Dr n. med.

Piotr Rajewski

Neurolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • J

  Pan Doktor zaopiekował się moją mamą. Postawił trafną diagnozę i można było zacząć prawidłowe leczenie. Na oddziale odpowiadał na nasze pytania rzetelnie i fochowo. Pozdrawiam bardzo serdecznie pana doktora i polecam go z całego serca. Pacjentka Maria z rodziną

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  3.5

  Ogólna ocena
  12 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • J

   Pan Doktor zaopiekował się moją mamą. Postawił trafną diagnozę i można było zacząć prawidłowe leczenie. Na oddziale odpowiadał na nasze pytania rzetelnie i fochowo. Pozdrawiam bardzo serdecznie pana doktora i polecam go z całego serca. Pacjentka Maria z rodziną

  • Z

   Trafiłem do Pana doktora na oddział po raz drugi, po przebytym niedawno kolejnym udarze mózgu.Wspaniały człowiek i wielki profesjonalista.Opiekując się mną na Oddziale Intensywnej Opieki Neurologicznej, rzeczowo i dokładnie tłumaczył przebieg i powikłania, które mogą wystąpić po chorobie. Zawsze znalazł czas dla mnie, a zwłaszcza dla żony, która dowiadywała się o mój stan zdrowia. Po raz kolejny uratował mi życie. Po przebytej rehabilitacji powoli wracam do zdrowia. Gorąco polecam!!!

  • M

   Kilka miesięcy temu miałem wizytę w pana doktora i niestety zmuszony jestem zaliczyć ją do nieudanych... Lekarz był znudzony, kompletnie nie zainteresowany moim przypadkiem, zero jakiegokolwiek dialogu, tylko jakieś odburkiwanie pod nosem. Strata czasu i pieniędzy. Przykro mi, ale nie mogę rekomendować tego lekarza.

  • P

   Bardzo miła atmosfera, doktor ze spokojem wysłuchał, o wszystko zapytał - konkretny wywiad, rozwiał wątpliwości i zapisał na badania. Super, naprawdę godny polecenia!

  • #

   Pan doktor może i w gabinecie prywatnym jest dobrym specjalistą, lecz gdy przyjmuje na kasę chorych sprawa wrażenie znudzonego pacjentem, nie przebada, spojrzy łaskawie na zdjęcie na którym nic nie widzi. Mimo że gołym okiem widać zmiany. Przykre jest to że w naszej medycynie w większości lekarze przyjmujący w przychodni nie potrafią pomóc pacjentowi, a w swoich prywatnych gabinetach są cudotwórcami!!!

  • G

   Trafiłam do dr Rajewskiego z ogłoszenia.Choruję na przepuklinę krążków międzykręgowych.To dzięki Niemu i jego kolegom z neurochirurgii mogę dzisiaj normalnie żyć,żyć bez bólu.BARDZO DOBRY LEKARZ.

  • M

   Lecze sie u Pana doktora od czasu udaru w Klinice Neurologii i sadze, ze do badzo dobry, rzeczowy specjalista, bardzo cierpliwy, wyslucha, doradzi i przede wszystkim z duza wiedza i dobrym podejsciem do pacjenta.Podczas pobytu zawsze dostepny i bardzo konkretny. Uratowal mi zycie, dzieki Panu doktorowi wrocilam do normalnego zycia, po rehabilitacji, na ktora dostalam skierowanie. moge normalnie chodzic i zyc.
   Dziekuje. Polecam.

  • G

   Mój syn od 16 roku życia cierpi na ból kręgosłupa w okolicy lędzwiowej.
   Jest to ból,króry nie ustaje.Przeszliśmy z synem długą drogę bez rezultatów.
   Do Pana Dortora trafiłam szukając pomocy( opinie na forum bardzo dobre)
   W tej beznadziejnej dla nas sytuacji,LICZYŁAM ja jak i syn na profesjonalne i ludzkie potraktowanie tego przypadku ,bo jest to "niby"przypadek dziwny. Będąc na wizycie u Pana Dorktora przedstawiając historię bólu prosząc o wskazówki radę, fachową pomoc potraktował nas Pan Doktor..... słów mi brakuje aby to określić.Pan Doktor znudzony historią syna, , nie było żadnego dialogu,nawet syna nie przebadał.Przepisał środek przeciwbólowy,następny rezonans i koniec wizyty.
   NIE POLECAM PANA DOKTORA!!!!!!!!!
   STRATA CZAU NA WIZYTĘ.!!!!!!!!!!
   STRASZNA ZNIECZULICA !!!!!!!!!

  • G

   Stanowczo nie zgadzam sie z opina poprzednia! Pan doktor zawsze jest dostepny dla pacjenta, zyczliwy i uczynny. Dokladnie tlumaczy istote choroby i mowi otwarcie o rokowaniach, robiac to w taktowny i niezwykle profesjonalny sposob. Prowadzac Intensywna Terapie zawsze ma czas dla rodziny pacjenta i stawia jego dobro na pierwszym miejscu!!! Duza wiedza i opanowanie oraz przyjemny sposob bycia wyroznia pana doktora sposrod innych lekarzy!

  • B

   Ten "lekarz" przejął leczenie mojej mamy po tym jak diagnoza lekarska była już postawiona.Z jego strony obowiązkiem było skonsultowac przypadek z neurochirurgiem.Nie zrobił tego bo mu sie nie chciało d..y ruszyć trzy piętra wyżej na oddział neurochirurgi,w wyniku tego zaniedbania mama zmarła 27.08.2008r.
   "lekarz" z przypadku,niekompetentny!!!!!!!!