Centrum Alergologii Teresa Hofman Poznań

(48 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Alergologii Teresa Hofman Poznań

Bogusławskiego 16A

60-214 , Poznań , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Aleksandra Baumann-Antczak

  Endokrynolog, Internista, dr n. med.

  • Nie polecam. Nie dość, że 10 minutowa wizyta polega tylko na usg i ważeniu to jeszcze odbywa się w głupiej atmosferze, a co najważniejsze - tarczyca może i leczona, a reszta? Rozwalona całkowicie, a panią doktor to nie obchodzi, bo ona jest tylko endokrynologiem

  • Niestety nie mogę polecić tej pani.
   Zdecydowałam się na leczenie u niej w związku z tym, że kiedyś pomogła mojej bliskiej znajomej, ale po pierwszej wizycie jestem pewna, że muszę zmienić endokrynologa i to na mężczyznę. Nie słuchała co do niej mówię o innych dolegliwościach, a chciałam wiedzieć czy może mieć na to wpływ tarczyca, nie interesowały ją inne wyniki, trochę mnie nastraszyła, bardzo skrępowana czułam się w jej obecności i ogólnie jej podejście czułam tak: "chcesz to sobie sprawdź inne rzeczy mnie interesuje tylko tarczyca" a wiadomo, że ma ona wpływ na bardzo wiele różnych procesów w organizmie więc mogła choć dwa słowa powiedzieć. Ponadto zapisała mi leki w taki sposób, że nie mogłam ich wykupić! Kazała się umówić za kilka miesięcy, ale niestety mnie już nie ujrzy. Nie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu


 • Teresa Suchańska

  Alergolog, lek.

  • I
   Lokalizacja: Centrum Alergologii

   Bardzo dobry lekarz, Pani dr poświęciła nam bardzo dużo czasu, nic nie zbagatelizowała z tego, o czym mówiliśmy, zrobiła stosowne badania, przeprowadziła bardzo szczegółowy wywiad, wszystko wyjaśniła, pokierowała dalej. Prawdziwy lekarz z powołania i świetny specjalista! Będziemy polecać, byliśmy z półroczną córcią.


 • Jerzy Franciszek Milewicz

  Stomatolog,

  • B
   Lokalizacja: Centrum Alergologii Teresa HofmanUsługa: badania profilaktyczne

   Bardzo przyjemny lekarz, który potraktował mnie podmiotowo. Otrzymałam szczegółowe informacje o stanie moich zębów i zalecenia. Podczas wizyty byłam na bieżąco informowana, jakie czynności są wykonywane przy zębie.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Alergologii Teresa HofmanUsługa: wizyta kontrolna

   Świetny kontakt z dziećmi. Pokazuje każdy przyrząd żeby zapoznać dziecko z gabinetem stomatologicznym, wyjaśnia dokładnie co będzie robił. Polecam serdecznie.


 • Teresa Hofman

  Alergolog, dr n. med.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Alergologii.

   Zdecydowanie nie polecam. Jak u wielu osób poniżej również „miałam” Candida, również zalecona dieta bezcukrowa, bezmączna i bezmleczna. Mnóstwo straconych pieniędzy i nerwów. Badania robione w klinice jak się okazało o niczym nie świadczą, poza tym, że mam wysoką odporność. Pani Doktor sama w sobie miła, ale średnio słucha.

  • Z

   Zaleciła mi przy przeziębieniu dietę antygrzybiczną tzn bez białej mąki, cukru słodkiego mleka, troszkę mięska.Doprowadziła do schudnięcia 20 kg. Po powrocie do normalnego jedzenia tzn od pół roku.straciłam kwas żoładkowy i tragedia, nie wiem kiedy jeść i pić, robię to na określone godziny, nie wiem na co mam ochotę, lekarz się poci żeby mnie doprowadzić do normalności.W życiu nie słyszałam o takiej przypadłości. A kto mi zapłaci za wszystkie wizyty lekarskie, wyłącznie prywatne? A moje łzy? Więc życzę wszystkim Smacznych Świąt.

  Zobacz wszystkie opinie (24) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania