AmelMed jest przychodnią świadczącą usługi w zakresie Podstawowej Opieki Zdrowotnej, Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej, Laboratorium oraz RTG. Przedsiębiorstwom i instytucjom proponujemy kompl... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

AmelMed

Al. Jana Pawła II 68

05-250, Słupno, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

AmelMed jest przychodnią świadczącą usługi
w zakresie Podstawowej Opieki Zdrowotnej, Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej,
Laboratorium oraz RTG.
Przedsiębiorstwom i instytucjom proponujemy kompleksowe badania profilaktyczne dla pracowników.

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Michał Frybes

  Endokrynolog, Internista, Lekarz Rodzinny, lek.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jana Pawła II 78

   Pan doktor to najlepszy lekarz do którego chodziłam. Poszłam kontrolnie, ponieważ nie mogłam sobie poradzić z nadwagą, ciągłym przemęczeniem i histuicyzmem. Pan doktor przy pierwszej wizycie powiedział co podejrzewa i wyniki badań to potwierdziły. Pan doktor jest bardzo sympatyczny, omawia dokładnie każdy szczegół jeśli chodzi o badania jak i choroby. U mnie Pan doktor stwierdził insulinoopornosc i zespół policystycnych jajników. Jestem bardzo wdzięczna Panu doktorowi że rozpoznał co mi jest. Nie zamienię lekarza na żadnego innego. Polecam serdecznie.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Babka Medica

   Pewnego razu z mamą zaczęłam się sprzeczać o to która ma lepszego endokrynologa, każda wychwalając pod niebiosa swojego. Po chwili okazało się, że mówimy o tym samym. Doktor Frybes to człowiek jakich mało - olbrzymia wiedza połączona z fantastyczną kulturą osobistą. Razem z pacjentem analizuje dokładnie wyniki badań tłumacząc gdzie widać zmiany (np. na usg), rysuje wykresy, opisuje jak wyniki mogą się zmieniać na przestrzeni paru miesięcy w przyszłości - bez pudła. Polecam z całego serca, pacjent czuje że jest we właściwych rękach od pierwszej wizyty, a kolejne tylko to udowadniają.

  Zobacz wszystkie opinie (75) o tym lekarzu


 • Renata Hagedorna-Tronina

  Internista,

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Pani doktor jest przykładem "Lekarza idealnego"! Każda wizyta u Pani doktor to przyjemność. Pełna zrozumienia dla pacjenta, ciepła i kompetentna.
   Ciesze się, że trafiłam na Panią dr!

  • L

   Pani Doktor jest miła, podchodziłą do mnie i moich dolegliwości ze zrozumieniem. Przepisywała mi badania i dawała skierowania do specjalistów, kiedy leczenie przepisanymi przez nią lekami było niewystarczające. Wielokrotnie przy moich wizytach u niej przepisywała mi leki, które dawały dobry skutek w leczeniu, czego nie mogę powiedzieć nawet po wizycie u specjalisty. Może to był akurat przypadek, że trafiła z prostymi kroplami do ucha (na receptę), ale specjalista laryngolog w ogóle mi nie pomógł stwierdzając przy przewlekłym nawracającym bólu ucha, że tak już będzie mnie boleć. Polecam Panią Doktor.


 • Katarzyna Karasińska-Kowrach

  Internista, Pulmonolog,

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Lekarz jakich mało. Dopytuje o drobne szczegóły i angażuje się w proces leczenia pacjenta. Widać szczerą chęć pomocy pacjentowi popartą wiedzą oraz doświadczeniem. Wśród lekarzy, z którymi miałem styczność, Pani Katarzyna z pewnością jest jednym z najlepszych, i jestem w stanie polecić wizytę u tej Pani doktor każdemu.

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Pano doktor jest bardzo uważna na pacjenta, daje liczne skierowania na badania. Niesamowity lekarz, bardzo zainteresowany pacjentem i dbający o niego. Bardzo polecam!