Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Colibri Dent
Marii Skłodowskiej-Curie 3/1, Śródmieście, Wrocław

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Marii Skłodowskiej-Curie 3/1, Wrocław

Colibri Dent

Pozostałe usługi


Marii Skłodowskiej-Curie 3/1, Wrocław

Colibri DentMarii Skłodowskiej-Curie 3/1, Wrocław

Colibri Dent

Moje doświadczenie

O mnie

Peter Srebric jest absolwentem Wydziału Stomatologii Akademii Medycznej w Lublanie (Słowenia) w 2002 r. W latach 2000-2001 podczas studiów pracował j...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Ortodoncja

16 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Colibri Dent konsultacja ortodontyczna

Polecam! U doktora Petera zakładałam aparat i wszystko przebiegło bardzo sprawnie i bez komplikacji. Leczenie skuteczne i przyjemne a zęby proste do dziś (a parę lat już zleciało). Ceny standardowe i co ważne nie ma poczucia zdzierania na każdym kroku :D
Aż żal było ściągać aparat bo do gabinetu szłam z przyjemnością. Wszystkie osoby w gabinecie super i bardzo serdeczne.
Jeszcze raz polecam i zapewniam, że nie ma się czego bać :D aparat to nic strasznego.

K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Colibri Dent konsultacja ortodontyczna

Dr. Peter jest z pewnością fachowcem kompletnym. Ogromna wiedza, profesjonalizm i zaangażowanie to tylko kilka cech, które określają osobę Dr. Petera jako lekarza godnego zaufania. Jest jednak jedna szczególna cecha, która robi na mnie największe wrażenie... to osobiste podejście do klienta powiązane ze wspaniałym poczuciem humoru. Jestem przekonany, że kiedy trafisz pod jego skrzydła nie będzie opcji abyś choć pomyślał(a) o zmianie lekarza. Jestem pacjentem doktora od kilku lat i jedna rzecz, której żałuję, to taka, że w tej opinii 5 gwiazdek jest maksymalną oceną ;-). To stanowczo za mało, jeśli bierze się pod uwagę takiego człowieka jak Dr. Peter Srebrič. Doktorze - dziękuję... i oczywiście do zobaczenia :-)

Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Colibri Dent

Świetny specjalista, wspaniały człowiek.
Do pana doktora trafiłem trzy lata temu z zamiarem podjęcia dość skomplikowanego leczenia ortodontycznego. Obecnie, już od roku mogę cieszyć się wzorowym i szerokim uśmiechem. To wszystko dzięki wspaniałej i pełnej zaangażowania pracy pana doktora.
Umówienie się w dogodnym terminie (włącznie z wczesnymi godzinami porannymi) nigdy nie sprawiało żadnego problemu, wizyty zawsze odbywały się na czas i przebiegały w doskonałej atmosferze. Pan doktor jest bardzo sympatycznym człowiekiem a zarazem świetnym specjalistą. W razie jakichkolwiek pytań, czy problemów pan doktor zawsze był dostępny. Postęp w leczeniu widoczny był z każdą wizytą.

Z pełnym przekonaniem polecam pana doktora.


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Colibri Dent przeróżne kłopoty z zębami

Po wilelu latach współpracy z doktorem Srebricem przemogłem moją odwieczną awersję do udzielania się na forach i czuję się przymuszony przez wewnętrzny głos: gdyby gwiazdek było więcej, optowałbym za galaktyką. Doktor Peter nie tylko sprawia dobre wrażenie - ono pozostaje w paszczy na długo.
Krzysztof Kulik


J
Profil zweryfikowany

Doskonały stomatolog i ortodonta. Pan Peter jest bardzo dokładny, dba o komfort pacjenta, uważnie słucha tego, co pacjent ma do powiedzenia. Stosuje trwałe i nowoczesne materiały. Doktor jest osobą z dużym poczuciem humoru, otwarty i uprzejmy w kontakcie. Serdecznie polecam wizyty u Doktora Srebrića.


Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Colibri Dent ortodoncja dzieci i dorosłych

Polecam !!!!!Świetny,świetny fachowiec a oprócz tego bardzo pogodny -zawsze z pozytywną energią.
Syn od roku nosi aparat (kieł nie mieścił się w szczęce i rósł poza nią) i generalnie jesteśmy już na finiszu.


J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Colibri Dent Zwykła wizyta

Moja ,,znajomość" z panem doktorem zaczęła się kilka lat temu i od tamtej chwili jestem jego wierną pacjentką. Na pierwszą wizytę przyszłam w założonym już wcześniej aparacie ortodontycznym, co było spowodowane przeprowadzką z innego miasta. Żaden ortodonta we Wrocławiu nie chciał podjąć się kontynuacji mojego leczenia ortodontycznego, tłumacząc się, że nie chcą brać odpowiedzialności za poprzedniego lekarza. Jedynym warunkiem przyjęcia mnie do siebie było ponowne założenie aparatu, co wiązało się z kolejnymi, dużymi kosztami. Powoli traciłam nadzieję, aż w końcu polecono mi dr Petera. Na pierwszą wizytę szłam dość sceptycznie nastawiona, gdyż spodziewałam się słów jak u poprzedników, jednakże dr Peter Srebrić odwrócił mój ortodontyczny los! Bez żadnych oporów przyjął mnie pod swoje skrzydła i podjął się kontynuacji leczenia. Dziś już jestem po ściągnięciu aparatu, z efektu czego jestem bardzo zadowolona! Dalej w miarę regularnie staram się chodzić na kontrole. Zawsze zastaje pana doktora uśmiechniętego, w wyśmienitym nastroju, co również przekłada się na mój humor. Przy takim człowieku wszelkie strachy znikają, a spędzone w miłej, wesołej atmosferze wizyty przelatują w mgnieniu oka! Dodatkowym atutem pana doktora jest jasność wypowiedzi. Zawsze konkretnie mówi co trzeba zrobić, jak wygląda takie leczenie i jaki jest tego koszt. Co do kosztów to stali klienci zawsze mogą liczyć na jakiś rabat. Poza tym bardzo miłe jest wychodzenie pana doktora po swojego pacjenta.
Polecam wszystkim tego lekarza!


P
Profil zweryfikowany

Przesympatyczny człowiek z poczuciem humoru, a przede wszystkim profesjonalny ortodonta :)
Polecam każdemu kto zastanawia się nad wizytą!


Profil zweryfikowany

Najlepszy dentysta i ortodonta! Zawdzięczam Panu Peterowi piękny uśmiech i zdrowe zęby! Poleciłam wizytę u niego kilku znajomym i każdy jest zadowolony, podziela moje zdanie i zostaje wiernym pacjentem :) Bardzo lubię miłą i luźną atmosferę z dodatkiem poczucia humoru ale i pełen profesjonalizm, który panuje przy każdej wizycie u Pana Petera! 11/10!


A
Profil zweryfikowany

Doktor Peter to profesjonalista w każdym słowa tego znaczeniu. Człowiek anioł, kompetentny, miły, dokładny, bardzo delikatny w tym co robi, a co najważniejsze nie drogi. W ciągu ostatniego roku leczyłam się u Pana Doktora ortodontycznie. Leczenie przebiegło bez najmniejszych problemów. Bardzo sobie cenie, że zawsze miał czas by wszystko wytłumaczyć i odpowiedzieć na zadanie pytanie związane z leczeniem, czy jakimikolwiek obawami. Polecam Pana Doktora każdemu bo jest to najlepszy specjalista w swojej dziedzinie. :-)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania