Oferta AS-MED to usługi związane z Poradniami Specjalistycznymi. Stawiamy przede wszystkim na doświadczenie i profesjonalizm, tak by dawać naszym Pacjentom możliwie najlepszą opiekę w czasie konsultac... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

AS-Med

Sulimów 26

08-110 , Siedlce , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

AS-Med

Kościuszki 17

05-300 , Mińsk Mazowiecki , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Oferta AS-MED to usługi związane z Poradniami Specjalistycznymi. Stawiamy przede wszystkim na doświadczenie i profesjonalizm, tak by dawać naszym Pacjentom możliwie najlepszą opiekę w czasie konsultacji i zabiegów. Możemy pochwalić się także szerokim pakietem badań specjalistycznych. Dzięki nowoczesnym i wysokospecjalistycznym narzędziom, możemy zapewnić kompleksowe badania i szybką diagnostykę.W AS-MED w Siedlcach zajmujemy się także kompleksowo badaniami z zakresu Medycyny Pracy. Posiadamy również Pracowni Psychologiczną do badań kierowców i pozwoleń na broń.W dziedzinie Aparatów słuchowych oferujemy Państwu kompleksowy zakres usług począwszy od bezpłatnych badań słuchu, poprzez konsultacje laryngologiczne, dobór odpowiedniego aparatu słuchowego, a skończywszy na akcesoriach i systemach wspomagających słuch.

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Adam Maciejewski alergia

  Lekarz pomógł mi już podczas pierwszej wizyty, od dziecka leczę alergię, miałam wykonywane mnóstwo testów ale nie te co potrzeba. Lekarz po rozmowie zalecił mi wykonanie dodatkowych i mój problem się skończył. Umówił kolejną wizytę żeby sprawdzić reakcje organizmu i mogę już normalnie funkcjonować. Wszystkie dolegliwości minęły. Dr Maciejewski jest lekarzem z powołania. Bardzo miły, wszystko wyjaśnił i odpowiedział na moje pytania.Szczerze polecam!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Beata Włodarczyk ból gardła

  Bardzo dobry specjalista w swojej dziedzinie. Dużo dopytuje aby dokładnie zrozumieć sytuacje zdrowotną pacjenta i dzięki temu stawia dobrą diagnozę. Miałam bardzo duży problem z chrapaniem, każdy wysyłał mnie na operacje przegrody, doktor znalazła inny sposób.
  Polecam


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ewa Adamska duzy niedosłuch

  Byłam u Pani doktor w ubiegłym tygodniu, od początku bardzo sympatyczna i kompetentna osoba, nie było problemu z postawieniem trafnej diagnozy. Od lat leczyłam się na niedosłuch, tylko ten lekarz nie kazał mi kupować aparatu słuchowego. Bardzo polecam dr Adamską, jest fachowcem w swojej specjalizacji.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Monika Kujawiak porada

  Poszłam do Pani doktor z nadciśnieniem, przeprowadziła wywiad, wszystko dokładnie mi omówiła i przepisała leki po których czuję się naprawdę dobrze. Polecam tego lekarza.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ewa Sitarska

  Pani Ewa to lekarz z powołania, ma niesamowitą intuicję lekarską, za którą kryje się obszerna wiedza medyczna oraz doświadczenie. Pani doktor podchodzi do problemu kompleksowo, rozważając wszelkie możliwe powiązania. Przesympatyczna! Przywraca nadzieję na powrót do zdrowia i dodaje otuchy z perspektywy psychologicznej. Przyjemnie się z nią przebywa podczas wizyty. Poświęca dużo czasu i zainteresowania pacjentowi.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania