Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

 • Amber Dent-Med

  Tyniecka 28, Gumieńce

  71-019, Szczecin, zachodniopomorskie

  Pokaż dane kontaktowe
 • Amber Dent-Med

  Hrubieszowska 16 c, Gumieńce

  Szczecin, zachodniopomorskie

  Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Agnieszka Borowiec-Rybkiewicz

  Stomatolog, lek. dent.

  • Lokalizacja: Amber Dent-Med

   Fachowo, delikatnie, bezboleśnie, skutecznie i z poświęceniem oraz (co ważne dla mnie!) humorem - tak w skrócie mogę opisać jak leczy Pani Doktor.

  • J

   Najlepsza dentystka jaką spotkałam;)) leczye się u niej od 6 r.ż. a mam 25;) spotkałam już około 40 dentystów, mam próchnicę , a u p. Agnieszki mam spokój na co najmniej rok czasu:)


 • Marek Rybkiewicz

  Chirurg, Chirurg Dziecięcy, dr n. med.

  • W
   Lokalizacja: W innym miejscu

   To jest najlepszy lekarz jakiego poznałam. Za pierwszym razem skierował nas do niego inny chirurg (mieszkamy w Świnoujściu). Przeprowadził pierwszą operację u mojego synka. Nie znałam się wtedy na lekarzach, nie wiedziałam, że akurat ten dr. może być aż tak dobry. Za drugim razem trafiliśmy już na innego lekarza na tym samym oddziale i bardzo źle to wspominam. Operacja bez zadowalającego rezultatu, zbywanie.... Odczekałam trochę i udałam się z dzieckiem ponownie do dr. Rybkiewicza prosić o poprawienie tej drugiej operacji po innym lekarzu. Zgodził się, Dla matki nie ma nic ważniejszego niż zdrowie jej dziecka i jestem mu bardzo wdzięczna za to co zrobił dla mojego synka. Obie operacje były ok 4-5 lat temu. Do tej pory przyjeżdzamy na kontrolę do Szczecina i wszystko jest w porządku. Naprawdę wiele mu zawdzięczam, jest bardzo serdecznym i troskliwym lekarzem, a przede wszystkim zna się na tym co robi. Wszystkim go zawsze będę polecać, bo w pewnym momencie miałam już zaufanie tylko do niego. Nie chciałam, żeby ktokolwiek inny operował moje dziecko, wiedziałam, że tylko on nam może pomóc. Czasami o nim myślę, mam nadzieję że spotkało go w życiu tyle samo dobra, ile on uczynił. Jeszcze raz dziękuję bardzo

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MEDIKLINIKA

   Pełen profesjonalizm. Pan doktor bardzo uprzejmy, miły, z dobrym podejściem do dziecka. Synek zadowolony, całą wizytę się śmiał. Pan doktor rozpoznał stulejkę, czego nasz lekarz rodzinny nie dostrzegł. Wizyta udana.

  Zobacz wszystkie opinie (39) o tym lekarzu