Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Żeromskiego 29 lok 30, Polesie, Łódź
Prywatny Gabinet Stomatologiczny "Capf" - Piotr Capf

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
20 opinii

Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny Gabinet Stomatologiczny "Capf" - Piotr Capf

Profesjonalista w każdym calu. Zawsze przedstawia możliwe opcje i ich konsekwencje. Wreszcie przestałem się stresować przed wizytą u dentysty. Pełna kultura, polecam całym sercem.


A
Użytkownik zweryfikowany

Najlepszy w swoim fachu, konkretny rzeczowy, profesjonalny. Wytłumaczy laikowi dokładnie krok po kroku co i dlaczego właśnie tak. Genialny specjalista i świetny człowiek, nie znam lepszego. Dziękuję Doktorze Piotrze :)


V
Użytkownik zweryfikowany

Pełen profesjonalizm i fachowość doktora są jego cechami charakterystycznymi. Jeśli do tego dołożymy wyobraźnię, inteligencję i empatię (tutaj też jeśli chodzi o opanowanie bólu pacjenta) - to mamy dentystę, do którego warto pójść tak z chorymi, jak i zdrowymi zębami. Ja z moimi już nigdzie indziej nie bywam. Polecam serdecznie.


M
Użytkownik zweryfikowany

Mogę powiedzieć, tylko tyle,że cała moja rodzina leczy się u Pana Piotra. Mamy do niego pełne zaufanie, nawet mąż, który bardzo boi się wizyt u dentysty do niego chodzi chętnie. Nigdy nas nie zawiódł, jest bardzo elastyczny czasowo, pomaga w nagłych przypadkach od razu. Gorąco polecam.


Użytkownik zweryfikowany

Jestem pacjentką p.Piotra od 12 lat i nikomu innemu się nie oddam:) Wykorzystujeon materiały najwyższej jakości, ponieważ nie mam problemów z wypełnieniami. Nigdy nie miałam kłopotów i powikłań po zabiegach, a miała ich kilka(wyrywanie ósemek, leczenie kanałowe, przygotowanie pod aparat ortodontyczny, wybielanie). Zawsze profesjonalnie tłumaczy to co zamierza zrobić, przedstawia plusy, minusy lub przedstawia alternatywne rozwiązanie. Nie bez znaczenia jest dla mnie miła, wręcz relaksacyjna atmosfera w gabinecie (a jestem największą panikarą na świecie). Do dr Piotra idę bez strachu i spokojna. Ufam mu jedynemu. Dla mnie dr Capf mógłby być lekarzem wielu specjalizacji:))


Użytkownik zweryfikowany

Pan doktor jest jednym z nielicznych dentystów wzbudzających moje zaufanie. Jest rzeczowy, bardzo dokładny i delikatny. To świetny fachowiec. A do tego jest miły, uprzejmy i potrafi sprawić, że przestaję się bać. Polecam go swoim znajomym


Użytkownik zweryfikowany

Znakomity fachowiec. Leczymy się u niego całą rodziną. Nie boi się trudnych wyzwań. Niezależnie z czym ma do czynienia: z drobnym ubytkiem, leczeniem kanałowym, zakładaniem korony itp. do każdego problemu podchodzi poważnie i rzeczowo. Niczego nie bagatelizuje.
I do tego świetna amosfera w gabinecie.


A
Użytkownik zweryfikowany

Bez wątpienia jeden z najlepszych lekarzy stomatologii w Łodzi. Od wielu lat wraz z rodziną leczymy zęby u Pana Piotra. Nie wdrażając się w szczegóły medyczne - z każdą wizytą potwierdza się moja teoria, że parę lat temu nie mogłem lepiej trafić. Profesjonalne podejście do klienta, fachowa obsłucha i fantastyczny kontakt z pacjentami to tylko podstawowe zalety Pana Piotra. Serdecznie polecam wszystkim ten gabinet!


A
Użytkownik zweryfikowany

Jestem pacjentem doktora Piotra Capfa od kilkunastu lat. Leczy się się również u niego cała moja rodzina i wielu znajomych. Mogę potwierdzić jego wysoki profesjonalizm i poziom obsługi pacjenta. Zwraca również uwagę bardzo dobre wyposażenie gabinetu. Nigdy nie miałem żadnego powodu do niezadowolenia; nie słyszałem również żadnej niepochlebnej opinii o tym lekarzu ze strony rodziny czy znajomych. Z czystym sumieniem mogę polecić doktora Capfa wszystkim poszukującym kompetentnej pomocy stomatologicznej.


M
Użytkownik zweryfikowany

Doktor Piotr to prawdziwy profesjonalista w swoim zawodzie. Jestem jego wieloletnim pacjentem - zawsze usmiechniety, życzliwy, nie odmawia pomocy w nagłych sytuacjach. O jego umiejętnościach i pewnej ręce swiadczy fakt, że do chwili obecniej nie miałem okazji przychodzić do dr Piotra z reklamacją. Leczyłem zęby u wielu stomatologów i jak do tej port jest to jedyny specjalista, u ktorego siadam na fotelu bez strachu. Poleciłem dr Piotra wielu swoim znajomym i jak mi wiadomo, też wyrażają opinię podobna do mojej.

Do Pani Kasi 582K - droga Pani - słuzba zdrowia to bardzo niejednolita grupa zawodowa. Wielekrotnie inny lekarz ( często słaby ) by zyskac nowego chorego albo nawet podnieść swój prestiż potrafi niepochlebnie wypowiedzieć sie o pracy innego lekarza. Sugeruje to przemysleć bo czesto można skrzywidzić dobrego lekarza takimi, nie do końca obiektywnymi wpisami

Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania