Specjalistyczne konsultacje lekarskie w zakresie leczenia medyczną marihuaną oraz preparatami z konopi, które mogłyby w znaczący sposób polepszyć stan zdrowia Pacjentów. Cannabi Clinic jest miejscem,... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Cannabi Clinic

Powązkowska 44

01-797 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Cannabi Clinic

Konsultacja Online

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Specjalistyczne konsultacje lekarskie w zakresie leczenia medyczną marihuaną oraz preparatami z konopi, które mogłyby w znaczący sposób polepszyć stan zdrowia Pacjentów.
Cannabi Clinic jest miejscem, gdzie lekarze różnych specjalizacji udzielają konsultacji, uwzględniając kanabinoidy w programach leczenia. Przy wskazaniu do użycia preparatu marihuany, chorzy otrzymują recepty i wskazówki co do sposobu dawkowania. Naszym celem jest pomoc w podjęciu świadomej decyzji o wyborze metody leczenia.

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Paulina Bronikowska Inny

  Bardzo miła Pani doktor, która najpierw słucha, a potem próbuje pomóc w rozwiązaniu problemu. Terapia okazała się skuteczna, za co bardzo dziękuje :). Na plus zdecydowanie kontakt z Panią doktor dosłownie "na zawołanie", nawet w weekend. Dziękuje i pozdrawiam!


  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Paulina Bronikowska Inny

  Wspaniała, ciepła i życzliwa kobieta.
  Aż się chce chodzić do lekarza:)
  Pomoc perfekcyjna, porady jak i cała rozmowa.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Anna Skrzypczyk-Ostaszewicz konsultacja onkologiczna

  Odbyłam już druga wizytę u pani doktor Pani doktor jest bardzo empatyczna i każdego pacjenta traktuje indywidualnie a nie, szablonowo. Odpowiada wyczerpująco ma wszytkie pytania, tłumaczy wszelkie zawiłości i co najważniejsze daje praktyczne rady i wskazówki na dalszym etapie leczenia. Ze szczerego serca polecam wszytkim pacjentom.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Beata Łozicka Inny

  Pani doktor ma bardzo szerokie podejście do tematu. Mój przypadek właśnie tego wymaga. Pozwoliła mi zastanowić się nad różnymi opcjami i wybrałyśmy najlepszą dla mnie. Komfort psychiczny jest bardzo ważny, a tu czujesz się bardzo dobrze zaopiekowany. Polecam serdecznie!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Beata Łozicka Inny

  Zostałem wysłuchany i rozwiano wszystkie moje wątpliwości. Pani Doktor zrobiła na mnie ogromne wrażenie swoją wiedzą oraz empatycznym podejściem do pacjenta. Widać, że leczenie to nie tylko zawód ale przede wszystkim pasja.
  Pozdrawiam,
  Amadeusz


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania