dr n. med.

Piotr Czuczwar

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

10 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
335 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem starszym asystentem w III Klinice Ginekologii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Szczególnie interesują mnie zagadnienia dotyczące patologii ciąży oraz ginekologii. Od wielu… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
10 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Chodźki - NOWE Prywatne Specjalistyczne Gabinety LekarskieUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Wizyta przebiegła w rzeczowej i niekrępującej atmosferze. Uzyskałam oczekiwaną pomoc, odpowiedzi na wszelkie pytania. Polecam.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor to człowiek bardzo spokojny i kulturalny, już na pierwszej wizycie wzbudził moja sympatie i zaufanie, zdecydowałam się na wizytę u Pana doktora dzięki opiniom innych pacjentów i nie żałuje.

 • D
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Chodźki - NOWE Prywatne Specjalistyczne Gabinety LekarskieUsługa: prowadzenie ciąży

  Do Pana Doktora trafiłam w trakcie pierwszej ciąży. Profesjonalizm, wiedza i doświadczenie Pana Doktora sprawiły, że ciąża przebiegła bez komplikacji i z poczuciem spokoju o maleństwo. Każda wizyta przebiegała bardzo sprawnie, w przyjaznej atmosferze, Pan Doktor zawsze uprzejmy, niezwykle pomocny, wyczerpująco odpowiada na każde pytanie, zleca niezbędne badania, dba o to by wszystko było jasne i zrozumiałe, podczas badania delikatny, cały czas informuje co będzie robił więc nie ma zaskoczenia i strachu. Zdecydowanie polecam. Ja na pewno wrócę pod opiekę Pana Doktora będąc w kolejnej ciąży.

 • S
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Chodźki - NOWE Prywatne Specjalistyczne Gabinety LekarskieUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Pan doktor w rozmowie bardzo kontaktowy i otwarty, nie tworzy krępującej atmosfery, wręcz przeciwnie swoim uśmiechem i dobrym słowem rozładowuje napięcie, które niewątpliwie towarzyszy kobiecie w gabinecie ginekologicznym. W czasie wizyty najpierw przeprowadził szczegółowy wywiad, następnie bardzo sprawnie i delikatnie badanie, skrupulatnie wyjaśnił wszystkie wątpliwości i zaproponował leczenie. Cieszę się, że trafiłam do kompetentnego lekarza, z ogromną wiedzą i doświadczeniem a przede wszystkim z ogromną dawką empatii. Dużym udogodnieniem jest możliwość zrobienia na wizycie u Pana doktora cytologii i badania USG. Zdecydowanie polecam , zwłaszcza wszystkim kobietom nastawionym „anty”.

 • B
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Chodźki - NOWE Prywatne Specjalistyczne Gabinety LekarskieUsługa: wizyta ginekologiczna z USG ciąży

  Byłam na wizycie usg ciąży okazało się,że poroniłam. Pan dr wykazał się dużą empatią. Następnego dnia przyjął mnie na oddział na zabieg. Bardzo dziękuję mu za opiekę i pomoc.

 • M
  Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w LublinieUsługa: krwawienie

  Skrupulatnie ale szybko ocenił mój stan. Przemiły i profesjonalny. Bardzo kulturalny. Nie tworzy bariery. Polecam! Bardzo mi pomógł

 • O
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Chodźki - NOWE Prywatne Specjalistyczne Gabinety LekarskieUsługa: zwykła wizyta

  Pan doktor jest bardzo delikatny podczas badania i bardzo profesjonalny, odpowiada na każde pytania, zleca dodatkowe badania w przypadku podejrzenia jakiejś choroby. Polecam serdecznie :)

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Chodźki - NOWE Prywatne Specjalistyczne Gabinety Lekarskie

  Dr n.med. Piotr Czuczwar to świetny specjalista. Wykazuje wielką empatię, tłumaczy wszystko. Pacjentka ma wielki spokój psychiczny będąc pod taką opieką. Opieka przedzabiegowa oraz świadomość profesjonslizmu wykonywanego zabiegu jest mega ważna i sprawdza się w 100% przy tak świetnym specjaliscie i człowieku. Polecam Pana dr każdej pacjentce..od momentu diagnozy poprzez szczegółową rozmowę dot. planu leczenia. Pełen profesjonalizm + wielka inteligencja emocjonalna = olbrzymi wpływ na pozytywne samopoczucie pacjenta.

  Gratuluję ❗ ocena najwyższa bezapelacyjnie 5❗

 • P

  Bardzo rzeczowy i profesjonalny lekarz. Sprawił, że czułam się komfortowo podczas badania USG. Uzyskałam odpowiedzi na wszystkie pytania i wątpliwości. Wizyta przebiegała w miłej atmosferze. Polecam.

 • K

  Daję ocenę bardzo dobrą, a powinnam celującą. Pan Doktor jest bardzo kulturalny, taktowny, delikatny podczas badania, ma pozytywne podejście do zestresowanej pacjentki. Na każdym etapie wizyty informuje co i dlaczego. W końcu lekarz który wszystko chętnie tłumaczy, zachęca do zadawania pytań, w odpowiedzi przytacza konkretne przykłady podparte badaniami. Byłam raz i myślę że zostanę na dłużej. Zdecydowanie polecam ;)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem starszym asystentem w III Klinice Ginekologii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Szczególnie interesują mnie zagadnienia dotyczące patologii ciąży oraz ginekologii. Od wielu lat zajmuję się USG w położnictwie i ginekologii. W Centrum Medycznym Chodźki wykonuję:
  USG CIĄŻY PRENATALNE, USG GINEKOLOGICZNE, PROWADZĘ CIĄŻĘ WYSOKIEGO RYZYKA ORAZ LECZĘ NIEPŁODNOŚĆ I WYKONUJĘ INSEMINACJĘ DOMACICZNA

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Publikacje

 • Elastography Improves the Diagnostic Accuracy of Sonography in Differentiating Endometrial Polyps and Submucosal Fibroids.
 • Unusual location of a plexiform neurofibroma in the fallopian tube: A case report.
 • Predicting the results of uterine artery embolization: correlation between initial intramural fibroid volume and percentage volume decrease.
 • Pelvic organ prolapse in women: how is it diagnosed and treated currently?
więcej

Nagrody i wyróżnienia

 • Nagroda Rektora Uniwersytetu Medycznego w Lublinie
 • Nagroda Ministra Zdrowia