Piotr Saramak

verifiedCreated with Sketch.

Onkolog, Chirurg

5 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
128 odwiedzin w ciągu 30 dni

Absolwent Pierwszego Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Lekarz ze specjalizacją z chirurgii ogólnej (1998) oraz z chirurgii onkologicznej (2007). Zatrudniony na… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Lokalizacja: Centrum Zdrowia Kobiet

  Bardzo przystępny, cierpliwy i wyczerpujaco tłumaczacy wszystko lekarz.
  Jako osoba cieply i wyrozumiały. Z całą pewnoscia bede go polecac.

 • V
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Zdrowia KobietUsługa: konsultacje proktologiczne

  Kompetentny lekarz, polecam bardzo, można porozmawiać w sposób zrozumialy dla pacjenta, bez wahania pojde na nastepna wizyte

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Lekarz dal duzo nadzieji babci. Podtrzymał ją na duchu oraz zaplanował dalsze leczenie ktore oczywiście jej pomoze. W dodatku BEZPŁATNE leczenie. Anioł nie czlowiek. Serdecznie polecam ludziom, ktorzy stracili wiarę w dalsze leczenie.

 • P

  To nie tylko lekarz ale także wielki Człowiek...Kompetencja połączona ze wspaniałym wyczuciem a to niezwykle rzadko się spotyka. Wiem, że dzięki niemu żyje... Ocena bardzo dobra to jeszcze za mało!

 • K

  Wyjątkowy specjalista.Mówi językiem łatwym i udziela dokładnych informacji.Operował mnie.Przed operacją szczegółowo ze mną wszystko omówił i o wszystkim uprzedził.Po przebudzeniu się od razu uzyskałem informacje o przebiegu operacji.Naprawdę wyjątkowy lekarz.Bardzo konkretny.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwent Pierwszego Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie.
  Lekarz ze specjalizacją z chirurgii ogólnej (1998) oraz z chirurgii onkologicznej (2007).
  Zatrudniony na stałe na stanowisku Starszego Asystenta Kliniki Gastroenterologii Onkologicznej Centrum Onkologii – Instytut w Warszawie.
  Na co dzień zajmuje się leczeniem chorób jelita grubego i odbytnicy oraz pozostałych odcinków układu pokarmowego, ze szczególnym uwzględnieniem nowotworów.
  Ponadto w trakcie wieloletniej praktyki lekarskiej specjalizował się w proktologii, leczeniu chorób piersi, diagnostyce i leczeniu zmian skóry.

  Uczestnik licznych badań klinicznych z zakresu leczenia nowotworów układu pokarmowego. Współautor publikacji dotyczących chirurgii przewodu pokarmowego i onkologii.