Anatomica Centrum Rehabilitacji

(27 opinii)

Jesteśmy zespołem ludzi, którym zależy na rzetelnej i profesjonalnej pomocy Pacjentowi. Nasza wiedza i umiejętności poparte są wykształceniem, doświadczeniem oraz ciągłym rozwojem poprzez uczestniczen... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Anatomica Centrum Rehabilitacji

Szymona Zimorowicza 1a, Prądnik Biały

31-227, Kraków, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

Jesteśmy zespołem ludzi, którym zależy na rzetelnej i profesjonalnej pomocy Pacjentowi. Nasza wiedza i umiejętności poparte są wykształceniem, doświadczeniem oraz ciągłym rozwojem poprzez uczestniczenie w specjalistycznych kursach i warsztatach.

Zapraszamy do skorzystania z porad wielu specjalistów, w tym:
- fizjoterapeutów,
- logopedów,
- neurologopedów,
- psychologów,
- dietetyków.

Prowadzimy rehabilitacje ortopedyczną, neurologiczną, sportową i dziecięcą. Wykorzystujemy metody:
- Terapia manualna wg międzynarodowych standardów IFOMPT,
- Stabilizacja,
- PNF,
- NDT Bobath dla dorosłych,
- NDT Bobath dla dzieci,
- Kinesiology taping,
- Terapia tkanek miękkich.

Oferujemy terapię w gabinecie stacjonarnym w Krakowie
jak i z dojazdem do domu pacjenta.

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Justyna Sienkiewicz

  Neurolog, lek.

  • B
   Lokalizacja: Nova Clinic

   Bardzo dziękuję za zajęcie się moim bardzo trudnym przypadkiem. Wizyta idealna. Podkreślić należy ogromną empatię, szczegółową analizę dokumentacji medycznej i postawienie diagnozy , jak również określenie sposobu rozwiązanie problemu.

  • M
   Lokalizacja: Nova Clinic

   Pani Doktor jest wyśmienitym fachowcem w swojej dziedzinie, pełnym ciepła dla swoich pacjentów, osobą o wysokiej kulturze osobistej. Gorąco polecam konsultacje u Pani Doktor.

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Mateusz Radzki

  Fizjoterapeuta, Terapeuta, mgr

  • O
   Lokalizacja: Anatomica Centrum Rehabilitacji

   Do Mateusza Radzkiego trafiłam przez znajomych, którzy bardzo go polecali i się nie zawiodłam. Przyszłam do niego ze skurczami w udach i bólach w kręgosłupie, co nie dawało mi żyć, ponieważ jestem pracownikiem fizycznym. Rehabilitację zakończyłam po kilku miesiącach współpracy(niestety nie udawało mi się chodzić co tydzień z powodu pracy, dlatego przychodziłam 2-3 razy na miesiąc ) absolutnie nowym człowiekiem. Nauczył mnie cudownych ćwiczeń, dzięki którym bóle ustąpiły, a ja stałam się sprawniejsza. Do dziś ćwiczę i już od dłuższego czasu nie mam starych dolegliwości.


 • Katarzyna Syrica

  Dietetyk, mgr

  • M
   Lokalizacja: OASI VERDE Centrum Dietetyki i Poradnictwa ŻywieniowegoUsługa: redukcja masy ciała, opracowanie diety

   Bardzo kompetentna osoba z indywidualnym podejściem do pacjenta i poczuciem humoru:). Wywiad przeprowadziła bardzo szczegółowo, czego efektem był ciekawy, ale całkiem prosty i dostosowany do moich potrzeb plan żywieniowy. Zdecydowanie polecam Panią Katarzynę, przede wszystkim za zdrowe podejście do tematu oraz szereg cennych uwag i sugestii, jak nieinwazyjnie, ale skutecznie zmieniać swoje nawyki żywieniowe.

  • J
   Lokalizacja: OASI VERDE Centrum Dietetyki i Poradnictwa ŻywieniowegoUsługa: nagła utrata wagi

   Solidny wywiad, indywidualne podejście do problemu uwzględniające kulinarne fanaberie pacjenta, monitorowanie efektów i ogrom informacji dotyczących zdrowego żywienia przedstawionych w pełni zrozumiały, łatwo przyswajalny sposób. Bardzo podobało mi się, że tak wiele pracy przeznaczono w przygotowanie materiałów, jakie otrzymałem drogą elektroniczną, dzięki czemu jako osoba nie mająca zbyt wiele pojęcia o zdrowym żywieniu mogłem się trzymać planu zaproponowanego przez panią dietetyk bez stresu, a współpraca i prowadzenie planu stopniowo z efektów na wynikach badań przełożyło się na super wynik w lustrze :)

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu