Umów wizytę Zapytaj lekarza 21 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

mgr Piotr Ożóg - Fizjoterapeuta, Terapeuta Manualny, Terapeuta Integracji Strukturalnej ATSI. Absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Pytania pacjentów (10)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • mgr Piotr Ożóg - Fizjoterapeuta, Terapeuta Manualny, Terapeuta Integracji Strukturalnej ATSI.

  Absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy.

  www.osteoclinic.com.pl

  Uczestnik studiów doktoranckich na Wydziale Nauk o Zdrowiu Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy.

  Specjalizuje się w terapii manualnej oraz integracji strukturalnej. Oferuje pomoc pacjentom z różnego typu dolegliwościami i dysfunkcjami układu ruchu, a także osobom chcącym doskonalić siebie i swoje ciało.

  W swojej pracy skupiam się przede wszystkim na wnikliwej analizie i leczeniu przyczyn dolegliwości pacjentów a nie tylko ich objawów. Terapia Manualna w połączeniu z indywidualnie dobranymi ćwiczeniami oraz nauką zasad ergonomii pozwala na osiągnięcie długotrwałych efektów terapeutycznych.

  Stale poszerzam swoją wiedzę z zakresu nowoczesnych metod terapii manualnej. Ukończyłem wiele specjalistycznych szkoleń z zakresu różnych koncepcji, w tym:

  - Integracji Strukturalnej Anatomy Trains (ATSI) - ukończyłem pierwszy w Polsce kompletny program szkolenia w zakresie Integracji Strukturalnej Anatomy Trains zdobywając tym samym tytuł certyfikowanego Terapeuty Integracji Strukturalnej,

  - Ortopedycznej Terapii Manualnej wg. Koncepcji Kaltenborna-Evjentha (kompletny cykl szkoleniowy zakończony egzaminem oraz zdobyciem tytułu Certyfikowanego Terapeuty Manualnego).

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna
 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ukończone szkoły

 • Collegium Medicum UMK im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy

Publikacje

 • Wpływ terapii wibroakustycznej na stan funkcjonalny osób z gonartrozą. Doniesienie wstępne. (Reumatologia, 2014, 52, 5)
 • Analiza napięć mięśniowych u osób z zespołem bólowym szyjnego odcinka kręgosłupa po zastosowaniu elektroterapii horyzontalnej – doniesienia wstępne. (Journal of Health Sciences, 2013, 3, 13)
 • Co jest ważne w rehabilitacji ?, Świat Zdrowia, maj 2017 Nr 04
 • Innowacyjne metody rehabilitacji, Świat Zdrowia, wrzesień 2017
więcej

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
26 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: OsteoClinic

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Już po pierwszym spotkaniu czuję poprawę i w końcu mogę myśleć pozytywnie, że w końcu problem zostanie rozwiązany.
  Polecam!

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalne podejście, kompetencja i rozwiązanie problemu (ból barku). Boli - nie czekaj, poznaj przyczynę i tak jak ja pozbądź się problemu.

 • Lokalizacja: OsteoClinic

  Zgłosiłem się do pana Piotra z konkretną wadą postawy i zawrotami głowy. Już po pierwszych wizytach widać było znaczącą poprawę, a po wykorzystaniu pakietu wizyt plecy są niemal idealnie proste a o zawrotach głowy dawno zapomniałem. Pełen profesjonalizm i luźna atmosfera, polecam.

 • Lokalizacja: OsteoClinic

  Już po pierwszej wizycie odczułam ulgę w bólu pleców i karku. Po 4 zabiegach zauważam wyraźną poprawę, sylwetka jest bardziej wyprostowana, zniknęło uczucie napięcia mięśni. Zwrócono mi uwagę na błędy w postawie, o których nie wspominał wcześniej żaden lekarz. Pan Piotr wzbudza zaufanie, zawsze dokładnie tłumaczy wykonywane czynności, cierpliwie odpowiada na każde pytanie oraz chętnie dzieli się swoją wiedzą. Czuć zaangażowanie oraz pasję wykonywanej pracy. Wizyta odbywa się w bardzo życzliwej atmosferze, bez ciągłego pilnowania wskazówek zegara. Polecam wszystkim, także tym, którzy podchodzą do fizjoterapii nieufnie.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry fizjo. Na bieżąco informuje pacjenta o wykonywanych cwiczeniach. Leczy przyczyny i skutki problemu. Polecam

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: OsteoClinic

  Pan Piotr jest prawdziwym profesjonalistą, wizyta była warta każdej złotówki. Podczas miłych i fachowych konsultacji otrzymałem mnóstwo cennych wskazówek, indywidualny zestaw ćwiczeń wraz z prezentacją, a pan Piotr podczas badania wykrył i wskazał problemy, o których do tej pory nie wiedziałem i mogę nad nimi pracować.
  Dziękuję za wszystkie porady, gorąco polecam każdemu!

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: OsteoClinicUsługa: przewlekły ból kręgosłupa

  Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta,Po trzech zabiegach wyraźna poprawa,ból o wiele mniejszy.Koncentruje sie na tym co mówi pacjent by odpowiednio zareagować,bardzo sympatyczna osoba więc zabiegi odbywają sie w miłej atmosferze. Bardzo mi pomógł mogę z czystym sercem polecić każdemu kto potrzebuje profesjonalnej pomocy.

 • M
  Lokalizacja: OsteoClinicUsługa: przyrost tkanki blizny do kości

  4 wizyta za mną :-) efekty juz widać.
  Duże i sztywne blizny blokowały mi ruch bioder. Zabiegi mało przyjemne, ale bardzo skuteczne.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: OsteoClinic

  Skorzystałem z 10 wizyt. Fizjoterapia z prawdziwego zdarzenia. Znaczna pomoc zarówno w przypadku urazu (łydka w moim przypadku) jak i ogólnej poprawy postawy i samopoczucia. Polecam.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: OsteoClinicUsługa: ból w kolanach i kręgosłupie

  Polecam wizytę u Pana Piotra. Mi pomógł z problemem, który miałem w kolanach i kręgosłupie. Teraz pracujemy nad korektą całej postawy.