dr n. med.

Piotr Rubisz

Ginekolog

75 opinii +dodaj

Umów wizytę 1098 odwiedzin w ciągu 30 dni

Zapraszam na moją stronę: www.drrubisz.pl Rejestracja on-line, pełen wybór terminów na www.ginemedica.pl Dr n. med. specjalista ginekologii i położnictwa. Pracuje w I Katedrze… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
75 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Wspaniały lekarz, pełen profesjonalizmu, zaangażowania i empatii. Prowadziłam u doktora swoją pierwsza ciąże, od samego początku czułam, ze jestem pod świetna opieka. Doktor jest wyjątkowo dokładny dzięki czemu potrafi wychwycić wszelkie nieprawidłowości i wdrożyć odpowiednie leczenie. Pomimo zagrożonej ciazy czułam się bezpiecznie przez cały jej okres. W końcu znalazłam swojego ginekologa:) Polecam każdemu!

 • Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: prowadzenie ciąży

  Dr Piotr Rubisz to najlepszy ginekolog z jakim miałam do czynienia. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, jest niezwykle dociekliwy i skrupulatny. Do tego jest niezwykle sympatycznym i uśmiechniętym człowiekiem. Z pewnością nie zmienię już ginekologa. Szczerze wszystkim polecam.

 • Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: wizyta ginekologiczna wraz z USG

  Doktor Piotr Rubisz to najbardziej wnikliwy lekarz jakiego poznałam, mimo przebytej operacji w dzieciństwie poświecił mnóstwo czasu na analizę tamtego czasu, nikt nigdy nie zwrócił mi uwagi na tyle rzeczy i nie wypytał tak dokładnie o wszystko, można śmiało zadać każde pytanie. Doktor dokładnie omawia każdą wątpliwość pacjenta, związaną nie tylko z badaniem ale i lekami analizą wyników, suplementacją. Do gabinetu można wejść z najbliższą osobą, nie jest to żaden problem dla Pana Doktora. Jest bardzo życzliwy co wprowadza tak dogodną atmosferę, tak przecież dla nas kobiet ważną przy tego typu intymnych badaniach. Badanie przeprowadzone bardzo delikatnie z dokładnym omówieniem w trakcie. Również badanie USG. W gabinecie nie ma pośpiechu byłam bardzo zadowolona ponieważ nikt nie poświecił mi tyle uwagi wcześniej a wiele wizyt prywatnych za mną u innych lekarzy. Olbrzymie pokłady empatyczności. Gabinet w pełni przystosowany wizyta na najwyższym poziomie. Gorąco polecam, tak ciężko w tych czasach trafić na dobrego specjalistę, a ja
  w końcu trafiłam...

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: prowadzenie ciąży

  Ciąża to wyjątkowy okres w życiu każdej kobiety, który oprócz wielu cudownych i niezapomnianych chwil, przynosi masę pytań i wątpliwości, dlatego odpowiednia opieka lekarza ginekologa jest tak ważna. Pan doktor Rubisz już od pierwszej wizyty wzbudził we mnie zaufanie. Ogromna wiedza i profesjonalne podejście do pacjenta utwierdziły mnie w przekonaniu, że trafiliśmy w dobre ręce. Podczas każdej wizyty doktor poświęcał mi tyle czasu, ile wymagała tego sytuacja. Rzeczowo i spokojnie odpowiadał na każde pytanie przyszłych rodziców oraz szczegółowo opisywał wykonywane badania USG, dzięki czemu zawsze byliśmy spokojni i dobrze poinformowani o przebiegu ciąży. Moja ciąża już od samego początku wymagała szczególnego nadzoru, dlatego jestem ogromnie wdzięczna panu doktorowi za kompleksową opiekę na najwyższym poziomie. Możliwość stałego kontaktu telefonicznego oraz uzyskania pomocy w nagłych sytuacjach pozwoliła mi uniknąć wielu niepotrzebnych stresów. Polecam każdej przyszłej mamie, której zależy na poczuciu bezpieczeństwa, aby móc w pełni cieszyć się czasem oczekiwania na dziecko.

 • D
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Z Panem Doktorem spotkałam się pierwszy raz na oddziale na Chałubińskiego w 2016 roku. Było to niestety poronienie, doktor empatyczny, delikatny. Następnie w 2017 roku zgłosiłam się do Doktora Rubisza z problemami z zajściem w ciążę. Rzeczowe rozpoznanie problemu nastąpiło bardzo szybko, wdrożono leczenie-obecnie jestem w ciąży i oby udało się ją doprowadzić do końca. Jednak po wizytach u Pana doktora wychodzi się z głową pełną wiedzy więc nie ma czasu na załamanie. Z czystym sumieniem polecam. Grażyna

 • C
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Przesympatyczny lekarz, zawsze uśmiechnięty i mający czas dla pacjentki.Prowadzi moją ciążę, wyjaśnia rzetelnie wszystkie wątpliwości, .Szczerze polecam!!!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GINEMEDICA

  Doktor Rubisz to lekarz o nietuzinkowym podejściu do pacjentki,empatyczny, rzeczowy i profesjonalny. Kwalifikacje poparte praktycznym doświadczeniem i pasją, sprawiają iż diagnozy są precyzyjne. Ponadto nieszablonowe podejście do problemu stanowią zestawienie idealne dla rozwiązania istniejącego przypadku. Lekarz jakich mało, nawet jeżeli przedstawione opcje są z początku sporym zaskoczeniem dla pacjentki ( tak jak w moim przypadku) to jak najbardziej skierowane na pomoc. Każdy etap leczenia czy ewentualne zapytania ze strony pacjentki są z życzliwością i pełnym zaangażowaniem omawiane, co sprawia iż z pewnością każda z nas doceni opiekę i z pełnym zaufaniem do Doktora Rubisza będzie mogła bezpiecznie planować przyszłość.

 • I
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: USG

  Serdecznie polecam. Lekarz miły, wyczerpująco opisuje sytuację, odpowiada na pytania bez pośpiechu. Posiada ogromną wiedzę jako położnik.

 • Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: konsultacja ginekologiczna

  Doktor przesympatyczny, konkretny, rzeczowy. Jeden z lepszych u jakich byłam. Z zaangażowaniem oraz uśmiechem podchodzi do pacjentki. Szczegółowo omawia wszelkie dolegliwości, wyniki itp.

 • A
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: ciąża

  Pan Doktor prowadził moją pierwszą ciążę praktycznie od samego początku (jak tylko potwierdziła się ciąża u dotychczasowego lekarza od razu, z polecenia znajomej, przenioslam się do dr Rubisza). To była najlepsza decyzja! Pierwsza ciąża, stres, nie wiedziałam czego się spodziewać ale Pan Doktor przeprowadził mnie przez wszystko śpiewająco :) Rozwial wszystkie wątpliwości, odpowiadał na każde pytanie, zlecal właściwe badania. Ciąża nie przebiegała bez małych komplikacji- cukrzyca ciążowa, problem z tarczycza, torbiel w główce malucha - ze wszystkim dr sobie poradził, uspokoił, kontrolował wyniki moich badań. Nawet zajrzał do mnie po porodzie w szpitalu, w którym wtedy nie pracował, a był w prywatnej sprawie i zajrzał, co było mega miłe. Zawsze pod telefonem, zawsze pomocny, fachowiec. Dzięki niemu mam zdrowego synka i na pewno wrócę w kolejnej ciąży. Do tego czasu również zostanę pod jego opieką:)))

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Zapraszam na moją stronę: www.drrubisz.pl

  Rejestracja on-line, pełen wybór terminów na www.ginemedica.pl

  Dr n. med. specjalista ginekologii i położnictwa.
  Pracuje w I Katedrze i Klinice Ginekologii i Położnictwa we Wrocławiu. Asystent na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Uzyskał dyplom lekarza medycyny z wynikiem bardzo dobrym, nagrodą Rektora oraz „Odznaką Wzorowego Studenta” na Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu Wydział Lekarski 2003-2009. W chwili obecnej pracuje w I Katedrze Kliniki Ginekologii i Położnictwa SPSK nr 1 we Wrocławiu.Odbył praktyki na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej – Universitatsklinikum Carl Gustav Carus Dresden an der Technischen Universitat Dresden, Drezno, Niemcy.

  Bierze aktywny udział (jako wykładowca i słuchacz) w licznych kongresach, sympozjach medycznych z zakresu ginekologii i położnictwa.
  Pasjonuje się patologią ciąży, ginekologią operacyjną oraz diagnostyką USG - również piersi (Certyfikat Wielkopolskiej Szkoły Ultrasonografii w zakresie diagnostyki USG chorób piersi).
  Posiada:
  - Certyfikat Badań Prenatalnych wg FMF dla I trymestru ciąży
  - Certyfikat Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego
  - Certyfikat Ultrasonografii Gruczołu Piersiowego

  W Klinice Multi-Medica we Wrocławiu wykonuje pełen zakres operacji ginekologicznych - więcej informacji pod adresem: http://www.ginekologwroclaw.com.pl/

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskiech we Wrocławiu

Publikacje

 • _

Nagrody i wyróżnienia

 • _

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • I Katedra i Klinika Ginekologii i Położnictwa we Wrocławiu

Certyfikaty

Choroby

więcej