O nas

Atelier Umysłu to kameralne Centrum Psychoterapii i Rozwoju. Pracujemy w małym, zgranym zespole, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom holistyczną opiekę.

W naszej ofercie znajdziesz:
- diagnozę psychologiczną,
- konsultację psychologiczną,
- psychoterapię poznawczo-behawioralną, dialektyczno-behawioralną, integracyjną,
- psychoterapię schematów,
- psychoterapię par/małżeństw,
- psychoterapię rodzin,
- psychoterapię młodzieży,
- psychoterapię uzależnień behawioralnych,
- interwencję kryzysową.

W naszym Centrum jest również możliwość odbycia sesji psychoterapeutycznych w języku angielskim u Elizy Pilcickiej i Pauliny Bilonowicz oraz w języku niemieckim u Pauliny Wnorowskiej.

Dbając o wysoką jakość usług, zapewniamy naszym terapeutom sesje z superwizorem. Indywidualne i grupowe sesje superwizji są dostępne również dla zewnętrznych psychologów i psychoterapeutów. Organizujemy również warsztaty i szkolenia oraz grupy terapeutyczne.

"Tworząc Atelier Umysłu myślałam o kameralnym miejscu, które wyłamie się poza schemat państwowych poradni, prywatnych gabinetów i sieciowych ośrodków psychoterapii". ~Aleksandra Bończewska właścicielka, psycholożka i psychoterapeutka

Wspieramy osoby LGBT+

WAŻNE: Odwołanie terminu spotkania bez konsekwencji finansowych, możliwe jest do 24 godzin przed planowanym spotkaniem, a informacja ta musi być przekazana w godzinach pracy Centrum. Sesje, które odbywają się w poniedziałek, mogą być odwołane najpóźniej do godz. 12.00 w poprzedzającą sobotę telefonicznie, SMS-em, lub mailowo.

Odwołanie terminu sesji w czasie krótszym niż 24h wiąże się ze 100% odpłatnością za dane spotkanie. Wynika to z zarezerwowanego czasu danego specjalisty.

Umówienie wizyty, oznacza zaakceptowanie regulaminu Centrum Psychoterapii i Rozwoju Atelier Umysłu.
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • DIVA
 • SCID
 • MMPI-2
Języki
 • Polski
 • Angielski
 • Niemiecki
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Aktualności

W celu umówienia dogodnego terminu prosimy o kontakt SMS-owy z Centrum.

Zapraszamy na bezpłatną 15-minutową konsultację wstępną w formie online. Spotkanie odbywa się przez Google Meet, Znany Lekarz lub WhatsApp

Konsultacja może służyć:
- wstępnemu i ogólnemu określeniu Twoich trudności i potrzeb,
- ustaleniu najbardziej adekwatnego nurtu psychoterapii,
- dobraniu specjalistki z naszego Zespołu, której specjalizacja będzie odpowiednia do zgłaszanych przez Ciebie trudności.

Dowiedz się więcej

Okólnik 11A,Warszawa

Opinie o specjalistach (70)

Ogólna ocena

  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Karolina Kacperczyk terapia poznawczo-behawioralna

  Spotkania z Panią Karoliną były bardzo pomocne. Zgłosiłem się w związku z atakami paniki i lękami. Po kilku miesiącach terapii poczułem znaczącą poprawę oraz dowiedziałem się dużo o sobie. Cenię indywidualne podejście i skuteczne metody, które znacząco poprawiły moje samopoczucie.

  I
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Eliza Pilcicka Konsultacja psychologiczna

  Pani Eliza jest ciepłą osobą, która tworzy bezpieczną atmosferę zachęcającą do tego, aby szczerze otworzyć się na swoje problemy. Po kilku miesiącach współpracy czuję ogromną poprawę w swoim samopoczuciu i podejściu. Dzięki Pani Elizie nauczyłam się o sobie bardzo wiele cennych rzeczy, które znacznie ułatwiają mi funkcjonowanie i podejście do każdego aspektu mojego życia. Jestem za to bardzo wdzięczna. Z powodów osobistych musiałam przerwać terapię, jednak kiedy tylko nadarzy się okazja, zdecydowanie będę chciała wrócić do współpracy. Serdecznie polecam Panią Elizę!

  mgr Eliza Pilcicka

  Dziękuję bardzo za miłe słowa i gratuluję Pani postępów w terapii. Oczywiście, jeśli nadarzy się taka okazja, to serdecznie zapraszam.

  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Paulina Bilonowicz Konsultacja psychologiczna online

  Znalezienie właściwego terapeuty zajęło mi 5 lat i 4 psychologów.

  Na terapię przyszłam ze stanami lekowymi, silnymi atakami paniki, wypaleniem, depresja i świeżo odkrytym ADHD w wieku 23 lat. Zawsze czułam się wysłuchana, zaopiekowana ale też konfrontowana kiedy tego potrzebowałam. Pani Paulina była dla mnie jak starsza siostra która przytuli albo powie ci że masz sam ugotować obiad żebyś mógł się nauczyć. I to dokładnie to czego potrzebowałam.

  Rok później, ataki paniki praktycznie zanikły, mój epizod depresyjny zredukował się do 4 miesiący w porównaniu do wcześniejszych 3 lat, moje ADHD nie jest już moją wadą ale zbiorem zachowań na które umiem odpowiadać i najważniejsze… przestałam się bać o moje zdrowie psychiczne i nawroty dysfunkcji. Teraz wiem że mam potrzebne narzędzia, zdrowe automatyczne zachowania i dobrego psychologa który w razie czego jest po drugiej stronie ekranu.

  Przyznaję Pani Paulinie 10/10 i naklejkę „jestem psychologiem który odmienił czyjeś życie na lepsze”.


  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Paulina Wnorowska psychoterapia indywidualna

  Terapia u pani Pauliny bardzo mi pomogła w trudnym momencie mojego życia. Dowiedziałam się wiele o sobie samej. Wnioski, które wyciągnęłyśmy wspólnie podczas sesji zapamiętam na bardzo długo. Pani Paulina pomogła mi podjąć kilka kluczowych decyzji i zrozumieć, czego naprawdę chcę i potrzebuję. Była przy tym bardzo wyrozumiała, proponowała rozwiązania, ale nigdy ich nie narzucała. Zawsze starała się dobrze zrozumieć sytuację, czułam się wysłuchana. Przez prawie rok naszych spotkań wiele zmieniło się na lepsze. Dziękuję za to cenne doświadczenie. Polecam - warto!

  mgr Paulina Wnorowska

  Cieszę się, że mogłam Pani towarzyszyć w tej drodze! Dziękuje bardzo za opinię.


  W
  Profil zweryfikowany
  mgr Paulina Wnorowska Konsultacja psychologiczna

  Wizyta, pomimo trudnego tematu, odbyła się we wspaniałej atmosferze, Pani Paulina świetnie potrafi wysłuchać i zdiagnozować problemy. Polecam z czystym sumieniem!

  mgr Paulina Wnorowska

  Dziękuje bardzo za życzliwe słowa!


  W
  Profil zweryfikowany
  mgr Weronika Zawadzka terapia poznawczo-behawioralna

  Pani Weronika bardzo, bardzo mi pomaga. Jej wskazówki stosuję na co dzień. Bardzo przyjemnie się z nią rozmawia. Pani Weronika słucha, jest empatyczna, profesjonalna i zadaje bardzo trafne pytania zmuszające do przemyśleń. Właściwie od pierwszego spotkania udało nam się złapać dobry kontakt. Czuć duże zaangażowanie Pani Weroniki i jej ogromną chęć pomocy.

  mgr Weronika Zawadzka

  Niezmiernie się cieszę, że nasze sesje są pomocne. To również dzięki Pana pracy i zaangażowaniu w proces.


  A
  Profil zweryfikowany
  mgr Paulina Bilonowicz Psychoterapia

  Bardzo obawiałam się wizyty u terapeuty, jednak Paulina już od pierwszego spotkania tworzyła bezpieczną i komfortową atmosferę. Paulina całościowo spojrzała na moje problemy, proponowała niestandardowe rozwiązania i dostosowywała je konkretnie do mojego przypadku. Jeśli było to konieczne, to mogłam liczyć na dodatkowe materiały wysyłane na maila, które pomagały w wykonywaniu ćwiczeń. Bardzo doceniam otwartość i myślenie poza schematami, które zdecydowanie pomogły w terapii przy niejednoznacznej diagnozie. Wszystkie sesje odbyłam online, nigdy nie było problemu z odwołaniem/przełożeniem wizyty (sms lub podczas sesji), ani z płatnościami (blik).


  P
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Paulina Wnorowska Konsultacja psychologiczna

  Korzystałem z diagnozy w ramach spotkań online. Jestem bardzo zadowolony z podejścia i zaangażowania Pani Pauliny. Serdecznie polecam każdemu w potrzebie wsparcia psychologicznego.

  mgr Paulina Wnorowska

  Dziękuje bardzo! Cieszę się, że mogłam pomóc w tej sytuacji.


  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Weronika Zawadzka psychoterapia indywidualna

  Serdecznie polecam Panią Weronike jako specjalistke. Jej profesjonalizm, empatia i umiejętność słuchania sprawiły, że od samego początku czułam się komfortowo w jej obecności, co pozwoliło mi się otworzyć. Dzięki naszej wspólnej pracy zobaczyłam realne zmiany w swoim życiu i codziennym funkcjonowaniu. Polecam każdemu kto szuka wsparcia emocjonalnego i skutecznej pomocy w radzeniu sobie z problemami

  mgr Weronika Zawadzka

  Bardzo dziękuję za życzliwe słowa. Szczególnie się cieszę, że pojawiły się realne zmiany w Pani życiu :)


  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Paulina Wnorowska konsultacja online

  Najlepsza Pani psycholog dla mojej córki. Dziękuję

  mgr Paulina Wnorowska

  Dziękuje bardzo za życzliwe słowa!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania