Advanced Dental Care

(23 opinie)

Godziny przyjęć placówki: poniedziałki: 9:00-20:00 wtorki 9:00-20:00 środy 9:00-20:00 czwartki 9:00- 20:00 piątki 9:00- 20:00 Pełnimy dyżury prywatnego pogotowia stomatologicznego. więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Advanced Dental Care

Wojska Polskiego 30A

10-229 , Olsztyn , warmińsko-mazurskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Godziny przyjęć placówki:

poniedziałki: 9:00-20:00
wtorki 9:00-20:00
środy 9:00-20:00
czwartki 9:00- 20:00
piątki 9:00- 20:00

Pełnimy dyżury prywatnego pogotowia stomatologicznego.

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Marlena Karwat chirurgia stomatologiczna

  Pani Doktor Marlena jest świetnym specjalistą i człowiekiem. Zgłosiłam się do Pani Doktor z dziąsłami w stanie tragicznym, krwawiącymi, obrzękniętymi i ruszającymi się. Po dokładnej wizycie konsultacyjnej- Pani Doktor zmierzyła mi wszystkie dziąsła, zaplanowałyśmy zabiegi. Zakończyłam ostatni zabieg około pół roku temu. Przychodzę teraz tylko na kontrolę. Poprawa jest wyśmienita. Pani Doktor wie, co robi. Bardzo dokładnie wyjaśnia diagnozę oraz leczenie, a przy tym jest miłym człowiekiem. Odpowiada na każde pytanie i traktuje pacjenta z szacunkiem. Paradontozę da się leczyć w dzisiejszych czasach, trzeba tylko trafić na świetnego fachowca.


  L
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Marlena Karwat Konsultacja chirurgiczna

  Do Pani Doktor skierowała mnie moja ortodontka z Kętrzyna przed leczeniem ortodontycznym. Super podejście do Pacjenta. Problem rozwiązany. Mogę rozpocząć leczenie ortodontyczne. Nie mogę się już doczekać. Teraz polecam wszystkim Panią Doktor, bo jest świetnym periodontologiem, najlepszym jakiego znam.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Marlena Karwat regeneracja kości

  Nie miałam w ogóle kości z jednej strony zęba. Znalazłam Panią Doktor po długim okresie poszukiwań. Bałam się, że stracę ząb. Pani Doktor przeprowadziła zabieg tak, że nic nie czuję. Gojenie przebiega idealnie. Dolegliwości bólowych nie mam. Najważniejsze jest jednak, to że udało się uratować ząb.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Marlena Karwat ekstrakcja zęba

  Bardzo się bałem wizyty. Okazało się, że niepotrzebnie. W przemiłej atmosferze pozbyłem się dwóch ósemek jednocześnie. Wszystko było ok. Stres czułem tylko przed wejściem do gabinetu. Poza tym Pani Doktor to przemiła osoba i wiele rozumie, że Pacjent się boi. Drugi raz tylko do dr Karwat.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Marlena Karwat kiretaż

  Bardzo polecam usługi świadczone przez Panią Doktor. Miałam usuwane 3 ósemki oraz przeprowadzany kiretaż otwarty. Wszystko wykonane bardzo sprawnie i profesjonalnie. Pani Doktor bardzo szczegółowo przedstawiła jak bedzie przebiegał zabieg i rekowalestencja po nim. Atmosfera w gabinecie wspaniała.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Marlena Karwat ekstrakcja ósemek

  Nie ma lepszego lekarza w Olsztynie, który zajmuje się takimi zabiegami jak przeszczep dziąsła. Jeżeli nie masz dziąsła to Pani Doktor jest w stanie to dziąsło przeszczepić. Dodatkowo bardzo sympatyczna Pani Doktor. Rozumie, że człowiek może bać się zabiegu. Wielki plus za sprawność manualną. Jestem naprawdę wdzięcznym pacjentem. Szkoda, że tak mało jest takich lekarzy. Oprócz tego usunięcie ósemki to też chwila. Pani Doktor robi to z szybkością światła.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Marlena Karwat Inny

  Jestem chirurgiem stomatologicznym z Gdańska. W czasie mojego pobytu na Warmii zaczęła boleć mnie ósemka. Kierowałem się opiniami w Internecie, bo nie mam znajomego chirurga w Olsztynie. Zadzwoniłem do gabinetu. Poprosiłem o rozmowę z Panią Doktor. Pani Doktor powiedziała, że ma pełny grafik, ale że mnie przyjmie. Zaangażowanie, atmosfera i sprawność zabiegu, wykonanego przez Panią Doktor bardzo mnie zachwyciły.
  Pozdrawiam, chirurg z 20 letnim stażem pracy :)
  Polecam!!! Następnym razem jak będę potrzebował interwencji chirurgicznej skorzystam bez zastanowienia.


  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Marlena Karwat ekstrakcja zęba

  Bardzo miła dentustka, zastrzyk znieczulenia zawsze bez bólu, wszystkie zęby wyleczone serdecznie polecam.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Marlena Karwat podcięcie wędzidełka

  Wizyta z podcinania wędzidełka przebiegła szybko i bezboleśnie. Rana zagoiła się szybko i bez żadnych komplikacji.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Marlena Karwat Inny

  Polecam. Obsługa profesjonalna. Pani doktor opowiada o problemie i proponuje rozwiązanie. Leczyłam kanały, samą próchnicę, wyrywalam zęba. Wszystko szybko i sprawnie.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania