Piotr Capf verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • A

  Najlepszy w swoim fachu, konkretny rzeczowy, profesjonalny. Wytłumaczy laikowi dokładnie krok po kroku co i dlaczego właśnie tak. Genialny specjalista i świetny człowiek, nie znam lepszego. Dziękuję Doktorze Piotrze :)

 • Szukasz stomatologa? Pacjenci polecają:

  Piotr Arkuszewski
  Piotr Arkuszewski
  Chirurg, Stomatolog
  Al. Kościuszki 17, Łódź
  Byłam operowana przez Profesora. Polecam wszystkim, jest świetnym fachowcem, osobą skromną, kompetentną, bezinteresowną. więcej

  Anna Jędrzejewska
  Anna Jędrzejewska
  Stomatolog
  Nowomiejska 4, Łódź
  Bardzo łagodne podejscie do pacjenta i pelen profesjonalizm. Polecam z czystym sumieniem. Pani Dr. cierpliwie słucha… więcej

  Katarzyna Krawczyk
  Katarzyna Krawczyk
  Ortodonta, Stomatolog
  Al. Kościuszki 48 lok. 1/U, Łódź
  Pani Doktor Krawczyk jest bardzo sympatyczna i profesjonalna. Dokladnie omowila proces nadbudowy moich dwojek i… więcej

  Wojciech Goździewicz
  Wojciech Goździewicz
  Stomatolog, Chirurg szczękowy, Lekarz medycyny estetycznej
  Narutowicza 34, Łódź
  Mimo że usuwanie zęba mądrości nie należy do najprzyjemniejszych, to zabieg przeszedł bezboleśnie i wszystko odbyło… więcej

  Aleksandra Szwarc
  Aleksandra Szwarc
  Stomatolog
  Łódź
  Dołączam do grona zadowolonych pacjentów. Najwyższa jakość usług, profesjonalne, ciepłe podejście do pacjenta i… więcej

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  19 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • A

   Najlepszy w swoim fachu, konkretny rzeczowy, profesjonalny. Wytłumaczy laikowi dokładnie krok po kroku co i dlaczego właśnie tak. Genialny specjalista i świetny człowiek, nie znam lepszego. Dziękuję Doktorze Piotrze :)

  • V

   Pełen profesjonalizm i fachowość doktora są jego cechami charakterystycznymi. Jeśli do tego dołożymy wyobraźnię, inteligencję i empatię (tutaj też jeśli chodzi o opanowanie bólu pacjenta) - to mamy dentystę, do którego warto pójść tak z chorymi, jak i zdrowymi zębami. Ja z moimi już nigdzie indziej nie bywam. Polecam serdecznie.

  • M

   Mogę powiedzieć, tylko tyle,że cała moja rodzina leczy się u Pana Piotra. Mamy do niego pełne zaufanie, nawet mąż, który bardzo boi się wizyt u dentysty do niego chodzi chętnie. Nigdy nas nie zawiódł, jest bardzo elastyczny czasowo, pomaga w nagłych przypadkach od razu. Gorąco polecam.

  • Jestem pacjentką p.Piotra od 12 lat i nikomu innemu się nie oddam:) Wykorzystujeon materiały najwyższej jakości, ponieważ nie mam problemów z wypełnieniami. Nigdy nie miałam kłopotów i powikłań po zabiegach, a miała ich kilka(wyrywanie ósemek, leczenie kanałowe, przygotowanie pod aparat ortodontyczny, wybielanie). Zawsze profesjonalnie tłumaczy to co zamierza zrobić, przedstawia plusy, minusy lub przedstawia alternatywne rozwiązanie. Nie bez znaczenia jest dla mnie miła, wręcz relaksacyjna atmosfera w gabinecie (a jestem największą panikarą na świecie). Do dr Piotra idę bez strachu i spokojna. Ufam mu jedynemu. Dla mnie dr Capf mógłby być lekarzem wielu specjalizacji:))

  • Pan doktor jest jednym z nielicznych dentystów wzbudzających moje zaufanie. Jest rzeczowy, bardzo dokładny i delikatny. To świetny fachowiec. A do tego jest miły, uprzejmy i potrafi sprawić, że przestaję się bać. Polecam go swoim znajomym

  • Znakomity fachowiec. Leczymy się u niego całą rodziną. Nie boi się trudnych wyzwań. Niezależnie z czym ma do czynienia: z drobnym ubytkiem, leczeniem kanałowym, zakładaniem korony itp. do każdego problemu podchodzi poważnie i rzeczowo. Niczego nie bagatelizuje.
   I do tego świetna amosfera w gabinecie.

  • A

   Bez wątpienia jeden z najlepszych lekarzy stomatologii w Łodzi. Od wielu lat wraz z rodziną leczymy zęby u Pana Piotra. Nie wdrażając się w szczegóły medyczne - z każdą wizytą potwierdza się moja teoria, że parę lat temu nie mogłem lepiej trafić. Profesjonalne podejście do klienta, fachowa obsłucha i fantastyczny kontakt z pacjentami to tylko podstawowe zalety Pana Piotra. Serdecznie polecam wszystkim ten gabinet!

  • A

   Jestem pacjentem doktora Piotra Capfa od kilkunastu lat. Leczy się się również u niego cała moja rodzina i wielu znajomych. Mogę potwierdzić jego wysoki profesjonalizm i poziom obsługi pacjenta. Zwraca również uwagę bardzo dobre wyposażenie gabinetu. Nigdy nie miałem żadnego powodu do niezadowolenia; nie słyszałem również żadnej niepochlebnej opinii o tym lekarzu ze strony rodziny czy znajomych. Z czystym sumieniem mogę polecić doktora Capfa wszystkim poszukującym kompetentnej pomocy stomatologicznej.

  • M

   Doktor Piotr to prawdziwy profesjonalista w swoim zawodzie. Jestem jego wieloletnim pacjentem - zawsze usmiechniety, życzliwy, nie odmawia pomocy w nagłych sytuacjach. O jego umiejętnościach i pewnej ręce swiadczy fakt, że do chwili obecniej nie miałem okazji przychodzić do dr Piotra z reklamacją. Leczyłem zęby u wielu stomatologów i jak do tej port jest to jedyny specjalista, u ktorego siadam na fotelu bez strachu. Poleciłem dr Piotra wielu swoim znajomym i jak mi wiadomo, też wyrażają opinię podobna do mojej.

   Do Pani Kasi 582K - droga Pani - słuzba zdrowia to bardzo niejednolita grupa zawodowa. Wielekrotnie inny lekarz ( często słaby ) by zyskac nowego chorego albo nawet podnieść swój prestiż potrafi niepochlebnie wypowiedzieć sie o pracy innego lekarza. Sugeruje to przemysleć bo czesto można skrzywidzić dobrego lekarza takimi, nie do końca obiektywnymi wpisami

   Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

  • G

   Pół godziny temu opuściłem gabinet Pana Doktora.Został mi polecony jako specjalista od spraw nagłych i cięzkich.Dziś (dzień wolny) złamałem ząb. Pojechałem do trzech gabinetów oferujących "pomoc swiąteczną" w ramach NFZ. Jeden był nieczynny w dwóch pozostrałych chciano mi wyrwać - to jest górna 5 i byłoby widać. Mam dopiero 32 lata i już szczerbaty mam być??? Podzwoniłem do znajomych i okazało się, ża dwie obce sobie osoby poleciły mi tego samego specjalistę, właśnie doktora Piotra Capf. Zadzwoniłem, powiedziałem od kogo dostałem numer, co się stało. Doktor był poza Łodzią, ale umówił się, że zadzwoni w trakcie drogi powrotnej i mnie przyjmie - tak sie stało.Zab leczony w znieczuleniu, odbudowany, szybko, bez bólu (a stresa miałem ostrego).
   Dziękuję Doktorze i będe Pana polecał innym (jak mi polecono)!!!!
   A. Wójcik