Mehoffera 6, 31-322 Kraków
❗ lek. Piotr Pijanowski przyjmuje Pacjentów powyżej 16 r.ż.
Dowiedz się więcej19/05/2026
Mehoffera 6, 31-322 Kraków
❗ lek. Piotr Pijanowski przyjmuje Pacjentów powyżej 16 r.ż.
Dowiedz się więcej19/05/2026
Wyrażenie zgody jest niezbędne do umówienia wizyty z wykorzystaniem telerejestracji. Wymagają tego przepisy Ogólnego Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych - tzw. RODO. Informujemy, że zgoda jest dobrowolna, jednak jej brak uniemożliwi umówienie wizyty. Informujemy rówież, że zgoda może zostać w każdym momencie zostać wycofana. W tym celu wystarczy się skontaktować z nami przez formularz
Do przetwarzania Twoich danych osobowych dojdzie podczas rozmowy telefonicznej z naszym centrum telerejestracji, ale jednak wyłącznie w sytuacji gdy tej rozmowy podasz nam swoje dane osobowe. Przetwarzanie danych osobowych dokonywane jest w celu umówienia wizyty i przekazania danych osobowych wybranemu Profesjonaliście.
Tak. Udostępnimy wybranemu przez Ciebie Profesjonaliście informacje i dane osobowe które nam przekazałeś podczas rozmowy telefonicznej oraz przekażemy te informacje Profesjonaliście. Dzięki temu Profesjonalista będzie mógł przygotować się na Twoją wizytę.
Administratorem danych osobowych jest ZnanyLekarz sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kolejowej 5/7. Informujemy, że po przekazaniu przez nas Twoich danych osobowych wybranemu przez Ciebie Profesjonaliście, staje się on również administratorem Twoich danych osobowych i przetwarza je w celach związanych ze świadczeniem usług medycznych lub innych podobnych.
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet
143 opinie
Najczęściej wymieniane przez pacjentów
Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach
Pan doktor godny polecenia. Słucha pacjenta. Zadaje dużo konkretnych pytań. Wszystko dokładnie na spokojnie wyjaśnia. Z poprzednich tomografii wytłumaczył wszystko czego nie zrobił tego inny lekarz. Szczerze polecam
Pan Doktor udzielił mi szczegółowych informacji i wyjaśnień. Potrafi uspokoić zestresowanego człowieka jakim jestem ;) ma również poczucie humoru :) a przede wszystkim dużą wiedzę, jestem bardzo zadowolona z wizyty.
Lekarz bardzo empatyczny, spokojny. Zbadał wszystko bardzo szczegółowo i wyjaśnił co i jak. Czuje się zaopiekowana. Polecam!
Empatyczny spokojny, wszystko wyjaśnia bez pośpiechu. Człowiek czuje się zaopiekowany
bylem wczesniej u 2 innych neurologow, dopiero dokror Pijanowski wybral skuteczne leczenie, zlecil extra diagnozy, ktore inni pomineli i rzeczywiscie pomogl. to wszystko z solidna doza empatii i zainteresowania oraz wyjasnieniami... bedziesz wiedzial/a o co chodzi, jezeli miales do czynienia wczesniej z "mrukami", ktorzy prawie nic nie mowia i traktuja pacjenta jakby robili kolejnego burgera w macu. w koncu pozadny i "ludzki" neurolog.
Nie polecam Doktora krótki wywiad i bez zleconych badań wypisał odrazu leki, po skonsultowaniu się z innym lekarzem diagnoza była inna. Brak zainteresowania i powiedzenie że nie wie co mi jest to nie jest rozwiązanie.
To najlepszy lekarz na świecie! Jest niezwykle profesjonalny, uważny i szczerze zaangażowany w problemy pacjenta. Bardzo dokładnie mnie wysłuchał i poświęcił mi tyle czasu, ile było trzeba. Czuć ogromną wiedzę oraz autentyczną chęć pomocy. Szczerze polecam!
Profesjonalista z ogromną, kompletną wiedzą. Szczegółowo analizuje i wyjaśnia. Dla pełnego obrazu badań skierowanie na dodatkowe badanie, wraz z informacją gdzie można je wykonać w pobliżu miejsca zamieszkania.
Pan doktor przyjął mnie punktualnie. Wszystko wyjaśnił szczegółowo i konkretnie. Pan doktor opowiedział mi również o nowoczesnych metodach leczenia i diagnostyki, które dają mi dużą nadzieję o skuteczną poprawę zdrowia. Poza tym Pan doktor jest bardzo miły, kulturalny i uważnie wysłuchuje pacjenta. Serdecznie polecam
Do Pana doktora trafiłam po pobycie na SOR z powodu silnych zaburzeń równowagi. Pomimo wcześniejszej wizyty u laryngologa i wykonanych badań, nie postawiono żadnej diagnozy, a moje dolegliwości nie ustępowały.
Pan doktor przeprowadził bardzo dokładny wywiad, szczegółowo przeanalizował całą dokumentację medyczną i przede wszystkim skupił się na znalezieniu przyczyny problemu, a nie tylko na leczeniu objawów. Już podczas wizyty zwrócił uwagę na brak kluczowego badania VNG i jasno wyjaśnił, jak ważne jest ono w diagnostyce zaburzeń równowagi. Pokierował mnie do odpowiedniego specjalisty, który wykonał to badanie.
Dzięki trafnej diagnozie i właściwemu ukierunkowaniu diagnostyki okazało się, że mam uszkodzony prawy błędnik w 87%. Gdyby nie zaangażowanie i wiedza Pana doktora, prawdopodobnie nadal szukałabym przyczyny swoich dolegliwości.
Lekarz bardzo kompetentny, rzeczowy, dokładny i zaangażowany. Spokojnie tłumaczy, słucha pacjenta i patrzy na problem całościowo.