Specjalistyczne konsultacje lekarskie w zakresie leczenia medyczną marihuaną oraz preparatami z konopi, które mogłyby w znaczący sposób polepszyć stan zdrowia Pacjentów. Cannabi Clinic jest miejscem,... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Cannabi Clinic

Powązkowska 44, Żoliborz

01-797, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe +48 506...

O nas

Specjalistyczne konsultacje lekarskie w zakresie leczenia medyczną marihuaną oraz preparatami z konopi, które mogłyby w znaczący sposób polepszyć stan zdrowia Pacjentów.
Cannabi Clinic jest miejscem, gdzie lekarze różnych specjalizacji udzielają konsultacji, uwzględniając kanabinoidy w programach leczenia. Przy wskazaniu do użycia preparatu marihuany, chorzy otrzymują recepty i wskazówki co do sposobu dawkowania. Naszym celem jest pomoc w podjęciu świadomej decyzji o wyborze metody leczenia.

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Zdjęcia

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Paulina Bronikowska

  Lekarz Rodzinny, lek.

  • A
   Lokalizacja: OptimaUsługa: przewlekły kaszel

   Polecam serdecznie Panią Doktor. Szybko dochodzimy do zdrowia za każdym razem kiedy uda nam sie dostac na wizytę, zarówno ja jak i moje dzieci.Ciepła i uśmiechnięta . Długo nie mogłam wyleczyc synka z kaszlu...Pani Doktor pomogła bardzo szybko:) Dziekujemy. Polecamy.


 • Anna Skrzypczyk-Ostaszewicz

  Onkolog, lek.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Zespół Poradni Specjalistycznych INSPIROMEDUsługa: konsultacja onkologiczna

   Pani Doktor wykazała się dużym profesjonalizmem, cierpliwością, chęcią wyjaśnienia wszelkich watpliwości jakie pojawiają się przy chemioterapii. Nie odczuwałam presji czasu, wizyta trwała tak długo jak to było konieczne. Czułam sie wysłuchana i z wizyty wyszłam z konkretnymi propozycjami rozwiązań na następne tygodnie. Gorąco polecam Panią Doktor i dziękuję za konsultację.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Zespół Poradni Specjalistycznych INSPIROMED

   Pełen profesjonalizm, zaangażowanie, a co najważniejsze wnikliwie przeprowadzony wywiad lekarski. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (25) o tym lekarzu