ryszard Żaba

  Najlepszy lekarz u jakiego byłem bardzo rzeczowy i wyjaśniający w sposób fachowy wiele rzeczy. Cierpliwy i bardzo uprzejmy. Z przyjemnością odwiedzam profesora. Na moje schorzenia trafna diagnoza. Plusem jest to że lekarz ten w pierwszej kolejności zapisuje nie obciążającą kurację w postaci dermokosmetyków które są może i drogie ale w moim przypadku bardzo skuteczne. Z gorącym sercem polecam bardzo dobry lekarz i życzliwy człowiek. Michał W


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. JOANNA SIWIEC-PROŚCIŃSKA badanie okulistyczne dziecka

  Przy okazji kontroli wzroku (nadwzroczność) pani doktor "odkryła", że moja nastoletnia córka ma zeza. Wcześniej lekarze straszyli nas, przestrzegali przed operacją, sugerowali, że córka może całkiem stracić wzrok. Pani doktor wpisała młodą na listę oczekujących na NFZ. Pół roku i było po wszystkim. Córka w siódmym niebie. Okazało się, że odzyskała nawet widzenie stereoskopowe (3D), co przy operacji w tym wieku jest cudem.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Henryk Witmanowski usunięcie blizny

  Miałam dwa zabiegi u Pana profesora, niestety nie udane, drugi był poprawą pierwszego i znowu nie wyszło, wydawałoby się, że zabieg prosty, usunięcie blizny, ale jak się nie słucha pacjenta ( rany trudno mi się goją i muszę mieć szwy dłużej niż przepisowe 7dni ) to tak wychodzi. Na 3 poprawkę udam się gdzie indziej.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania