Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Ars-Med

Energetyki 11

41-908 , Bytom , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Jarosław Szczygieł

  Neurolog, Lekarz Rehabilitacji Medycznej,

  • W

   Pan dr.Szczygieł,to raczej gaduła.Potrafi zanudzać specjalistycznymi łacińskimi wyrazami w nieskończoność.gaduła,gaduła,któremu jeśli się w porę nie przerwie wywodów,to potrafi ględzić i 40 minut.A co do leczenia? Może i dobry,ale ja nie mam takiej opini pochlebnej.Otóż mój język został uszkodzony w czasie wycinania migdałów i jest bardzo bolesny i czuły na różne smaki(bez szczegułów)Po wizycie u Pana doktora nie dość,że byłam skołowana jak pies w sylwestra,to bolesne zastrzyki witaminowe,jakie mi przepisał,dały tyle,co tylko ból części ciała na której sie siedzi.A język? Jak bolał tak boli.A od Pana doktora usłyszałam, że widocznie tak juz musi być....Nie polecam i nie zniechęcam,może ktoś inny zostanie wyleczony.

  • Y

   Pan doktor był bardzo neutralny, byłam u niego w przychodni Ars Med, po za tym jest najlepszą i najbardziej przyjazna pacjentowi poradnią jaką znam, więc moja ocena dotyczy TYLKO pana doktora , sprawiał
   wrażenie lekarza bardzo obojętnego jakby mówił: skoro pani już zapłaciła to muszę panią przyjąć ale jestem tu prywatnie więc nie zrobię nic ponad standardowe badanie i napiszę to co już miała pani napisane w opinii innego neurologa, jeśli ma pani inne problemy to ja tu nic nie poradzę bo to jest prywatna wizyta"...Była bardzo na dystans owszem uprzejmy ale właściwie nic ponad to...

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Robert Kudela

  Internista, Lekarz Rodzinny,

  • M

   A ja napiszę tak - pierwszy raz w życiu zostałam przebadana całościowo u Pana Doktora. Osłuchiwał, mierzył ciśnienie, zaglądał wszędie, badał na różne sposoby. Prowadzi rozmowę tak, że wzbudza zaufanie, chce się z nim rozmawiać, powiedzieć o wszytskim, nie krępowałam się. Rzeczywiści podchodzi na serio do każdego pacjenta i każdej dolegliwości.

   Chciałabym jeszcze wspomnieć o jednymLEKARZ INTERNISTA TO NIE JEST TAKI SOBIE ZWYŁY LEKARZ! To jest bardzo trudna specjalizacja, która wymaga wiedzy wszechstronnej, nie tylko merytoycznej, ale i umiejętności rozmowy z pacjentem. To jest lekarz, który przedstawia rozpoznanie jako pierwszy, a później w zależności od diagnozy leczy lub kieruje do specjialisty innej dziedziny.

  • A

   Cóż.Przepisałam się do przychodni w której pracuje pan doktor i miałam szczęście,że na niego trafilam.
   Miły,potrafi wysłuchać co ma pacjent do powiedzenia,uprzejmy,interesuje się pacjentem.Jest to najlepszy lekarz na jakiego trafiłam i za nic go nie zmienie.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Henryk Kudła

  Internista, Diagnostyk,

  • Mądry lekarz, z ogromną wiedzą. Sympatyczny, poważny, cierpliwy, nigdy nie lekceważy pacjenta, ani objawów.Zawsze wysłucha, pocieszy, doradzi, przepisuje odpowiednie I niedrogie leki Polecam pana doktora w 100%


 • Beata Iwona Gałwa-Majewska

  Pediatra, Diabetolog,

  • Lokalizacja: Ars-MedUsługa: Zapalenie oskrzeli

   Jestesmy bardzo zadowoleni z opieki zdrowotnej nad naszym synem:)Pani Doktor jest przemila i sympatyczna osoba,wyslucha,doradzi,godna polecenia. Antybiotyki przypisuje w ostatecznosci.

  • Pani doktor przesympatyczna. Chodzimy z córką do niej jako do diabetologa w GCZD w Katowicach.zawsze odpowiada na pytania, zawsze uśmiechnięta i miła. I zawsze świetnie doradzi odnośnie dawkowania insuliny. Polecam z czystym sumieniem.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Elżbieta Szybiak

  Stomatolog, lek. dent.

  • M
   Lokalizacja: Ars-MedUsługa: Inny

   Bardzo sympatyczna Pani Doktor, 100% profesjonalne podejście do pacjenta. Skuteczne leczenie, atmosfera w gabinecie fajna, w ogóle nie czuć, że jest się u dentysty. Bardzo polecam osobom, które boja się stomatologów.

  • A

   Najlepsza Pani stomatolog. Potrafi leczyć nie tylko zęby ale też przede wszystkim dentofobię. Wysokiej klasy profesjonalista, który łączy ogromną wiedzę, z najwyższą starannością działania i troską o pacjenta. Byłam pod wrażeniem jej precyzji i delikatności. Gabinet nowoczesny. Atmosfera i podejście do pacjenta- relaksujące, zawsze wychodzę z uśmiechem na twarzy jak po spotkaniu ze znajomymi ;) Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania