Blikpol Eye Clinic - Centrum Okulistyczne

Blikpol Eye Clinic - Centrum Okulistyczne

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Głównym celem stworzenia w Sopocie wysokospecjalistycznej kliniki okulistycznej Blikpol było zapewnienie pomorskim Pacjentom najwyższej możliwej jakości - w jednym miejscu. W naturalnym toku rozwoju Blikpol zaczął przyciągać Pacjentów także z innych regionów Polski, jak i spoza granic naszego kraju. Jesteśmy dumni, że nasze starania, by stworzyć ośrodek nowoczesny i przyjazny Pacjentom, przyniosły efekt w postaci zadowolenia i uśmiechów na twarzach zoperowanych u nas osób, które chętnie polecają nasze usługi swoim znajomym i rodzinie.

W Blikpolu wszystkie nasze decyzje inwestycyjne opieramy na przekonaniu, że warunki leczenia specjalistycznego nie muszą w naszym kraju odbiegać od najlepszych zachodnich ośrodków.

Dążymy do tego, żeby zarówno jakość naszych usług, jak i Państwa komfort i bezpieczeństwo były na najwyższym, światowym poziomie.

Dlatego:

Wyposażyliśmy nasz ośrodek w najwyższej klasy, sprawdzone przez 5 generacji, fabrycznie nowe dwa lasery do przeprowadzania zabiegów, posiadające aprobatę najbardziej wymagających instytucji: NASA (National Aeronautic and Space Administration), FDA (U.S. Food and Drug Administration), marynarki wojennej i lotnictwa armii Stanów Zjednoczonych.
Zakupiliśmy najdokładniejszy na rynku sprzęt diagnostyczny, m.in. aberrometr WaveScan™ oraz kamerę Pentacam™, pozwalające na przeprowadzenie niezwykle szczegółowych badań rogówki.
Zatrudniamy najlepszych specjalistów – lekarzy okulistów z wieloletnim i bogatym doświadczeniem, historią tysięcy przeprowadzonych procedur zabiegowych.
Zapewniamy naszym Pacjentom dostęp do konsultanta, który odpowie na wszelkie pytania oraz będzie Państwa łącznikiem z lekarzem, jeśli kontakt z nim będzie w danym momencie utrudniony.
Wybraliśmy atrakcyjną lokalizację w samym sercu Sopotu, w charakterystycznym Krzywym Domku, dzięki której nasi Pacjenci czują się wyjątkowo, a osoby towarzyszące mają możliwość korzystania z wielu okolicznych atrakcji w czasie oczekiwania na odebranie pacjenta.
Wprowadziliśmy procedurę jednodniową, której istotą jest wykonanie badań oraz zabiegu w tym samym dniu, aby ułatwić osobom spoza Trójmiasta sprawne przejście całej procedury i zminimalizować czas spędzony na podróżowaniu.
Dajemy Państwu możliwość wyboru sposobu płatności ratalnej na korzystnych warunkach, dzięki współpracy z firmą specjalizującą się w finansowaniu procedur medycznych.
Ściśle współpracujemy z Profesorskim Centrum Okulistyki prof. Krystyny Raczyńskiej
Dowiedz się więcej

Adres

Blikpol Eye Clinic - Centrum Okulistyczne
Jana Jerzego Haffnera 6, 81-717 Sopot
Blikpol Eye Clinic - Centrum Okulistyczne logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (5)

Ogólna ocena

  Kasia Ber

  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Judyta Aniśko-Słomińska zapalenie

  Pani Doktor bardzo sympatyczna, przeprowadziła wnikliwy wywiad i po wykonaniu badań szczegółowo omówiła ze mną sposób leczenia. Już nastepnego dnia stan oczu się poprawił, a po 2 tygodniach oczy były jak nowe. Bardzo Panią Doktor polecam i dziekuję za pomoc i okazaną troskę.

  M

  Maciej

  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Judyta Aniśko-Słomińska badania diagnostyczne

  Pełen profesjonalizm, dokładna diagnoza i odpowiednie dobrane leczenie. Zawsze owarta na pomoc nawet wtedy kiedy ma już pełny grafik.

  A

  annadorosewicz

  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl dr n. med. Judyta Aniśko-Słomińska tomografia z topografią rogówki Pentacam

  Bardzo miła obsluga na recepcji a co najważniejsze to profesjonalna, rzeczowa i uśmiechnięta pani doktor Judyta, polecam

  M

  Monika

  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Judyta Aniśko-Słomińska konsultacja okulistyczna

  Lekarz bardzo profesjonalnie podszedł do pacjenta, wykonał kompleksowe badania i ocenił problem związany z widzeniem. Polecam

  M

  monika171827

  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl dr n. med. Judyta Aniśko-Słomińska

  Kompleksowa obsługa, miała atmosfera i kompetentny lekarz. Pani doktor wyczerpująco opisała mój problem i stosuje nowe środki leczenia, co spowodowało znaczną poprawę.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania