Adres

Kwiska 5/7 gab.223, Wrocław
Gabinet Psychoterapii Integratywnej

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych
Gotówka
71 773.....

Moje doświadczenie

O mnie

Zapraszam do udziału w 2 najbliższych grupach: 6-miesięcznej grupie terapeutycznej (więcej informacji tutaj: www.facebook.com/events/1267845286729195)...

Zobacz pełen opis


Edukacja

  • Uniwersytet Wrocławski
  • Polski Instytut Psychoterapii Integratywnej

Zdjęcia


Znajomość języków

Polski

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja psychoterapeutyczna


Kwiska 5/7 gab.223, Wrocław

150 zł

Gabinet Psychoterapii Integratywnej

Celem konsultacji jest określenie czy psychoterapia jest potrzebna, jakich obszarów miałaby dotyczyć oraz jaka forma terapii będzie odpowiednia (terapia indywidualna, grupowa, par). Zmian w rezerwacji terminu proszę dokonywać do 48 godzin wcześniej.

Pozostałe usługi

Psychoterapia grupowa


Kwiska 5/7 gab.223, Wrocław

80 zł

Gabinet Psychoterapii Integratywnej

Psychoterapia grupowa jest intensywną i rozwijającą na wielu płaszczyznach formą psychoterapii.
Aby zakwalifikować się do grupy terapeutycznej należy odbyć konsultację indywidualną.
Grupy składają się z 8-10 osób, trwają od 1 do 8 miesięcy i obejmują średnio 13 h terapii miesięcznie. Koszt wynosi 80 zł za 120 min (520 zł miesięcznie).
Przy grupach kilkumiesięcznych, pierwsze 2 miesiące terapii to spotkanie wyjazdowe (pt-ndz - 20 h - 700 zł).


Psychoterapia indywidualna


Kwiska 5/7 gab.223, Wrocław

150 zł

Gabinet Psychoterapii Integratywnej

Terapia indywidualna obejmuje cykl spotkań, 2-4 razy w miesiącu. Decyzja o rozpoczęciu psychoterapii podejmowana jest wspólnie z terapeutą w czasie kilku wstępnych konsultacji.


Psychoterapia partnerska


Kwiska 5/7 gab.223, Wrocław

300 zł

Gabinet Psychoterapii Integratywnej

Psychoterapia partnerska składa się z cyklu spotkań trwających 90 minut. Częstotliwość spotkań ustalana jest indywidualnie z każdą parą - najczęściej po 3-4 spotkania w pierwszych 2-3 miesiącach i po 2 spotkania w kolejnych miesiącach.


Psychoterapia partnerska prowadzona przez dwóch psychoterapeutów


Kwiska 5/7 gab.223, Wrocław

380 zł

Gabinet Psychoterapii Integratywnej

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
104 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Integratywnej

Jestem po jednej wizycie i nie zdecyduję się na kolejną..Przy wyborze terapeuty kierowałam się ilością dobrych opinii i leczonych chorób/zaburzeń, ponieważ chciałam podjąć w końcu skuteczną terapię. Czułam się jednak niezrozumiana, a atmosfera była dla mnie nieprzyjemna.Gdy w końcu poruszyłam ważną dla mnie kwestię, pan Piotr oświadczył, że "czas nam się kończy", niereagujac na to, co powiedziałam. Nie wymagałam rzeczywiście pod koniec czasu już zbyt wiele, ale udawanie, że nic ważnego nie powiedziałam, jest dla mnie nie w porządku. Z gabinetu wyszłam zdenerwowana. Wystawiam opinię neutralną bo każdy jest tylko człowiekiem, ale ze swojej strony nie polecam wizyty u tego specjalisty.


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Integratywnej

Pierwszy raz byłem z wizytą u psychologa w ramach konsultacji i określenia jaka forma pomocy byłaby najbardziej potrzebna. Pan Piotr bardzo trafnie i bezpośrednio określił oraz, zwizualizował problem. Dał też do zrozumienia jaka dalsza forma terapii byłaby potrzebna i jak mogła by wyglądać. Moim zdaniem specjalista godny polecenia.


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Integratywnej

Bardzo dobry psychoterapeuta. Konkretny, dociekliwy, rzeczowy, spokojny, profesjonalny w swojej pracy.


T
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Integratywnej konsultacja psychoterapeutyczna

Z Piotrem miałem okazję spotkać się zaledwie kilka razy, ale mogę powiedzieć, że te spotkania bardzo dużo mi dały. Spokój, który emanuje od Piotra jest już sam w sobie kojący. Piotr uważnie słucha, zadaje pytania doprecyzowujące, które, przynajmniej w moim przypadku, prowadziły do sedna problemu i odpowiedzi. Już dzięki tym kliku spotkaniom nabrałem nowej, zdrowszej perspektywy na kilka kwestii. Szczerze polecam!


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Integratywnej

Serdecznie polecam Pana Piotra
Pełen profesjonalizm. Osoba bardzo konkretna, rzeczowa oraz kompetentna.
Znakomicie trafia w sedno sprawy.


B
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Integratywnej

Pierwsza wizyta - przed wejściem mieszane uczucia. Już było kilka podejść do innych specjalistów i skończyło się wyrzutami sumienia i bezradnością. A tutaj super! Pan Piotr potrafi słuchać, wyłapuje najważniejsze wątki i celnie trafia w problem. Przede wszystkim nie osądza, ale uczciwie próbuje pomóc. Jestem pod wrażeniem jego profesjonalizmu i ogromnej wiedzy. Już na pierwszej wizycie potrafi wyłapać najważniejszy problem. Na pewno skorzystam jeszcze z usług tego psychologa.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Integratywnej

Właśnie wróciłam do domu po ostatnim spotkaniu grupowym. Od razu zabrałam się za pisanie, bo nauczyłam się na terapii że słowa są prawdziwe kiedy towarzyszą im emocje. Jestem wdzięczna za wszystko co mnie spotkało w życiu, bo to doprowadziło mnie do terapii z Piotrem i z ludźmi, których poznałam. Przed chwilą szłam chodnikiem i czułam jak przepełnia mnie dobro od stóp to samej głowy i wypełnia moje serce. To nie było pierwszy raz kiedy to poczułam po naszych spotkaniach. Jednego razu wracałam do domu i całą drogę płakałam. Czułam jak wychodzi ze mnie smutek, żal i jak napełniam się spokojem i zrozumieniem. Tak właśnie działa terapia z Piotrem. Czuję też że jest w moim sercu 9 nowych osób, i kiedy będę się bała albo będę samotna to zobaczę te osoby. Jestem teraz o wiele bogatsza, mądrzejsza. Dowiedziałam się, że mam prawo być smutna, zła, że mam prawo kochać i okazywać te uczucia. Odkryłam, że widziałam w ludziach wcześniej swoje odbicie i swoje emocje a nie patrzyłam na nich. Teraz kiedy zaczynam się im przyglądać, więcej rozumiem. Świat stał się generalnie bardziej przejrzysty. Zaczęłam kształtować rzeczywistość dookoła siebie i widzę że mam realny wpływ na swoje życie, mogę zmieniać rzeczy na lepsze, swoje myślenie, postawę i siebie, a to wszystko z ogromną uwagą, cierpliwością i zrozumieniem dla siebie, którego nigdy nie miałam. Uczę się też akceptować, że na wiele rzeczy nie mam wpływu i pozwalam sobie być smutną z tego powodu. Jestem wdzięczna za każdy dzień. Wcześniej bywały takie dni kiedy nie wydarzało się nic dobrego, a teraz wiem że to niemożliwe i, że wystarczy dokładniej się rozejrzeć, posłuchać jak szumią drzewa, popatrzeć jak przyjaciele witają się na ulicy, poczuć jak deszcz spada nam na twarz, położyć się na trawie i wziąć 3 głębokie wdechy, popatrzeć jak zachodzi słońce, żeby jutro znowu wstać i wtedy rozumiem, że to wszystko nie dzieje się dla mnie, że tak już po prostu jest, a ja mam możliwość żeby się temu przyglądać, żeby przeżywać i jestem wdzięczna. Dzisiaj jestem wdzięczna, za to że poznałam Piotra który ma wspaniałą, dobrą energię i nią zaraża. Każdego traktuje wyjątkowo i na równi. Jest cierpliwy, wyrozumiały, życzliwy, kreatywny i mogłabym tak wymieniać chyba do rana. Na pewno nie uda mi się napisać wszystkiego co czuję, bo przez te pół roku wydarzyło się tak dużo, że nie da się tego opisać. Dla mnie ważne było to, że Piotr nie obiecywał nigdy cudów, chociaż myślę że mógłby:) Dla mnie każde spotkanie z Piotrem to przygoda. Kiedy trzeba jest rzeczowy i zdystansowany, a kiedy trzeba to zamienia pokój w las z marzeń i jest tam zawsze - skupiony, mądry i dobry. Nie dostałam gotowych rozwiązań na swoje problemy, ale zyskałam narzędzia, pewność siebie, poczucie że jestem ważna. bo jestem, jak każdy. Teraz biorę to wszystko i idę dalej. Dziękuję Piotr i do zobaczenia.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Integratywnej konsultacja psychoterapeutyczna

Byłam pierwszy raz u Pana Piotra. Rzeczowy, konkretny, profesjonalny. Po 40 minutach trafnie nazwał problem, z którym przyszłam. To plusy. Minusem jest słaba dostępność do dłuższych terapii z powodu ogromnej popularności Pana Piotra. Mam nadzieję doczekać czasu, kiedy zwolni się termin na dłuższą terapię. Więź terapeuta-klient jest sprawa indywidualną. Ja po jednorazowej wizycie jestem bardzo zadowolona. Szczerze polecam. Elżbieta


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Integratywnej

Brałam udział w terapii grupowej u Piotra. Myślę,
że jest on dobrym terapeutą, kompetentnym, empatycznym, z "otwartą głową". Pracuje z wykorzystaniem różnych podejść terapeutycznych. Samo doswiadczenie bycia w grupie oceniam jako bardzo wartosciowe i cieszę się, że się na to zdecydowałam. Pozwala to na doświadczenia, interakcje, które nie wydarzyłyby się w trakcie terapii indywidualnej. Obecność na grupie umożliwiła mi większy wgląd i świadomość, nauczyła większej uważności na siebie i moje potrzeby oraz przez te parę miesięcy była istotną częścią mojego życia. Dzięki jeszcze raz Piotrek za Twoje zaangażowanie!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Integratywnej

Uczestniczyłam w terapii indywidualnej i grupowej u p. Piotra - całość trwała około 2. lat. Zgłosiłam się z zaburzeniami lękowymi i depresyjnymi, z doświadczeniem molestowania i odrzucenia w dzieciństwie, wreszcie z nieradzeniem sobie z własnymi emocjami, problemami w relacjach, niskim poczuciem własnej wartości.
Podczas terapii indywidualnej czułam się wysłuchania, zrozumiana, a moje emocje i uczucia uprawomocnione. Po sesjach doświadczałam ukojenia w zszarganym wnętrzu - jednak trwałej zmiany, ani poczucia siły i sprawczości - nie.
Terapia grupowa natomiast była dla mnie trudnym doświadczeniem, dominowało u mnie poczucie niezrozumienia, zignorowana i zlekceważenia przez terapeutę. Same relacje z innymi uczestnikami wspominam jako i dobre, i bolesne. Co bardzo dla mnie ważne, dowiedziałam się dzięki nim wielu istotnych rzeczy o sobie.
Po terapii przez długi czas byłam w złym stanie psychicznym. Teraz, po kilku miesiącach, czuję się bardziej odporna na trudności życiowe, zazwyczaj wewnętrznie silna, czasem nawet doświadczam poczucia sprawczości; stany depresyjne i chwiejność nastroju są mniej dotkliwe i o wiele rzadsze; mam dużo większe zaufanie do siebie, zdecydowanie mniej się przejmuję opiniami i osądami ludzi, lepiej radzę sobie ze swoim cierpieniem i w relacjach. Nieco lepiej rozumiem siebie i innych.
Nie wierzę już w utopijne przesłanki o sprawiedliwym i uczciwym świecie, nie szukam już zagubionego Eldorado. Biorę życie w swoje ręce, nie oczekuję wsparcia ani zrozumienia od innych, bo jeśli gdzieś mam je znaleźć, to tylko w sobie. Bardziej żyję chwilą obecną, mniej wybiegam w przeszłość czy przyszłość. Staram się dostrzegać swoje ciemne strony, i to, jak wpływają one na moje relacje z innymi. Wydaje mi się, ze stałam się osobą bardziej egoistyczną, mniej wrażliwą i empatyczną, swoja życzliwością i zaufaniem nie obdarzam tak łatwo. Czy jestem szczęśliwsza? Nie wiem, ale czuję się lepiej z samą sobą, i - może to już jest szczęście.
Za sam efekt terapii dałabym ocenę najwyższą, niemniej obniżam ją nieznacznie z uwagi na sposób jej poprowadzenia, który wydaje mi się mocno dyskusyjny i kontrowersyjny.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Zapraszam do udziału w 2 najbliższych grupach: 6-miesięcznej grupie terapeutycznej (więcej informacji tutaj: www.facebook.com/events/1267845286729195)...

Zobacz pełen opis


Edukacja

  • Uniwersytet Wrocławski
  • Polski Instytut Psychoterapii Integratywnej

Certyfikaty znanylekarz.pl


Specjalizacje

  • Psychoterapia

Staże

  • Milickie Centrum Zdrowia, Oddział Psychiatryczny
  • Poradnia Zdrowia Psychicznego, NZOZ Euromedica

Certyfikaty


Zdjęcia


Znajomość języków

Polski

Profile społecznościowe