O nas

Sprzęt
 • Testy do diagnozy psychologicznej
 • Pomoce do wprowadzania i ćwiczenia interwencji terapeutycznych
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (67)

Ogólna ocena

  E
  Profil zweryfikowany
  mgr Anita Kręgielewska Psychoterapia

  Osoba bardzo zaangażowana, empatyczna dodatkowo oferuje kontakt telefoniczny/smsowy między sesjami. Widać, że zależy jej na dobru swoich pacjentów. Gabinet oferuje komfortową przestrzeń - można przykryć się kocykiem, napić herbaty, bawić zabawkami sensorycznymi. Lokalizacja blisko metra, tramwajów i autobusów.

  T
  Profil zweryfikowany
  mgr Magdalena Pietrzak Konsultacja psychologiczna

  Pani Magdalena jest świetnym specjalistą. Niesamowicie profesjonalna, empatyczna, wspierająca i tolerancyjna. Zawsze zwraca uwagę na komfort pacjentów. Konsultacje oceniam na bardzo pomocne. Jestem wdzięczna za poczucie bezpieczeństwa jakiego doświadczyłam podczas konsultacji.

  G
  Profil zweryfikowany
  mgr Anita Kręgielewska Psychoterapia

  Bardzo polecam Panią Anitę, zawsze czuję się wysłuchany, zrozumiany i bezpieczny. Fachowa wiedza oraz taki jakiś rodzaj wewnętrznej energii, dobrej aury i sił witalnych Pani Anity, sprawiają, że terapia jest nie tylko skuteczna ale też przyjemna. Wszystko to jest podane jest w sposób naturalny, bez barier, nigdy nie nie mam odczucia, że jestem na oficjalnej terapii a wszystko przebiega niezwykle profesjonalnie. Jest to osoba niezwykle zaangażowana, która z pasją podchodzi do swojej pracy, pomagając mi odnaleźć spokój i równowagę , odkryć ciekawe nowe możliwości, szerszą perspektywę, pomaga ustrzec się pułapek myślenia. Skutecznie wspiera mnie w radzeniu sobie ze stresem i emocjami.


  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Anita Kręgielewska Konsultacja psychologiczna

  Jestem pacjentką Anity od 1,5 roku i nigdy w życiu nie czułam się lepiej. Wiem, że jeszcze wiele pracy przede mną, natomiast to praca z Anitą daje mi siłę, nadzieję i umiejętności oraz narzędzia do radzenia sobie z codziennością, jak i przerobieniem traum z dzieciństwa, zrozumieniem ich i zaakceptowaniem. To Anita zasugerowała też test na ADHD i od roku mam diagnozę, oraz leczę się na ADHD także farmakologicznie. Trafiłam do Anity szukając w internecie terapii skierowanej dla osób borderline i naprawdę decyzja o tej terapii była najlepszą w moim życiu. Tym bardziej że mam 33 lata i od ponad 10 lat leczę się psychiatrycznie i miałam do czynienia z wieloma terapeutami różnych nurtów. DBT to złoto, a Anita jest czułą, kochaną, wrażliwą, fajną babką, przy której czuję się bezpiecznie i swobodnie. Polecam! Dzięki Anita :)


  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Alicja Kędzia konsultacja online

  Wspaniała doktor. Pani Alicjo, dziękuję za Pani pomoc i zaangażowanie.


  H
  Profil zweryfikowany
  mgr Anita Kręgielewska Psychoterapia

  Najlepsza osoba na jaką mogłam trafić. Anita to był idealny wybór.

  mgr Anita Kręgielewska

  Dziękuję Haniu. Czuję wdzięczność, że mogę z Tobą pracować i towarzyszyć Ci w budowaniu życia, które jest warte przeżycia.


  N
  Profil zweryfikowany
  mgr Magdalena Pietrzak konsultacja online

  Pani Magda, to bardzo profesjonalna i zaangażowana osoba. Tworzy poczucie bezpieczeństwa, co jest bardzo ważne w terapii. Ani przez chwilę nie czułam się oceniana lub nie zrozumiana. Zawsze wszystko jasno wyjaśnia, widać, że zależy jej na pacjencie, że chce pomóc. Ma dużą wiedzę, a sposób w jaki ją przekazuje jest prosty i dokładny. Bardzo polecam!


  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Pola Jaroszewska Konsultacja psychologiczna (dorośli)

  Terapia trwała 9 miesięcy. Zaburzenia depresyjne, kryzys osobisty. ADD. Dobra współpraca jeśli chodzi o terapię nastawioną na pracę nad odczuwaniem emocji i zmianę sposobów reagowania na emocje. Pola jest dobrą terapeutką, starannie przygotowuje się do spotkań i nie marnuje czasu. Wystartowanie z procesem terapeutycznym chwilę zajmuje, bo diagnoza jest precyzyjna i oparta na narzędziach naukowych. Zaletą jest trening uważności i innych metod radzenia sobie z sytuacjami stresowymi. Jak w każdej terapii: tyle ile się samodzielnie zaangażuje, tyle się otrzyma w zamian.

  mgr Pola Jaroszewska

  Dziękuję za opinię :)


  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Nikola Głowacka Konsultacja psychologiczna

  Bardzo polecam.
  Zaczęłam terapię niedawno i już widzę duża poprawę w moim zachowaniu, o raz w kontrolowaniu impulsów. Uczę się współczucia do siebie i bardzo staram się nie krytykować wszystkiego co robię i wielu różnych innych rzeczy. Czuję, że dzięki metodom Nikoli dużo bardziej wierzę, że moje plany na przyszłość moga się udać I mam wrażenie, że coraz bardziej zaczynam odczuwać, że dużo rzeczy, które robię zaczyna sprawiać mi przyjemność.
  Nikola jest bardzo miła i empatyczna osoba.


  Profil zweryfikowany
  mgr Nikola Głowacka Konsultacja psychologiczna

  Zanim trafiłem do Nikoli Głowackiej, byłem na konsultacjach u kilku innych psychoterapeutów, jednak dopiero u Nikoli czułem się rozumiany. Wykazuje się ona dużą empatią, zwraca uwagę na wypowiadane szczegóły, które przecież w terapii mogą mieć bardzo duże znaczenie. Oprócz tego Nikola (może poprzez swoją osobowość) tworzy przyjazną i życzliwą atmosferę, co pomaga się otworzyć i, przy stałych spotkaniach, stworzyć relację opartą na zaufaniu. Jest ona psychologiem godnym polecenia.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Zygmunta Modzelewskiego 58a/104, 02-679 Warszawa

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania