Przewidywany czas odpowiedzi:

Moje doświadczenie

Absolwent Kierunku Lekarskiego na Wydziale Wojskowo-Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, w trakcie odbywania specjalizacji w dziedzinie Gastroenterologii dziecięcej w Klinice Gastroenterologii, Alergologii i Pediatrii Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi.

Certyfikowany lekarz leczenia otyłości, posiadający certyfikaty Polskiego Towarzystwa Leczenia Otyłości (PTLO), Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością (PTBO) i certyfikat SCOPE World Obesity Federation.

Członek Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii, Hepatologii i Żywienia Dzieci oraz Polskiego Towarzystwa Leczenia Otyłości.

W swojej pracy zawodowej kieruje się nie tylko profesjonalizmem, ale również pełną empatią. Człowieka zawsze stawia na pierwszym miejscu. Cały czas podnosi swoje kompetencje uczestnicząc w konferencjach oraz kursach tematycznych.

Przeprowadza konsultacje ogólnopediatryczne, w zakresie gastroenterologii dziecięcej oraz leczenia otyłości u dzieci i dorosłych.
więcej O mnie

Rodzaje konsultacji

Zdjęcia i filmy

Usługi i ceny

  • Farmakologiczne leczenie otyłości

    250 zł

  • Konsultacja gastrologiczna dzieci

    250 zł

  • Konsultacja leczenia nadwagi i otyłości

    250 zł

  • Konsultacja pediatryczna

    250 zł

  • Teleporada

    180 zł

Adresy (2)

RMED Centrum Medyczne NZOZ
RMED Centrum Medyczne NZOZ

Mikołaja Kopernika 68, Polesie, 90-553 Łódź

Powiększ mapę otwiera się w nowej karcie

Dostępność

Metody płatności (wizyty prywatne)

  • Gotówka
  • Karta płatnicza

Telefon

42 612...

Telefon

42 612...

65 opinii

Najczęściej wymieniane przez pacjentów

  • Zaangażowanie lekarza
  • Szczegółowe wyjaśnienia
  • Przyjazny gabinet

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

  • K

    Wspaniały , empatyczny lekarz. Świetne podejście do dzieci

     • RMED Centrum Medyczne NZOZ konsultacja gastrologiczna dzieci  • 

  • B

    Lekarz z super podejściem do dziecka. Wydawał się kompetentny, kontaktowy. Tłumaczył dlaczego uważa, że jego diagnoza jest trafna i nas przekonał.

     • RMED Centrum Medyczne NZOZ konsultacja gastrologiczna dzieci  • 

  • M

    Uxyskałam odpowiedz na wszystkie pytania i wątpliwości. Dokladnie został omówiony program leczenia

     • RMED Centrum Medyczne NZOZ konsultacja gastrologiczna dzieci  • 

  • A

    Bardzo kompetentny młody lekarz, niezwykle zaangażowany. Polecam

     • RMED Centrum Medyczne NZOZ konsultacja gastrologiczna dzieci  • 

  • K

    Serdecznie polecam pana doktora. Już od początku wizyty było widać duże zaangażowanie i profesjonalne podejście do pacjentki. Lekarz zadawał wiele pytań, aby dokładnie poznać przebieg choroby mojej córki i znaleźć najlepsze rozwiązanie. Wszystko zostało nam szczegółowo i spokojnie wyjaśnione, dzięki czemu czułyśmy się zaopiekowane i spokojne. Bardzo rzeczowy, dokładny i empatyczny specjalista. Jesteśmy bardzo zadowolone z wizyty.

     • RMED Centrum Medyczne NZOZ konsultacja gastrologiczna dzieci  • 

  • P

    Pan Doktor dokładnie wysłuchał wszystkich naszych obaw, miał świetny kontakt z dzieckiem.
    Stworzył spokojną i przyjazną atmosferę.
    Widać, że naprawdę stara się pomóc i podchodzi do pacjenta z zaangażowaniem oraz empatią.
    Polecam!

     • RMED Centrum Medyczne NZOZ konsultacja gastrologiczna dzieci  • 

  • M

    Klasa sama w sobie. Pan doktor przywitał się z nami wszystkimi zapraszając nas do gabinetu. Mówił do nas, rodziców, ale też do dziecka. Przeprowadził szczegółowy wywiad, bardzo dokładnie wszystko wyjaśnił. To była nasza pierwsza wizyta i mogę jedynie serdecznie polecić.

     • RMED Centrum Medyczne NZOZ konsultacja gastrologiczna dzieci  • 

  • M

    Bazując na pozytywnych opiniach innych osób wybraliśmy się z synem na wizytę do dr. Piotra i...? To była najlepsza decyzja! :) Nasz syn jest wyjątkowo upartym pacjentem a mimo to Panie z rejestracji świetnie złapały kontakt z Nim, a Pan doktor oaza spokoju, zasoby cierpliwości
    mega ;) synek wszedł do gabinetu, spokojna rozmowa, żarciki, rozładowanie napięcia i teraz z chęcuą by tam wrócił! :) polecam każdemu rodzicowi dr. Piotra i polecam całą przychodnię RMED!

     • RMED Centrum Medyczne NZOZ konsultacja gastrologiczna dzieci  • 

  • M

    Pan doktor potrafi słuchać, nie zbywa, nie wyśmiewa. Tłumaczy wszystko i jakie ma przypuszczenia, rozwiewa wątpliwość itp. Człowiek już na pierwszej wizycie czuje się zaopiekowany. Badanie przeprowadzone z dzieckiem, pytania również kierowane do dziecka nie tylko rodzica. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Mam nadzieję, że każda kolejna wizyta u Pana doktora będzie wyglądać tak samo.

     • RMED Centrum Medyczne NZOZ konsultacja gastrologiczna dzieci  • 

  • E

    Polecam bardzo profesjonalny lekarz .
    Wspaniałe podejście do dzieci.

     • RMED Centrum Medyczne NZOZ konsultacja gastrologiczna dzieci  • 

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania