Adres

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem fizjoterapeutą z prawie dziesięcioletnim doświadczeniem. Ukończyłem studia na kierunku Fizjoterapia na Wydziale Rehabilitacji Akademii Wychowan...

Zobacz pełen opis


Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
9 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu uraz kolana - zerwane więzadło krzyżowe ACL, naderwane więzadło poboczne, pęknięta łąkotka

Doskonały i uczciwy fachowiec, mega profesjonalny, pełen pasji i indywidualnego podejścia do pacjenta. Słucha, reaguje i motywuje. Obecnie jestem 2,5 miesiąca po operacji rekonstrukcji kolana, a moja sprawność jest na poziomie 95% sprzed urazu :-) bieganie, treningi i rower są ponownie częścią mojego każdego dnia własnie dzięki Panu Piotrowi i jego doskonale poprowadzonej rehabilitacji. Polecam w 100% :-)


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Osteomedis - Centrum Rehabilitacji Ursus bóle kręgosłupa w odcinku lędźwiowym

Profesjonalista i pasjonat. Od pierwszego kontaktu widać, że Piotr lubi to co robi i jest w tym dobry. Słucha, myśli i analizuje, aby zająć się przyczyną problemu, a nie tylko objawami.
Znakomicie stawia mnie na nogi po maratonach i uzupełnia trening biegowy o fizjoterapię, rozciąganie i ćwiczenia na stabilizację.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Osteomedis - Centrum Rehabilitacji Ursus idiopatyczne porażenie nerwu twarzowego (Porażenie Bella)

Pan Piotr to bardzo kompetentny specjalista. Wykonywał u mnie zabiegi elektrostymulacji na porażenie Bella. Przy każdej wizycie pytał o postępy i zauważalne zmiany, a gdy choroba ustępowała, skupiał się najbardziej na wybranych, jeszcze problematycznych miejscach na twarzy. Przy okazji jest to przesympatyczny człowiek z poczuciem humoru co sprawia, że zabieg przebiega w miłej i bezstresowej atmosferze. Polecam!


N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Osteomedis - Centrum Rehabilitacji Ursus rehabilitacja

Pan Piotr to profesjonalista z poczuciem humoru, życzliwy i uważny na problemy pacjenta. Bardzo dobrze wykonana rehabilitacja kręgosłupa w obrebie odcinka szyjnego. Polecam!.


G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Osteomedis - Centrum Rehabilitacji Ursus

Profesjonalista mający świetne podejście do klienta. Bardzo efektywna praca dająca szybko oczekiwane rezultaty. Oprócz masażu możliwa rehabilitacja ruchowa która ma zapobiegać problemom a nie tylko je usuwać. Polecam


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu uraz więzadła krzyżowego przedniego i łękotki

Przemiły, kompetentny i profesjonalny fizjoterapeuta! Po urazie kolana z uszkodzeniem więzadła i łękotka błyskawicznie przywrócił sprawność mojej nodze. Jedna z prywatnych placówek medycznych rozpisała i wyceniła moją rehabilitację na ponad 600zł, tymczasem Pan Piotr popatrzył w skierowania,sprawdził stan kolana i "zrobił" robotę za 1/4 tej kwoty, twierdząc,że kontynuacja rehabilitacji byłaby naciąganiem-za co bardzo cenię tego człowieka,bo dziś trudno o tak uczciwych i profesjonalnych ludzi. Po zakończeniu rehabilitacji ortopeda pogratulował mi rehabilitanta i faktu,że tak szybko wróciłam o sprawności.Polecam z czystym sumieniem Pana Piotra!


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu kręgosłup

Pojawiły się problemy z oddychaniem wizytu u internisty, pulmonologa, allegrologa sprawdzenie wydolności płuc itd. Okazało się że zwyrodnienie kręgosłupa odcinek piersiowy. Wizyta u Piotra okazała się zbawienna, problemy z oddychanie zniknęły, komfort powrócił. Polecam.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu bóle kręgosłupa i przykurcze; kontuzje

Świetny fachowiec, skupiony, uważny, słuchający pacjenta. Postawił mnie do pionu, zniknęły bóle kręgosłupa, zawroty głowy. Po długim i skutecznym masażu zalecił mi ćwiczenia, które pomagają mi do tej pory. Innym razem przykleił plastry, które umożliwiły mi bezbolesne funkcjonowanie do czasu uleczenia kontuzji. Gorąco polecam.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Osteomedis - Centrum Rehabilitacji Ursus Kontuzja kolana

Przemiły i przesympatyczny, a przede wszystkim kompetentny specjalista, który szybko postawił mnie na nogi po zerwaniu więzadła w kolanie. Polecam


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem fizjoterapeutą z prawie dziesięcioletnim doświadczeniem. Ukończyłem studia na kierunku Fizjoterapia na Wydziale Rehabilitacji Akademii Wychowan...

Zobacz pełen opis


Specjalizacje

  • Rehabilitacja medyczna