Oferta AS-MED to usługi związane z Poradniami Specjalistycznymi. Stawiamy przede wszystkim na doświadczenie i profesjonalizm, tak by dawać naszym Pacjentom możliwie najlepszą opiekę w czasie konsultac... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

AS-Med

Sulimów 26

08-110 , Siedlce , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

AS-Med

Kościuszki 17

05-300 , Mińsk Mazowiecki , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Oferta AS-MED to usługi związane z Poradniami Specjalistycznymi. Stawiamy przede wszystkim na doświadczenie i profesjonalizm, tak by dawać naszym Pacjentom możliwie najlepszą opiekę w czasie konsultacji i zabiegów. Możemy pochwalić się także szerokim pakietem badań specjalistycznych. Dzięki nowoczesnym i wysokospecjalistycznym narzędziom, możemy zapewnić kompleksowe badania i szybką diagnostykę.W AS-MED w Siedlcach zajmujemy się także kompleksowo badaniami z zakresu Medycyny Pracy. Posiadamy również Pracowni Psychologiczną do badań kierowców i pozwoleń na broń.W dziedzinie Aparatów słuchowych oferujemy Państwu kompleksowy zakres usług począwszy od bezpłatnych badań słuchu, poprzez konsultacje laryngologiczne, dobór odpowiedniego aparatu słuchowego, a skończywszy na akcesoriach i systemach wspomagających słuch.

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Ewelina Sielska-Badurek

  Audiolog, Foniatra, dr hab. n. med.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: EvaClinic Usługa: konsultacja foniatryczna

   Pani dr była bardzo konkretna. Rozpisała dokładny plan działania i skirowała nas do kolejnych specjalistów by odpowiednio zdjagnozować i pomóc dziecku.

  • Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: EvaClinic Usługa: Konsultacja foniatryczna z oceną videostroboskopową krtani 250 zł

   Fantastyczna pani doktor, wszystko szczegółowo wyjaśnia, zaleca odpowiednie leczenie, jest bardzo miła.

  Zobacz wszystkie opinie (78) o tym lekarzu


 • Mariola Sikorska-Hulewska

  Lekarz Rodzinny, Internista, Lekarz Medycyny Pracy, lek.

  • A

   nie szczedzi badań przesiewowych, kompetentnie odpowiada na pytania, podpowiada wybór najlepszych specjalistów z danej dziedziny do konsultacji, nie marudzi i nie narzeka na pacjentów

  • P

   Świetny specjalista! Dokładnie, sumiennie bada, przeprowadza szczegółowy wywiad z pacjentem, w razie potrzeby kieruje na dodatkowe badania, kieruje do najlepszych specjalistów w mieście. Bardzo serdeczna i ciepła osoba, a zarazem stanowcza, konkretna i rzeczowa. Ma dobry kontakt z pacjentami, odpowie na każde pytanie. Moim zdaniem najlepsza lekarz rodzinna w Siedlcach, a mam porównanie bo wcześniej należałam do innej przychodni i innego lekarza. Pani Sikorka - Hulewska jest dyrektorem przychodni nr1 na ulicy Floriańskiej. W tej przychodni też przyjmuje. Jeśli chcesz wyleczyć się z jakieś uciążliwej, nawracającej się dolegliwości, chcesz mieć lekarza który dobrze tobą pokieruje polecam właśnie tą doktor.


 • Ewa Reczko

  Laryngolog, lek.

  • G

   bardzo wspaniały lekarz, kompetentna i pomocna, celne diagnozy, znam ją prywatnie i uważam że jest lekarzem jakich mało!!!!!

  • I

   Bardzo miła kobieta, nigdy podczas wizyt nie zauważyłam naburmuszenia i złego humoru. Jest konkretna, rzeczowa.Koleżanki z pracy chodzą ze swoimi pociechami i też bardzo sobie chwalą.Gorąco polecam, ma super podejście do dzieci, mój syn zawsze szedł na wizytę z uśmiechem na twarzy.Po usunięciu migdałka zapytał mnie:a doktor Reczko przyjdzie do mnie ?Odpowiedziałam: nie wiem, o on na to: ale ja chcę.
   Do siedlczanki: chyba nie widziałaś jeszcze w Siedlcach naburmuszonych lekarzy!!
   Jeszcze raz polecam

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Janina Danuta Wierzbicka-Buczek

  Internista, Reumatolog,

  • B

   mało przyjemna, nie słucha co pacjent do niej mowi, wie najlepiej co mnie boli, traktuje ludzi jak intruzów


 • Elżbieta Siepko-Chazan

  Neurolog,

  • H

   Wizyta w maju 2015. Bardzo kompetentna. Umiejętnie prowadzi wywiad nt. zdrowia. Zbadała tez moje czucie. Zaangażowana w rozmowę. Polecam.

  • J

   Lekarz super .Osoba kompetentna, miła, wysłucha pacjenta, ma dla niego zawsze czas, odpowie na wszystkie pytania ,. W moim przypadku postawiła trafną diagnozę, chociaż wcześniej chodziłam do kilku lekarzy i nikt nie umiał mi pomóc. Więcej takich lekarzy.
   Stała pacjentka

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Małgorzata Iwanowska

  Laryngolog, Audiolog, Foniatra,

  • Z

   Miałam kontakt z wieloma laryngologami i uważam że Pani Doktor Iwanowska jest najlepszym specjalistą, bardzo pomogła mi i moim dzieciom. Ponadto jest miła i ma bardzo dobry kontakt z pacjentem, co jest cenne zwłaszcza gdy przychodzi się z dzieckiem.


 • Elżbieta Choroszy-Grzesiak

  Neurolog, lek.

  • I

   Pełna profeska, kompetentny i zainteresowany dobrem pacjenta lekarz. Dobrze prowadzi i trudne przypadki epilepsji.


 • Łukasz Jerzmański

  Laryngolog, lek.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: endoskopowa operacja zatok

   Po kilku latach problemów z zatokami, w ubiegłym tygodniu miałam zabieg /zatoki, polipy, przegroda/, lekarzem prowadzącym był Doktor Jerzmański. Efekt zabiegu jest rewelacyjny i mam nadzieję, że taki zostanie na dłużej :)
   Z całego serca polecam leczenie u Pana Doktora Jerzmańskiego - świetny specjalista z bardzo empatycznym podejściem


 • Monika Kujawiak

  Internista, Kardiolog,

  • A
   Lokalizacja: AS-MedUsługa: porada

   Poszłam do Pani doktor z nadciśnieniem, przeprowadziła wywiad, wszystko dokładnie mi omówiła i przepisała leki po których czuję się naprawdę dobrze. Polecam tego lekarza.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: EKG - elektrokardiografia

   Bardzo dobry specjalista, przeprowadziła dokładny wywiad, zapytała o wszystkie szczegóły aby dobrze zdiagnozować pacjenta. Jest bardzo dobrym lekarzem, polecam.


 • Beata Włodarczyk

  Laryngolog,

  • A
   Lokalizacja: AS-MedUsługa: ból gardła

   Bardzo dobry specjalista w swojej dziedzinie. Dużo dopytuje aby dokładnie zrozumieć sytuacje zdrowotną pacjenta i dzięki temu stawia dobrą diagnozę. Miałam bardzo duży problem z chrapaniem, każdy wysyłał mnie na operacje przegrody, doktor znalazła inny sposób.
   Polecam

  • K

   Prezes Jarosław [25 pazdziernik 2014]
   Do doktor Włodarczyk trafiłem przypadkiem .Cieszę się ,że mogłem spotkać takiego lekarza. Uśmiechnięta,miła,podejście kompleksowe,bardzo mi się podobała. Otrzymałem odpowiedz na każde moje pytania. Dziękuje za profesjonalne wykonanie zabiegu septoplastyki nosa i usunięcia torbieli zatoki szczękowej . Miała dla mnie czas w klinice ,pomimo dużej ilości pacjentów Pierwszy raz spotkałem lekarza dla którego liczy się pacjent ,a nie pieniądze Życzę dużo zdrowia i szczęścia w życiu.Trudny pacjent

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu