Specjalistyczne konsultacje lekarskie w zakresie leczenia medyczną marihuaną oraz preparatami z konopi, które mogłyby w znaczący sposób polepszyć stan zdrowia Pacjentów. Cannabi Clinic jest miejscem,... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Cannabi Clinic

Powązkowska 44

01-797 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe +48 506...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Cannabi Clinic

Konsultacja Online

Pokaż dane kontaktowe +48 506...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Specjalistyczne konsultacje lekarskie w zakresie leczenia medyczną marihuaną oraz preparatami z konopi, które mogłyby w znaczący sposób polepszyć stan zdrowia Pacjentów.
Cannabi Clinic jest miejscem, gdzie lekarze różnych specjalizacji udzielają konsultacji, uwzględniając kanabinoidy w programach leczenia. Przy wskazaniu do użycia preparatu marihuany, chorzy otrzymują recepty i wskazówki co do sposobu dawkowania. Naszym celem jest pomoc w podjęciu świadomej decyzji o wyborze metody leczenia.

Nasza oferta

W ZWIĄZKU Z SYTUACJA EPIDEMIOLOGICZNĄ W KRAJU ZACHĘCAMY DO SKORZYSTANIA Z OPCJI KONSULTACJI ON-LINE

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Zdjęcia

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Beata Łozicka

  Lekarz Rodzinny, lek.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Cannabi ClinicUsługa: Inny

   Pani doktor ma bardzo szerokie podejście do tematu. Mój przypadek właśnie tego wymaga. Pozwoliła mi zastanowić się nad różnymi opcjami i wybrałyśmy najlepszą dla mnie. Komfort psychiczny jest bardzo ważny, a tu czujesz się bardzo dobrze zaopiekowany. Polecam serdecznie!

  • A
   Lokalizacja: Cannabi ClinicUsługa: Inny

   Zostałem wysłuchany i rozwiano wszystkie moje wątpliwości. Pani Doktor zrobiła na mnie ogromne wrażenie swoją wiedzą oraz empatycznym podejściem do pacjenta. Widać, że leczenie to nie tylko zawód ale przede wszystkim pasja.
   Pozdrawiam,
   Amadeusz


 • Anna Skrzypczyk-Ostaszewicz

  Onkolog, lek.

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Cannabi ClinicUsługa: konsultacja onkologiczna

   Odbyłam już druga wizytę u pani doktor Pani doktor jest bardzo empatyczna i każdego pacjenta traktuje indywidualnie a nie, szablonowo. Odpowiada wyczerpująco ma wszytkie pytania, tłumaczy wszelkie zawiłości i co najważniejsze daje praktyczne rady i wskazówki na dalszym etapie leczenia. Ze szczerego serca polecam wszytkim pacjentom.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Zespół Poradni Specjalistycznych INSPIROMEDUsługa: konsultacja onkologiczna

   Pani Doktor wykazała się dużym profesjonalizmem, cierpliwością, chęcią wyjaśnienia wszelkich watpliwości jakie pojawiają się przy chemioterapii. Nie odczuwałam presji czasu, wizyta trwała tak długo jak to było konieczne. Czułam sie wysłuchana i z wizyty wyszłam z konkretnymi propozycjami rozwiązań na następne tygodnie. Gorąco polecam Panią Doktor i dziękuję za konsultację.

  Zobacz wszystkie opinie (26) o tym lekarzu


 • Paulina Bronikowska

  Lekarz Rodzinny, lek.

  • T
   Lokalizacja: Cannabi ClinicUsługa: Inny

   Wspaniała, ciepła i życzliwa kobieta.
   Aż się chce chodzić do lekarza:)
   Pomoc perfekcyjna, porady jak i cała rozmowa.

  • A
   Lokalizacja: OptimaUsługa: przewlekły kaszel

   Polecam serdecznie Panią Doktor. Szybko dochodzimy do zdrowia za każdym razem kiedy uda nam sie dostac na wizytę, zarówno ja jak i moje dzieci.Ciepła i uśmiechnięta . Długo nie mogłam wyleczyc synka z kaszlu...Pani Doktor pomogła bardzo szybko:) Dziekujemy. Polecamy.


Powiązane wyszukiwania