Oferta AS-MED to usługi związane z Poradniami Specjalistycznymi. Stawiamy przede wszystkim na doświadczenie i profesjonalizm, tak by dawać naszym Pacjentom możliwie najlepszą opiekę w czasie konsultac... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

AS-Med

Sulimów 26

08-110 , Siedlce , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

AS-Med

Kościuszki 17

05-300 , Mińsk Mazowiecki , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Oferta AS-MED to usługi związane z Poradniami Specjalistycznymi. Stawiamy przede wszystkim na doświadczenie i profesjonalizm, tak by dawać naszym Pacjentom możliwie najlepszą opiekę w czasie konsultacji i zabiegów. Możemy pochwalić się także szerokim pakietem badań specjalistycznych. Dzięki nowoczesnym i wysokospecjalistycznym narzędziom, możemy zapewnić kompleksowe badania i szybką diagnostykę.W AS-MED w Siedlcach zajmujemy się także kompleksowo badaniami z zakresu Medycyny Pracy. Posiadamy również Pracowni Psychologiczną do badań kierowców i pozwoleń na broń.W dziedzinie Aparatów słuchowych oferujemy Państwu kompleksowy zakres usług począwszy od bezpłatnych badań słuchu, poprzez konsultacje laryngologiczne, dobór odpowiedniego aparatu słuchowego, a skończywszy na akcesoriach i systemach wspomagających słuch.

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Łukasz Krawiec konsultacja laryngologiczna dzieci

  Jedyny Lekarz, który nie powiedział mi, że Dziecko musi się wychorować i tyle, nie zbagatelizował problemu. Zbadał Syna na każdej płaszczyźnie, wykonał endoskopię i szczegółowo powiedział o tym co dolega Synowi i jak będziemy prowadzili leczenie. Polecam.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Łukasz Krawiec konsultacja laryngologiczna

  Polecam Pana doktora. Prowadzi mnie i mojego syna. Bardzo sympatyczny, dokładny z super podejściem. Nie bagatelizuje tego co pacjent mówi i wszystko dokładnie tłumaczy.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marzena Gabrysiak-Wąsowska Inny

  Witam,
  Miałam wizytę na 9:00 i byłam 15 min wcześniej w przychodni. Pani doktor przyszła o 9 i pozwoliła sobie 20 min napić się kawki z koleżanka, a później jeszcze 20 min rozmawiać jeszcze z jakimś Panem.
  Kiedy zapytałam na recepcji czy Pani doktor będzie , to otrzymałam suchą odpowiedz , ze Pani doktor już jest.
  Wizyta trwała 5 min ( a czekałam pod drzwiami 45 min ) gdzie nie otrzymałam odpowiedzi na swoje pytania i uwagi.
  Nie polecam , Pani doktor jest nie miła.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ewa Sitarska Inny

  Mało sympatyczna wizyta, Pani doktor nieprzyjemna, miałem dokumenty nie chciała przejrzeć tylko żebym jej znalazł i pokazał o co mi chodzi jak pokazałem od czego się zaczęło to stwierdzenie, że taka choroba to bedzie boleć. Nie zapytała się co robię zawodowo tylko stwierdziła, że cytuje "musi się Pan doszkolić i zmienić pracę". Mówiłem, że chodzę do fizjoterapeuty bo mam takie bóle to powiedziała żebym sobie dalej chodził jak będzie bolało. Na rezonans zlecenia nie da bo każdy tylko po ten rezonans przychodzi, "a to przecież szkodzi ludziom, a Panu to w ogóle nie potrzebne" - mimo papieru od fizjoterapeuty, że po 5 latach od rezonansu wypadało by zrobić następny.
  Nie polecam! straciłem 6 miesięcy czekając na wizytę u tej Pani.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Adam Maciejewski alergia

  Lekarz pomógł mi już podczas pierwszej wizyty, od dziecka leczę alergię, miałam wykonywane mnóstwo testów ale nie te co potrzeba. Lekarz po rozmowie zalecił mi wykonanie dodatkowych i mój problem się skończył. Umówił kolejną wizytę żeby sprawdzić reakcje organizmu i mogę już normalnie funkcjonować. Wszystkie dolegliwości minęły. Dr Maciejewski jest lekarzem z powołania. Bardzo miły, wszystko wyjaśnił i odpowiedział na moje pytania.Szczerze polecam!

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Beata Włodarczyk ból gardła

  Bardzo dobry specjalista w swojej dziedzinie. Dużo dopytuje aby dokładnie zrozumieć sytuacje zdrowotną pacjenta i dzięki temu stawia dobrą diagnozę. Miałam bardzo duży problem z chrapaniem, każdy wysyłał mnie na operacje przegrody, doktor znalazła inny sposób.
  Polecam

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ewa Adamska duzy niedosłuch

  Byłam u Pani doktor w ubiegłym tygodniu, od początku bardzo sympatyczna i kompetentna osoba, nie było problemu z postawieniem trafnej diagnozy. Od lat leczyłam się na niedosłuch, tylko ten lekarz nie kazał mi kupować aparatu słuchowego. Bardzo polecam dr Adamską, jest fachowcem w swojej specjalizacji.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Monika Kujawiak porada

  Poszłam do Pani doktor z nadciśnieniem, przeprowadziła wywiad, wszystko dokładnie mi omówiła i przepisała leki po których czuję się naprawdę dobrze. Polecam tego lekarza.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ewa Sitarska

  Pani Ewa to lekarz z powołania, ma niesamowitą intuicję lekarską, za którą kryje się obszerna wiedza medyczna oraz doświadczenie. Pani doktor podchodzi do problemu kompleksowo, rozważając wszelkie możliwe powiązania. Przesympatyczna! Przywraca nadzieję na powrót do zdrowia i dodaje otuchy z perspektywy psychologicznej. Przyjemnie się z nią przebywa podczas wizyty. Poświęca dużo czasu i zainteresowania pacjentowi.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania