Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

W A2 Clinic definiujemy piękno na nowo – jest to dla naszych specjalistów przede wszystkim naturalny, zdrowy i estetyczny wizerunek oraz świadomość, że Pacjent emanuje pewnością siebie. Nie staramy się narzucać uniwersalnego standardu wyglądu, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę, że za każdym Pacjentem stoi inna historia, każdy jest wyjątkowy i wymaga indywidualnego podejścia.

Jednym z największych atutów naszej kliniki jest kompleksowość leczenia – naszym Pacjentom możemy zaoferować pełen zakres wzajemnie uzupełniających się zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej, protetyki, chirurgii, implantologii, ortodoncji czy endodoncji mikroskopowej.

Nasz zespół dokładnie śledzi światowe trendy zarówno z zakresu stomatologii, jak i medycyny estetycznej oraz kosmetologii, wybierając spośród wielu zabiegów tylko te, które dają najlepsze efekty oraz są bezpieczne.

Wprowadzamy do naszej oferty rozwiązania najnowszej generacji, jak leczenie pod mikroskopem stomatologicznym oraz planowanie leczenia i projektowanie uśmiechu za pomocą wszechstronnego narzędzia jakim jest Digital Smile Design. Dzięki DSD możemy zaprezentować pacjentowi pełną wizualizację – projekt przed rozpoczęciem leczenia.

Stosując najbardziej korzystne dla pacjenta rozwiązanie osiągamy efekt Dental Face Liftingu, czyli odmłodzenia oraz remodelingu twarzy. Jest to możliwe dzięki kombinacji leczenia stomatologicznego, protetyki, implantologii czy ortodoncji, uzupełnianych higienizacją, wybielaniem zębów i zabiegami kosmetycznymi.
Dowiedz się więcej

Sprzęt

 • Pantomograf
 • Aparat do zdjęć punktowych
 • Tomografia komputerowa
Zobacz więcej

Adres

Specjaliści

Opinie o specjalistach (75)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Yahor Patapau konsultacja chirurga stomatologa

  Wizyta przebiegła bardzo fajnie i sprawnie. Widać że doktor ma duża wiedze. Uspokoił mnie i poradził co zrobic z moim problemem. Polecam!

  R
  Profil zweryfikowany
  lek. Marek Kulba Invisalign

  Pełen profesjonalizm w każdym aspekcie. W 100% polecam

  T
  Profil zweryfikowany
  lek. Marek Kulba aparaty ruchome

  Bardzo polecam! Profesjonalizm i rzetelność. Wyjaśniono nam całą procedurę leczenia z użyciem aparatu wraz z przedstawieniem najlepszego wariantu dla danej wady zgryzu. Ponadto przemiła osoba.

  Profil zweryfikowany
  Yahor Patapau chirurgiczna ekstrakcja zęba mądrości całkowicie zatrzymanego

  Bardzo rzeczowy i konkretny. Na wizycie była usuwana zatrzymana ósemka, pan doktor wszystko wyjaśnił dwukrotnie, powiedział, czego na tej wizycie mogłam się spodziewać, w trakcie pytał czy wszystko w porządku. Czułam się zaopiekowana, a samo usuwanie ósemki, mimo, że nieprzyjemne, to błyskawiczne - cała wizyta trwała lekko ponad pół godziny.

  B
  Profil zweryfikowany
  Yahor Patapau chirurgiczna ekstrakcja zęba mądrości całkowicie zatrzymanego

  Sprawnie i bezboleśnie, polecam. Wszystko dokładnie wyjaśnione.

  W
  Profil zweryfikowany
  lek. Marek Kulba Invisalign

  Serdecznie polecam. W trakcie konsultacji zostały przedstawione mi nakładki, które świetnie poradziły sobie z moją wadą zgryzu i pomogły uniknąć klasycznego aparatu, a sam przebieg leczenia został dokładnie wyjaśniony i wszystkie pytania zostały wyczerpująco odpowiedziane

  B
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Yahor Patapau konsultacja implantologiczna

  Bardzo rzetelnie i konkretnie. Polecam pana doktora

  L
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Aleksandra Śleboda leczenie chorób dziąseł

  Bardzo polecamy Dr Olę super podejście do dzieci i skuteczne leczenie

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Marek Kulba konsultacja ortodontyczna

  Trafiliśmy do doktora Marka, gdy byliśmy już umówieni na założenie aparatu ortodontycznego w innej placówce. Chcieliśmy skonsultować możliwość leczenia wady zgryzu za pomocą specjalnych nakładek, zamiast aparatu. Pan Marek wyjaśnił różnice w obu metodach w sposób jasny i precyzyjny, przedstawił dokładny plan i koszt prostowania zębów nakładkami. Cała wizyta przebiegła w miłej atmosferze, po której zdecydowaliśmy całą rodziną jednogłośnie, że wybieramy nakładki prostujące. Efekt był niewiarygodny. Zamiast zapowiedzianego 3-letniego leczenia aparatem ortodontycznym, 4 miesiące noszenia nakładek prostujących i zęby wyprostowane. Następnie aparat retencyjny i nakładki na noc, służące do utrwalania efektów. Warto podkreślić zaangażowanie doktora przez cały okres leczenia. Gdy po pierwszej zmianie nakładki pojawiła się pewna wątpliwość (a trwały akurat święta Bożego Narodzenia), napisaliśmy do Pana doktora i następnego dnia mieliśmy już odpowiedź. To naprawdę wyjątkowy lekarz.

  S
  Profil zweryfikowany
  lek. Marek Kulba aparaty stałe

  Zdecydowanie numer 1. Bardzo profesjonalne podejście, założyłem aparat, dostałem konkretny plan leczenia. Całość przebiega bardzo sprawnie i bez żadnych przygód, także szczerze polecam Pana Marka, bo takich lekarzy nam brakuje

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania