lek.

Piotr Rubisz

Ginekolog

Rejestracja on-line, pełen wybór terminów na www.ginemedica.pl oraz www.medfemina.pl Specjalizuję się w ginekologii i położnictwie w I Katedrze i Klinice Ginekologii i Położnictwa... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Rejestracja on-line, pełen wybór terminów na www.ginemedica.pl oraz www.medfemina.pl
  Specjalizuję się w ginekologii i położnictwie w I Katedrze i Klinice Ginekologii i Położnictwa we Wrocławiu. Jestem asystentem na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Uzyskałem dyplom lekarza medycyny z wynikiem bardzo dobrym, nagrodą Rektora oraz „Odznaką Wzorowego Studenta” na Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu Wydział Lekarski 2003-2009. W chwili obecnej pracuję w I Katedrze Kliniki Ginekologii i Położnictwa SPSK nr 1 we Wrocławiu.Odbyłem praktyki na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej – Universitatsklinikum Carl Gustav Carus Dresden an der Technischen Universitat Dresden, Drezno, Niemcy.

  Biorę aktywny udział (jako wykładowca i słuchacz) w licznych kongresach, sympozjach medycznych z zakresu ginekologii i położnictwa.
  Pasjonuje się patologią ciąży, ginekologią operacyjną oraz diagnostyką USG - również piersi (Certyfikat Wielkopolskiej Szkoły Ultrasonografii w zakresie diagnostyki USG chorób piersi).
  Posiadam:
  - Certyfikat Badań Prenatalnych wg FMF dla I trymestru ciąży
  - Certyfikat Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego
  - Certyfikat Ultrasonografii Gruczołu Piersiowego

  W Klinice Multi-Medica we Wrocławiu wykonuję pełen zakres operacji ginekologicznych - więcej informacji pod adresem: http://www.ginekologwroclaw.com.pl/

  Zapraszam serdecznie
  Piotr Rubisz

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskiech we Wrocławiu

Publikacje

 • _

Nagrody i wyróżnienia

 • _

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • I Katedra i Klinika Ginekologii i Położnictwa we Wrocławiu

Certyfikaty

Choroby

więcej

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię

Ogólna ocena
54 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: prowadzenie ciąży

  U doktora Rubisza prowadziłam moją pierwszą ciążę. Doktor podczas każdej wizyty odpowiadał na wszystkie pytania i wątpliwości. Bardzo wnikliwie analizował wszystkie wyniki badań, dzięki czemu zawsze czułam się pod najlepszą opieką. Moja ciąża zakończyła się cesarskim cięciem, które również doktor wykonał w szpitalu na Klinikach. W każdej chwili mogłam liczyć na wsparcie, za co jestem bardzo wdzięczna. Jestem bardzo zadowolona z opieki podczas ciąży, w szpitalu, podczas zabiegu, jak również po porodzie. Dziękuję jeszcze raz za wszystko!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: prowadzenie ciąży

  Profesjonalista w każdym calu. Pan Doktor bardzo gruntownie wszystko tłumaczy, nie spieszy się podczas badania. Dokładnie analizuje i monitoruje rozwój dziecka jak również stan zdrowia matki. Nie podejmuje pochopnych decyzji i nie bagatelizuje żadnych symptomów. Zleca wszystkie niezbędne badania, w przypadku jakichkolwiek wątpliwości można się z Panem Doktorem skontaktować. Polecam wszystkim paniom, szczególnie tym, które bardzo długo starały się o dziecko. Pan Doktor fachowo i troskliwie poprowadzi ciążę.

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Szewska 3AUsługa: konsultacja

  Bardzo dobry lekarz. Fachowy i rzeczowy! Pomimo młodego wieku wykazuje dużą wiedzę, posiada doświadczenie i jest na czasie z nowinkami medycznymi. Odpowiada konkretnie, wyczerpująco na pytania, wyjaśnia wszystko dokładnie. Byłam na wizycie konsultacyjnej. Cierpię na endometriozę i chcemy z partnerem starać się o dziecko. Pan doktor wyjaśnił wszystko dokładnie, zalecił stosowanie zestawu witamin dużo wcześniej. Otrymaliśmy nawet od niego bezpłatne próbki. Poświęcił nam dużo czasu i poczuliśmy się potraktowani fachowo i profesjonalnie. Więcej takich lekarzy! Polecam w 100 %.

 • J
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Szewska 3AUsługa: prowadzenie ciąży

  najlepszy ginekolog do jakiego kiedykolwiek trafiłam. pacjentce poświęca naprawdę dużo uwagi, nie bagatelizuje żadnych dolegliwości, zawsze dokladnie bada, na kazdej wizycie mialam wykonane badanie usg i zlecane odpowiednie badania. zazwyczaj jest lekkie opóźnienie, ale to właśnie dlatego, ze pan doktor jest taki uwazny i szczegółowy. zdecydowanie najlepszy ginekolog w luxmedzie. tylko jedna wizyte podczas calej ciazy musiałam umowic do innego lekarza-ciezko znalezc wolny termin. taki lekarz to skarb!

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED. – Wrocław, ul. Szewska 3a

  Zadowolona :) Lekarz miły, sympatyczny wszystko dokładnie przebadane Jak najbardziej mogę polecić wizyte u lek Piotra Rubisza. Nie śpieszy sie przy badaniu dokładnie tłumaczy . Szczerze Polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: Wizyta położnicza wraz z USG

  Pan dr ze rzeczywiście bardzo miły, sympatyczny oraz kulturalny. Jest moim lekarzem prowadzącym ciąże. Mam jednak mieszane uczucie ponieważ na żadnej z dwóch wizyt nie sprawdził szyjki macicy. Zobaczymy jak będzie podczas kolejnej wizyty.

  lek. Piotr Rubisz2017-03-30

  Szanowna Pani,
  Dziękuję za wyrażoną opinię. Szyjkę macicy mierzy się od co najmniej 16 tygodnia ciąży i to i tak wczesna jej ocena. Odbyła Pani dwie wizyty z czego na jednej w 9 t.c. odmówiła Pani badania (z racji kilku badań w dniach poprzedzaących wizytę), a na kolejnej w 12 t.c. wykonałem USG I trymestru sondą przezbrzuszną zgodnie z zasadami Fetal Medicine Foundation. Swoje wątpliwości proszę zawsze rozwiewać z lekarzem prowadzącym - służę pomocą w razie niezrozumienia tematu. Z wyrazami szacunku Piotr Rubisz

 • D

  Świetny lekarz, bardo delikatny, empatyczny, a przy tym rzeczowy. Wszystko dokładnie tłumaczy.
  Polecam w stu procentach!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor jest bardzo uprzejmy i profesjonalny.Odpowiada na wszystkie pytania i wszystko wyjaśnia.Szczerze polecam.

 • A
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: USG połówkowe

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Doktor spełnia moje oczekiwania, wszystko dokładnie tłumaczy. Rzeczowy i kompetentny. Nie śpieszy się przy badaniu, miły, uśmiechnięty i kulturalny :-)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalny, dokładny, sympatyczny. Spełniał wszystkie moje oczekiwania. Wizyta zaczęła się od wywiadu. Następnym etapem było dokładne badanie, usg i na końcu dostałam dokładne wskazówki na temat etapów mojego leczenia.Dodatkowo lekarz odpowiadał cierpliwie na moje pytania i nie miałam wrażenia,że mu się spieszy.Polecam!

Najbliższe terminy:

kolejne dni