Adresy i cenniki usług

 • Gabinet Lekarski

  Czarnieckiego 1a
  62-200 Gniezno, wielkopolskie

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Oile miałabym kiedykolwiek polecic komus stomatologa to wyłącznie dr.Piotra Olasinskiego: poszanowanie pacjenta, dokladność, bezbolesne leczenie,grzecznośc, dzieci nie boją sie dentysty, przemiła obsługa. Tak powinno byc wszedzie. Dodam że ceny na kieszeń przecietnego pacjenta. Życze aby wszyscy byli tacy!.

 • Nie potrafi rozpoznać zgorzel zęba, cały czas sugerując , iż silny ból powstaje od dziąseł !?
  Pan doktor rozwiercił zdrowy ząb obok chorego cały czas twierdząc iż to dziąsła . Oczywiście za zaplombowanie musiałem zapłacić! Na ból dostawałem coraz silniejsze leki
  Wizyta w innym gabinecie dała natychmiastową ulgę .Nie wiem czym by się skończyło dalsze leczenie u pana doktora Olasińskiego . Nie polecam

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Polecam Piotra Olasińskiego ,fachowiec w każdym calu - leczy się u niego moja cała rodzina a 7 letnia córka chodzi do niego bez żadnego problemu.

 • profesjonalista w każdym calu!cierpliwy, grzeczny, fachowy no i robi bezboleśnie!polecam w 100 %!!!

 • Witam,
  jestem pacjentką doktora Olasińskiego od 6 lat kiedy to przyjmował pacjentów w gabinecie ma 3 Maja
  polecam tego lekarza , po wcześniejszych doswiadczeniach z dentystami -wizyta w tym gabinecie to przyjemność
  od momentu wejścia do poczekalni do opuszczenia gabinetu miła, sympatyczna obsługa, indywidualne podejście ,doktor dokładnie tłumaczy co bedzie robił i dlaczego- to ważne dla pacjenta ,sterylny gabinet ,
  leczenie zębów oraz wyrywanie- bezbolesne ,bez powikłań ,mam założone wklejane plomby oraz wstawiony ząb (na żywicę )wszystko sprawnie i profesjonalnie .Gdy bolał mnie ząb byłam bez żadnych zastrzeżeń przyjęta.
  Ja bardzo polecam .!!

 • Niestety nie polecam.
  Na zewnątrz wygląda wszystko profesjonalnie, ale niestety dwa zęby, które u niego leczyłam, musiały być robione od nowa. Raz w pośpiechu założył mi plombę zamiast lekarstwa, abym 'nie musiała fatygować się drugi raz', niestety doszło do zapalenia miazgi i leczenia kanałowego - u kogoś innego, gdyż do dr Olasińskiego nie można było się dodzwonić, ponoć wyjechał. Sporo się wycierpiałam, więc z czystym sumieniem nie polecam tego lekarza.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Najsympatyczniejszy z gabinetów stomatologicznych z jakimi spotkałam sie e Gnieźnie. Zawsze i wszystkim polecę ten gabinet. Obsługa zasługuje na wyróżnienie.

 • Profesjonalna i miła obsługa.
  Trwałe plomby.
  Nie spotkałam się z przypadkiem by odmówił mi wizyty podczas bólu zęba-nigdy.
  Faktycznie- długo się czeka,ale jest to spowodowane dużą ilością osób- gabinet jest czynny w mniej więcej stałych porach, więc nie rozumiem jak można pisać,że dostosowuje się do swoich planów? a nawet jeśli-to chyba większość ludzi stara się też trochę pracę do siebie dostosować.
  bardzo polecam!

 • Pan doktor jest osobą bardzo miłą i owszem ale brak mu zdecydowanie profesjonalizmu.Robi wielką łaskę żeby przyjąć osobę z bólem zęba-stałego pacjenta. Ludzie!!!!! on matek z małymi dziećmi nie traktuje poważnie wręcz utrudnia umówienie się na wizytę. Ponadto ma strasznie odległe terminy przeszło miesiąc ale nie jest to spowodowane dużą ilościa pacjentów ale umawianiem wszystkich na terminy wygodne dla niego samego.
  ZDECYDOWANIE ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Jestem bardzo zadowolona. Miły,kulturalny,konkretny. Wie co robi, i robi to dobrze. Mimo,że wizyty u stomatologa nie należą do najmilszych jakoś się bardzo nie stresuje przed i w czasie wizyty. Zęby zrobione b.dobrze, trwałe.
  Ceny nie wygórowane.
  Bardzo dobrze wyposażony gabinet (no i ten telewizor) ;) ;) ;)

  Polecam.

Jesteś tym lekarzem?

42

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

To Twój profil?
Przejmij go