Centrum Chirurgii Plastycznej Malia

(36 opinii)

Centrum Chirurgii Plastycznej Malia jest kontynuacją tradycji Ośrodka Chirurgii Plastycznej przy ul. Marszałkowskiej, gdzie ponad 40 lat temu były wykonywane pierwsze operacje estetyczne w Warszawie o... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Chirurgii Plastycznej Malia

gen. J. Zajączka 11

01-510 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Centrum Chirurgii Plastycznej Malia jest kontynuacją tradycji Ośrodka Chirurgii Plastycznej przy ul. Marszałkowskiej, gdzie ponad 40 lat temu były wykonywane pierwsze operacje estetyczne w Warszawie oraz gdzie zaczęto leczyć w zakresie dermatologii kosmetycznej. Dzięki usługom najwyższej jakości szybko staliśmy się znani w kraju i zagranicą.
W naszym Centrum od lat współpracują specjaliści chirurdzy plastycy i dermatolodzy, co umożliwia podejmowanie kompleksowego leczenia i wykorzystanie najnowszych dostępnych terapii. Daje to pacjentom poczucie bezpieczeństwa i profesjonalną opiekę.
Wieloletnie doświadczenie operacyjne, znajomość i stosowanie nowoczesnych i sprawdzonych metod leczenia przyciągają do nas kolejne pokolenia pacjentów z kraju i z zagranicy.

Jedną z pierwszych placówek w Warszawie, gdzie zaczęto wykonywać operacje estetyczne i leczyć w zakresie dermatologii kosmetycznej był Ośrodek przy ul. Marszałkowskiej 84/92 – znany od lat 60-tych ubiegłego wieku.
Tradycją Ośrodka jest współpraca ze znakomicie wyszkolonymi specjalistami, którzy zawsze osiągają świetne wyniki operacyjne. Doświadczenie lekarzy i pielęgniarek oraz troskliwa opieka pooperacyjna zapewniają bardzo dobre wyniki leczenia.
Nasi pacjenci są zadowoleni i przekazują informacje o tym innym, dzięki czemu liczba chętnych poddających się zabiegom ciągnie rośnie. Właśnie m.in. z tego powodu zdecydowaliśmy się na uruchomienie nowej kliniki przy ul. Gen. J. Zajączka 11, gdzie dysponujemy dużą, nowocześnie wyposażoną i klimatyzowaną salą operacyjną oraz salą pooperacyjną i salą pobytową, co zapewnia odpowiedni komfort leczenia.
Dodatkowym atutem jest starannie dobrana kolorystyka wnętrz i elementów dekoracyjnych, które korzystnie wpływają na samopoczucie odwiedzających nas pacjentów.

O naszej działalności
Najwięcej zabiegów wykonujemy z zakresu chirurgii estetycznej. Są to zabiegi usuwające defekty wyglądu spowodowane upływem czasu i zabiegi korygujące mankamenty urody.

Operacje:
Wykonujemy zabiegi odsysania tkanki tłuszczowej, które modelują sylwetkę. Uznaniem cieszą się także zabiegi przeszczepu tkanki tłuszczowej na twarz, celem poprawienia wyglądu i odmłodzenia. Jest to nowość, którą pacjentki oceniają jako wyjątkowo korzystny zabieg.
W przypadku chirurgii ręki większość operacji wykonuje znakomity specjalista w dziedzinie chirurgii rekonstrukcyjnej i mikrochirurgii - dr n. med. Marek Molski.
Z zakresu chirurgii ogólnej operujemy żylaki i przepukliny. Żylaki leczymy także nieoperacyjnie środkami obliterującymi.
Przeprowadzamy również zabiegi laryngologiczne, obejmujące korekcję krzywej przegrody nosa, usuwanie polipów, operacje zatok szczękowych oraz usuwanie migdałków podniebiennych.
Ponadto, prowadzimy szeroką działalność w zakresie dermatologii estetycznej.

