Ars Medica Spółka Partnerska Lekarzy Medycyny: Grzegorza Orchela, Jana Bałajewicza, Roberta Tenerowicza, Krzysztofa Wojciechowskiego w Gorlicach

(58 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Ars Medica Spółka Partnerska Lekarzy Medycyny: Grzegorza Orchela, Jana Bałajewicza, Roberta Tenerowicza, Krzysztofa Wojciechowskiego w Gorlicach

Jagiełły 10

38-300 , Gorlice , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Adrian Nowak

  Ortopeda,

  • P

   Super lekarz, specjalista w 100%. Polecam każdemu tego lekarza. Stawia trafne diagnozy, a przy tym ma super podejście do pacjenta. Miły, życzliwy!

  • P

   Najlepszy ortopeda w Gorlicach . Fachowy . Odznaczający się niezwykłą precyzją i poczuciem humoru . Miły i kulturalny ( czego nie można powiedzieć o innych ortopedach w gorlickim szpitalu). Wkłada dużo serca w to co robi i dba o pacjentów . Naprawdę polecam tego ortopedę .

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Małgorzata Wójtowicz

  Pulmonolog, Internista,

  • A
   Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Lekarski Pulmonologiczny

   Pani dr M.Wójtowicz -konkretny,bezinteresowny Lekarz Specjalista jakich mało! Mogę wymieniac tylko same pozytywy.... Dzięki Niej nie trace wiary w postęp medycyny i nadziei, ze mimo różnych komplikacji w ciężkiej chorobie-będzie dobrze.

  • A
   Lokalizacja: ZOZ ARS MEDICA PORADNIA PULMONOLOGICZNA

   Bardzo dobra i sumienna Pani Doktor. Do pacjenta podchodzi bardzo ciepło, do tego przebada na wszystkie sposoby oraz dobrze dobiera leki. Polecam z całego serca.

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu


 • Tomasz Góra

  Ginekolog, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: Pro Familia PlusUsługa: prowadzenie ciąży

   Pan doktor Tomasz Góra jest bardzo miły i życzliwy oraz ma ogromną wiedzę. Prowadzi moją drugą ciążę od początku, pomimo wizyt na NFZ czuję się bezpiecznie , Pan doktor poświęca mi tyle czasu ile potrzebuję żeby wszystko mi wyjaśnić, szybko reaguje na wszelkie nieprawidłowości oraz rozwiewa moje wątpliwości.
   Bardzo polecam tego lekarza .

  • K
   Lokalizacja: Galen- KrosnoUsługa: USG płodu

   Pan doktor bardzo miły, skrupulatny i zaangażowany. Na wizycie byłam dwa razy: 1) Pan doktor przeprowadzał USG płodu w trzecim trymestrze ciąży - jak do tej pory najdokładniej omówione usg, jakie miałam. Pan doktor wyjaśniał, co widzimy, jakie to ma znaczenie dla rozwoju / zdrowia dziecka etc. 2) Wizyta z nadciśnieniem ciążowym, w dodatku jako osoba dodatkowa - szybka reakcja pana doktora, dostałam receptę na lek i skierowanie na izbę przyjęć.

  Zobacz wszystkie opinie (31) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania