Piotr Sikora

verifiedCreated with Sketch.

Fizjoterapeuta

26 opinii +dodaj

Fizjoterapeuta- z zawodu i z pasji. Absolwent studiów pierwszego stopnia Wyższej Szkoły Informatyki i Umiejętności w Łodzi, aktualnie student drugiego stopnia Społecznej Akademii Nauk.… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
26 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SPORTALL Karol KrajewskiUsługa: pierwsza wizyta (konsultacja, terapia manualna)

  Wspaniałe podejście do pacjenta. Rzeczowe odpowiedzi na wszystkie pytania, a na dodatek przemiłe usposobieniej. Wizyta - sama przyjemność, nawet jak coś w kręgosłupie postrzelało ;) Polecam!

 • I
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Pio-Med Fizjoterapia Piotr SikoraUsługa: masaż

  Bardzo rzetelne podejście do pacjenta. Dobiera formę działania do potrzeb. Nie żałuję czasu. Życzliwy i wnikliwy. Godny polecenia innym. Na pewno będziemy korzystać w miarę możliwości o potrzeb z fachowej pomocy Fizjoterapeuty.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SPORTALL Karol KrajewskiUsługa: masaż

  To moja kolejna wizyta u Piotra i jak zawsze przychodzę do niego kiedy właściwie ledwo chodzę. Ból kręgosłupa u mnie jest bardzo dokuczliwy.
  Ten specjalista zawsze wie jak temu zaradzić rozmasuje ponastawia i na drugi dzień zaczynam funkcjonować normalnie.

 • B
  Lokalizacja: Centrum Medicover - ŁódźUsługa: Rwa kulszowa/problemy z powięziami.

  Po wielu latach problemów z plecami trafiłem na Piotra. Wspaniałe podejście, dokładne badanie, znalezienie przyczyny i jej powolne eliminowanie. Na dzień dzisiejszy brak dolegliwości bólowych. Jednak opieka i pytania o stan zdrowia pozostały - prawdziwy fachowiec!

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Rok czasu walczę z kontuzją sportową. Sposobami domowymi i wizytami u innych fizjo.
  Dopiero te dwie wizyty i igłowanie na sucho dały mi wyraźną poprawę. Bardzo się cieszę

 • W
  Lokalizacja: SPORTALL Karol Krajewski

  Świetny fachowiec. Postawił mnie na nogi po rekonstrukcji więzadła krzyżowego. Zdecydowanie polecam.

 • Lokalizacja: Pio-Med Fizjoterapia Piotr SikoraUsługa: masaż sportowy

  Miła atmosfera, profesjonalne podejście . Znakomity fizjoterapeuta z ogromną wiedzą i umiejętnością jej zastosowania :)

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SPORTALL Karol KrajewskiUsługa: terapia manualna

  Jeszcze niedawno musiałem zapomnieć o jakimkolwiek aktywniejszym sporcie (bieganie, rower, squash). Podczas pierwszej wizyty dokładne rozpoznanie, jasne przedstawienie planu działania podparte ogromną wiedzą ciągle poszerzaną to ogromne atuty. Ja długo walczyłem z kontuzją, była leczona farmakologicznie (sterydy w staw choparta+leki), ale nie załatwiło to sprawy. Pan Piotr podjął się trudnego zadania i wykonał swoją pracę 10/10. Przed rehabilitacją moje rozcięgno w stopie, cały staw skokowy były już na wykończeniu- dzisiaj właśnie przejechałem rowerem bez bólu 30km, a kilka dni temu przebiegłem 3km, gdzie niedawno delikatne i powolne chodzenie to było moje maksimum aktywności ruchowej. Nie, zabiegi nie są przyjemne, ale tutaj chodzi o skuteczność i efekty, które naprawdę są. Prowadzenie całej rehabilitacji jest na wysokim, nienagannym poziomie, dodatkowo dopasowane ćwiczenia do wykonywania w domu, to wszystko świadczy o profesjonalizmie Pana Piotra. Po prostu dzięki! Jest radość, uśmiech i aktywny tryb życia! :) Polecam!!!!

 • Lokalizacja: SPORTALL Karol Krajewski

  Profesjonalista w każdym calu, a do tego przemiły człowiek. Zabiegi do najprzyjemniejszych nie należą - nie jest to muskanie motylich skrzydeł, ale co jest niezmiernie istotne, dają pozytywne efekty.
  Jak najbardziej polecam Pana Piotra!

Pytania pacjentów (6)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Fizjoterapeuta- z zawodu i z pasji. Absolwent studiów pierwszego stopnia Wyższej Szkoły Informatyki i Umiejętności w Łodzi, aktualnie student drugiego stopnia Społecznej Akademii Nauk.

  Już od 2012 roku realizuję kursy specjalnych metod fizjoterapeutycznych, aby zapewnić Państwu możliwie najskuteczniejszą formę terapii. W 2015 roku rozpocząłem cykl szkoleń terapii manualnej wg koncepcji Kaltenborn-Evjenth. Łączę wiedzę ze wszystkich znanych mi metod, wybierając najlepszą formę usprawniania leczniczego.
  Zapewniam, że nie są to ostatnie kursy, wierzę bowiem w samodoskonalenie oraz stopniowe zwiększanie warsztatu zawodowego, w celu zdobycia jak największej skuteczności rehabilitacji i bezpieczeństwa, wszystko z myślą o moich Pacjentach.

Specjalizacje

 • Medycyna sportowa
 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
 • Rehabilitacja medyczna

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Zakład Opieki Zdrowotnej Spółka z.o.o. "Pazare"

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl