dr n. med.

Piotr Rubisz

Ginekolog

67 opinii +dodaj

Rejestracja on-line, pełen wybór terminów na www.ginemedica.pl Dr n. med. specjalista ginekologii i położnictwa. Pracuje w I Katedrze i Klinice Ginekologii i Położnictwa we Wrocławiu.… więcej

Adresy i cenniki usług

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Rejestracja on-line, pełen wybór terminów na www.ginemedica.pl
  Dr n. med. specjalista ginekologii i położnictwa.
  Pracuje w I Katedrze i Klinice Ginekologii i Położnictwa we Wrocławiu. Asystent na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Uzyskał dyplom lekarza medycyny z wynikiem bardzo dobrym, nagrodą Rektora oraz „Odznaką Wzorowego Studenta” na Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu Wydział Lekarski 2003-2009. W chwili obecnej pracuje w I Katedrze Kliniki Ginekologii i Położnictwa SPSK nr 1 we Wrocławiu.Odbył praktyki na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej – Universitatsklinikum Carl Gustav Carus Dresden an der Technischen Universitat Dresden, Drezno, Niemcy.

  Bierze aktywny udział (jako wykładowca i słuchacz) w licznych kongresach, sympozjach medycznych z zakresu ginekologii i położnictwa.
  Pasjonuje się patologią ciąży, ginekologią operacyjną oraz diagnostyką USG - również piersi (Certyfikat Wielkopolskiej Szkoły Ultrasonografii w zakresie diagnostyki USG chorób piersi).
  Posiada:
  - Certyfikat Badań Prenatalnych wg FMF dla I trymestru ciąży
  - Certyfikat Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego
  - Certyfikat Ultrasonografii Gruczołu Piersiowego

  W Klinice Multi-Medica we Wrocławiu wykonuje pełen zakres operacji ginekologicznych - więcej informacji pod adresem: http://www.ginekologwroclaw.com.pl/

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskiech we Wrocławiu

Publikacje

 • _

Nagrody i wyróżnienia

 • _

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • I Katedra i Klinika Ginekologii i Położnictwa we Wrocławiu

Certyfikaty

Choroby

więcej

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
67 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: konsultacja ginekologiczna

  Doktor przesympatyczny, konkretny, rzeczowy. Jeden z lepszych u jakich byłam. Z zaangażowaniem oraz uśmiechem podchodzi do pacjentki. Szczegółowo omawia wszelkie dolegliwości, wyniki itp.

 • A
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: ciąża

  Pan Doktor prowadził moją pierwszą ciążę praktycznie od samego początku (jak tylko potwierdziła się ciąża u dotychczasowego lekarza od razu, z polecenia znajomej, przenioslam się do dr Rubisza). To była najlepsza decyzja! Pierwsza ciąża, stres, nie wiedziałam czego się spodziewać ale Pan Doktor przeprowadził mnie przez wszystko śpiewająco :) Rozwial wszystkie wątpliwości, odpowiadał na każde pytanie, zlecal właściwe badania. Ciąża nie przebiegała bez małych komplikacji- cukrzyca ciążowa, problem z tarczycza, torbiel w główce malucha - ze wszystkim dr sobie poradził, uspokoił, kontrolował wyniki moich badań. Nawet zajrzał do mnie po porodzie w szpitalu, w którym wtedy nie pracował, a był w prywatnej sprawie i zajrzał, co było mega miłe. Zawsze pod telefonem, zawsze pomocny, fachowiec. Dzięki niemu mam zdrowego synka i na pewno wrócę w kolejnej ciąży. Do tego czasu również zostanę pod jego opieką:)))

 • S
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: prowadzenie ciąży

  Pan Doktor prowadził moją ciąże. Dba o atmosferę podczas wizyty, wszystko cierpliwie tłumaczy. Doktor nie ignoruje żadnych objawów ani zgłoszeń pacjentki. W 100% czułam się spokojna i obdarzona profesjonalną opieką. Lekarz dostępny pod telefonem w razie wątpliwości lub konsultacji wyników badań. Serdecznie polecam!

 • Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: wizyta położnicza wraz z USG

  Dr Rubisz jest najlepszym lekarzem ginekologiem z jakim kiedykolwiek miałam styczność.Prowadzi wzorowo moją ciążę od samego początku.Mam porównanie do pierwszej ciąży z komplikacjami,gdzie mój ówczesny lekarz wiele sygnałów przegapił.Po tych zdarzeniach miałam wielkie obawy przed zajściem w kolejną ciąży.Jednak po rozmowach z dr Rubiszem uspokoiłam się i jestem już w 37 t.c.i wszystko idzie w dobrym kierunku.Wizyty u dr. są przyjemnością.Nie panikuje,uspokaja,wszystko wyjaśnia,w razie potrzeby jest z nim kontakt telefoniczny.Jest prawdziwym lekarzem z powołania i dobrym człowiekiem.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: kontrola po porodzie

  Wspaniały, empatyczny i przede wszystkim kompetentny lekarz!Najlepszy ginekolog z jakim miałam okazję się spotkać. Pan Doktor prowadził moją ciążę, każda wizyta była pełna profesjonalizmu, nigdy nie było pośpiechu, zawsze dokładnie zrobione badania i przeprowadzony wywiad. W ostatnim tygodniu ciąży Doktor zaniepokoił się wynikami usg i skierował mnie do szpitala od razu co -jak się później okazało - było uzasadnione.Polecam z całego serca!

 • Z
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  To była moja druga wizyta u pana Rubisza - wrażenia jak najbardziej pozytywne, lekarz miły, pomocny, kulturalny. Poświęcił mi dużo czasu i uwagi, ze zrozumieniem podszedł do moich obaw. Widać, że ma dużą wiedzę i zna się na tym, co robi, ponadto naprawdę interesuje się pacjentem - zajmuje się każdym przypadkiem indywidualnie, jednostkowo. Podczas wizyty cierpliwie odpowiadał na moje pytania i rozwiewał wątpliwości, kiedy coś było dla mnie niejasne. Przy samym badaniu był bardzo delikatny i wyrozumiały dla mnie i mojego strachu. Zdecydowanie mogę go polecić wszystkim kobietom, również tym, co panikują jak ja :) Można się przekonać, że ginekolog nie taki straszny. Pozdrawiam serdecznie Pana doktora.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalne podejscie do pacjenta, dokładne wyjasnienie mojej przypadłości oraz dalszego toku leczenia

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: wizyta ginekologiczna wraz z USG

  Bardzo sympatyczny i konkretny lekarz. W sposób profesjonalny i rzetelny podszedł do mojego przypadku. Polecam

 • M
  Lokalizacja: GINEMEDICA

  Polecam Doktora Piotra Rubisza i podpisuję się pod wszystkimi pozytywnymi opiniami. Po pierwsze to uprzejmy, dyskretny i kulturalny lekarz. Opieka nie kończy się po wyjściu z prywatnego gabinetu. Zawsze odpisuje lub oddzwania w razie pilnej sytuacji mimo natłoku obowiązków zawodowych. Po drugie to kompetentny specjalista. Polecam prowadzić ciążę u Doktora Rubisza. Można być spokojnym, że dopilnuje wszystkiego. U mnie np. wypatrzył niewielkie problemy z hormonami, na które wielu lekarzy nawet by nie zwróciło uwagi i wdrożył odpowiednie leczenie zabezpieczające ciążę. Oby tak dalej i jeszcze raz dziękuję za wspaniałą opiekę!!! Magdalena P.

 • C
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Doktor niezwykle uprzejmy, miły i delikatny. Cierpliwie odpowiada na pytania, udziela porad i wskazówek.