Atelier Umysłu - Centrum Psychoterapii i Rozwoju

(25 opinii)

Atelier Umysłu to kameralne Centrum Psychoterapii i Rozwoju. W naszej ofercie znajdziesz diagnozę psychologiczną, konsultacje psychologiczne, psychoterapię poznawczo-behawioralną, trening dialektyczno... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Atelier Umysłu - Centrum Psychoterapii i Rozwoju

Okólnik 11A

00-368 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Atelier Umysłu to kameralne Centrum Psychoterapii i Rozwoju. W naszej ofercie znajdziesz diagnozę psychologiczną, konsultacje psychologiczne, psychoterapię poznawczo-behawioralną, trening dialektyczno-behawioralny, terapię schematów oraz interwencję kryzysową.

Dbając o wysoką jakość usług, zapewniamy naszym terapeutom sesje z superwizorem. Indywidualne i grupowe sesje superwizyjne są dostępne również dla zewnętrznych psychologów i psychoterapeutów.

Organizujemy również warsztaty i szkolenia oraz grupy terapeutyczne.

"Tworząc Atelier Umysłu myślałam o kameralnym miejscu, które wyłamie się poza schemat państwowych poradni, prywatnych gabinetów i sieciowych ośrodków psychoterapii".
Aleksandra Bończewska

Choroby

 • Zaburzenia nastroju
 • Zaburzenia lękowe
 • Zaburzenia odżywiania
 • Zaburzenia osobowości
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Poradnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Aleksandra Bończewska Inny

  Trafilam do Pani Aleksandry z 18 letnia córką. Odbyłyśmy na te chwile 3 wizyty. Pani Aleksandra ma tak niesamowita i ciepla osobowość, dokladnie słucha pacjenta, wszystko wyjaśnia, czuć empatie i zrozumienie.
  Chęć pomocy jest ogromna i widać, ze Pani Aleksandra robi to z wielka pasja i zaangażowaniem!
  Corka bedzie uczestniczyć w terapii i mam nadzieje, ze pomoże… choć jak wiemy terapeuta to jedno a drugie chęć skorzystania z narzędzi należy do pacjenta i jego zaangażowania.
  Ciesze sie ,ze trafilam do Pani Aleksandry i dziekuje Energia jaka od Pani bije juz daje pozytywne odczucia
  Pozdrawiam serdecznie


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Aleksandra Bończewska konsultacja psychologiczna

  Pani Ola to najlepsza terapeutka z jaką pracowałam. Pomogła mi trafnie zidentyfikować i nazwać problemy, żeby później skutecznie z nimi walczyć. Jak mało kto potrafiła dać taką wewnętrzną moc do walki i dokonywania zmian. Dostałam wiele narzędzi, z których korzystam do dziś. Bardzo miło wspominam naszą współpracę.


  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Aleksandra Bończewska psychoterapia

  Pani Aleksandra przedłuża wizyty notorycznie. Dużo sugeruje, dużo podpowiada, narzuca rozwiązania korzystne jej zdaniem nie pozwalając trzymać się swoich celów i postanowień. Zaledwie po kilku wizytach moje budowane wcześniej podejście do sprawy zawaliło się i znalazłem się w punkcie wyjścia. Po zmianie psychoterapeuty dopiero zobaczyłem różnice i efekty, które w przypadku pani Aleksandry powodowały pogorszenie się „nastroju”, ani jego poprawę.

  mgr Aleksandra Bończewska

  Panie G. dziękuję za opinię. Niestety nie potrafię powiązać tych inicjałów z żadnym moim Klientem i przyznam, że byłoby dla mnie pomocne, jeśli otrzymałabym od Pana wiadomość prywatną. Dzięki temu miałabym możliwość „prześledzenia" procesu.

  Jeżeli dobrze rozumiem, to odbyliśmy kilka wizyt, więc mogę założyć, że był to etap wywiadu/konceptualizacji trudności. Przykro mi, jeśli poczuł Pan, że współpraca ze mną uniemożliwia Panu trzymania się swoich celów i postanowień. Z całego serca uznaję, że każdy człowiek jest ekspertem od swojego życia, a terapeuta od psychoterapii. Zarówno prywatnie, jak i w pracy, kieruję się szacunkiem do ludzi i ich granic. Dlatego też zastanawiam się, czego dotyczyło sugerowanie, podpowiadanie i narzucanie rozwiązań.

  W swojej pracy staram się psychoedukować, omawiać konceptualizację wraz z diagnozą psychologiczną, zwracać uwagę na ryzykowne/szkodliwe zachowania, rekomendować wizytę u psychiatry lub wybór innego nurtu psychoterapii. Mogę również proponować narzędzia (techniki), które są adekwatne do zgłaszanych trudności. Mam też nadzieję, że dużo parafrazuję, klaryfikuję i odzwierciedlam. Dzięki temu mogę budować z Klientem relację terapeutyczną, która stanowi fundament mojej pracy.

  Każdy z nas jest inny, nie każdy nurt będzie nam odpowiadał, nie z każdym psychoterapeutą złapiemy kontakt i jest to całkowicie okej. Dlatego cieszę się, że znalazł Pan specjalistę, który odpowiada Pana preferencjom. Nie należy się zrażać, tylko szukać miejsca i osób odpowiednich dla siebie. Życzę powodzenia w dalszym procesie i trzymam kciuki za poprawę Pana nastroju/stanu.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Aleksandra Bończewska Psychoterapia poznawczo-behawioralna

  Jestem bardzo zadowolony z pierwszej wizyty. Pani Aleksandra z zaangażowaniem wysłuchała o moich problemach, zadając pomocne pytania i udzielając wspierających porad. Jednocześnie była bardzo miła, ciepła i empatyczna. Nie mogę doczekać się kolejnej wizyty. Gorąco polecam!

  mgr Aleksandra Bończewska

  Panie Andrzeju, dziękuję za opinię. Do zobaczenia.


  Ł
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Aleksandra Bończewska psychoterapia

  Profesjonalna pomoc psychoterapeutyczna. Pani Aleksandra sprawiła że nasze rozmowy o trudnych sprawach były dużo łatwiejsze. Dziękuje za pomoc i wszystkie cenne wskazówki i spostrzeżenia.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Magdalena Wilk psychoterapia indywidualna

  Jestem w terapii u Pani Magdy już od jakiegoś czasu. To był pierwszy wybór jeśli chodzi o psychoterapeutę, ale był to strzał w dziesiątkę. Centrum Psychoterapii jest kameralne i przytulne, dzięki czemu czuję się komfortowo. Pani Magda jest pełną energii, serdeczną, otwartą i empatyczną osobą. Mam wrażenie struktury przy jednoczesnym czuciu się ważną i zrozumianą. Razem przepracowujemy moje problemy, dzięki czemu idę do przodu. Z całego serca polecam każdemu, kto boryka się z jakimikolwiek problemami.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Aleksandra Bończewska Psychoterapia poznawczo-behawioralna

  Pacjentem jest moja córka. Pani psycholog podeszła do terapii z zaangażowaniem, rozpoznała problem, odpowiednio dobiera metody terapii. Polecam!


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Aleksandra Bończewska Inny

  Wspaniała osoba, nie sposób wyrazić słowami. Panią Olę po prostu trzeba poznać, myślę, że wystarczy 5 minut rozmowy, aby czuć się bezpiecznie i zaopiekowanym. Na terapie do Pani Aleksandry chodzi moja córka i jest to pierwszy terapeuta, a przerobiliśmy wielu, do którego córka chodzi w podskokach, a musi pokonać dystans ponad 50km. Dziękuję, że są takie osoby.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Aleksandra Bończewska konsultacja psychoterapeutyczna

  Współpracuję z Panią Olą od 6 miesięcy. Od razu poczułem się komfortowo i bezpiecznie, opracowaliśmy plan z celami do realizacji i wspólnie staramy się rozwiązywać przeróżne problemy występującę na codzień. Z całego serca polecam


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Aleksandra Bończewska psychoterapia

  Każda wizyta jest ustrukturyzowana, zawsze wiadomo czego będzie dotyczyła i co będzie kolejnymi krokami. Pani Aleksandra pomimo wyraźnej struktury sesji pozostawia jednak duża przestrzeń do rozwinięcia myśli i towarzyszących temu emocji - wychwytuje kluczowe stwierdzenia i poddaje wnikliwej analizie. Zdecydowanie polecam


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania