lek.

Piotr Rubisz

Ginekolog

Rejestracja on-line, pełen wybór terminów na www.ginemedica.pl oraz www.medfemina.pl
Specjalizuję się w ginekologii i położnictwie w I Katedrze i Klinice Ginekologii i Położnictwa…
więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Rejestracja on-line, pełen wybór terminów na www.ginemedica.pl oraz www.medfemina.pl
  Specjalizuję się w ginekologii i położnictwie w I Katedrze i Klinice Ginekologii i Położnictwa we Wrocławiu. Jestem asystentem na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Uzyskałem dyplom lekarza medycyny z wynikiem bardzo dobrym, nagrodą Rektora oraz „Odznaką Wzorowego Studenta” na Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu Wydział Lekarski 2003-2009. W chwili obecnej pracuję w I Katedrze Kliniki Ginekologii i Położnictwa SPSK nr 1 we Wrocławiu.Odbyłem praktyki na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej – Universitatsklinikum Carl Gustav Carus Dresden an der Technischen Universitat Dresden, Drezno, Niemcy.

  Biorę aktywny udział (jako wykładowca i słuchacz) w licznych kongresach, sympozjach medycznych z zakresu ginekologii i położnictwa.
  Pasjonuje się patologią ciąży, ginekologią operacyjną oraz diagnostyką USG - również piersi (Certyfikat Wielkopolskiej Szkoły Ultrasonografii w zakresie diagnostyki USG chorób piersi).
  Posiadam:
  - Certyfikat Badań Prenatalnych wg FMF dla I trymestru ciąży
  - Certyfikat Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego
  - Certyfikat Ultrasonografii Gruczołu Piersiowego

  W Klinice Multi-Medica we Wrocławiu wykonuję pełen zakres operacji ginekologicznych - więcej informacji pod adresem: http://www.ginekologwroclaw.com.pl/

  Zapraszam serdecznie
  Piotr Rubisz

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskiech we Wrocławiu

Publikacje

 • _

Nagrody i wyróżnienia

 • _

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • I Katedra i Klinika Ginekologii i Położnictwa we Wrocławiu

Certyfikaty

Choroby

więcej

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
61 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: wizyta ginekologiczna wraz z USG

  Bardzo sympatyczny i konkretny lekarz. W sposób profesjonalny i rzetelny podszedł do mojego przypadku. Polecam

 • M
  Lokalizacja: GINEMEDICA

  Polecam Doktora Piotra Rubisza i podpisuję się pod wszystkimi pozytywnymi opiniami. Po pierwsze to uprzejmy, dyskretny i kulturalny lekarz. Opieka nie kończy się po wyjściu z prywatnego gabinetu. Zawsze odpisuje lub oddzwania w razie pilnej sytuacji mimo natłoku obowiązków zawodowych. Po drugie to kompetentny specjalista. Polecam prowadzić ciążę u Doktora Rubisza. Można być spokojnym, że dopilnuje wszystkiego. U mnie np. wypatrzył niewielkie problemy z hormonami, na które wielu lekarzy nawet by nie zwróciło uwagi i wdrożył odpowiednie leczenie zabezpieczające ciążę. Oby tak dalej i jeszcze raz dziękuję za wspaniałą opiekę!!! Magdalena P.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Doktor niezwykle uprzejmy, miły i delikatny. Cierpliwie odpowiada na pytania, udziela porad i wskazówek.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: wizyta położnicza wraz z USG

  Polecam wszystkim kobietom, które zastanawiają się, gdzie prowadzić ciążę. Po pierwszej wizycie u innego lekarza w celu potwierdzenia ciąży wyszlam załamana (mam problem z nerka) - lekarz od razu spisal mnie na straty zapewniając, ze bardzo ciężko będzie mi znaleźć lekarza, który podejmie się prowadzenia tej ciąży. Dr Rubisz mega mnie uspokoił, swoim profesjonalizm em zapewnił opiekę i wzbudził we mnie zaufanie. Dzięki Panu doktorowi czuje się zaopiekowana w pełni! Polecam w 100% :-)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: USG piersi

  Kompetentny, rzeczowy przy tym kulturalny i sympatyczny. Dokładnie wyjaśnia na czym polega badanie, odpowiada na każde pytanie. Nie spieszy sie, poświęca pacjentce maximum uwagi, jestem bardzo zadowolona z wizyty, na pewno wrócę do Pana doktora. Wzór do naśladowania dla innych!

 • I
  Lokalizacja: NZOZ "Centrum Zdrowia Medfemina"Usługa: Ciąża

  U doktora prowadziłam swoją pierwszą ciążę. Kompetentny, cierpliwy. Zawsze wszystko dokładnie wytłumaczył. Nie bagatelizował objawów. Wyniki badań wnikliwie analizował. Oddzwaniał, gdy coś się działo. Bardzo życzliwy i sympatyczny. Oby więcej takich lekarzy. Polecam.

  Izabela

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Doktor jest bardzo mila i majaca duze doswiadczenie i wiedze osoba. Wszystko dokladnie tlumaczy w razie pytan i watpliwosci na wszystkie cierpliwie odpowiada. Moim zdaniem jestem pod doskonala opieka i polecam wszystkim????Ja nie zamienie pana doktora na zadnego innego

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: prowadzenie ciąży

  U doktora Rubisza prowadziłam moją pierwszą ciążę. Doktor podczas każdej wizyty odpowiadał na wszystkie pytania i wątpliwości. Bardzo wnikliwie analizował wszystkie wyniki badań, dzięki czemu zawsze czułam się pod najlepszą opieką. Moja ciąża zakończyła się cesarskim cięciem, które również doktor wykonał w szpitalu na Klinikach. W każdej chwili mogłam liczyć na wsparcie, za co jestem bardzo wdzięczna. Jestem bardzo zadowolona z opieki podczas ciąży, w szpitalu, podczas zabiegu, jak również po porodzie. Dziękuję jeszcze raz za wszystko!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: prowadzenie ciąży

  Profesjonalista w każdym calu. Pan Doktor bardzo gruntownie wszystko tłumaczy, nie spieszy się podczas badania. Dokładnie analizuje i monitoruje rozwój dziecka jak również stan zdrowia matki. Nie podejmuje pochopnych decyzji i nie bagatelizuje żadnych symptomów. Zleca wszystkie niezbędne badania, w przypadku jakichkolwiek wątpliwości można się z Panem Doktorem skontaktować. Polecam wszystkim paniom, szczególnie tym, które bardzo długo starały się o dziecko. Pan Doktor fachowo i troskliwie poprowadzi ciążę.

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Szewska 3AUsługa: konsultacja

  Bardzo dobry lekarz. Fachowy i rzeczowy! Pomimo młodego wieku wykazuje dużą wiedzę, posiada doświadczenie i jest na czasie z nowinkami medycznymi. Odpowiada konkretnie, wyczerpująco na pytania, wyjaśnia wszystko dokładnie. Byłam na wizycie konsultacyjnej. Cierpię na endometriozę i chcemy z partnerem starać się o dziecko. Pan doktor wyjaśnił wszystko dokładnie, zalecił stosowanie zestawu witamin dużo wcześniej. Otrymaliśmy nawet od niego bezpłatne próbki. Poświęcił nam dużo czasu i poczuliśmy się potraktowani fachowo i profesjonalnie. Więcej takich lekarzy! Polecam w 100 %.

Najbliższe terminy:

kolejne dni