Bebak Stomatologia Rodzinna Sp.p.

(6 opinii)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Informacje o placówce

Gabinety

Bebak Stomatologia Rodzinna Sp.p.

ul. Kolejowa 22

34-400 , Nowy Targ , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Opinie o lekarzach z tej placówki

Napisz pierwszą opinię

Jesteś już po wizycie u Bebak Stomatologia Rodzinna Sp.p.? Daj znać, co myślisz. Inni pacjenci będą wdzięczni za pomoc w wyborze najlepszego specjalisty.

Dodaj swoją opinię
  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Paweł Świerzy Inny

  Jeśli macie jakiś ząb do wyrwania, to tylko i wyłącznie u dr Pawła! Serio! O ile wyrywanie zębów do przyjemności nie należy, to taki zabieg w wykonaniu dr Pawła można powiedzieć, że jest przyjemny - zero stresu, zero bólu i jeszcze wesoła atmosfera, bo dr Paweł ma spore poczucie humoru :-)
  Szczerze polecam, naprawdę warto :-)


  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Paweł Świerzy usunięcie zęba

  Usuwałem u Pana Doktora trzy zęby mądrości.
  Za każdym razem zostałem przyjęty niezwykle profesjonalnie. Doktor tłumaczył każdą wykonywaną czynność. Czułem się bardzo bezpiecznie. Zdecydowanie polecam, świetny specjalista!


  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Paweł Świerzy usunięcie zęba 8

  Bardzo sympatyczny i profesjonalny! Upewnia się czy nic nie boli wiele razy zanim zacznie zabieg i w samym trakcie - samo wyrwanie zęba bez inwazyjne i szybkie. Gorąco polecam!


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Paweł Świerzy

  Wspaniały lekarz i doskonały chirurg. Po tym jak Pan Doktor wyrwał mi dwie górne ósemki, zdecydowałam się również na chirurgiczne usunięcie jednej z dolnych, która rosła niemal poziomo. W trakcie zabiegu Pan Doktor wielokrotnie upewniał się czy nie czuję bólu, a cały zabieg wykonał wyjątkowo precyzyjnie i delikatnie, cały czas wyjaśniając co i dlaczego robi. Jestem dzień po zabiegu i praktycznie w ogóle nie czuję bólu. Polecam wszystkim z całego serca!


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Paweł Świerzy

  Dr Paweł usunął mi ósemkę, sprawa była bardzo skomplikowana, bo ósemka wrastała pod kość szczękową. Zapowiadało się na długi powrót do zdrowia. Wszystko poszło bardzo sprawnie. Dobry lekarz i w kontakcie z pacjentem. Polecam!!!


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Paweł Świerzy

  Polecam Pana doktora. Widać, że jest to lekarz z doświadczeniem, a ponadto bardzo sympatyczny człowiek. Jestem zadowolona z wizyty u pana doktora i na pewno do niego wrócę jak zajdzie taka potrzeba. Mam nadzieję, że więcej 8 nie będę musiała usuwać.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz