Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Akademicka Przychodnia Lekarska

Gagarina 39

87-100 , Toruń , kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Karol Stachowiak

  Psycholog,

  • M

   Wspolpracowalam z Panem Karolem od Listopada. Moge polecic terapie i podjecie wspolpracy z tym psychologiem. Czulam sie o wiele lepiej i czulam sie coraz lepiej.Dziekuje

  • M

   Mimo młodego wieku, psycholog rzeczowy, pomocny i profesjonalny. Stanowczy ale na pewno ma to swój cel. Polecam wizytę, aby mogli się pańtwo przekonać, że nie zawsze jedynie wieloletnie doświadczenie musi iść w parze z kompetencją.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Jolanta Ryszkiewicz-Janik

  Lekarz Rodzinny,

  • O

   Stanowczo odradzam. Pani doktor nie ustosunkowała się do problemów, które opisywała, przy kolejnej wizycie również je zbagatelizowała. Nigdy więcej takich wizyt!

  • G

   Odradzam, ponieważ na przeziębienie od razu zaleca antybiotyki. Nie wzięłam i problemy z gardłem zniknęły po delikatniejszych środkach.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Halina Borzym-Mazurkiewicz

  Dermatolog,

  • J

   Na umówioną wizytę przez NFZ czekałam około 2 m-ce i... zapisana na godzinę popołudniową przyszłam parę minut przed wymaganym czasem. Okazało się, że pani dermatolog z teczkami pod pachą, właśnie wychodzi. Nie zrażona weszłam do gabinetu. Tam usłyszałam, że pani doktor pracuje od samego rana, że jest zmęczona, a poza tym ma do zrobienia jakąś papierkową robotę ( chyba raporty) i o takiej porze, to ona mnie już nie przyjmie. A w ogóle kto mnie na taka godzinę zapisał? No cóż, byłam rozgoryczona, wyszłam roztrzęsiona i opowiedziałam w rejestracji jaki fakt miał miejsce. Oczywiście skierowanie już mi przepadło. W zasadzie, ta jedna gwiazdka to zbyt wiele na takie zachowania lekarza. Moja opinia jest obiektywna, bo zgodna z prawdą. Mam nadzieje, że pomoże w ewentualnym wyborze tego lekarza. Ewa Wiśniewska

  • A

   Panią doktor omijać należy szerokim łukiem. Strata czasu, energii i nerwów. Na moje problemy, oczywiście bez obejrzenia skóry czy szczegółowego wywiadu, dostałam radę bym się nie myła tak często ("bo wszystkie problemy ze skórą są spowodowany zbyt częstym myciem. Myć się należy maksymalnie raz na trzy dni. Co najwyżej można się podmywać w miejscach strategicznych częściej"). Oczywiście nie muszę dodawać, że zupełnie nietrafiona była to diagnoza.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania