Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

O nas

Centrum Chirurgii Plastycznej Malia jest kontynuacją tradycji Ośrodka Chirurgii Plastycznej przy ul. Marszałkowskiej, gdzie ponad 40 lat temu były wykonywane pierwsze operacje estetyczne w Warszawie oraz gdzie zaczęto leczyć w zakresie dermatologii kosmetycznej. Dzięki usługom najwyższej jakości szybko staliśmy się znani w kraju i zagranicą.
W naszym Centrum od lat współpracują specjaliści chirurdzy plastycy i dermatolodzy, co umożliwia podejmowanie kompleksowego leczenia i wykorzystanie najnowszych dostępnych terapii. Daje to pacjentom poczucie bezpieczeństwa i profesjonalną opiekę.
Wieloletnie doświadczenie operacyjne, znajomość i stosowanie nowoczesnych i sprawdzonych metod leczenia przyciągają do nas kolejne pokolenia pacjentów z kraju i z zagranicy.

Jedną z pierwszych placówek w Warszawie, gdzie zaczęto wykonywać operacje estetyczne i leczyć w zakresie dermatologii kosmetycznej był Ośrodek przy ul. Marszałkowskiej 84/92 – znany od lat 60-tych ubiegłego wieku.
Tradycją Ośrodka jest współpraca ze znakomicie wyszkolonymi specjalistami, którzy zawsze osiągają świetne wyniki operacyjne. Doświadczenie lekarzy i pielęgniarek oraz troskliwa opieka pooperacyjna zapewniają bardzo dobre wyniki leczenia.
Nasi pacjenci są zadowoleni i przekazują informacje o tym innym, dzięki czemu liczba chętnych poddających się zabiegom ciągnie rośnie. Właśnie m.in. z tego powodu zdecydowaliśmy się na uruchomienie nowej kliniki przy ul. Gen. J. Zajączka 11, gdzie dysponujemy dużą, nowocześnie wyposażoną i klimatyzowaną salą operacyjną oraz salą pooperacyjną i salą pobytową, co zapewnia odpowiedni komfort leczenia.
Dodatkowym atutem jest starannie dobrana kolorystyka wnętrz i elementów dekoracyjnych, które korzystnie wpływają na samopoczucie odwiedzających nas pacjentów.

O naszej działalności
Najwięcej zabiegów wykonujemy z zakresu chirurgii estetycznej. Są to zabiegi usuwające defekty wyglądu spowodowane upływem czasu i zabiegi korygujące mankamenty urody.

Operacje:
Wykonujemy zabiegi odsysania tkanki tłuszczowej, które modelują sylwetkę. Uznaniem cieszą się także zabiegi przeszczepu tkanki tłuszczowej na twarz, celem poprawienia wyglądu i odmłodzenia. Jest to nowość, którą pacjentki oceniają jako wyjątkowo korzystny zabieg.
W przypadku chirurgii ręki większość operacji wykonuje znakomity specjalista w dziedzinie chirurgii rekonstrukcyjnej i mikrochirurgii - dr n. med. Marek Molski.
Z zakresu chirurgii ogólnej operujemy żylaki i przepukliny. Żylaki leczymy także nieoperacyjnie środkami obliterującymi.
Przeprowadzamy również zabiegi laryngologiczne, obejmujące korekcję krzywej przegrody nosa, usuwanie polipów, operacje zatok szczękowych oraz usuwanie migdałków podniebiennych.
Ponadto, prowadzimy szeroką działalność w zakresie dermatologii estetycznej.
Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (50)

Ogólna ocena

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maria Sowa-Molska Inny

  Jestem pacjentką pan dr Sowy- Molskiej od lat. Zawsze jest idealnie. Dziękuję

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Maria Magdalena Molska toksyna botulinowa

  Byłam u dr na zabiegu wstrzyknięcia botoksu celem leczenia nadpotliwości czoła. Wszystko szybko, skutecznie, bezpiecznie, już po 3 dniach jakość życia zwiększyła się niewymiernie!
  Kontrola szybka, profesjonalna - nie trzeba było nic poprawiać :D
  Bardzo, bardzo polecam

  S
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marek Molski Konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej

  W 2007 roku w wyniku wypadku straciłem wszystkie palce u prawej dłoni, byłem zdruzgotanym człowiekiem. Udało mi się trafić na Wspaniałego człowieka a zarazem Wybitnego lekarza Pana Doktora Marka Molskiego. Wiedza, doświadczenie i pełna empatia pozwoliły mi zaufać w jego propozycję rekonstrukcji utraconych palców dłoni (kciuka i palców IV-V, palcami stopy). Zabieg rekonstrukcji doktor wykonał wyśmienicie, a ja odzyskałem swoją funkcjonalność prawej dłoni. Niezmiernie wdzięczny Panu Doktorowi Molskiemu za postawę, zaangażowanie i wykonaną ciężką pracę, stałem się normalnym człowiekiem. Każdemu polecam niesamowitego pana doktora. Dziękuję doktorze.

  J
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marek Molski Inny

  W sierpniu 2022 podczas prac na pile tarczowej straciłem fragment palca wskazującego lewej dłoni. Po standardowym leczeniu starałem się znaleźć kogoś, kto będzie w stanie zrekonstruować amputowaną część. Mieszkam i pracuję na Śląsku więc na początku tam szukałem wsparcia. Nie udało się. Wtedy trafiłem w internecie na Centrum Malia. Pierwsza konsultacja w styczniu 2023, szybka decyzja i termin pierwszego zabiegu na luty został ustalony. Dziś jestem po zakończeniu rekonstrukcji i jedyne co mogę to serdecznie podzękować Panu Doktorowi Markowi Molskiemu oraz jego zespołowi z Centrum Chirurgi Plastycznej Malia za świetna robotę, opieke i atmosferę.

  P
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marek Molski Konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej

  Miałem wykonaną rekonstrukcję opuszki palca po urazie piłą tarczową. Dwuetapowy zabieg. Wykonany bardzo profesjonalnie, dokładnie, z pełnym zaangażowaniem. Opieka pooperacyjna super. . Palce wracają do sprawności. Polecam serdecznie.

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Kamil Pietrasik Inny

  Doskonała jakość usług. Pan doktor zarówno dobrze informuję i na bieżąco odpowiada na pytania pacjenta przed i po operacji. Sam efekt jest doskonały. Bardzo polecam.

  dr n. med. Kamil Pietrasik

  Dziękuję za opinię. Cieszę się, że docenia Pan nasze wysiłki.
  Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia na najbliższej wizycie kontrolnej

  L
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Kamil Pietrasik operacja plastyczna piersi

  Wspaniały lekarz z indywidualnym podejściem do pacjenta! ;) Od pierwszej wizyty z Panem Doktorem był bardzo łatwy kontakt, uzyskałam odpowiedzi na wszelkie pytania. Wizyta i rozmowa z Panem Pietrasikiem z pewnością pomogła rozwiać wszelkie wątpliwości jeśli chodzi o decyzje dotyczącą zabiegu. Miałam przyjemność skorzystać u Pana Doktora z zabiegu powiększenia biustu implantami i jestem bardzo zadowolona, radość z efektu wynagradza wszystko :) Dodatkowo dziękuje za cierpliwość w wyborze rozmiaru implantów, troche to trwało z mojej strony, ale Pan Doktor pomógł wybrać odpowiedni rozmiar, dopasowany do sylwetki. Pobyt w klinice również odbył się najwyższym poziomie, podobnie jak pomoc Pani Basi, pielęgniarki. :) Z całego serca polecam wizyte oraz zabieg u Pana Doktora - to wspaniały, profesjonalny lekarz!

  dr n. med. Kamil Pietrasik

  Szanowna Pani Lidio, dziękuję serdecznie za opinię. Cieszymy się razem z Panią z wyniku operacji. To nic , że decyzja nie była łatwa i wymagała kilku spotkań -to już historia. Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia na najbliższej wizycie kontrolnej.

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Maria Magdalena Molska Inny

  Bardzo polecam Panią Doktor, w styczniu 2022 r. miałam korekcję powiek oraz usunięcia guzka przy oku, zabieg wykonany profesjonalnie, Pani Doktor jest bardzo precyzyjna, delikatna i spokojnie wszystko wyjaśnia. Podczas rekonwalescencji czułam się zaopiekowana, miałam bardzo dobry kontakt.
  jestem bardzo zadowolona z zabiegu, efekt fenomenalny. Zdecydowanie polecam Panią Doktor jak również Klinikę Malia, Zaangażowanie i pełen profesjonalizm. Bardzo dziękuję :)

  E
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Kamil Pietrasik operacja plastyczna warg sromowych

  4 miesiące temu wykonałam u pana doktora Pietrasika zabieg labioplastyki. Od pierwszej wizyty (konsultacji) czułam się dobrze zaopiekowana, pan doktor szczegółowo odpowiadał na wszystkie moje pytania i ewentualne wątpliwości. Sam zabieg spełnił wszystkie moje oczekiwania (a nawet je przerósł) i jestem bardzo zadowolona z jego efektów. Cały dyskomfort znikł i czuje się dużo lepiej! :)
  Sam zabieg był przeprowadzony bez zastrzeżeń, a rekonwalescencja przeszła w miarę szybko i bez większych problemów :) przez cały ten czas mogłam liczyć na wsparcie w przypadku dodatkowych pytań czy wątpliwości (tutaj też chciałabym podziękować pani pielęgniarce współpracującej z panem doktorem, na którą również mogłam liczyć w kwestii pytań).
  Z czystym sumieniem mogę bardzo polecić pana doktora Pietrasika, który wykazał się dużym profesjonalizmem i bardzo dobrym podejściem do pacjenta!

  dr n. med. Kamil Pietrasik

  Szanowna Pani Emilio,

  Dziękuję za tak miłe słowa i zaufanie. W sposób szczególny dziękuję za odwagę podzielnia się opinią o operacji, którą Pani przeszła. Niewiele moich Pacjentek, mimo dobrych wyników, decyduje się na ten krok. Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia na najbliższej wizycie kontrolnej.

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Kamil Pietrasik operacja plastyczna piersi

  Pan Doktor bardzo ładnie i skutecznie zoperował moje okropnie odstające męskie brodawki piersi, które powodowały u mnie pewien dyskomfort psychiczny i fizyczny. Dzięki Panu Doktorowi absolutnie nie wstydzę się rozbierać przy kimś czy pokazywać odkrytego torsu choćby na basenie, a wręcz przeciwnie - pragnę, by wszyscy podziwiali moje kształtne i pięknie zdobiące męskie piersi brodawki. Składam Panu Doktorowi duże podziękowania!

  dr n. med. Kamil Pietrasik

  Szanowny Panie Marku,
  Dziękuję za zaufanie i wolę podzielenia się opinią z internautami.
  Niewielu moich Pacjentów stać na taką odwagę gdyż jest to sprawa bardzo intymna i ja to rozumiem.
  Do zobaczenia na wizycie kontrolnej

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

gen. J. Zajączka 11, 01-510 Warszawa Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania