Centralny Szpital Kliniczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Warszawie
Zobacz inne placówki
Kogo szukasz?
Usługi
Specjaliści
Adres
Centralny Szpital Kliniczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Warszawie
Ubezpieczenia
- NFZ
Opinie o specjalistach (137)
137 opinii
Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach
Szymon
Słaby lekarz. Nie odpowiada na zadane pytania. Brak empatii.
Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz
Łukasz
Lekarz spóźnił się 1,5 godziny – podobno w jego przypadku to norma. Co chwilę wychodził na papierosa. Sposób komunikacji był opryskliwy i nieprzyjemny: podniesiony ton, stekanie, sapanie, wyraźna niechęć do pacjentów. Sprawiał wrażenie, jakby zależało mu jedynie na jak najszybszym odesłaniu każdego z „kwitkiem”, byle tylko pacjent więcej się nie pojawił i było mniej pracy.
Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz
Dorota Zielińska
Bardzo długo zastanawiałam się nad Opinią nad tym lekarze muszę przyznać że jak czytam opinię ze lekarz jest profesjonalny to aż mi się wierzyć nie chce.
Lekarz który z największej dawki leków wystawił receptę na najniższą dawkę jeszcze odczekiwal od Pacjentki wyjaśnień jak to się stało. Zwracał się do mnie „kobito” „dziewczynko”. Do swoich pracownic przy pacjencie mówił że jego pies je chleb bo tym go karmi. Szkoda że nie można dołączyć zdjęć jakie zalecenia Pan doktor napisał „ ze poleca zmienić lekarza bo pacjent stracił do niego zaufanie”.
Wizyta trwała ponad godzinę, bo lekarz musiał poopowiadać mi jak to było gdy prowadził oddział dzienny. Gdy zadałam pytanie po co lekarz mi o tym mówi kontynuował swoją wypowiedź.
Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz
Anonim
Niestety - lekarz, który wydaje diagnozę bez uprzedniego zbadania pacjenta. Zero empatii i kompletny brak kultury osobistej.
Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz
M
Brak kultury osobistej, brak umiejętności komunikacji i empatii. Zupełnie nie polecam.
Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz
ezk
Zaangażowanie pani doktor w rozmowę z pacjentem na -10. Zawsze kłopot z wystawieniem skierowania na badania gdyż twierdzi, że niektóre może tylko specjalista to ciekawe gdyż by dostać się do specjalisty (kiedyś) trzeba mieć podstawę czyli badania zlecone przez POZ. Tele porada średnio opóźniona o 1,5 godziny - ale jest przecież zarobiona. Po wyrwaniu skierowania i zrobieniu badań, które wyszły źle, potrafi zapytać "czego pan/i ode mnie oczekuje?"
Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz
Jch
Jestem pacjentem Pani doktor od mniej wiecej 5 lat. Od dziecka choruje na hashi i niedoczynnosc. Kiedy 2 lata temu pojawily sie u mnie wyniki tsh bliskie 0 Pani doktor nie stwierdzila nic nadzwyczajnego, co wiecej nie zlecila dodatkowych badan, a na kolejna wizyte zapisala za 2 lata, poniewaz moja sytuacja nie jest pilna.. Pozniejsze wyniki badan rowniez wskazywaly tsh bliskie 0. Pare miesiecy temu prywatnie zrobilam kolejne badania i mialam wizyty prywatne u innych lekarzy, z ktorych wyszlo, ze mam autoimmunologiczne zapalenie tarczycy, nadczynnosc tarczycy i Gravesa Basedova. Nie polecam Pani doktor, poniewaz nie jest wnikliwa i nie robi dodatkowych badan, mimo, ze sie o nie prosi.
Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz
lek. Wioletta Jakubas-Kwiatkowska
Sz.P. zachęcam Panią do przeszukania dokumentacji i sprawdzenia czy nie przeoczyła Pani zleceń na wykonanie badań, każdy pacjent przyjęty w naszej przychodni otrzymuje komplet badań do wykonania na kolejną wizytę. Zasadą opieki w naszej poradni jest iż w przypadkach pogorszenie się stanu pacjenta , czy uzyskania niepokojącego wyniku można poprosić o wizytę nadplanową w rejestracji lub prosić o bezpośredni kontakt ze mną, na co jestem bardzo otwarta i nigdy nie odmawiam pacjentom kontaktu . Chętnie przejrzę Pani kartę i ocenię prawidłowość zakwalifikowania na wizytę planowa w Pani przypadku. Termin wizyt zarówno pilnej jak i planowej wyznacza tylko rejestracja w ramach możliwości i wolnych miejsc,lekarz w tym procesie nie bierze udziału. Proszę o przesłanie danych na mój mail docviol@wp.pl chętnie sprawdzę wszystkie informacje, szczególnie zakwalifikowanie na wizytę planową oraz podpowiem jakie zlecone podczas wizyty badania oczekują na Panią w systemie. Przypomnę, iż w przypadkach pilnych zachęcamy wszystkich pacjentów (szczególnie tych leczonych u nas wiele lat, jak w Pani przypadku) do kontaktu z rejestracją 225081883 celem rozwiązania zaistniałego problemu.
A.B.
Pierwszy pediatra na jakiego trafiłam, trochę z przypadku, gdyż przy pierwszym dziecku Mąż zapisał Córeczkę po prostu do najbliższego POZ i do lekarza, który akurat miał otwarte zapisy. Nie miałam głowy do tego, żeby wcześniej zrobić kompletny research - duży błąd.
U dr Baranowskiej byliśmy z Małą przez 1,5 roku (jedynie wizyty szczepienne; w nagłych przypadkach i chorobach mamy cudownego pediatrę prywatnego) i było to ... o 1,5 roku za dużo.
Już na pierwszej wizycie czułam, że to nie jest "to" - zarówno jeżeli chodzi o metody leczenia jak również podejście do Małego Pacjenta. Byłam zdziwiona zaleceniami a każda kolejna jedynie utwierdzała mnie w przekonaniu, że to nie jest lekarz któremu mogę zaufać, powierzając mu zdrowie mojej malutkiej Córeczki.
Doszło do tego, że chodziłam tam jedynie na szczepienia, jednym uchem wpuszczając a drugim wypuszczając "porady" Pani Doktor, w międzyczasie umawiając wizytę prywatną u naszego pediatry - a to trochę nie o to chodzi.
Oto skąd się bierze moja negatywna opinia.
Dr Baranowska:
- na wszystko przepisuje steryd lub antybiotyk
- jest jednym z tych lekarzy, którzy zalecają odstawienie kapusty podczas kp, gdyż przez to dziecko ma kolki
- proponuje dietę eliminacyjną + maść sterydową w przypadku jakichkolwiek zmian skórnych, bez zlecenia dodatkowych badań czy wizyty u alergologa, który jednak ma większe doświadczenie w tego typu tematach (oczywiście okazało się, że Córeczka jest alergikiem)
- zapisuje milion różnych probiotyków i innych leków (mój pediatra, nowoczesny lekarz młodego pokolenia, jak zobaczył ten "arsenał" to aż się za głowę złapał, kazał wszystko odstawić)
- strzelająca kupka? Po co szukać przyczyny - dajmy Smectę na zagęszczenie (Córeczka 3 miesiące)
- nie jest elastyczna jeżeli chodzi o kalendarz szczepień: trzeba iść zgodnie z planem, mimo że lepiej byłoby zaszczepić w innej kolejności (w związku chociażby z pójściem do żłobka czy daleką podróżą)
- na każdej wizycie zwraca się do mnie per "Mama" co mnie osobiście doprowadza do białej gorączki (Mama usiądzie, Mama rozbierze, Mama zrobi...).
- nigdy nie sprawdziła uszu Małej - dopiero na moją prośbę
- po każdej wizycie u niej mam wrażenie, że właśnie wręczono mi dyplom za bycie najgorszą mamą świata
Na pewno są osoby, którym tego typu rzeczy nie przeszkadzają. Ja jak wspominałam nie miałam w tym doświadczenia i dopiero, gdy spotkałam naszego prywatnego pediatrę zrozumiałam, jak bardzo inaczej może wyglądać wizyta - od szczegółowości badania, po podejście do dziecka i mamy. W końcu - całe szczęście - zrezygnowałam z prowadzenia Córeczki u dr Baranowskiej i przepisałam się do innego lekarza i innej placówki w ramach POZ. A prywatne wizyty i tak zostawiam.
Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz
agnieszka.g
Trafilam na Pana dr na izbie przyjec gdzie przyjechalam z bolem brzucha w pierwszych miesiacach ciazy. Pan dr mnie zbadal po czym zapytal czy nikt mi nie powiedzial ze ciaza boli. Pan dr jest arogancki malo przyjemny a jego stosunek do pacjenta pozostawia wiele do zyczenia
Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz
annsiekierska
Wizyta prywatna z 68 l. mama. Pani prof. bardzo poważna. Mam zestresowała się aż jej się ręce trzęsły. Po drugim mojej uwadze: "mamusiu nie denerwuj się" Pani Prof. powiedziała żebym nic nie mówił bo to i tak nie pomoże. Po przeprowadzeniu testu pytań, diagnoza: alzheimer. Odniosłem wrażenie pośpiechu i zniecierpliwienia ze str. Pani Prof. Nie za bardzo chciała nas wysłuchać. Pomyliła leki na recepcie. Miała przepisać nowy lek, bo poprzedni się nie sprawdzał. Wpisała ponownie poprzedni. Po pytańiu czy aby na pewno to właściwy lek. Przeprosiła ale stwierdziła, ze to nasza wina bo "tyle gadamy". Poprawiła ale nie wpisałam PESEL. Przypomnieliśmy i znowu usłyszeliśmy, ze "za dużo gadamy". Zanim skończyliśmy "gadać" wzięła kasę fiskalna i zaczęła wystawiać apargon. Nie polecam!
Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz
Najczęściej zadawane pytania
-
Porady z jakiego zakresu oferuje Centralny Szpital Kliniczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Warszawie, Warszawa?Centralny Szpital Kliniczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Warszawie, Warszawa dysponuje dużym zespołem o następujących zakresach porad: interna, anestezjologia, neurologia, chirurgia, kardiologia, pediatria, ginekologia, medycyna rodzinna, reumatologia, neurochirurgia, endokrynologia, onkologia, nefrologia, radiologia, gastrologia, okulistyka, ortopedia, alergologia, dermatologia, urologia, diagnostyka, medycyna pracy, pulmonologia, laryngologia, fizjoterapia, rehabilitacja medyczna, psychologia, hematologia, położnictwo, hipertensjologia, chirurgia dziecięca, neurologia dziecięca, psychiatria, dietetyka, diabetologia, stomatologia.
-
Jakie usługi oferuje Centralny Szpital Kliniczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Warszawie?Oferta Centralny Szpital Kliniczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Warszawie obejmuje 33 usług. Poniżej wybrane usługi świadczone przez zespół tej placówki: konsultacja gastrologiczna, konsultacja reumatologiczna, konsultacja neurochirurgiczna, konsultacja ginekologiczna, konsultacja dermatologiczna, angioplastyka, próba wysiłkowa, konsultacja internistyczna, konsultacja kardiologiczna, badania tarczycy.
-
Czy Centralny Szpital Kliniczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Warszawie oferuje wizyty online, bez potrzeby odwiedzenia placówki?Nie, Centralny Szpital Kliniczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Warszawie obecnie nie oferuje konsultacji online.
-
Jak mogę umówić wizytę w Centralny Szpital Kliniczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Warszawie?Centralny Szpital Kliniczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Warszawie nie określiła jeszcze terminów dostępnych pod tym adresem. Aby dowiedzieć się jakie terminy są dostępne, zalecamy skontaktowanie się bezpośrendio z Centralny Szpital Kliniczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Warszawie.
-
Kiedy mogę skonsultować się w Centralny Szpital Kliniczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Warszawie?Aby sprawdzić dostępne terminy, skontaktuj się z Centralny Szpital Kliniczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Warszawie bezpośrednio, np. przez telefon.
-
Centralny Szpital Kliniczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Warszawie: co mówią pacjenci i pacjentki?137 osób dodało swoją opinię o placówce Centralny Szpital Kliniczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Warszawie. Średnia ocena placówki to 4.5 gwiazdek (out of 5).
-
Gdzie jest Centralny Szpital Kliniczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Warszawie?Adres placówki Centralny Szpital Kliniczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Warszawie to Wołoska 137 Warszawa.