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Kamil Pietrasik operacja plastyczna piersi

  Gorąco polecam Pana Doktora Kamila Pietrasik, nie dość, że jest wspaniałym, cierpliwym człowiekiem to z największą starannością wykonuje swoją pracę. Odpowiada cierpliwie na każde pytanie pacjentki. Aktualnie jestem rok po operacji powiększania piersi, wszystko poszło bezbłędnie. Po tygodniu wróciłam do pracy. I mimo tego jak mnie straszono, że to przecież boli, dzisiaj po roku z pełną świadomością mogę napisać, że nie bolało. Większy był strach przed operacją niż ból podczas "dochodzenia do siebie". Decyzja o operacji u Pana Doktora była najlepszą decyzją, od tego czasu zaczęłam nowe życie ;) Dodatkowo opieka medyczna w szpitalu spisała się na medal, po operacji miałam duży problem żeby wstać z łóżka ze względu na szalejący błędnik, ale Panie, które się mną opiekowały robiły wszystko żeby moje dolegliwości minęły możliwie jak najszybciej. Przebywały ze mną prawie cały czas. Za co wielkie podziękowania również dla nich :)


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Kamil Pietrasik operacja plastyczna piersi

  Po 4 miesiącach od operacji powiększenia biustu u Pana doktora Kamila Pietrasika - z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że jest to najbardziej profesjonalny lekarz z jakim miałam kiedykolwiek do czynienia. Efekty zabiegu są spektakularne. Pan doktor poświęcił mi bardzo dużo czasu podczas każdej wizyty i konsultacji i byłam spokojna już po pierwszej wizycie. Oby każdy lekarz miał takie podejście do pacjenta i zamiłowanie do wykonywania swojego fachu.

  dr n. med. Kamil Pietrasik

  Szanowna Pani Weroniko,
  Dziękuję za miłe słowa. To był dla mnie zaszczyt poznać i pomóc Pani.
  Dzięki determinacji, rozsądkowi i zaufaniu jakim obdarzyła mnie Pani wszystko okazało się możliwe.
  Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia na kolejnej wizycie kontrolnej


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Kamil Pietrasik konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej

  Nie wykonywałem u Pana Doktora zabiegu, ale polecam za to czego mogłem doświadczyć, czyli profesjonalizm. Rozważałem wykonanie zabiegu u Pana Doktora, sam niebędąc pewny czy jest to zabieg odpowiedni dla mnie, chciałem również skonsultować jakie ewentualne alternatywy Pan Doktor mógłby zaproponować celem poprawy wyglądu. Pan Doktor stwierdził, że nie widzi rzeczy do poprawy oprócz ewentualnie odstającego ucha, które mi osobiście nie przeszkadza, przez co też szybko ustaliliśmy, że wykonywanie operacji będzie zbędne. Bardzo miłe z Pana Doktora strony było to, że nie chciał przyjąć ode mnie opłaty za wizytę, bo tak naprawdę "przecież mi nie pomógł". Oprócz tego na pewno wymaga polecenia podejście Pana Doktora - skoro nie widzi, że zabieg ma sens nie namawia do niego tylko po to, żeby go zrobić. Bardzo się cieszę, że trafiłem na kogoś z takim podejściem, pozdrawiam :).


  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Maria Magdalena Molska Inny

  Miałam okazję przejść dość kompleksową operację pod opieką Pani Doktor. Każdorazowo dostawałam wyczerpujące informacje i opis tego, co mnie czeka. Wizyty poprzedzające operację i kontrole po zabiegu odbywały się w przyjaznej atmosferze. Dr Molska to specjalista, którego polecam każdemu pacjentowi. Empatyczna, życzliwa. Daje poczucie bezpieczeństwa. Efekt medyczny i estetyczny rewelacyjny. Gdybym miała podjąć ponownie decyzję o operacji, bezapelacyjnie wybrałabym Dr Molską. Dziękuję jeszcze raz Pani Doktor


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marek Molski Inny

  10 lutego br w Klinice Chirurgii Plastycznej "Malia" w Warszawie dr med. Marek Molski wykonał zabieg usunięcia w mojej prawej dłoni tzw przykurczu Dupuytrena. Zabieg i leczenie po zabiegu odbyły się na najwyższym poziomie i z ogromną troską o komfort pacjenta. Po upływie 2 miesięcy ręka jest w pełni sprawna, a szwy pooperacyjne prawie niewidoczne. Z pełnym przekonaniem polecam usługi w/w kliniki osobom dotkniętym w/w przypadłością.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marek Molski Inny

