lek.

Piotr Rubisz

Ginekolog

Specjalizuję się w ginekologii i położnictwie w I Katedrze i Klinice Ginekologii i Położnictwa we Wrocławiu. Jestem doktorantem na Wydziale Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu M... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalizuję się w ginekologii i położnictwie w I Katedrze i Klinice Ginekologii i Położnictwa we Wrocławiu. Jestem doktorantem na Wydziale Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Uzyskałem dyplom lekarza medycyny z wynikiem bardzo dobrym, nagrodą Rektora oraz „Odznaką Wzorowego Studenta” na Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu Wydział Lekarski 2003-2009. W chwili obecnej pracuję w I Katedrze Kliniki Ginekologii i Położnictwa SPSK nr 1 we Wrocławiu.Odbyłem praktyki na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej – Universitatsklinikum Carl Gustav Carus Dresden an der Technischen Universitat Dresden, Drezno, Niemcy.

  Biorę aktywny udział (jako wykładowca i słuchacz) w licznych kongresach, sympozjach medycznych z zakresu ginekologii i położnictwa.
  Pasjonuje się patologią ciąży, ginekologią operacyjną oraz diagnostyką USG - również piersi (Certyfikat Wielkopolskiej Szkoły Ultrasonografii w zakresie diagnostyki USG chorób piersi).
  Posiadam:
  - Certyfikat Badań Prenatalnych wg FMF dla I trymestru ciąży
  - Certyfikat Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego
  - Certyfikat Ultrasonografii Gruczołu Piersiowego

  W Klinice Multi-Medica we Wrocławiu wykonuję pełen zakres operacji ginekologicznych - więcej informacji pod adresem: http://www.ginekologwroclaw.com.pl/

  Zapraszam serdecznie
  Piotr Rubisz

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskiech we Wrocławiu

Publikacje

 • _

Nagrody i wyróżnienia

 • _

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • I Katedra i Klinika Ginekologii i Położnictwa we Wrocławiu

Certyfikaty

Choroby

więcej

Ocena pacjentów:

 • D

  Świetny lekarz, bardo delikatny, empatyczny, a przy tym rzeczowy. Wszystko dokładnie tłumaczy.
  Polecam w stu procentach!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor jest bardzo uprzejmy i profesjonalny.Odpowiada na wszystkie pytania i wszystko wyjaśnia.Szczerze polecam.

 • A

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Doktor spełnia moje oczekiwania, wszystko dokładnie tłumaczy. Rzeczowy i kompetentny. Nie śpieszy się przy badaniu, miły, uśmiechnięty i kulturalny :-)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalny, dokładny, sympatyczny. Spełniał wszystkie moje oczekiwania. Wizyta zaczęła się od wywiadu. Następnym etapem było dokładne badanie, usg i na końcu dostałam dokładne wskazówki na temat etapów mojego leczenia.Dodatkowo lekarz odpowiadał cierpliwie na moje pytania i nie miałam wrażenia,że mu się spieszy.Polecam!

 • N

  Pan Doktor Rubisz jest bardzo sympatyczny, rzeczowy, profesjonalny, dokładnie słucha pacjenta :) Polecam wizytę u Pana doktora jak najbardziej!

 • S

  Lekarz sympatyczny, profesjonalny, godny polecenia. Lekarz dba o atmosferę podczas wizyty, wszystko cierpliwie tłumaczy. Profesjonalne badanie i zachowanie lekarza - bez zarzutu.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Zdecydowanie polecam, bardzo miły i kompetentny lekarz. Pacjentce poświęca całą swoją uwagę i wszystko dokładnie tłumaczy :)

 • U

  Wizyta u doktora Rubisza w pelni spelnila moje oczekiwania- pełen profesjonalizm. Bardzo dziekuje:)))

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam jak najbardziej! Była to moja pierwsza wizyta u Pana Doktora, ale na pewno nie ostatnia. Przemiła atmosfera, zero stresu i przede wszystkim pełen profesjonalizm.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Rewelacja najlepszy lekarz na jakiego do tej pory trafiłam bardzo duzo mu zawdzieczam od połowy moja ciąża byla zagrozona dzięki Panu doktorowi wytrwalismy do końca dmucha na zimne :)
  Przesympatyczny spokojny wszystko dokładnie tłumaczy
  Dociekliwy .
  Wizyty u Pana Doktora trwają długo
  O kazdej porze mozna sie z doktorem skontaktować
  Lezalam w szpitalu gdzie pracuje Pan Rubisz odwiedzal mnie pytal jak sie czuje co milo mnie zaskoczylo
  Wspaniały człowiek lekarz z powolania teraz trudno o dobrego ginekologa .

  Jestem zachwycona bede polecać każdemu !:)

Najbliższe terminy:

kolejne dni