Adresy

Psyche&Soma Gabinet Terapeutyczny Piotr Gumienny
ul. Dzielna 72/83, Warszawa (lokalizacja)

Najbliższy termin

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Przelew na konto
22 273.....

Psychoterapia indywidualna (150 zł)

Konsultacje psychologiczne (150 zł)

Konsultacje seksuologiczne (150 zł) + 1 więcej

Psychoterapia partnerska (200 zł)

Poradnia Seksuologiczna i Patologii Współżycia w Centrum Psychoterapii SWZPZPOZ
Dolna 42, Warszawa Przyjmuje na NFZ

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem
Przyjmuję: dorosłych
NFZ

Poradnictwo psychologiczne

Poradnictwo seksuologiczne

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem o specjalnościach psychologia kliniczna oraz seksuologia kliniczna i sądowa, członkiem Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego. ...

Zobacz pełen opis

Zdjęcia


Leczone choroby

 • pochwica
 • kryzys życiowy
 • mania
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny
 • Centrum Studiów Podyplomowych i Szkoleń Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej
 • Studium Kliniczno-Dydaktyczne, Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego - Zakład Seksuologii Medycznej i Psychoterapii

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
30 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
S
Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Psyche&Soma Gabinet Terapeutyczny Piotr Gumienny konsultacje seksuologiczne

Trafiliśmy do doktora pełni napięć i obaw, czy taka wizyta w ogóle jest potrzebna. Okazało się, że wizyta nie tylko była potrzebna, ale też problem jest do rozwiązania. Pan doktor jest świetnie merytorycznie przygotowany. Wie jakie pytania zadać i jak stworzyć przestrzeń do rozmowy. Na wizycie czujesz, że dostajesz naprawdę profesjonalną pomoc w atmosferze bezpieczeństwa i zaufania.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

J
Lokalizacja: Psyche&Soma Gabinet Terapeutyczny Piotr Gumienny

Na terapii u Pana Piotra spędziłem ponad 2 lata. Przez ten czas wykazał się profesjonalizmem, sumiennością, przenikliwością, skupieniem, refleksyjnością oraz elastycznością w prowadzonej terapii. Zauważyłem że odrabia pracę domową: wszystkie kwestie które wypływały niespodziewanie były poruszane w nieodległej przyszłości wraz z planem działania. Dało się także wyczuć pewien rytm prowadzenia terapii. Praktycznie nigdy nie wyszedłem spotkania mając wrażenie że zmarnowałem swój czas i pieniądze.

Należy też wspomnieć o uczciwości Pana Piotra - gdy terapia wyczerpała już swoją siłę i przestała przynosić efekty zaproponował mi inny rodzaj terapii (poznawczo-behawioralna) u innego terapeuty. Na moją prośbę przygotował listę osób do których mogłem się zwrócić.

Co do samych skutków terapii: trafiłem do Pana Piotra w zasadzie przypadkiem (dzięki Google). To było moje pierwsze podejście do psychoterapii i z perspektywy czasu mogę stwierdzić że to była jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Wiele przepracowałem, dzisiaj jestem znacznie szczęśliwszym i zdrowszym człowiekiem.

mgr Piotr Gumienny

Bardzo dziękuję za te słowa uznania. Życzę kolejnych sukcesów!

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

M
Lokalizacja: Psyche&Soma Gabinet Terapeutyczny Piotr Gumienny

Moja terapia trwa od blisko roku. Nie jest pierwszą, na którą się zdecydowałam, ale jest jedyną dłuższą niż 3-4 spotkania, bo choć na efekty jak w przypadku każdej terapii należy zapracować, to od razu dostrzegłam w tych spotkaniach sens. Pan Piotr jest niezwykle profesjonalny i zadaje wręcz do bólu trafne pytania. Nie daje rozwiązań, uczy spojrzenia dzięki któremu z problemami można radzić sobie przede wszystkim po wyjściu z gabinetu, a nie tylko w trakcie tej godziny spotkania. Po roku mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że te spotkania całkowicie odmieniły moje spojrzenie na wiele fundamentalnych kwestii, a komfort mojego życia bardzo się poprawił. Bardzo się cieszę, że trafiłam na tego terapeutę i choć pewnie masa jeszcze przede mną to różnica jest kolosalna.

mgr Piotr Gumienny

Dziękuję za zaufanie i ten wspólny czas. Życzę dalszego rozwoju.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

N
Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Psyche&Soma Gabinet Terapeutyczny Piotr Gumienny konsultacja indywidualna (50min)

Pan Piotr skroił mi terapię na miarę. Nie jestem inną osobą, ale lubię osobę, którą jestem.
Za to dziękuję z całego serca!

mgr Piotr Gumienny

Zatem niech się wygodnie nosi. Wszystkiego dobrego!

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Psyche&Soma Gabinet Terapeutyczny Piotr Gumienny

Jestem bardzo zadowolony z wizyt u p. Piotra. Zdiagnozował on prawidłowo dysfunkcję, której inni specjaliści nie zauważali. Polecam tego terapeutę i dziękuję.

mgr Piotr Gumienny

Cieszę się, że mogłem Panu pomóc. Pozdrawiam.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

P
Lokalizacja: Psyche&Soma Gabinet Terapeutyczny Piotr Gumienny

Do Pana Piotra chodzę na terapię regularnie od ponad dwóch lat. Trafiłem do niego z różnymi wątpliwościami życiowymi z różnym stopniem ich skomplikowania (od syndromu DDA, przez osobowość zależną, problemy w małżeństwie, problemy w interakcjach z innymi osobami). Na samym początku po wstępnym wywiadzie i informacji, że w moim wypadku terapia potrwa nawet kilka lat, pomyslałem, że to dowcip. Dzis z perspektywy czasu widzę jak długą drogę przeszedłem i jak wiele rzeczy w moim zyciu się zmieniło. Wcześniej miałem doświadczenie z 3 terapeutami, ale dopiero Pan Piotr najpierw pomógł mi zrozumieć, czemu zachowuję się w życiu tak, a nie inaczej. Terapię kontynuuję i polecam Pana Piotra każdemu, kto zastanawiał się kiedykolwiek "czy coś ze mną jest nie tak"

mgr Piotr Gumienny

Dziękuję za zaufanie i cieszę się z tych zmian. Wszystkiego dobrego.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

A
Lokalizacja: Psyche&Soma Gabinet Terapeutyczny Piotr Gumienny konsultacja indywidualna

Na sesje do Pana Piotra przychodzilam przez półtora roku, pomógł mi w wielu sprawach, dzięki niemu inaczej patrzę na życie, odkryłam siebie i mam odwagę dalej o siebie walczyć. Bardzo Panu dziękuję i życzę powodzenia z innymi pacjentami

mgr Piotr Gumienny

Cieszę się z tych sukcesów. Pozdrawiam, życząc kolejnych.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

B
Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Psyche&Soma Gabinet Terapeutyczny Piotr Gumienny

Wizyty na bardzo wysokim poziomie. Byłem mocno sceptyczny przed wizytami. Ale nie mogłem bardziej sie mylić. Jestem bardzo zadowolony i polecam szczerze. Jeszcze raz dziękuję

mgr Piotr Gumienny

Bardzo dziękuję za opinię i docenienie. Pozdrawiam!

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

R
Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl

Lekarz kompetentny, pomimo dużej różnicy wiekowej nie miałam poczucia dyskomfortu psychicznego z tego powodu. Bardzo poważnie potraktował zgłoszony problem i udzielił wyczerpującej porady, zapewniając swoją pomoc w przypadku jakiegoś problemu w przyszłości. Polecam Pana dr Piotra Gumiennego.

mgr Piotr Gumienny

Dziękuję i oczywiście zapraszam ponownie, jeżeli będzie taka potrzeba.
Pozdrawiam!

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

H
Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Psyche&Soma Gabinet Terapeutyczny Piotr Gumienny

Bardzo dobry psycholog i terapeuta ( a miałam wcześniej do czynienia z wieloma przedstawicielami tej profesji, więc dysponuję dość dużym polem do porównań, przy tym mam sama wykształcenie psychologiczne)). Doskonale obznajomiony tez z tematyką psychologii klinicznej i seksuologii. Prezentuje podejście bardzo profesjonalne: nie stawia przedwczesnych diagnoz (żadnego tzw. "szufladkowania"), przed postawieniem jakichkolwiek hipotez co do specyfiki zaburzeń pacjenta i sformułowaniem propozycji dotyczących leczenia/terapii, przeprowadza gruntowny wywiad, doprecyzowuje wszelkie niejasności, stosuje nowoczesne testy, które następnie dokładnie krok po kroku omawia z pacjentem, traktując go jako pełnoprawnego partnera relacji terapeutycznej. Co ogromnie ważne: nie ocenia, nie przekazuje żadnych komunikatów, czy to werbalnych, czy niewerbalnych, co do treści wypowiedzi pacjenta. Rozumiejący i empatyczny, słucha uważnie i pamięta informacje, dostarczone przez pacjenta nawet dawno temu, nie okazuje żadnej tzw. "niezdrowej ciekawości" podczas omawiania problemów mogących uchodzić za wstydliwe, np. dotyczących funkcjonowania seksualnego - w przeciwieństwie do niektórych spośród innych specjalistów, z którymi miałam dotychczas do czynienia. Sprawia wrażenie osoby wiedzącej, co robi, zrównoważonej i roztaczającej aurę spokoju, co np. dla mnie jest szczególnie istotne, ponieważ jednym z najbardziej utrudniających mi życie trudności są silne, trwające od wielu lat zaburzenia lękowe. Rzeczy "straszne" pan Piotr sprowadza do ich bardziej umiarkowanego poziomu, czyli rozmiarów problemów dających się rozwiązać. Atmosfera w gabinecie jest swobodna i dająca poczucie bezpieczeństwa, zaufania oraz akceptacji, co pozwala mówić o sprawach trudnych, krępujących - generalnie o wszystkim, co problematyczne, bez uczucia lęku, winy, wstydu, itp. Jako osoba bardzo lękowa, napięta i nieustannie zamartwiająca się, wychodziłam z gabinetu spokojniejsza i żywiąca coś na kształt otuchy i nadziei, że może moja sytuacja wynikająca z zaburzeń, datujących się nieomalże od samego dzieciństwa, nie jest aż tak beznadziejna, jak zwykłam myśleć, zwłaszcza po licznych konsultacjach z innymi psychoterapeutami, którzy nie podjęli się prowadzenia terapii ze względu na głębokość moich zaburzeń i brak wiary, że można mi w ogóle jakkolwiek jeszcze pomóc. Obecna sytuacja życiowa zmusiła mnie do przerwania terapii, ale jak tylko będę miała możliwość, zwrócę się na pewno właśnie do tego psychologa, który mimo młodego wieku wykazuje niewątpliwy talent do bycia psychoterapeutą oraz do tego nie zaprzestaje się dokształcać - tak, że śmiało można się do Niego zwrócić nieomalże z każdym problemem czy zaburzeniem, nawet wydającym się beznadziejne (a niestety moje do takich należy + skomplikowana, bardzo trudna sytuacja życiowa). Na razie dziękuję z całego serca za dotychczasowe wsparcie i jak tylko będę miała możliwość, postaram się zwrócić na pewno do tego właśnie specjalisty. Wszystkim wahającym się - gorąco polecam! Hania

mgr Piotr Gumienny

Bardzo miło mi to czytać. Zapraszam, jeżeli pojawi się taka możliwość.
Pozdrawiam serdecznie!

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

Ceny i usługi

Psychoterapia indywidualna

150 zł

ul. Dzielna 72/83, Warszawa

Psyche&Soma Gabinet Terapeutyczny Piotr Gumienny

150 zł

Konsultacje psychologiczne

150 zł

ul. Dzielna 72/83, Warszawa

Psyche&Soma Gabinet Terapeutyczny Piotr Gumienny

150 zł

Konsultacje seksuologiczne

150 zł

ul. Dzielna 72/83, Warszawa

Psyche&Soma Gabinet Terapeutyczny Piotr Gumienny

150 zł

Psychoterapia partnerska

200 zł

ul. Dzielna 72/83, Warszawa

Psyche&Soma Gabinet Terapeutyczny Piotr Gumienny

200 zł

Poradnictwo seksuologiczne

Dolna 42, Warszawa

Poradnia Seksuologiczna i Patologii Współżycia w Centrum Psychoterapii SWZPZPOZ

- zł

Poradnictwo psychologiczne

Dolna 42, Warszawa

Poradnia Seksuologiczna i Patologii Współżycia w Centrum Psychoterapii SWZPZPOZ

- zł

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
30 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
S
Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Psyche&Soma Gabinet Terapeutyczny Piotr Gumienny konsultacje seksuologiczne

Trafiliśmy do doktora pełni napięć i obaw, czy taka wizyta w ogóle jest potrzebna. Okazało się, że wizyta nie tylko była potrzebna, ale też problem jest do rozwiązania. Pan doktor jest świetnie merytorycznie przygotowany. Wie jakie pytania zadać i jak stworzyć przestrzeń do rozmowy. Na wizycie czujesz, że dostajesz naprawdę profesjonalną pomoc w atmosferze bezpieczeństwa i zaufania.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

J
Lokalizacja: Psyche&Soma Gabinet Terapeutyczny Piotr Gumienny

Na terapii u Pana Piotra spędziłem ponad 2 lata. Przez ten czas wykazał się profesjonalizmem, sumiennością, przenikliwością, skupieniem, refleksyjnością oraz elastycznością w prowadzonej terapii. Zauważyłem że odrabia pracę domową: wszystkie kwestie które wypływały niespodziewanie były poruszane w nieodległej przyszłości wraz z planem działania. Dało się także wyczuć pewien rytm prowadzenia terapii. Praktycznie nigdy nie wyszedłem spotkania mając wrażenie że zmarnowałem swój czas i pieniądze.

Należy też wspomnieć o uczciwości Pana Piotra - gdy terapia wyczerpała już swoją siłę i przestała przynosić efekty zaproponował mi inny rodzaj terapii (poznawczo-behawioralna) u innego terapeuty. Na moją prośbę przygotował listę osób do których mogłem się zwrócić.

Co do samych skutków terapii: trafiłem do Pana Piotra w zasadzie przypadkiem (dzięki Google). To było moje pierwsze podejście do psychoterapii i z perspektywy czasu mogę stwierdzić że to była jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Wiele przepracowałem, dzisiaj jestem znacznie szczęśliwszym i zdrowszym człowiekiem.

mgr Piotr Gumienny

Bardzo dziękuję za te słowa uznania. Życzę kolejnych sukcesów!

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

M
Lokalizacja: Psyche&Soma Gabinet Terapeutyczny Piotr Gumienny

Moja terapia trwa od blisko roku. Nie jest pierwszą, na którą się zdecydowałam, ale jest jedyną dłuższą niż 3-4 spotkania, bo choć na efekty jak w przypadku każdej terapii należy zapracować, to od razu dostrzegłam w tych spotkaniach sens. Pan Piotr jest niezwykle profesjonalny i zadaje wręcz do bólu trafne pytania. Nie daje rozwiązań, uczy spojrzenia dzięki któremu z problemami można radzić sobie przede wszystkim po wyjściu z gabinetu, a nie tylko w trakcie tej godziny spotkania. Po roku mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że te spotkania całkowicie odmieniły moje spojrzenie na wiele fundamentalnych kwestii, a komfort mojego życia bardzo się poprawił. Bardzo się cieszę, że trafiłam na tego terapeutę i choć pewnie masa jeszcze przede mną to różnica jest kolosalna.

mgr Piotr Gumienny

Dziękuję za zaufanie i ten wspólny czas. Życzę dalszego rozwoju.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

N
Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Psyche&Soma Gabinet Terapeutyczny Piotr Gumienny konsultacja indywidualna (50min)

Pan Piotr skroił mi terapię na miarę. Nie jestem inną osobą, ale lubię osobę, którą jestem.
Za to dziękuję z całego serca!

mgr Piotr Gumienny

Zatem niech się wygodnie nosi. Wszystkiego dobrego!

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Psyche&Soma Gabinet Terapeutyczny Piotr Gumienny

Jestem bardzo zadowolony z wizyt u p. Piotra. Zdiagnozował on prawidłowo dysfunkcję, której inni specjaliści nie zauważali. Polecam tego terapeutę i dziękuję.

mgr Piotr Gumienny

Cieszę się, że mogłem Panu pomóc. Pozdrawiam.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

P
Lokalizacja: Psyche&Soma Gabinet Terapeutyczny Piotr Gumienny

Do Pana Piotra chodzę na terapię regularnie od ponad dwóch lat. Trafiłem do niego z różnymi wątpliwościami życiowymi z różnym stopniem ich skomplikowania (od syndromu DDA, przez osobowość zależną, problemy w małżeństwie, problemy w interakcjach z innymi osobami). Na samym początku po wstępnym wywiadzie i informacji, że w moim wypadku terapia potrwa nawet kilka lat, pomyslałem, że to dowcip. Dzis z perspektywy czasu widzę jak długą drogę przeszedłem i jak wiele rzeczy w moim zyciu się zmieniło. Wcześniej miałem doświadczenie z 3 terapeutami, ale dopiero Pan Piotr najpierw pomógł mi zrozumieć, czemu zachowuję się w życiu tak, a nie inaczej. Terapię kontynuuję i polecam Pana Piotra każdemu, kto zastanawiał się kiedykolwiek "czy coś ze mną jest nie tak"

mgr Piotr Gumienny

Dziękuję za zaufanie i cieszę się z tych zmian. Wszystkiego dobrego.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

A
Lokalizacja: Psyche&Soma Gabinet Terapeutyczny Piotr Gumienny konsultacja indywidualna

Na sesje do Pana Piotra przychodzilam przez półtora roku, pomógł mi w wielu sprawach, dzięki niemu inaczej patrzę na życie, odkryłam siebie i mam odwagę dalej o siebie walczyć. Bardzo Panu dziękuję i życzę powodzenia z innymi pacjentami

mgr Piotr Gumienny

Cieszę się z tych sukcesów. Pozdrawiam, życząc kolejnych.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

B
Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Psyche&Soma Gabinet Terapeutyczny Piotr Gumienny

Wizyty na bardzo wysokim poziomie. Byłem mocno sceptyczny przed wizytami. Ale nie mogłem bardziej sie mylić. Jestem bardzo zadowolony i polecam szczerze. Jeszcze raz dziękuję

mgr Piotr Gumienny

Bardzo dziękuję za opinię i docenienie. Pozdrawiam!

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

R
Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl

Lekarz kompetentny, pomimo dużej różnicy wiekowej nie miałam poczucia dyskomfortu psychicznego z tego powodu. Bardzo poważnie potraktował zgłoszony problem i udzielił wyczerpującej porady, zapewniając swoją pomoc w przypadku jakiegoś problemu w przyszłości. Polecam Pana dr Piotra Gumiennego.

mgr Piotr Gumienny

Dziękuję i oczywiście zapraszam ponownie, jeżeli będzie taka potrzeba.
Pozdrawiam!

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

H
Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Psyche&Soma Gabinet Terapeutyczny Piotr Gumienny

Bardzo dobry psycholog i terapeuta ( a miałam wcześniej do czynienia z wieloma przedstawicielami tej profesji, więc dysponuję dość dużym polem do porównań, przy tym mam sama wykształcenie psychologiczne)). Doskonale obznajomiony tez z tematyką psychologii klinicznej i seksuologii. Prezentuje podejście bardzo profesjonalne: nie stawia przedwczesnych diagnoz (żadnego tzw. "szufladkowania"), przed postawieniem jakichkolwiek hipotez co do specyfiki zaburzeń pacjenta i sformułowaniem propozycji dotyczących leczenia/terapii, przeprowadza gruntowny wywiad, doprecyzowuje wszelkie niejasności, stosuje nowoczesne testy, które następnie dokładnie krok po kroku omawia z pacjentem, traktując go jako pełnoprawnego partnera relacji terapeutycznej. Co ogromnie ważne: nie ocenia, nie przekazuje żadnych komunikatów, czy to werbalnych, czy niewerbalnych, co do treści wypowiedzi pacjenta. Rozumiejący i empatyczny, słucha uważnie i pamięta informacje, dostarczone przez pacjenta nawet dawno temu, nie okazuje żadnej tzw. "niezdrowej ciekawości" podczas omawiania problemów mogących uchodzić za wstydliwe, np. dotyczących funkcjonowania seksualnego - w przeciwieństwie do niektórych spośród innych specjalistów, z którymi miałam dotychczas do czynienia. Sprawia wrażenie osoby wiedzącej, co robi, zrównoważonej i roztaczającej aurę spokoju, co np. dla mnie jest szczególnie istotne, ponieważ jednym z najbardziej utrudniających mi życie trudności są silne, trwające od wielu lat zaburzenia lękowe. Rzeczy "straszne" pan Piotr sprowadza do ich bardziej umiarkowanego poziomu, czyli rozmiarów problemów dających się rozwiązać. Atmosfera w gabinecie jest swobodna i dająca poczucie bezpieczeństwa, zaufania oraz akceptacji, co pozwala mówić o sprawach trudnych, krępujących - generalnie o wszystkim, co problematyczne, bez uczucia lęku, winy, wstydu, itp. Jako osoba bardzo lękowa, napięta i nieustannie zamartwiająca się, wychodziłam z gabinetu spokojniejsza i żywiąca coś na kształt otuchy i nadziei, że może moja sytuacja wynikająca z zaburzeń, datujących się nieomalże od samego dzieciństwa, nie jest aż tak beznadziejna, jak zwykłam myśleć, zwłaszcza po licznych konsultacjach z innymi psychoterapeutami, którzy nie podjęli się prowadzenia terapii ze względu na głębokość moich zaburzeń i brak wiary, że można mi w ogóle jakkolwiek jeszcze pomóc. Obecna sytuacja życiowa zmusiła mnie do przerwania terapii, ale jak tylko będę miała możliwość, zwrócę się na pewno właśnie do tego psychologa, który mimo młodego wieku wykazuje niewątpliwy talent do bycia psychoterapeutą oraz do tego nie zaprzestaje się dokształcać - tak, że śmiało można się do Niego zwrócić nieomalże z każdym problemem czy zaburzeniem, nawet wydającym się beznadziejne (a niestety moje do takich należy + skomplikowana, bardzo trudna sytuacja życiowa). Na razie dziękuję z całego serca za dotychczasowe wsparcie i jak tylko będę miała możliwość, postaram się zwrócić na pewno do tego właśnie specjalisty. Wszystkim wahającym się - gorąco polecam! Hania

mgr Piotr Gumienny

Bardzo miło mi to czytać. Zapraszam, jeżeli pojawi się taka możliwość.
Pozdrawiam serdecznie!

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

13 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów naZnanyLekarz.pl


 • Witam serdecznie,
  Mój mąż jest uzależniony od pornografii, jesteśmy młodymi ludźmi, a kłopot jest dość duży:(. Chcemy skorzystać z terapii par, bardzo proszę o odpowiedź - czy możemy skorzystać z pomocy i czy przyjmuje Pan w soboty? Pozdrawiam ciepło, Paulina

  Witam, oczywiście zapraszam. Proszę o kontakt pod nr tel: 6o8623355, ponieważ na portalu nie mam włączonej dyspozycyjności w soboty

  mgr Piotr Gumienny

 • Witam, ze względu na zawirowania życiowe postanowiłam się zgłosić na wizytę, jednak w zależności od tego na jakiej stronie szukam informacji o Panu trafiam na odmienne adresy.
  Który adres jest właściwym do odbywania spotkań?

  Witam, ten podany tutaj - ul. Dzielna 72/83. Zapraszam.

  mgr Piotr Gumienny

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem o specjalnościach psychologia kliniczna oraz seksuologia kliniczna i sądowa, członkiem Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego. ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • pochwica
 • kryzys życiowy
 • mania
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny
 • Centrum Studiów Podyplomowych i Szkoleń Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej
 • Studium Kliniczno-Dydaktyczne, Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego - Zakład Seksuologii Medycznej i Psychoterapii

badge-likeCreated with Sketch.

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Seksuologia
 • Psychoterapia
 • Psychiatria

Staże

 • Poradnia Seksuologiczna i Patologii Współżycia w Centrum Psychoterapii SWZPZPOZ w Warszawie
 • Szpital Wolski im. dr Anny Gostyńskiej - Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Warszawie
 • Szpital Bielański im. ks. Jerzego Popiełuszki - Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Warszawie
Zobacz więcej


Zdjęcia


Znajomość języków

Polski

Profile społecznościowe


Publikacje i artykuły

Publikacje (2)