lek.

Piotr Rubisz

Ginekolog

Umów wizytę 1416 odwiedzin w ciągu 30 dni

Specjalizuję się w ginekologii i położnictwie w I Katedrze i Klinice Ginekologii i Położnictwa we Wrocławiu. Jestem doktorantem na Wydziale Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu M... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalizuję się w ginekologii i położnictwie w I Katedrze i Klinice Ginekologii i Położnictwa we Wrocławiu. Jestem doktorantem na Wydziale Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Uzyskałem dyplom lekarza medycyny z wynikiem bardzo dobrym, nagrodą Rektora oraz „Odznaką Wzorowego Studenta” na Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu Wydział Lekarski 2003-2009. W chwili obecnej pracuję w I Katedrze Kliniki Ginekologii i Położnictwa SPSK nr 1 we Wrocławiu.Odbyłem praktyki na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej – Universitatsklinikum Carl Gustav Carus Dresden an der Technischen Universitat Dresden, Drezno, Niemcy.

  Biorę aktywny udział (jako wykładowca i słuchacz) w licznych kongresach, sympozjach medycznych z zakresu ginekologii i położnictwa.
  Pasjonuje się patologią ciąży, ginekologią operacyjną oraz diagnostyką USG - również piersi (Certyfikat Wielkopolskiej Szkoły Ultrasonografii w zakresie diagnostyki USG chorób piersi).
  Posiadam:
  - Certyfikat Badań Prenatalnych wg FMF dla I trymestru ciąży
  - Certyfikat Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego
  - Certyfikat Ultrasonografii Gruczołu Piersiowego

  W Klinice Multi-Medica we Wrocławiu wykonuję pełen zakres operacji ginekologicznych - więcej informacji pod adresem: http://www.ginekologwroclaw.com.pl/

  Zapraszam serdecznie
  Piotr Rubisz

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskiech we Wrocławiu

Publikacje

 • _

Nagrody i wyróżnienia

 • _

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • I Katedra i Klinika Ginekologii i Położnictwa we Wrocławiu

Certyfikaty

Choroby

więcej

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Lekarz sympatyczny, profesjonalny, godny polecenia. Lekarz dba o atmosferę podczas wizyty, wszystko cierpliwie tłumaczy. Profesjonalne badanie i zachowanie lekarza - bez zarzutu.

 • bardzo dobry

  Zdecydowanie polecam, bardzo miły i kompetentny lekarz. Pacjentce poświęca całą swoją uwagę i wszystko dokładnie tłumaczy :)

 • bardzo dobry

  Wizyta u doktora Rubisza w pelni spelnila moje oczekiwania- pełen profesjonalizm. Bardzo dziekuje:)))

 • bardzo dobry

  Polecam jak najbardziej! Była to moja pierwsza wizyta u Pana Doktora, ale na pewno nie ostatnia. Przemiła atmosfera, zero stresu i przede wszystkim pełen profesjonalizm.

 • bardzo dobry

  Rewelacja najlepszy lekarz na jakiego do tej pory trafiłam bardzo duzo mu zawdzieczam od połowy moja ciąża byla zagrozona dzięki Panu doktorowi wytrwalismy do końca dmucha na zimne :)
  Przesympatyczny spokojny wszystko dokładnie tłumaczy
  Dociekliwy .
  Wizyty u Pana Doktora trwają długo
  O kazdej porze mozna sie z doktorem skontaktować
  Lezalam w szpitalu gdzie pracuje Pan Rubisz odwiedzal mnie pytal jak sie czuje co milo mnie zaskoczylo
  Wspaniały człowiek lekarz z powolania teraz trudno o dobrego ginekologa .

  Jestem zachwycona bede polecać każdemu !:)

 • bardzo dobry

  Wspaniały lekarz, bardzo konkretny rzeczowy, a przy tym niezwykle empatyczny, pacjentkom poświęca tyle czasu ile potrzeba, każdy przypadek rozpatruje indywidualnie, nie zbywa, odpowiada na wszystkie pytania, zleca i kieruje na dodatkowe badania, naprawdę godny polecenia lekarz szczególnie dla przyszłych mam i pacjentek, które planują ciążę.

 • bardzo dobry

  Do Doktora Rubisza uczęszczam od mniej więcej roku; za każdym razem dał się poznać jako świetny lekarz, o ogromnej wiedzy oraz bardzo wysokim profesjonalizmie i niezwykle życzliwym podejściu do pacjenta. Prowadził moją ciążę, która do bezproblemowych nie należała, ale w znacznej mierze dzięki niemu zakończyła się urodzeniem zdrowego dzidziusia. Rodziłam zresztą przez cięcie, które również wykonywał Pan Doktor, dzięki czemu mogłam podejść do operacji ze spokojem. Rana pooperacyjna jest tak mało widoczna i ładnie zagojona, że spotykam się często z pytaniami, kto wykonywał cięcie. Zdecydowanie polecam Pana Doktora!

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry to za mało powiedziane. Pan Doktor wspaniale się mną opiekował zarówno w trakcie ciąży, jak i podczas pobytu w szpitalu -( Za każdym razem gdy przechodził obok mnie pytał jak się czuję i uspokajał, co naprawdę pomogło bo wiedziałam, że jestem w dobrych rękach. Ba bardzo dobrych! ). Zabieg tak jak obiecał wykonał we własnej osobie, z czego się ogromnie cieszę. Po wszystkim skontaktował się ze mną (tak jak obiecał wcześniej) i cierpliwie odpowiedział na tysiąc moich pytań. Każda wizyta odbywa się w bardzo miłej atmosferze,podczas badania lekarz cały czas informuje co robi, co widzi, czy jest ok, czy nie a jeśli nie to tłumaczy dlaczego. Naprawdę z całego serca polecam i ogromnie się cieszę że trafiłam na lekarza z powołaniem! :).

 • bardzo dobry

  Wspaniały lekarz!!! Złoty człowiek!!! Do Pana doktora trafiłam dosyć późno, bo w 32 tygodniu ciąży. Wcześniej chodziłam do ginekologa, który twierdził, że wszystko jest w porządku pomimo niskiej wagi płodu. Czułam, że nie jest dobrze i trafiłam wtedy do Pana doktora, który nie zbagatelizował moich obaw. Dokładnie przyjrzał się całej dokumentacji. Pan doktor od razu stwierdził, że należy bacznie obserwować ciąże pod względem hipotrofi płodu. Podczas wizyt czuć było zaangażowanie, badania były wykonywane bardzo dokładnie. Na wszystkie nasze pytania zawsze otrzymaliśmy wyczerpującej odpowiedzi. Dzięki fachowej opiece udało się w terminie szczęśliwie rozwiązać ciąże. Cały czas w szpitalu Pan doktor mnie doglądał i pytał jak się czuję. Natomiast blizna po cięciu cesarskim błyskawicznie się zagoiła i jest praktycznie niewidoczna. Jednym słowem najlepszy lekarz z jakim się kiedykolwiek spotkałam. Kolejną ciąże na pewno będę prowadziła u doktora Rubisza. Polecam w 100%

 • bardzo dobry

  Polecam wszystkim. Przemiła atmosfera,dokładne badanie.nic dodać nic ująć. Wybiorę się zdecydowanie na następną wizytę tylko do Pana Doktora.

Najbliższe terminy:

kolejne dni