  Wysoki profesjonalizm w tym perfekcja manualna. Pan Doktor przywrócił mi całkowitą (100%) sprawność strasznie sfatygowanej przykurczami prawej dłoni.
  Bardzo Panu, Panie Doktorze, dziękuję za poniesiony trud i serdecznie pozdrawiam.
  Sławomir


  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marek Molski Inny

  Chciałbym z tego miejsca bardzo podziękować dr Markowi Molskiemu.
  Jestem zawodowym skrzypkiem. W wyniku wypadku straciłem fragment palca wskazującego lewej ręki (całą opuszkę oraz cześć kości ostatniego paliczka) Dla skrzypka oznacza to właściwie koniec pracy zawodowej.

  Na szczęście trafiłem na polecanego przez innych chirurgów dr Molskiego.

  Dzięki swoim umiejętnościom i zaangażowaniu dr Molski zrekonstruował mój palec na tyle precyzyjnie, że jestem w stanie kontynuować swoją karierę muzyczną. Odtworzony palec posiada kształt i twardość bardzo zbliżoną do pierwowzoru oraz zadziwiająco mocne czucie. Dzięki temu mogę z powrotem cieszyć się grą na instrumencie.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marek Molski Inny

  Profesjonalista wysokiej klasy !

  Bywa tak, że pacjentowi może przydarzyć się coś tak cudownego jak spotkanie ze wspaniałym człowiekiem pracującym jako lekarz. Pan dr Marek Molski to Wybitny Specjalista!. Bardzo konkretny, godny zaufania i empatyczny. Straciłam w wyniku pogryzienia przez psa opuszek palca i kompletnie nie umiałam się z tym psychicznie pogodzić. Cały czas miałam w głowie ze czegoś mi brakuje. Do tego źle przeprowadzona amputacja, spowodowała ze ból w palcu nie ustawał, nie mogłam nic nim chwytać. Dlatego mój mózg wyłączył sobie ten palec całkowicie z użytku, a zamiast prawą zaczęłam większość rzeczy robić lewą ręką. Zanim trafiłam do dr Molskiego, byłam u trzech chirurgów „ światowej sławy „. Każda z wizyt kończyła się słowami, tego się nie rekonstruuje, proszę się pogodzić bądź zrobić protezę. Pytałam również za granicą-bez rezultatu. Na szczęście po pewnym czasie trafiłam do dr Molskiego, który przywrócił mi wiarę w nową jakość życia. Dr Molski znakomicie przeprowadził operację. Wszystko jest wykonane z największą precyzją i profesjonalizmem !. Dr ma pacjenta od początku do końca pod swoją opieką, rozwiewa każdą wątpliwość, troszczy się o najmniejszą sprawę. Na nowo odzyskałam sprawność i chwytliwość. A co najważniejsze znowu czuje się cała. Z serca dziękuje również całemu personelowi. Pełnemu zaangażowania, ciepła i pomocy. Polecam z całego serca!


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marek Molski Inny

  Wspaniały lekarz. Pan Doktor operował moją stopę, której całe życie się wstydziłam. Bałam się, że nigdy nie będę już mogła chodzić boso - nie zakrywając palca. Pan Doktor znakomicie przeprowadził operację. Wszystko dokładnie wyjaśnił, odpowiedział na wszystkie moje wątpliwości. Był bardzo wyrozumiały i cierpliwy. Personel również był bardzo empatyczny, profesjonalny. Pani Jola się mną zaopiekowała. Dzisiaj mam piękną stopę. W pełni wróciłam do normalnego funkcjonowania, a także do mojego trybu sportowego :) bardzo dziękuję!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Kamil Pietrasik Inny

  W czerwcu zdecydowałam się na otoplastykę jednego ucha u Pana Doktora, asymetria w stosunku do drugiego ucha była znaczna z czym Pan Doktor sobie swietnie poradził. Uszy są teraz idealnie symetryczne, czuję się świetnie i mogę wreszcie nosić spięte włosy :)


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania