lek.

Piotr Marszalik

Okulista

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Jestem specjalistą chorób oczu.
Aktywnie uczestniczę (również jako wykładowca) w krajowych i międzynarodowych konferencjach okulistycznych stale podnosząc moje kwalifikacje.…
więcej

Adresy i cenniki usług

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem specjalistą chorób oczu.
  Aktywnie uczestniczę (również jako wykładowca) w krajowych i międzynarodowych konferencjach okulistycznych stale podnosząc moje kwalifikacje.
  Jestem kierownikiem Oddziału Okulistycznego Specjalistycznego Centrum Medycznego w Polanicy Zdroju.
  Od 1.02.2015 r. pracuję również w Klinice Okulistycznej LEXUM grupy OPTEGRA.
  Wcześniej, przez ponad 10 lat współpracowałem z Ośrodkiem Okulistyki Klinicznej "SPEKTRUM" we Wrocławiu.
  Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego (PTO) oraz Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Zaćmy i Chirurgii Refrakcyjnej (ESCR)
  Zajmuję się laserową korekcją wad wzroku (LASIK, LASEK, EBK). Wykonuję operacje zaćmy (w tym z zastosowaniem soczewek torycznych i wieloogniskowych), jaskry, przeszczepy rogówki oraz zabiegi w zakresie powiek.
  Interesuję się także laseroterapią w okulistyce (wykonuję zabiegi w jaskrze, cukrzycy, zwyrodnieniach siatkówki, zaćmie wtórnej).

Specjalizacje

 • Okulistyka

Choroby

więcej

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
8 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Specjalistyczne Centrum Medyczne S.A. w Polanicy-Zdroju

  Fantastyczny lekarz, charyzmatyczny, z profesjonalnym podejściem do pacjenta. Wizyta jest bardzo przyjemna, dokładnie bada wzrok w każdy możliwy sposób. Gorąco polecam teko lekarza!

 • Pan dr. Marszalik w klinice w Polanicy z powodzeniem operował u mojego ojca zaćmę połączoną z zaawansowaną jaskrą i brakiem widzenia w drugim oku. Przy wcześniejszych konsultacjach nikt z okulistów nie podjął się zabiegu, a wręcz go odradzano. Doktor jest nie tylko specjalstą w swojej dziedzinie, o profesjonalnym podejściu do pacjęta, ale wykazał się również niezwykłą rzeczowością, empatią i taktem w bezpośrednich relacjach. Zdecydowanie polecam!!!

 • U

  Bardzo dobry lekarz - doskonały specjalista, uprzejmy, odpowiada wyczerpująco na wszystkie pytania a przy tym bardzo sympatyczny. Cała moja rodzina leczy się u Pana doktora z pełnym zaufaniem, a ja ostatnio miałam wykonany zabieg korekcji powiek - efekt doskonały. Gorąco polecam.

 • Zdecydowanie polecam.Od trzech lat jestem pacjentką dr Marszalika, dwukrotnie miałam przeprowadzaną laserową korekcję siatkówki, wszystko się udało. Dr pomógł mi również dobrać "moje idealne" soczewki. Zorientowany we wszystkich nowinkach okulistycznych, jednak nic na siłę - potrafi powiedzieć "nie" dla niesprawdzonych zabiegów. Oprócz tego komunikatywny i sympatyczny, nie trzeba wyciągać na siłę informacji, sam udzieli wyczerpujących odpowiedzi. Zdecydowanie polecam.

 • Świetny specjalista, profesjonalne podejście, bardzo życzliwy i uprzejmy człowiek, po prostu równy gość. Tacy lekarze powinny być wszyscy.

 • Mogę polecić pana Marszalika. Jako jedyny z innych "specjalistów" nie zignorował tego że coś tam jest na dnie oka. Zobaczył , sprawdził , zalecił leczenie..W innej klinice mi powiedziano coś tam jest ale jak będzie bolało to niech pani wróci!! okazało się ze to coś to odklejająca się siatkówka.... Także pan Piotr się sprawdził:)

 • Regularnie odwiedzam Spectrum na Olszewskiego i jestem bardzo zadowolona z wizyt u doktora Piotra Marszalika. Bardzo sympatyczny, młody facet, który z chęcią odpowie na każde pytanie. Nie trzeba się o nic dopominać, sam proponuje dodatkowe badania w ramach jednej. wizyty. Czasami zdarzają się "obsuwy" w grafiku, ale to już siła wyższa i na dobrą sprawę zdarza się wszędzie indziej. Polecam.

 • Leczyłam się przez bardzo długi czas w "Spektrum". Lekarze są bardzo kompetentni, specjaliści, mili w kontaktach interpersonalnych. Po zarejestrowaniu na konkretną godzinę nie czeka się długo. Ze swoich wizyt zawsze bylam zadowolona. Gorąco polecam.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online