Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Oferta AS-MED to usługi związane z Poradniami Specjalistycznymi. Stawiamy przede wszystkim na doświadczenie i profesjonalizm, tak by dawać naszym Pacjentom możliwie najlepszą opiekę w czasie konsultacji i zabiegów. Możemy pochwalić się także szerokim pakietem badań specjalistycznych. Dzięki nowoczesnym i wysokospecjalistycznym narzędziom, możemy zapewnić kompleksowe badania i szybką diagnostykę.W AS-MED w Siedlcach zajmujemy się także kompleksowo badaniami z zakresu Medycyny Pracy. Posiadamy również Pracowni Psychologiczną do badań kierowców i pozwoleń na broń.W dziedzinie Aparatów słuchowych oferujemy Państwu kompleksowy zakres usług począwszy od bezpłatnych badań słuchu, poprzez konsultacje laryngologiczne, dobór odpowiedniego aparatu słuchowego, a skończywszy na akcesoriach i systemach wspomagających słuch.
Dowiedz się więcej

Adresy (2)

AS-Med
Sulimów 26, 08-110 Siedlce
AS-Med logo
Ubezpieczenia
NFZ
AS-Med
Kościuszki 17, 05-300 Mińsk Mazowiecki
AS-Med logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (12)

Ogólna ocena

  F
  Profil zweryfikowany
  lek. Łukasz Krawiec Inny

  Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, ogromna wiedza, miła i empatyczna osobowość. Lekarz z indywidualnym podejściem do pacjenta. Bardzo polecam i dziękuję za opiekę medyczną.

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Mirosław Trzciński Inny

  Zdecydowanie polecam! W dzisiejszych czasach ciężko trafić na lekarza z prawdziwym powołaniem, dr Trzciński jak najbardziej należy do tego grona. Wspaniały i kompetentny, a jednocześnie uprzejmy, pełen empatii i zrozumienia.

  Profil zweryfikowany
  lek. Łukasz Krawiec

  Bardzo pomocny i miły lekarz. Widać, ze wykonuje zawód z pasji i starannie sie do tego przyklada. Profesjonalne podejście do pacjenta.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Łukasz Krawiec

  Jedyny Lekarz, który nie powiedział mi, że Dziecko musi się wychorować i tyle, nie zbagatelizował problemu. Zbadał Syna na każdej płaszczyźnie, wykonał endoskopię i szczegółowo powiedział o tym co dolega Synowi i jak będziemy prowadzili leczenie. Polecam.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Łukasz Krawiec

  Polecam Pana doktora. Prowadzi mnie i mojego syna. Bardzo sympatyczny, dokładny z super podejściem. Nie bagatelizuje tego co pacjent mówi i wszystko dokładnie tłumaczy.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Marzena Gabrysiak-Wąsowska Inny

  Witam,
  Miałam wizytę na 9:00 i byłam 15 min wcześniej w przychodni. Pani doktor przyszła o 9 i pozwoliła sobie 20 min napić się kawki z koleżanka, a później jeszcze 20 min rozmawiać jeszcze z jakimś Panem.
  Kiedy zapytałam na recepcji czy Pani doktor będzie , to otrzymałam suchą odpowiedz , ze Pani doktor już jest.
  Wizyta trwała 5 min ( a czekałam pod drzwiami 45 min ) gdzie nie otrzymałam odpowiedzi na swoje pytania i uwagi.
  Nie polecam , Pani doktor jest nie miła.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Ewa Sitarska Inny

  Mało sympatyczna wizyta, Pani doktor nieprzyjemna, miałem dokumenty nie chciała przejrzeć tylko żebym jej znalazł i pokazał o co mi chodzi jak pokazałem od czego się zaczęło to stwierdzenie, że taka choroba to bedzie boleć. Nie zapytała się co robię zawodowo tylko stwierdziła, że cytuje "musi się Pan doszkolić i zmienić pracę". Mówiłem, że chodzę do fizjoterapeuty bo mam takie bóle to powiedziała żebym sobie dalej chodził jak będzie bolało. Na rezonans zlecenia nie da bo każdy tylko po ten rezonans przychodzi, "a to przecież szkodzi ludziom, a Panu to w ogóle nie potrzebne" - mimo papieru od fizjoterapeuty, że po 5 latach od rezonansu wypadało by zrobić następny.
  Nie polecam! straciłem 6 miesięcy czekając na wizytę u tej Pani.

  A
  Profil zweryfikowany
  AS-Med alergia

  Lekarz pomógł mi już podczas pierwszej wizyty, od dziecka leczę alergię, miałam wykonywane mnóstwo testów ale nie te co potrzeba. Lekarz po rozmowie zalecił mi wykonanie dodatkowych i mój problem się skończył. Umówił kolejną wizytę żeby sprawdzić reakcje organizmu i mogę już normalnie funkcjonować. Wszystkie dolegliwości minęły. Dr Maciejewski jest lekarzem z powołania. Bardzo miły, wszystko wyjaśnił i odpowiedział na moje pytania.Szczerze polecam!

  A
  Profil zweryfikowany
  AS-Med ból gardła

  Bardzo dobry specjalista w swojej dziedzinie. Dużo dopytuje aby dokładnie zrozumieć sytuacje zdrowotną pacjenta i dzięki temu stawia dobrą diagnozę. Miałam bardzo duży problem z chrapaniem, każdy wysyłał mnie na operacje przegrody, doktor znalazła inny sposób.
  Polecam

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Ewa Adamska duzy niedosłuch

  Byłam u Pani doktor w ubiegłym tygodniu, od początku bardzo sympatyczna i kompetentna osoba, nie było problemu z postawieniem trafnej diagnozy. Od lat leczyłam się na niedosłuch, tylko ten lekarz nie kazał mi kupować aparatu słuchowego. Bardzo polecam dr Adamską, jest fachowcem w swojej specjalizacji.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania