Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Biomedos

Makuszyńskiego 4d/22

63-100 , Śrem , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Halina Maria Jankowska-Ciborowska Inny

  Pierwszy raz trafiłam do Pani Doktor z córką na dyżurze w szpitalu- byłam bardzo mile zaskoczona przebiegiem wizyty, którą do dziś wspominam. Od kilku lat sama potrzebuje pomocy jeżdżąc po różnych lekarzach - dzis jestem po drugiej wizycie u kochanej pani Doktor, ktora leczy nie tylko ciało, ale i dusze. Czuje, że w końcu jestem w dobrych rękach.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Halina Maria Jankowska-Ciborowska konsultacja pediatryczna

  Pani Doktor, to po pierwsze doskonały specjalista, przyjaciółka dzieci i rodziców, osoba bardzo empatyczna, wyjaśniająca, już sama rozmowa z lekrzem wpływa łagodząco na zestresowanego chorobą dziecka rodzica. Pierwszy raz na swojej drodze spotkałam lekarza, który z własnej woli dzwoni do rodziców i dopytuje jak czuje się mały pacjent. Mimo, że Pani jest osobą bardzo zapracowaną, zawsze znajdzie czas na poradę i konsultację. Polecam Pani Doktor z całego serca.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  konsultacja dietetyczna

  Do tej pory u Pani dr wyłam na wizycie trzy razy . Już po pierwszym miesiącu było widać efekty . Każda wizyta to dogłębna analiza diety pacjenta. Serdecznie polecam


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz