Białostockie Centrum Onkologii im. M. Skłodowskiej-Curie w Białymstoku

(36 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Białostockie Centrum Onkologii im. M. Skłodowskiej-Curie w Białymstoku

Ogrodowa 12

15-027 , Białystok , podlaskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Piotr Szumowski

  Radiolog,

  • B

   Bardzo dobry
   ```
   Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
   ```


 • Aneta Kiluk

  Internista,

  • E

   Kompetentna, sympatyczna, profesjonalistka. Być pod opieką takiego lekarza jak Pani, to połowa sukcesu do powrotu do zdrowia. Jestem wdzięczna losowi, że trafiłam pod Jej opiekę.

  • J

   Bardzo dokladna ,z duza empatia ,oraz potrafiaca sluchac i doradzac w kwestii zawodowej ,jestem pania doktor zachwycona i bardzo wdzieczna.


 • Janusz Antoni Poznański

  Ginekolog, Onkolog,

  • P

   Trafiłam do dr. Poznańskiego po bardzo nieciekawej diagnozie mojej ginekolog. Dr. Poznański to profesjonalista, starszy pan, który zna się na swojej pracy. Podchodzi do pacjentek ze zrozumieniem, wszystko tłumaczy i jest przy tym bardzo życzliwy. Mimo poważnych problemów z nadżerką (podejrzenie raka) potrafił mnie uspokoić i razem ustaliliśmy jakie kroki podjąć dalej. Lekarz, który potrafi słuchać. Serdecznie polecam, pełen profesjonalizm.


 • Włodzimierz Markiewicz

  Chirurg, dr n. med.

  • T

   dr n. med. Włodzimierz Markiewicz to lekarz godny szacunku za fachowość i ludzki stosunek do pacjentów. Taka jest moja opinia, którą głosić będę zawsze i wszędzie.
   Tadeusz Szołdrowski


 • Rafał P. Musiatowicz

  Onkolog, lek.

  • O

   Ponaglam pytanie , czy doktor Musiatowicz przyjmuje prywatnie Prosze o kontakt, jezeli ktos posiada

  • R

   Nie lubię lekarzy. Rzadko zdarza mi się powiedzieć coś dobrego na ich temat. Natomiast ten facet już po pierwszej wizycie sprawił bardzo pozytywne wrażenie. Przede wszystkim "ludzki", "wyluzowany"przy czym rzeczowy i konkretny. Nie zapominał, ze to ON jest dla pacjenta a nie odwrotnie. Cieszę się, że spotykam coraz więcej młodych lekarzy, których podejście do pacjenta nie kończy się na "Proszę czekać! Pielęgniarka wezwie!", nie są nadętymi snobami. Mam nadzięję, że ten facet taki zostanie.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


  • Witam :) ja trafiłam do Dr w 2013 roku, już na pierwszej wizycie zasiała we mnie wiarę że będzie dobrze. Wychodząc z gabinetu byłam pewna że wyzdrowieję :) rozprawiła się z moją chorobą bardzo szybciutko, zawsze miałam zlecanych dużo badań a przed wprowadzeniem leczenia dokładnie sprawdziła co to za rodzaj chłoniaka!!! Jestem bardzo zadowolona z leczenia :) to lekarz z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Wszystkim chorym polecam leczenie właśnie u niej :)
   Monika

  • Leczę się już od 2010 roku u Pani Doktor Bogusławy Czartoryskiej Arłukowicz zarówno w Białostockim Centrum Onkologii na ul. Ogrodowej 12 jak i w Centrum Medycznym w Białymstoku przy ul. Niedźwiedziej. Terapia lecznicza jaką zastosowała Pani Doktor okazała się niezwykle skuteczna i uratowała mi życie po pierwszej mastektomii. Jako wdzięczna pacjentka mogę szczerze powiedzieć, że Pani Doktor to bardzo dobry lekarz I wspaniały człowiek.Obecnie przeszłam drugą mastektomię i nadal leczę się u Pani Doktor do której mam bezgraniczne zaufanie. Pani Doktor jest osoba mająca olbrzymią wiedzę lekarską zdobytą w kraju i za granicą, którą z powodzeniem wykorzystuje w swojej pracy. Ta wiedza i doświadczenie to bezcenny skarb i nieoceniona korzyść dla mnie i innych pacjentów.Pani Doktor ma bardzo dobre podejście do pacjentów i ma w sobie bardzo dużo empatii. Obecnie z bardzo dobrym skutkiem zastosowała wobec mnie kolejny rodzaj chemioterapii i mam nadzieję, że po raz kolejny uratuje mi życie. Jestem niezmiernie wdzięczna za jej pracę, poświęcenie i wysiłek właśnie teraz kiedy kolejny raz pomaga mi zmagać się z chorobą nowotworową. To nie są żadne żarty bo na szali jest moje życie i życie wielu podobnych do mnie pacjentów. Czy ktoś potrafi policzyć ile istnień ludzkich uratowała Pani Doktor ? Ja myślę, że te liczby idą już nie w setki lecz w tysiące. Wystarczy popatrzeć na numery kart pacjenta, każda jest czterocyfrowa na dany rok kalendarzowy. Cóż mogę zrobić więcej jak przynajmniej właśnie w formie tego komentarza okazać swoją bezgraniczną wdzięczność. Inni "uratowani" na pewno się do moich słów dołączą. Słowo dziękuję to za mało aby wyrazić moją wdzięczność wobec Pani Doktor. Faktem jest że mam podarowane już kolejny raz drugie życie. Życzę Pani Doktor wszystkiego najlepszego i bardzo dużo dużo zdrowia i sil. Proszę nie brać do głowy złośliwych komentarzy i dalej ratować mnie i innych chorych. H.K.

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Aneta Żendzian-Załęczna

  Onkolog,

  • Dr Aneta Żendzian-Załęczna jest wybitnym lekarzem i specjalistą onkologiem. Pani doktor pracuje od wielu lat w Białostockim Centrum Onkologii. Pani doktor ma ogromną wiedzę medyczną i wieloletnie doświadczenie w leczeniu chorych na choroby nowotworowe. Oprócz wielkiej wiedzy medycznej i wieloletniego doświadczenia w leczeniu pacjentów chorych na choroby nowotworowe Pani doktor potrafi nawiązać specyficzny kontakt z pacjentem. Pani doktor widzi nie tylko tzw. przypadek kliniczny ale widzi pacjenta w całości ze wszelkimi często bardzo skomplikowanymi uwarunkowaniami. Pani doktor potrafi cierpliwie wysłuchać każdego pacjenta, potrafi zdobyć zaufanie pacjenta co w procesie leczenia jest niesamowicie ważne. Leczę się z bardzo dobrym skutkiem od wielu lat u Pani doktor A. Żędzian-Załęcznej. Mam do niej bezgraniczne zaufanie jako do lekarza i do normalnej wspaniałej kobiety. Pani doktor ma w sobie bardzo dużo empatii dla pacjentów i ma w sobie niewyczerpane pokłady tzw. pozytywnego myślenia, którymi dzieli się ze swoimi pacjentami, a co w sposób bardzo znaczący wspomaga terapię lekową. Pani doktor oprócz tego, że jest świetnym onkologiem jest jednocześnie świetnym psychologiem i terapeutą. Potrafi dotrzeć do każdego pacjenta, potrafi podnieść go na duchu i zaszczepić w nim nadzieję na wyzdrowienie, a to jest wręcz bezcenne. Niewątpliwie leki i farmakologia są bardzo ważną częścią terapii, ale jest też tzw. sfera psychiczna i duchowa. W tym tak ważnym obszarze pani dr Aneta Żendzian-Załęczna jest naprawdę szczególnie wyjątkowa. Każdy chory oprócz leków niewątpliwie potrzebuje wsparcia psychicznego i duchowego i otrzymuje to za darmo od pani dr Anety Żendzian-Załęcznej. To bez wątpienia znacząco wzmacnia skuteczność samej terapii lekowej i daje pacjentom dotkniętym tą ciężką chorobą nowotworową to co jest bezcenne, daje im nadzieje bez której trudno się leczyć i normalnie żyć. Pani doktor dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu potrafi skutecznie chronić pacjenta i dzięki zlecanym przez nią badaniom kontroluje te obszary które mogą być najbardziej zagrożone. Pamiętam do dziś jak podczas mojej pierwszej wizyty pani doktor wspomniała o znanej mi książce Anthony de Mello pt. „Przebudzenie”. Już wtedy od razu wiedziałem, że jestem w bardzo dobrych rękach i mogę być spokojny. Nie sposób wymienić wszystkich zalet pani Dr Anety Żendzian-Załęcznej, bo nie pozwala na to ograniczona forma tego komentarza, ale wystarczy zobaczyć jak wielu pacjentów codziennie czeka przed jej gabinetem, żeby w/w słowa znalazły swoje pokrycie w rzeczywistości. Życzę pani dr Anetcie Żendzian-Załęcznej bardzo, bardzo dużo zdrowia i Pogody Ducha którą niewątpliwie ma sobie i którą tak hojnie i bezinteresownie dzieli się ze swoimi pacjentami, którzy są jej za to bardzo wdzięczni. Niewątpliwie wielu z nich podpisze się pod moim skromnym komentarzem.


 • Zofia Boroń

  Onkolog,

  • K

   Pani dokor Zofia Boron to wspanialy fachowiec, cieply zyczliwy czlowiek , ciesze sie ze trafilam na takiego Wspanialego lekarza Dziekuje Pani Doktor z calego serca, za ta zyczliwosc fachowosc zanagazowanie I serce z jakim podchodzi Pani do pacjenta


 • Piotr Skalij

  Onkolog, lek.

  • J

   Piotr Skalij to człowiek niezwykły - prawdziwy lekarz z powołania. Pracuje w Białostockim Centrum Onkologii. Swoim ciepłem i pogodą ducha wywołuje uśmiech na twarzach pacjentów. Z niesamowitą cierpliwością i spokojem informuje jak będą przebiegały kolejne etapy leczenia. Jest zawsze gotów do rozmowy, pomocy, wyjaśnienia wszelkich, targających człowiekiem wątpliwości. Empatia to niezwykle istotna rzecz, zwłaszcza w przypadku pacjentów, zmagających się z nowotworem. Umiejętność podtrzymania na duchu jest tu równie ważna jak sam proces leczenia. Myślę, że warto takich ludzi docenić.


 • Bożena Pawełczyk-Pankiewicz

  Onkolog, Chirurg, lek.

  • J
   Lokalizacja: Białostockie Centrum Onkologii im. M. Skłodowskiej-Curie w Białymstoku

   Empatyczna, merytoryczna i bardzo sympatyczna. Wsłuchuje się w problemy pacjenta, a co najważniejsze - pomaga mu!

  • W

   Fantastyczny lekarz ... byłem kilka razy pacjentem Pani Doktor ... pełen profesjonalizmy a przy tym przemiła i bardzo ludzka osoba ... w rękach, której poczułem się otoczony troską i szczere przejęcie się moim problemem.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania