Centrum Chirurgii Plastycznej Malia

(26 opinii)

Centrum Chirurgii Plastycznej Malia jest kontynuacją tradycji Ośrodka Chirurgii Plastycznej przy ul. Marszałkowskiej, gdzie ponad 40 lat temu były wykonywane pierwsze operacje estetyczne w Warszawie o... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Chirurgii Plastycznej Malia

gen. J. Zajączka 11

01-510 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Centrum Chirurgii Plastycznej Malia jest kontynuacją tradycji Ośrodka Chirurgii Plastycznej przy ul. Marszałkowskiej, gdzie ponad 40 lat temu były wykonywane pierwsze operacje estetyczne w Warszawie oraz gdzie zaczęto leczyć w zakresie dermatologii kosmetycznej. Dzięki usługom najwyższej jakości szybko staliśmy się znani w kraju i zagranicą.
W naszym Centrum od lat współpracują specjaliści chirurdzy plastycy i dermatolodzy, co umożliwia podejmowanie kompleksowego leczenia i wykorzystanie najnowszych dostępnych terapii. Daje to pacjentom poczucie bezpieczeństwa i profesjonalną opiekę.
Wieloletnie doświadczenie operacyjne, znajomość i stosowanie nowoczesnych i sprawdzonych metod leczenia przyciągają do nas kolejne pokolenia pacjentów z kraju i z zagranicy.

Jedną z pierwszych placówek w Warszawie, gdzie zaczęto wykonywać operacje estetyczne i leczyć w zakresie dermatologii kosmetycznej był Ośrodek przy ul. Marszałkowskiej 84/92 – znany od lat 60-tych ubiegłego wieku.
Tradycją Ośrodka jest współpraca ze znakomicie wyszkolonymi specjalistami, którzy zawsze osiągają świetne wyniki operacyjne. Doświadczenie lekarzy i pielęgniarek oraz troskliwa opieka pooperacyjna zapewniają bardzo dobre wyniki leczenia.
Nasi pacjenci są zadowoleni i przekazują informacje o tym innym, dzięki czemu liczba chętnych poddających się zabiegom ciągnie rośnie. Właśnie m.in. z tego powodu zdecydowaliśmy się na uruchomienie nowej kliniki przy ul. Gen. J. Zajączka 11, gdzie dysponujemy dużą, nowocześnie wyposażoną i klimatyzowaną salą operacyjną oraz salą pooperacyjną i salą pobytową, co zapewnia odpowiedni komfort leczenia.
Dodatkowym atutem jest starannie dobrana kolorystyka wnętrz i elementów dekoracyjnych, które korzystnie wpływają na samopoczucie odwiedzających nas pacjentów.

O naszej działalności
Najwięcej zabiegów wykonujemy z zakresu chirurgii estetycznej. Są to zabiegi usuwające defekty wyglądu spowodowane upływem czasu i zabiegi korygujące mankamenty urody.

Operacje:
Wykonujemy zabiegi odsysania tkanki tłuszczowej, które modelują sylwetkę. Uznaniem cieszą się także zabiegi przeszczepu tkanki tłuszczowej na twarz, celem poprawienia wyglądu i odmłodzenia. Jest to nowość, którą pacjentki oceniają jako wyjątkowo korzystny zabieg.
W przypadku chirurgii ręki większość operacji wykonuje znakomity specjalista w dziedzinie chirurgii rekonstrukcyjnej i mikrochirurgii - dr n. med. Marek Molski.
Z zakresu chirurgii ogólnej operujemy żylaki i przepukliny. Żylaki leczymy także nieoperacyjnie środkami obliterującymi.
Przeprowadzamy również zabiegi laryngologiczne, obejmujące korekcję krzywej przegrody nosa, usuwanie polipów, operacje zatok szczękowych oraz usuwanie migdałków podniebiennych.
Ponadto, prowadzimy szeroką działalność w zakresie dermatologii estetycznej.

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
26 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Maria Magdalena Molska usuwanie zmian skórnych

  Klasa. Takim właśnie ludziom, jak p. Maria chcę powierzać moje zdrowie i wyciąganie mnie ze zdrowotnych kłopotów. Do tego humor i luz.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marek Molski Inny

  Witam. Opisując swoją historię, spełniałniam obowiązek. Niewielu jest takich lekarzy-ludzi. Trafiliśmy do dr Molskiego po 2 latach poszukiwań ortopedów. Córka miała wtedy 2,5 roku. To było jeszcze na ulicy Marszałkowskiej. Jako pierwszy pochylił się konkretnie nad wrodzoną wadą stopy u dziecka. Do tej pory słyszeliśmy: stopa jest funkcjonalna, dziecko będzie chodzić. To on wreszcie podał nam nazwę wady, wytłumaczył jak powstała. Przyjrzał się prześwietlenioniom obu stóp, tłumacząc nam i obliczając, że kiedy córka będzie 16 lat stopa będzie krótsza o od 3,5 do 4 cm. Zaproponował, żebyśmy na kolejną wizytę przyjechali kiedy córka przestanie rosnąć i zacznie decydować czy wada jej przeszkadza (nie ma w czterech palcach stóp kości i ma mniejsze ośrodki wzrostu w lewej stopie). Byłam już wtedy pod wrażeniem tego lekarza, jego wiedzy i chęci pomocy ( sam wtedy jeszcze na pierwszej wizycie obejrzał dziecku kręgosłup). Jeździliśmy do niego co dwa lata (dla spokoju mojego sumienia, żeby np.nie przegapić jakiejś nowinki medycznej), zawsze oglądał stopę dokładnie i prosił o pojawienie się kiedy córka przestanie rosnąć. Ostatni raz byłyśmy u niego kiedy...skończyła 16 lat. To była pierwsza wizyta, na której rozmawiał już bezpośrednio z nią. Czy chce zabiegu kosmetycznego. Czy wygląd stopy jej przeszkadza. Ale nie to jest takie ważne. Stopa córki jest krótsza o 3, 7 cm. Teraz ma 18 lat. Przewidywania dr Molskiego sprawdziły się co do centymetra. Podziwiam tego Człowieka. Za cierpliwość, wiedzę, empatię i...kontakt z nastolatkami. Polecę go z zamkniętymi oczami. Tym bardziej, że jego podejście do pacjenta nie zmieniło się od lat. Wdzięczna mama Kornelii ( od rysunku rybaka z dwiema lewymi nogami :) dziękuję


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Kamil Pietrasik redukcja piersi

  Nie polecam zaufania temu lekarzowi, szczególnie kobietom, które chcą zmniejszyć biust.

  Dwa lata temu dr Pietrasik wykonał na mnie redukcję piersi, w sposób niezgodny z ustaleniami. Przyszłam z miseczką H, zdecydowana na redukcję o połowę lub więcej. Chciałam cieszyć się komfortem małych piersi i pozbyć się bólu pleców i ciągłej niewygody. Mimo wyraźnej komunikacji z mojej strony – przychodzę z H i chcę C – dr Pietrasik praktycznie nie zmniejszył moich piersi, jedynie je modelując i podnosząc. Za cenę ponad szesnastu tysięcy złotych zrealizował nie moją potrzebę, tylko swoją.

  Kiedy na wizycie kontrolnej zapytałam, dlaczego nie mam miseczki C, dr Pietrasik wmawiał mi problem z głową. Zarzucał niewdzięczność, opowiadając o pacjentkach, które specjalnie powiększają biust, aby był taki jak mój. Upierał się również, że moje nowe G to właśnie C według jakiejś skali z USA, na której największy rozmiar z możliwych to D. Mówił też, że może mi zrobić kolejną operację za rok, oczywiście w pełni płatną.

  Efekt operacji jest taki, że podniesione piersi po dwóch latach znowu ciężko wiszą, a staniki sprzed "redukcji" wciąż na mnie pasują. Ponadto jedną brodawkę przecina szew, który wygląda jak pomyłka chirurga, a w drugiej straciłam czucie. Jestem zmuszona powtórzyć tę bardzo drogą i obciążającą organizm operację, gdyż efekt jest naprawdę daleki od moich (niezbyt przecież wygórowanych) oczekiwań.

  dr n. med. Kamil Pietrasik

  Szanowna Pani,
  W czasie ostatniej konsultacji pooperacyjnej przedstawiłem Pani tabelę z rozmiarami piersi zamieszczoną w podręczniku „Aesthetic Breast Surgery” autorstwa G. Botti aby udowodnić Pani, że rozmiar Pani piersi po operacji spełnia kryteria miseczki C/D. Wykonałem pomiary, które nie odbiegały od zamieszczonych w tabeli wartości o więcej niż 5mm. Zaproponowałem korektę tych niewielkich nadmiarów w rok po operacji. Nie pojawiła się Pani na wizycie kontrolnej.
  Rzeczywiście przyznałem, ze Pai piersi wyglądają dobrze i „wiele Pacjentek chciałoby mieć takie piersi” bo tak w mojej ocenie wyglądały.
  W czasie pooperacyjnej konsultacji nie widziałem, żadnego szwu „przecinającego brodawkę” gdyż wszystkie zostały usunięte 2 tyg po operacji więc nie wiem o czym Pani pisze. Jednym z powikłań redukcji piersi (występującym u 1,5-5.0% Pacjentek) jest możliwość upośledzenia lub utarty czucia w brodawkach o czym wiedziała Pani przed operacją. Powikłanie to występuję częściej przy dużych redukcjach piersi co miało miejsce u Pani.
  Zapraszam na pooperacyjną wizytę kontrolną.
  Pozdrawiam serdecznie
  Dr n med. Kamil Pietrasik


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marek Molski Inny

  Gorąco polecam kontakt z dr Markiem Molskim, którego kompetencja medyczna jest w mojej ocenie najwyższej klasy. Błędnie leczona przez ortopedę znalazłam się ostatecznie z moim chorym palcem pianistki w gabinecie dr Molskiego, gdzie uzyskałam fachową i skuteczną pomoc.
  Wiedza medyczna Doktora oraz jego doświadczenie idą w parze z troskliwym, prawdziwie humanistycznym podejściem do pacjenta, którego zaufanie wzbudza od razu.
  Moje pozytywne doświadczenie kontaktu z dr Molskim skłoniło mnie do niniejszej deklaracji i zarekomendowania z pełnym przekonaniem jego usług.


  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Maria Magdalena Molska toksyna botulinowa

  Polecam panią doktor serdecznie każdemu, kto ceni widoczne, ale naturalne i nie przesadzone efekty zabiegów. Pani doktor ma tzw. rękę do medycyny estetycznej, jest dokładna i uprzejma. Dokładnie tłumaczy zabieg i doradza rozwiązania.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Maria Magdalena Molska usuwanie zmian skórnych

  Pani Maria jest bardzo dokładna i zaangażowana, a przy tym niezmiernie uprzejma. Zabieg przebiegła sprawnie i bezboleśnie. Jestem bardzo zadowolony z efektów.


  L
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Maria Magdalena Molska konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej

  Jestem bardzo zadowolona z leczenia u doktor. Kompetentna z dużą wiedzą i indywidualnym podejściem do pacjenta. Dokładnie tłumaczy na czym polega zabieg,byłam spokojna ,że jestem w dobrych rękach.
  Polecam


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Maria Magdalena Molska toksyna botulinowa

  Pani Doktor Maria Molska jest bardzo dokładna, rzeczowa i sympatyczna. Szczegółowo wyjaśnia na czym polega leczenie, oraz daje dokładne zalecenia pozabiegowe. Wygładzenie zmarszczek czoła i okolicy ust zostało przeprowadzone bezboleśnie, a efekt jest bardzo naturalny. Serdecznie polecam usługi Pani Doktor, ja na pewno jeszcze do niej wrócę.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maria Sowa-Molska korekcja powiek

  Pani Doktor Sowa-Molska to wspaniały chirurg i człowiek. Podchodzi do pacjenta z szacunkiem i troską, dokładnie omawia poszczególne etapy leczenia.Przed operacją korekcji powiek górnych zebrała szczegółowy wywiad, skierowała mnie na potrzebne badania dzięki którym zostały wykryte problemy zdrowotne o których wcześniej nie wiedziałam. Sam zabieg został wykonany niezwykle precyzyjnie,powieki wygoiły się szybko i bez powikłań, jestem bardzo zadowolona z efektów operacji. Serdecznie polecam usługi Pani Doktor


  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marek Molski Inny

  Niesamowity człowiek, lekarz, chirurg. Bardzo konkretny i rzeczowy.
  Po przejściu w szpitalu pierwszej operacji w 2013 dotyczącej złamania wieloodłamowego końca bliższego kości promieniowej lewej ręki, na początku roku 2019 zacząłem tracić czucie w ręce. Z miesiąca na miesiąc stan ręki pogarszał się, gdzie prawie straciłem czucie w czwartym i piątym palcu lewej reki,zaczęły zanikać mięśnie i ręka robiła się szponiasta.
  W sierpniu 2019 trafiłem do Pana Doktora Marka Molskiego, który dzięki ogromnej wiedzy medycznej, doświadczeniu i fachowości natychmiast zdiagnozował stan mojej ręki tj niewydolność nerwu łokciowego lewej kończyny (zespół rowka nerwu łokciowego). Ze względu na konieczność jak najszybszej operacji już na następny dzień ją przeprowadził (rewizja nerwu łokciowego w rowku, neuroliza zewnętrzna nerwu, transpozycja podskórna nerwu łokciowego).
  Już dobę po operacji nastąpiła ogromna poprawa w czuciu, z miesiąca na miesiąc jest coraz lepiej i nie wiele brakuje aby czucie całkowicie wróciło do normy. Cały czas występuje odbudowa mięśni w ręce a jej powrót do sprawności umożliwia już prawie normalne funkcjonowanie.
  Panie Doktorze dziękuję bardzo za pomoc.
  Zbigniew K.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania