Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

AD-Clinic Medycyna Wielospecjalistyczna

ul. Boczna 6

43-100, Tychy, śląskie

Pokaż dane kontaktowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Adam Robert Synowski

  Laryngolog,

  • I
   Lokalizacja: AD-Clinic Medycyna WielospecjalistycznaUsługa: podcięcie wędzidełka

   Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana doktora :) Późno się zglosilysmy, bo w 5mc na podcięcie wędzidełka z córką i były problemy, bo to bardzo żywe dziecko. Jednak Pan doktor się nie poddał i próbowaliśmy na różne sposoby :) Super, że podjął się takiego wyzwania, bo uratował nasze kp :)

  • E
   Lokalizacja: AD-Clinic Medycyna WielospecjalistycznaUsługa: podcięcie wędzidełka

   Super pan doktor,wie co robi w swojej dziedzinie ,fachowa opieka.Podcięcie więzidełka u 3 miesięcznej córeczki.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Łukasz Cieliński

  Ortopeda, lek.

  • O
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: nierówność kończyn

   Serdecznie polecam pana doktora jako jedyny zareagował i rozpoczął leczenie nierówności kończyn mojej córki.Praktycznie od urodzenia córki błąkałam się po ortopedach i nikt nie widział patologi.Po 13 latach trafiłam na pana doktora ,który od razu zauważył problem i zadziałał córka jest po operacji i myślę że będzie ok .Z całego serca dziękuję Ola

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: USG stawów biodrowych niemowląt

   Po dwóch wizytach wystawiam najwyższą ocenę. Badanie przebiegło bez zarzutu. Pan doktor rzeczowy, uprzejmy i dodatkowo dostrzegl u córki zaburzenie, którego nie dotyczyła wizyta. Wystawił również skierowanie na pilna rehabilitację. Jestem bardzo wdzięczna!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Tomasz Zieliński

  Ginekolog,

  • A
   Lokalizacja: Orbimed

   Pan doktor Zieliński prowadził moje dwie ciąże. Jego umiejętności w zakresie diagnostyki prenatalnej są na bardzo wysokim poziomie. Podczas badania jest bardzo skupiony na tym co robi, zawsze udziela wyczerpujących informacji. Szczerze i serdecznie polecam doktora Zielińskiego.

  • K

   Chciałabym z całego serca polecić Pana doktora. To wspanialy i bardzo mądry lekarz. Sama miałam bardzo źle doświadczenia z lekarzami, a Pan doktor jest super. Jest delikatny podczas badania i bardzo miły. Proszę się niczego nie obawiać, Pan doktor spokojnie odpowiada na pytania dokładnie wszystko tłumacząc. Świetny człowiek wspaniały lekarz. Bardzo dziękuję za wszystko!

  Zobacz wszystkie opinie (45) o tym lekarzu


 • Maciej Tażbirek

  Pulmonolog, dr n. med.

  • I
   Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Lekarska M.Tażbirek (na terenie NZOZ AD CLINIC)

   Bardzo dobry, kompetentny w swojej dziedzinie specjalista. Chętnie udzielał odpowiedzi na pytania.

  • K

   Bardzo dobry specjalista, widać, że lekarz z doświadczeniem. Cierpliwie odpowiadał na moje pytanie i dokładnie wyjaśniał wątpliwości. Zdecydowanie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Bogusława Piela

  Ginekolog, dr n. med.

  • Lokalizacja: J. A. - MedicoUsługa: prowadzenie ciąży

   Pani doktor jest blond aniołem! Każdemu polecam od serca. Prowadziła mnie przez prawie całą ciążę i przygotowywała do porodu. Robiła mi również cesarskie cięcie i dbała o mnie nawet po porodzie. Podczas wizyt wszystko dokładnie badała, odpowiadała na pytania, polecała lekturę, była miła, delikatna, rzeczowa. Jestem bardzo zadowolona!

  • P
   Lokalizacja: J. A. - MedicoUsługa: badania genetyczne

   Z Panią doktor poznałam się na I badaniu prenatalnym (ciąża bliźniacza). Badanie wykonała profesjonalnie, rzetelnie, pokazywała dokładnie gdzie znajdują się wszystkie części ciała i organy dzidziusiów. Do tego badania myślałam, że mój lekarz jest dobry, ale jak tylko poznałam tak dokładną i miłą Panią doktor szybko zmieniłam zdanie. W 12 tyg ciąży wstępnie określiła płeć dzieci. Na każde pytanie odpowiadała rzeczowo i wyczerpująco. Po tej wizycie czułam się usatysfakcjonowana. Na tej jednej wizycie dowiedziałam się o moich dzieciach więcej niż u innego lekarza w poprzedniej ciąży przez 9 miesięcy. Polecam wszystkim wizytę u Pani doktor. Ja juz nie mogę doczekać się kolejnej wizyty ????

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu