Adresy (3)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


81 454..... Pokaż numer


W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Ubezpieczenia akceptowane pod tym adresem

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Allianz

Compensa + 11 więcej


Gotówka, Karta płatnicza, Przelew na konto

Konsultacja ginekologiczna • 120 zł

Konsultacja lekarska niepłodnościowa (w razie potrzeby wykonywana jest ocena owulacji) • 150 zł

USG ginekologiczne • 120 zł

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi

Konsultacja ginekologiczna


Relaksowa 26, Lublin

od 200 zł

Ab ovo Centrum Zdrowia Rodziny


Chodźki 17, Lublin

120 zł

Centrum Medyczne Chodźki - NOWE Prywatne Specjalistyczne Gabinety Lekarskie

Pozostałe usługi

Konsultacja lekarska niepłodnościowa (w razie potrzeby wykonywana jest ocena owulacji)


Chodźki 17, Lublin

150 zł

Centrum Medyczne Chodźki - NOWE Prywatne Specjalistyczne Gabinety Lekarskie


USG ginekologiczne


Chodźki 17, Lublin

120 zł

Centrum Medyczne Chodźki - NOWE Prywatne Specjalistyczne Gabinety Lekarskie

Opinie od pacjentów

4

Ogólna ocena
22 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ab ovo Centrum Zdrowia Rodziny konsultacja ginekologiczna

Czuje się zaopiekowana. Pan Doktor jest profesjonalny i jednocześnie bardzo " życiowy" .Szczegółowo wyjasnil przebieg leczenia i rozwiał moje wszelkie wątpliwość. Uczciwy, rzetelny, z powołaniem. Polecam


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ab ovo Centrum Zdrowia Rodziny konsultacja ginekologiczna

Zaangażowany i kompetentny lekarz, zleca potrzebne badania.
Indywidualne podejście do pacjenta.
Polecam niezdecydowanym, będziecie w najlepszych rękach :)


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ab ovo Centrum Zdrowia Rodziny konsultacja ginekologiczna

Polecam Pana Doktora. Jest konkretny, szczegółowy. Przedstawił nam plan działania i udzielił wszelkich potrzebnych informacji. W razie potrzeby był też dostępny pod telefonem.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ab ovo Centrum Zdrowia Rodziny Inny

Bardzo polecam Pana doktora. Trafiłam do kliniki OB OVO w styczniu 2020 r. z powodu problemów z zajściem w ciąże. W styczniu komplet badań a po badaniach diagnoza....AMH 0,36, inne hormony też bardzo kiepskie, wyniki męża oczywiście też miały wiele do życzenia :( ręce opadły. Pan doktor od razu zaproponował in vitro, szczegółowo wyjaśnił wszystko....zaangażowanie 100 procentowe...cała procedura szła opornie, pęcherzyki nie rosły, progesteron się nie podnosił, a Pan doktor się nie poddawał :)szukał, "ściągał" , zmieniał leki...i tak w czerwcu 2020 zobaczyłam na teście dwie kreseczki- wymarzone, wyczekane, wytęsknione... Problemy z ciążą były od początku- krwawienia, ale na Pana doktora zawsze mogłam liczyć, nawet niedzielnym porankiem kiedy dzwoniłam pytać co robić bo dostałam silnego krwawienia- uspokoił, pokierował ....i tak biegnie mi już ósmy miesiąc z córeczką pod serduszkiem... Szczerze polecam Pana doktora Olchę i Klinikę AB OVO :)


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ab ovo Centrum Zdrowia Rodziny Inny

Niestety, dotknął Nas problem zajścia w upragnioną ciążę, zgłosiliśmy się do Ab ovo. Zostaliśmy skierowani do doktora Piotra. Wszystkie wizyty przebiegały w miłej atmosferze, doktora wszystko tłumaczył. Pomimo ogromnego zaangażowania w proces leczenia, upragnioną córkę urodziłam dopiero po 4 latach konsultacji z doktorem Piotrem. Przez ten cały czas służył radą nie tylko w gabinecie ,ale również przez telefon ,a nawet podczas mojego pobytu w szpitalu. Przebieg porodu również kontrolował, pomimo tego ,że nie pracowal juz w szpitalu, w którym rodziłam. Zawsze mogłam na Niego liczyć. Polecam serdecznie doktora Piotra. Jest bardzo dobrym lekarzem i nie piszę tego dlatego bo nam się udało. Droga do upragnionej ciąży byla wyboista i niełatwa, czasem trzeba poprostu czasu mimo dobrego leczenia i diagnozy . Lekarz nie czyni cudów, On pomaga im się wydarzyć


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ab ovo Centrum Zdrowia Rodziny

Bylam wraz z mężem kilkukrotnie u pana doktora i mam pozytywne odczucia po tych wizytach. Doktor bardzo szczegółowo opisywał wszystkie możliwości, badania, procedury, odpowiadał na pytania i wątpliwości. Czuliśmy się zaopiekowani.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ab ovo Centrum Zdrowia Rodziny

Bardzo nie polecam!
Pan doktor zdziwił mnie już na wstępie wyróżniającym się wyglądem - wszyscy inni lekarze w klinice profesjonalnie w lekarskich fartuszkach, on w casualowym wydaniu, koszuli i jeansach. Potem było tylko gorzej. Kiedy podałam datę ostatniej miesiączki zdziwiony spytał „czy już urodziłam”. Nie wiem czy to był bardzo kiepski żart, bo siedziała przed nim dziewczyna w widocznej, zaawansowanej ciąży. Gdy powiedziałam, że badania miałam robione w Londynie odpowiedział coś w stylu „że w takim razie mogę sobie rodzić w Anglii”. Komentarz poniżej krytyki, pacjentka nigdy nie powinna usłyszeć takich słów od lekarza! Po bardzo krótkim USG do którego nawet nie raczył mi zabezpieczyć spodni przed żelem ani nawet podać ręczniczków żebym sama to zrobiła (rzucił tylko „ręczniki są tam” i musiałam je sama zdjąć po badaniu z dość niewygodnego miejsca). Miałam kilka usg i za każdym razem lekarze pomagali zabezpieczyć i wytrzeć brzuch, niektórzy nawet pytali czy pomóc mi wstać z leżanki po badaniu, pan doktor nie był w ogóle pomocny. Potem zapytałam czy na badaniu widać, że wszystko ok, na co on odpowiedział, że „tak, ale w ciąży wszystko się może zmienić w 3 godziny, można dostać infekcji i trafić do szpitala”. To są słowa, która chce usłyszeć każda kobieta w ciąży. Po co tak bezsensownie straszyć pacjentki skoro moja ciąża przebiega dobrze i bez komplikacji??? Kilkakrotnie również zanegował wytyczne i badania, które dostałam od jego bezpośredniego przełożonego, profesora z wieloletnim doświadczeniem. Martwiłam się trochę o moją za niską wagę w ciąży, na co doktor zlustrował mnie wzrokiem od góry do dołu i stwierdził, że „nie wyglądam na wychudzoną”. Profesjonalne podejście. Nie zapytał o wagę sprzed ciąży, obecną, oczywiście nie zamierzał też tracić czasu na ważenie mnie w gabinecie.
Byliśmy z mężem w szoku, bo doktor był cały czas bardzo nieuprzejmy, nietaktowny, ton jego wypowiedzi był po prostu niemiły. Miałam styczność z wieloma lekarzami różnych narodowości oraz specjalności i po raz pierwszy w życiu spotykam taką nieuprzejmość, jakbym była intruzem w jego gabinecie.

Dodam, że to wszystko działo się na prywatnej wizycie, po której za 10 minut niemiłego traktowania i jedno szybkie usg zapłaciłam 150zł. Pieniądze wyrzucone w błoto, nie wrócę już nigdy do tego doktora oraz miejsca gdzie przyjmował. Strata czasu, nerwów i pieniędzy. Żałuję, że nie zajrzałam na tę stronę przed wizytą, poczytałabym i odwołałabym spotkanie. Nie polecam i wszystkich przestrzegam!!


L
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o. - Lublin badania hormonalne

Nie , nie , nie ... i jeszcze raz nie . Pan doktor jest bardzo nie miły , sądząc po wcześniejszych komentarzach , możliwe ze miał zły dzień lecz gdy idę prywatnie na wizytę powinnam się czuć bardziej komfortowo, oraz proszę Pana jeżeli wybieram się do konkretnego lekarza idę po to aby się dowiedzieć co mam zrobić z konkretnym tematem który mnie dręczy i dodaje gdy pacjentka się wybiera do lekarza oznacza to ze chciałaby się czegoś dowiedzieć a Pan Doktor był oburzony ze ja nie miałam badań .... Skąd miałam wiedzieć ???? Po raz pierwszy byłam z takim schorzeniem . Dodam jeszcze ze poszłam na wizytę zapłaciłam 120 zł za 3 minuty(wypisanie parę skierowań) skierowanie dostałam również na USG które Pan Doktor , powiedział ze mi zrobi lecz pominą fakt ze muszę zapłacić dodatkowo 100 zł ... Więc po co te 120 zł były ??? ...


W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Polecam Pana Doktora ze szczerego serca. Jest uprzejmym, pomocnym, dokładnym i delikatnym lekarzem. Jestem pacjentką Pana Doktora od kilku lat i zawsze mogłam na niego liczyć, nawet dzwoniąc z pytaniami na telefon komórkowy.


A
Użytkownik zweryfikowany

doktor prowadził moją ciążę bliźniaczą uzyskaną po długim leczeniu w innym miescie, jestem bardzo zadowolona. Poważnie podszedł do sprawy, nie kręcił nosem, że wczesniej leczyliśmy się gdzie indziej itp., mogliśmy na niego liczyć mimo, że większość wizyt odbywała się w ramach nfz. Zlecał badania, na każdej wizycie krótko sprawdzał usg tętno i szyjkę mimo, że za usg nie płaciliśmy. Na koniec umówił termin cc, a gdy okazało się, że jednak wody odeszły mi wcześniej i tak stawił się na porodówce i sam wykonał cięcie. Doktor jest szybki, ale robi co trzeba, odpowiada na pytania, wyjaśnia, nie zbywa, nie wpędza w dodatkowe koszty, jest w porządku.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania