111 Szpital Wojskowy z Przychodnią - Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Poznaniu

(10 opinii)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy Wyślij wiadomość
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

111 Szpital Wojskowy z Przychodnią - Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Poznaniu

Grunwaldzka 16/18

60-780 , Poznań , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Witold Goździk Inny

  Z wizyt u doktora Goździka jestem bardzo zadowolona.Pacjent czuje,że Pan doktor chce mu pomóc. Spokojnie wysłucha,doradzi,dobierze leki.Bardzo polecam wizytę u Pana doktora,bo jest to lekarz z powołania.

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Mariusz Pietrzykowski Inny

  Wizyta na NFZ. Brak przeprowadzonego badania oraz wywiadu. Lekarz po dotknięciu mnie dwoma palcami postawił diagnozę, starałam się przedstawić istotę problemu ale niestety nie zostałam wysłuchana. Lekarz jest bardzo niemiły, niczego nie tłumaczy, nie wykazuje za grosz empatii. Na wizycie czułam się jak intruz.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Wojciech Ratajczak Inny

  mama potrzebowała zwolnienia do pracy, gdyż nie była w stanie sprawnie chodzić, a pracę wykonuje fizyczną o czym informowaliśmy lekarza. Nie wystawił zwolnienia, tylko prosił aby przyszła następnego dnia, ponieważ nie miał pieczątki. Przyszła kolejnego dnia, znów zapomniał pieczątki i prosił aby przyszła następnego, pomijam tutaj, że za każdym razem musiała się zapisywać i czekać w kolejce na korytarzu po ok 1,5-2 godziny. W końcu, gdy udało się otrzymać zwolnienie po miesiącu, gdy poszła na kontrolną wizytę na którą się zapisała gabinet doktora był nieczynny. Po skontaktowaniu się z nim drogą sms otrzymała odpowiedź, że przecież nie była zapisana. Nie będę tego komentować, ponieważ brak sił, pozostawiam tylko informację do wiadomości wszystkim, którzy szukają dobrego lekarza

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Witold Goździk

  Polecam Pana Doktora, podchodzi rzetelnie do pacjenta, stara się pomóc, dobiera odpowiedni tok leczenia. Korzystam z pomocy tego lekarza od kilku miesięcy, po przedstawieniu swojej historii oraz objawów zmodyfikował leki które przyjmuje, dałoby to efekt, jest dużo lepiej niz było wcześniej.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Witold Goździk

  Chodzę do dr Goździka od roku na comiesięczne wizyty, z których jestem bardzo zadowolony. Pan doktor jest lekarzem, który ma czas dla każdego pacjenta i nie "zbywa" go tylko zapisaniem kolejnej recepty, ale pyta o samopoczucie, dolegliwości i ogólny stan zdrowia. Polecam każdemu, kto oczekuje rzetelnej diagnozy i długofalowego leczenia.

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Wojciech Ratajczak zespół ciasnoty podbarkowej

  Bardzo dobry lekarz, dzięki niemu już po 3 tygodniach normalnie ruszałem ręką. Po operacji nie miałem żadnych powikłań. Polecam

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Wojciech Ratajczak

  Dobry specjalista! Oprócz fachowej pomocy, miły kontakt, holistyczne podejscie. Wyjaśnia, odpowiada na pytania. Polecam

  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Mieczysław Smolarek opieka pourazowa

  Pan doktor Mieczysław Smolarek to lekarz, który podczas każdej mojej wizyty w Jego gabinecie pokazuje, jak można w doskonały sposób łączyć wiedzę, doświadczenie w pracy ze świetnym kontaktem z pacjentem. Lekarz konkretny w działaniach i empatyczny. Oby jak najwięcej osób o takiej wiedzy, charyzmie i chęci pomocy pacjentowi jak Pan doktor Smoralek wykonywało ten niezwykle trudny zawód lekarza. Wszystkiego dobrego Panie Doktorze.

  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Magdalena Owczarek-Gaura

  Trafiłam do Pani dr z moim niespelna 2 letnim synkiem. I chłopca podczas robienia zdjęć z fleszem pojawial się "koci odblask",przy czym jakis czas zezowal.Nie spałam i nie jadłam 3 dni . Pani dr rzeczowo wytlumaczyla nam jakie badania przeprowadzi.Gdy przebadala Syna i oznajmiła,ze dni oka jest czyste-rozplakalam się. Nigdy nie spotkałam tak wrażliwego lekarza-tak normalnego i poświęconemu swojej pracy. Z miejsca zawojowała mojego synka. Mały nawet nie pisnal.Mogę śmiało powiedzieć,ze Pani dr podarowała nam wczoraj najwspanialszy prezent. Zdrowie naszego dziecka. Szczerze polecam

  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Magdalena Owczarek-Gaura

  Dziś byłam z moim malutkim synkiem u Pani doktor (11 tygodniowe niemowle) Pani doktor dowiedziała się od kolegi ze czekamy i przed pójściem na obchód pozeszła przedstawiła się powiedziała co należy zrobić by nie tracić czasu - założenia karty pacjenta. Potem po nas przyszła wypytała o wszystko wytłumaczyla jak dbać o takie małe oczka przy czym cała wizyta przebiegła miło i czuć od Pani ciepło oraz dobroć której tak wielu lekarzom brakuje. Wyszłam mile zaskoczona aż brak słów jaka to cudowna osoba.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania