Informacje o placówce

Gabinety

AB Ovo Centrum Zdrowia Rodziny

Bociania 6

20-542 , Lublin , lubelskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Katarzyna Skorupska (Perżyło)

  Ginekolog, dr n. med.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Chodźki - NOWE Prywatne Specjalistyczne Gabinety LekarskieUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Pani Doktor bardzo miła , sympatyczna , profesjonalne podejście do pacjenta, dokładne badania, wszystko wyjaśnione.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Chodźki - NOWE Prywatne Specjalistyczne Gabinety LekarskieUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Pani doktor sumiennie wszystko wyjaśniła, sprawdziła wszystkie wyniki i przeprowadzila dokładny wywiad. Wizyta u takiego lekarza na pewno potrafi wiele wyjaśnić i uspokoić pacjenta, bardzo polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (114) o tym lekarzu


 • Lechosław Putowski

  Ginekolog, Endokrynolog, prof. dr hab. n. med.

  • P

   Jesteśmy w trakcie leczenia. Pan Prof. dr hab. n. med. Lechosław Putowski to cudowny lekarz, którego bardzo polecamy. Widać, że to lekarz z powołania. Mamy nadzieje, że nasze leczenie zakończy się sukcesem i dzięki Niemu zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)

  • M

   Gorąco polecam. W maju stwierdzono u mnie mięśniaki w macicy. Zaczęłam konsultować z różnymi lekarzami. Dopiero Pan prof. Putowski zareagował błyskawicznie. W ciągu 2 tyg. miałam histeroskopię. Pani histopatolog znalazła niestety komórki zmieniające się w kierunku nowotworu. Miałam kolejny zabieg łyżeczkowana macicy po którym nie znaleziono już nic niepokojącego. W klinice jest bardzo przyjazna atmosfera. Panie pielęgniarki bardzo opiekuńcze i sympatyczne. Teraz jestem już szczęśliwie w 7 tyg. ciąży. Panu profesorowi zawdzięczam nie tylko szansę na posiadanie dziecka ale przede wszystkim swoje zdrowie.

  Zobacz wszystkie opinie (53) o tym lekarzu


 • Paweł Milart

  Ginekolog,

  • M
   Lokalizacja: Gabinety GaleriaUsługa: kontrola

   Witam .odbyłam wizyta u doktora był bardzo sympatyczny profesjonalny wszystko wyjaśnił i wyprostował pewne niedomówienia po wcześniejszych lekarza wizyta prywatna 150 zł

  • A

   Jestem pacjentką Doc. Milarta od niedawna. Miałam skierowanie na laparoskopię jajników i trafiłam do niego z polecenia. Laparoskopia została przeprowadzona prawidłowo a ja czułam się bezpieczna. Przez zabiegiem wszystko zostało mi rzeczowo wyjaśnione. Po zabiegu Pan doktor przychodził często i pytał o moje samopoczucie. Po wyjściu ze szpitala zadzwonił i poinformował o wynikach histopatologicznych. Bardzo zainteresowany pacjentką. Prawdziwy lekarz z powołania. Polecam wszystkim Paniom poszukującym lekarza godnego zaufania.

  Zobacz wszystkie opinie (34) o tym lekarzu


 • Marek Gogacz

  Ginekolog, dr hab. n. med.

  • M
   Lokalizacja: MEDIS Specjalistyczne Gabinety Ginekologiczno-PołożniczeUsługa: prowadzenie ciąży

   Cudowny lekarz!!! Wszystko wytłumaczy i zawsze odpisuje albo oddzwania. Jestem bardzo zadowolona z prowadzenia ciąży!

  • J
   Lokalizacja: MEDIS Specjalistyczne Gabinety Ginekologiczno-PołożniczeUsługa: ciąża

   Pan doktor jest na wizycie bardzo miły i uprzejmy prowadził moją pierwszą ciążę z powikłaniami, torbiel na jajniku, krwawienie, skurcze itp.... niestety zbagatelizował białko w moczu co doprowadziło mnie do stanu przedrzucawkowego i cesarki na cito .... W szpitalu nie widziałam go ani razu, a lekarze na porodówce byli zdegustowani ponieważ w 38 tygodniu ciąży masa płodu była bardzo mała i zaburzone przepływy w łożysku. Pan Gogacz jakoś tego nie zauważył mimo, że robił mi usg na każdej wizycie. Cieszę się, że urodziłam zdrowe dzieciątko. Raczej w drugiej ciąży do niego nie zapukam.

  Zobacz wszystkie opinie (51) o tym lekarzu


 • Piotr Olcha

  Ginekolog, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: AB Ovo Centrum Zdrowia Rodziny

   Bylam wraz z mężem kilkukrotnie u pana doktora i mam pozytywne odczucia po tych wizytach. Doktor bardzo szczegółowo opisywał wszystkie możliwości, badania, procedury, odpowiadał na pytania i wątpliwości. Czuliśmy się zaopiekowani.

  • J
   Lokalizacja: AB Ovo Centrum Zdrowia Rodziny

   Bardzo nie polecam!
   Pan doktor zdziwił mnie już na wstępie wyróżniającym się wyglądem - wszyscy inni lekarze w klinice profesjonalnie w lekarskich fartuszkach, on w casualowym wydaniu, koszuli i jeansach. Potem było tylko gorzej. Kiedy podałam datę ostatniej miesiączki zdziwiony spytał „czy już urodziłam”. Nie wiem czy to był bardzo kiepski żart, bo siedziała przed nim dziewczyna w widocznej, zaawansowanej ciąży. Gdy powiedziałam, że badania miałam robione w Londynie odpowiedział coś w stylu „że w takim razie mogę sobie rodzić w Anglii”. Komentarz poniżej krytyki, pacjentka nigdy nie powinna usłyszeć takich słów od lekarza! Po bardzo krótkim USG do którego nawet nie raczył mi zabezpieczyć spodni przed żelem ani nawet podać ręczniczków żebym sama to zrobiła (rzucił tylko „ręczniki są tam” i musiałam je sama zdjąć po badaniu z dość niewygodnego miejsca). Miałam kilka usg i za każdym razem lekarze pomagali zabezpieczyć i wytrzeć brzuch, niektórzy nawet pytali czy pomóc mi wstać z leżanki po badaniu, pan doktor nie był w ogóle pomocny. Potem zapytałam czy na badaniu widać, że wszystko ok, na co on odpowiedział, że „tak, ale w ciąży wszystko się może zmienić w 3 godziny, można dostać infekcji i trafić do szpitala”. To są słowa, która chce usłyszeć każda kobieta w ciąży. Po co tak bezsensownie straszyć pacjentki skoro moja ciąża przebiega dobrze i bez komplikacji??? Kilkakrotnie również zanegował wytyczne i badania, które dostałam od jego bezpośredniego przełożonego, profesora z wieloletnim doświadczeniem. Martwiłam się trochę o moją za niską wagę w ciąży, na co doktor zlustrował mnie wzrokiem od góry do dołu i stwierdził, że „nie wyglądam na wychudzoną”. Profesjonalne podejście. Nie zapytał o wagę sprzed ciąży, obecną, oczywiście nie zamierzał też tracić czasu na ważenie mnie w gabinecie.
   Byliśmy z mężem w szoku, bo doktor był cały czas bardzo nieuprzejmy, nietaktowny, ton jego wypowiedzi był po prostu niemiły. Miałam styczność z wieloma lekarzami różnych narodowości oraz specjalności i po raz pierwszy w życiu spotykam taką nieuprzejmość, jakbym była intruzem w jego gabinecie.

   Dodam, że to wszystko działo się na prywatnej wizycie, po której za 10 minut niemiłego traktowania i jedno szybkie usg zapłaciłam 150zł. Pieniądze wyrzucone w błoto, nie wrócę już nigdy do tego doktora oraz miejsca gdzie przyjmował. Strata czasu, nerwów i pieniędzy. Żałuję, że nie zajrzałam na tę stronę przed wizytą, poczytałabym i odwołałabym spotkanie. Nie polecam i wszystkich przestrzegam!!

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu


 • Grzegorz Pietras

  Ginekolog,

  • A
   Lokalizacja: Prywatny Gabinet Położniczo-GinekologicznyUsługa: USG płodu

   Rewelacyjny specjalista. Na wizycie zachwyca nie tylko wysoka kultura osobista i bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, ale przede wszystkim dokładność Pana Doktora. Chodzę do dr Grzegorza Pietrasa na usg ciążowe i jestem pod wrażeniem jak bardzo edukacyjnie przeprowadzane jest badanie. Pan Doktor tłumaczy każdy szczegół, pokazuje wszystkie kontrolowane na obrazie usg narządy dziecka i po kolei wyjaśnia w jaki sposób weryfikuje prawidłowość rozwoju plodu. Wielu lekarzy nie dzieli się wiedzą z pacjentem, a takie postępowanie nie tylko uspokaja przyszłą matkę i jest bardzo interesujące dla obydwojga rodziców, ale też daje poczucie zaufania do jakości badania. O ile dane będzie mi być jeszcze w ciąży na pewno będę korzystała z usług Pana Doktora.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne InternusUsługa: problem z owulacją

   Rzeczowy lekarz. Poświęcił mi tyle czasu ile potrzebowałam. Bardzo konkretny. Najlepszy ginekolog u którego byłam.

  Zobacz wszystkie opinie (32) o tym lekarzu


 • Wojciech Gąsior

  Ginekolog, dr n. med.

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Badanie bezbolesne, delikatny. Kompetentny, wszystko wytłumaczył. I widać że ma dobre podejście, polecam.

  • E
   Lokalizacja: AB Ovo Centrum Zdrowia Rodziny

   Nie polecam przy prowadzeniu ciąży. Każda wizyta była dość krótka, usg wykonywane były pospiesznie. Lekarz zapewniał, że wszystko jest w porządku, więc uznałam, że tyle to trwa. Ostatnie usg, jakie mi wykonał to usg połówkowe w 21 tygodniu ciąży. Na kolejnych wizytach nie chciał robić usg, uznał, że nie jest potrzebne, natomiast poinformował jedynie na podstawie badania ginekologicznego, że skraca się szyjka. Po tej informacji starałam się oszczędzać, choć nic takiego nawet od niego nie usłyszałam. Na kolejnej wizycie za miesiąc (znów bez usg) uznał, że szyjka jednak trzyma. Za trzy tygodnie nagle jest znów skrócona i wewnętrzne ujście otwarte, on daje skierowanie do szpitala, aby podać zastrzyki na rozwinięcie płucek u dziecka (33 tydzień ciąży). Dodatkowo straszy, że jak wytrzymam jeszcze dwa tygodnie to będzie dobrze. Nie rozumiem, jak można tak mówić jedynie na podstawie badania ginekologicznego? Dla mnie oczywiste jest, że skoro stwierdził skracającą się szyjkę, to powinien przez usg dobrze ją zmierzyć... Prosiłam o usg na każdej wizycie - on nie widział potrzeby. Zgłosiłam się do szpitala, najpierw ktg - wszystko ok, następnie mierzenie szyjki - okazało się, że ma 2,8 cm (!!!) co na ten etap ciąży jest dobrym wynikiem, później badanie ginekologiczne - znów potwierdzenie, że w porządku, pięknie zamknięta. Zostało mi również wykonane usg III trymestru (chociaż i tak trochę za późno, bo powinno się je wykonywać między 28. a 32. tygodniem) - dr Gąsior stwierdził, że takie usg robi się miesiąc przed porodem... Jak opowiadałam to lekarzom w szpitalu to tylko zrobili wymowne spojrzenia i zasugerowali zmianę lekarza (na którą oczywiście się zdecydowałam). Nie wspomnę o poziomie mojego zażenowania. Jedynym plusem jest to, że w szpitalu w końcu porządnie mnie zbadali.

  Zobacz wszystkie opinie (32) o tym lekarzu


 • Dariusz Szymula

  Ginekolog,

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o. - LublinUsługa: Inny

   Bardzo dobry lekarz ginekolog, specjalista w USG ciążę poprowadził fachowo na oddziele interesuje się pacjentka . O każdej porze można zadzwonić z problemem . Szczególnie polecam jeśli ktoś ma ciążę z problemami .

  • J
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o. - Lublin

   Byłam u Pana doktora na badaniu I i II trymestru. Bardzo polecam. Wszystko ładnie tłumaczy podczas badania. Jest bardzo dokładny i kulturalny. Trochę zdziwiłam się, że miałam od raz zrobione badanie prenatalne podczas pierwszej wizyty, ale było to pozytywne zaskoczenie, choć nie jestem w grupie ryzyka, poczuliśmy się spokojniejsi.

  Zobacz wszystkie opinie (29) o tym lekarzu


 • Włodzimierz Baranowski

  Ginekolog, Onkolog, Chirurg, prof. dr hab. n. med.

  • B
   Lokalizacja: Centrum Medyczne MedivaUsługa: Inny

   Pan Profesor jest niewątpliwie jednym z najlepszych lekarzy z jakimi miałam kontakt. Po operacji czułam się bardzo dobrze ,nie miałam żadnych powikłań, mimo ,że choruje na astmę. Z czystym sumieniem mogę polecić.

  • A
   Lokalizacja: EvaClinic Prywatny Szpital PoradniaUsługa: Inny

   Niesamowity Profesor! Z cierpliwością, konkretnie wszystko wyjaśnia. Odpowiada na wszystkie pytania. Nie stawia z góry diagnozy. Rzeczowo podchodzi do badań i pacjenta. Spokojnie opowiada o scenariuszach leczenia. Mówi wprost, ale z takim spokojem i troską, że uspakaja równocześnie pacjenta. Zawsze jest do dyspozycji.

  Zobacz wszystkie opinie (61) o tym lekarzu


 • Piotr Dziduch

  Ginekolog,

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o. - LublinUsługa: Inny

   Pan doktor prowadził moja ciążę. Mimo że od początku była zagrożona urodziłam zdrowa dziewczynkę. Już podczas pierwszej wizyty doktor był bardzo miły i sympatyczny. Fakt doktor jest konkretny co może nie wszystkim się spodobac ale jak dla mnie to było super. Może z raz widziałam że ma gorszy dzień ale każdemu się zdąza. Z wizyty odrazu trafiłam na oddział i tam też otrzymałam pomóc i wsparcie od Pana doktora. Polecam

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o. - LublinUsługa: Inny

   Lekarz godny polecenia. Prowadził moją ciążę, zawsze wysłuchał moich wątpliwości, nie lekceważył niepokojących objawów tylko zlecał dodatkowe badania, rozwiewał wszystkie moje wątpliwości, bez obaw mogłam zapytać i dostałam wyczerpującą odpowiedź. Podczas porodu akurat miał dyżur w szpitalu, okazał swoje zainteresowanie przychodził rozmawiał, obserwował. Polecam prowadzenie ciąży jak i konsultacje u Pana Doktora.

  Zobacz wszystkie opinie (48) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania