lek.

Piotr Rubisz

Ginekolog

Specjalizuję się w ginekologii i położnictwie w I Katedrze i Klinice Ginekologii i Położnictwa we Wrocławiu. Jestem doktorantem na Wydziale Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu M... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Specjalizuję się w ginekologii i położnictwie w I Katedrze i Klinice Ginekologii i Położnictwa we Wrocławiu. Jestem doktorantem na Wydziale Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Uzyskałem dyplom lekarza medycyny z wynikiem bardzo dobrym, nagrodą Rektora oraz „Odznaką Wzorowego Studenta” na Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu Wydział Lekarski 2003-2009. W chwili obecnej pracuję w I Katedrze Kliniki Ginekologii i Położnictwa SPSK nr 1 we Wrocławiu.Odbyłem praktyki na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej – Universitatsklinikum Carl Gustav Carus Dresden an der Technischen Universitat Dresden, Drezno, Niemcy.

  Biorę aktywny udział (jako wykładowca i słuchacz) w licznych kongresach, sympozjach medycznych z zakresu ginekologii i położnictwa.
  Pasjonuje się patologią ciąży, ginekologią operacyjną oraz diagnostyką USG - również piersi (Certyfikat Wielkopolskiej Szkoły Ultrasonografii w zakresie diagnostyki USG chorób piersi).
  Posiadam:
  - Certyfikat Badań Prenatalnych wg FMF dla I trymestru ciąży
  - Certyfikat Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego
  - Certyfikat Ultrasonografii Gruczołu Piersiowego

  W Klinice Multi-Medica we Wrocławiu wykonuję pełen zakres operacji ginekologicznych - więcej informacji pod adresem: http://www.ginekologwroclaw.com.pl/

  Zapraszam serdecznie
  Piotr Rubisz

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskiech we Wrocławiu

Publikacje

 • _

Nagrody i wyróżnienia

 • _

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • I Katedra i Klinika Ginekologii i Położnictwa we Wrocławiu

Certyfikaty

Choroby

więcej

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED. – Wrocław, ul. Szewska 3a

  Zadowolona :) Lekarz miły, sympatyczny wszystko dokładnie przebadane Jak najbardziej mogę polecić wizyte u lek Piotra Rubisza. Nie śpieszy sie przy badaniu dokładnie tłumaczy . Szczerze Polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: Wizyta położnicza wraz z USG

  Pan dr ze rzeczywiście bardzo miły, sympatyczny oraz kulturalny. Jest moim lekarzem prowadzącym ciąże. Mam jednak mieszane uczucie ponieważ na żadnej z dwóch wizyt nie sprawdził szyjki macicy. Zobaczymy jak będzie podczas kolejnej wizyty.

  lek. Piotr Rubisz2017-03-30

  Szanowna Pani,
  Dziękuję za wyrażoną opinię. Szyjkę macicy mierzy się od co najmniej 16 tygodnia ciąży i to i tak wczesna jej ocena. Odbyła Pani dwie wizyty z czego na jednej w 9 t.c. odmówiła Pani badania (z racji kilku badań w dniach poprzedzaących wizytę), a na kolejnej w 12 t.c. wykonałem USG I trymestru sondą przezbrzuszną zgodnie z zasadami Fetal Medicine Foundation. Swoje wątpliwości proszę zawsze rozwiewać z lekarzem prowadzącym - służę pomocą w razie niezrozumienia tematu. Z wyrazami szacunku Piotr Rubisz

 • D

  Świetny lekarz, bardo delikatny, empatyczny, a przy tym rzeczowy. Wszystko dokładnie tłumaczy.
  Polecam w stu procentach!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor jest bardzo uprzejmy i profesjonalny.Odpowiada na wszystkie pytania i wszystko wyjaśnia.Szczerze polecam.

 • A
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: USG połówkowe

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Doktor spełnia moje oczekiwania, wszystko dokładnie tłumaczy. Rzeczowy i kompetentny. Nie śpieszy się przy badaniu, miły, uśmiechnięty i kulturalny :-)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalny, dokładny, sympatyczny. Spełniał wszystkie moje oczekiwania. Wizyta zaczęła się od wywiadu. Następnym etapem było dokładne badanie, usg i na końcu dostałam dokładne wskazówki na temat etapów mojego leczenia.Dodatkowo lekarz odpowiadał cierpliwie na moje pytania i nie miałam wrażenia,że mu się spieszy.Polecam!

 • N

  Pan Doktor Rubisz jest bardzo sympatyczny, rzeczowy, profesjonalny, dokładnie słucha pacjenta :) Polecam wizytę u Pana doktora jak najbardziej!

 • S

  Lekarz sympatyczny, profesjonalny, godny polecenia. Lekarz dba o atmosferę podczas wizyty, wszystko cierpliwie tłumaczy. Profesjonalne badanie i zachowanie lekarza - bez zarzutu.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Zdecydowanie polecam, bardzo miły i kompetentny lekarz. Pacjentce poświęca całą swoją uwagę i wszystko dokładnie tłumaczy :)

 • U

  Wizyta u doktora Rubisza w pelni spelnila moje oczekiwania- pełen profesjonalizm. Bardzo dziekuje:)))

Najbliższe terminy:

kolejne dni