Best Dent Stomatologia

(6 opinii)

WITAMY w Best Dent ( rok założenia 2006) Nazywam się Agnieszka Szcześniak-Topór, jestem lekarzem stomatologiem z 20 letnim doświadczeniem w leczeniu dorosłych i dzieci. Zapraszam Państwa do miejsca... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Best Dent Stomatologia

Powstańców Śląskich 85 lok.U5

01-355 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

WITAMY w Best Dent ( rok założenia 2006)
Nazywam się Agnieszka Szcześniak-Topór, jestem lekarzem stomatologiem z 20 letnim doświadczeniem w leczeniu dorosłych i dzieci. Zapraszam Państwa do miejsca, które stworzyłam z intencją , aby każdy pacjent czuł się tu bezpiecznie i komfortowo.
Naszą pracę opieramy na 3 filarach:
-INDYWIDUALNE PODEJŚCIE
Jako eksperci nie skupiamy się wyłącznie na leczeniu objawów, szukamy przyczyny powstawania problemu. Pragniemy całościowo i kompleksowo rozwiązać wszystkie problemy stomatologiczne naszych pacjentów. Wsłuchujemy się w Wasze oczekiwania i doradzamy najlepsze, najnowocześniejsze rozwiązania , zgodne ze światowymi standardami.
-DOŚWIADCZENIE
W swej pracy codziennie dążymy do perfekcji i doskonałości.
DOKŁADNOŚĆ, ESTETYKA, TRWAŁOŚĆ, DBAŁOŚĆ O SZCZEGÓŁY - to standardy leczenia w Best Dent.
-BEZPIECZEŃSTWO PACJENTA

Zabiegi

 • leczenie zachowawcze zębów
 • odbudowa braków zębowych -protetyka
 • wybielanie zębów
 • czyszczenie zębów-higiena
 • lakierowanie zębów
 • leczenie kanałowe
 • lakowanie zębów
więcej

Choroby

 • próchnica
 • paradontoza
 • urazy zębów
 • złamanie zębów
 • braki zębów
 • przebarwienia zębów
 • kamień nazębny
więcej

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Agnieszka Szcześniak-Topór badanie stomatologiczne u dzieci + plan leczenia + wizyta adaptacyjna

  Syn jest bardzo zadowolony chętnie chodzi do pani Agnieszki bardzo cierpliwa ma podejście do dzieci polecam


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. dent. Agnieszka Szcześniak-Topór badania stomatologiczne

  Wizyta bardzo profesjonalna. Synek był pierwszy raz, chętnie współpracował z Panią Doktor, która posiada świetne podejście do dzieci:)


  Ż
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Agnieszka Szcześniak-Topór odbudowa zębów

  Wspaniały człowiek i wspaniały dentysta. Leczę zęby u Pani Agnieszki od wielu lat. Mimo wielu moich problemów zsrowotnych Pani dr zawszw znalazła dobre rozwiązanie. Empatyczna i profwajonalna, czego chcieć więcej. Polecam szczerze.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Agnieszka Szcześniak-Topór

  Gabinet stomatologiczny Pani doktor Agnieszki, to miejsce, w którym każdy pacjent może czuć się bezpieczny i profesjonalnie zaopiekowany. Panią doktor wyróżnia empatia, zaangażowanie i indywidualizm w podejściu do pacjenta. Wizyta i leczenie przebiega w bardzo miłej atmosferze wyrozumiałości i ogromnej troski o zdrowie pacjenta. Jestem pacjentką Pani doktor Agnieszki od 17 lat i nie wyobrażam sobie innego miejsca, w którym mogłabym leczyć zęby. Pacjentkami doktor Agnieszki są również dwie moje prawie dorosłe córki, które podobnie jak ja, nie wyobrażają sobie wizyty u innego stomatologa i od pierwszego ząbka systematycznie odwiedzają jej gabinet. Ogromna odpowiedzialność, delikatność, zaangażowanie i troska o zdrowie pacjenta w procesie leczenia, zdecydowanie wyróżniają Panią doktor Agnieszkę. Jakość leczenia i zindywidualizowane podejście, to dewiza Pani doktor, przy zachowaniu rozsądnych cen usług i ofercie zniżek rodzinnych. Zdecydowanie polecam doktor Agnieszkę! Szczególnie tym pacjentom, dla których każda wizyta u stomatologa jest trudnym i pełnym lęku doświadczeniem.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. dent. Katarzyna Ludwików Inny

  Bardzo dobre opinie Pani Doktor skłoniły mnie do przyjścia na konsultację oraz pozostania przy kontynuacji leczenia.
  Miła i sympatyczna. Indywidualne podejście do pacjenta. Leczenie przebiegło pomyślnie, bez żadnych problemów. Pani Doktor poza leczeniem zwraca również uwagę na aspekty estetyczne, co również uważam za zdecydowany atut. Serdecznie polecam!


  I
  Lekarz: lek. dent. Katarzyna Ludwików Inny

  Ortodoncja dla Doktor Katarzyny to niewątpliwie jej pasja. Byłam u kilku ortodontów którzy proponowali jedno wyjście z wady zgryzu, Doktor zaproponowała mi 3rozwiązania, nie naciskała, na spokojnie do przemyślenia. W trakcie leczenia wszyscy widza pozytywne zmiany a uśmiech nie schodzi mi z twarzy. Polecam Doktor jeśli ktoś ma wątpliwości co do proponowanego leczenia u innych ortodontów.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania