Biel-Med Szpital pod Bukami Poradnie Specjalistyczne

(17 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Biel-Med Szpital pod Bukami Poradnie Specjalistyczne

Szara 12

43-300, Bielsko-Biała, śląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Marcin Stajszczyk

  Internista, Reumatolog, dr n. med.

  • C
   Lokalizacja: Gabinet Reumatologiczny Szpital Pod Bukami

   Z przykroscia wystawiam negatywną opinie. Szybka wizyta po której doktor nie stwierdził żadnej choroby i zalecił wzmocnienie mięśni pleców. Nie skierował na dalsze badania. Z uporczywymi bólami męcze się od 2 lat.
   Wizyta kosztowała 150zł, trwała kilka minut, doktor nie zadał wielu pytań, nie zasugerował możliwej diagnozy, nie zaproponował leczenia, nie zlecił dalszych badań
   Miesiąc później wylądowałam w szpitalu z diagnozą poważnej chronicznej choroby autoimmunologicznej.

  • M

   Niestety moje doświadczenie w żaden sposób nie potwierdza rzekomej "cudowności" i talentów diagnostycznych pana doktora. Faktem jest, że w dniu mojej wizyty (być może trafiłam na wyjątkowy dzień) w kolejce czekało co najmniej 10 osób, a konsultacja każdej z nich, w tym moja, trwała w najlepszym wypadku 5 minut, co samo w sobie raczej nie wzbudza zaufania. Pan doktor jest rzeczowy - co jest bardzo praktyczną cechą charakteru, gdy dysponuje się 5 minutami na pacjenta - jednak traktuje go dość formalistycznie (choć w sumie nie płacą mu za bycie miłym). W moim przypadku co prawda nie pokusił się o postawienie wstępnej diagnozy, zalecił natomiast wykonanie badań, które nota bene niczego w mojej sytuacji nie wyjaśniły, oraz kolejną konsultację po otrzymaniu wyników... Postanowiłam oprzeć się tej pokusie (przyznam, że nie było to szczególnie trudne) i poszukać lekarza, który za 150 złotych poświęci mi 15 minut swojego cennego czasu. Nigdy więc nie przekonam się, jak wybitnym specjalistą jest dr Stajszczyk, ale mogę z tym żyć."

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu