Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Bal-Med w Gorlicach

Jagiełły 10

38-300 , Gorlice , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Bogumił Szczerbań

  Ginekolog,

  • G

   Jestem w 8 miesiącu ciąży, lekarz nie chciał mi wypisać zwolnienia do pracy gdyż stwierdził ze wyniki mam dobre, a to ze pracuje w sklepie i stoję 8 godzin w pracy już nie wspominając ze wstaje przed 4 rano podsumował, ze to nie jego wina, ze każda kobieta źle się czuje w ciąży i ze nie mam połamanych nóg żebym nie mogła stać. Jednak do niego dalej nie docierało...w sklepie nie mamy klimatyzacji, a przy tych upałach to na prawdę trudno wytrzymać... Z wielką łaska mi wypisał.


 • Andrzej Plato

  Internista,

  • W

   lekarz wydaje mi sie o słabych kompetencjach
   ganglion na kosci nakazuje rozbic samemu, na zatrucie pokarmowe, odwodnienie i zasłabniecie daje aviomarin, nie uważa nawet za zasadne aby wypisać skierowanie na badania zalecone przez innego specjaliste

  • J

   Lekarz przyjmuje prywatnie zarejestrowanych pacjentow tak jak chce, nie za kolejką. Nie wyznacza godzin, zarejestrujesz sie o 15 a ostatnia wchodzisz czyli o 18. Totalna niesprawiedliwosc i nieposzanowanie pacjentow ktorzy placa mu!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Halina Bałajewicz

  Pediatra,

  • P
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "BAL-MED" w Gorlicach

   Bardzo źle wspominam ostatnia wizytę u Pani doktor. Była dla mnie nie miła, odnosiła się do mnie w arogancki i niegrzeczny sposób. Podczas wizyty nie słucha pacjenta, a wręcz sama przejmuje inicjatywę i wmawia objawy. Nawet nie zostałam w trakcie wizyty osłuchana. Czułam się jak intruz, który śmie twierdzić, że boli go akurat w tym miejscu, a nie innym... Już nie wspomnę o tym, że wzywanie do gabinetu dorosłych pacjentów po imieniu jest moim zdaniem nie taktowne i nie na miejscu... zachowanie tej lekarki utwierdziło mnie tylko w tym, by zmienić lekarza rodzinnego.