dr n. med.

Paweł Stępień

Stomatolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 10 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

W celu umówienia się na konsultacje implantologiczną, chirurgiczną lub kontrolę po zabiegu prosimy o kontakt telefoniczny. Ukończyłem Akademię Medyczną we Wrocławiu w 2002 r. Od… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • W celu umówienia się na konsultacje implantologiczną, chirurgiczną lub kontrolę po zabiegu prosimy o kontakt telefoniczny.

  Ukończyłem Akademię Medyczną we Wrocławiu w 2002 r. Od 2005 r. jestem pracownikiem Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego na Oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej, gdzie wykonywane są zaawansowane procedury chirurgiczne, jak również odbywa się szkolenie przyszłej kadry medycznej z zakresu chirurgii. Tytuł specjalisty z zakresu chirurgii stomatologicznej otrzymałem w 2010 r. zdając pozytywnie państwowy egzamin specjalizacyjny.Tytuł doktora nauk medycznych uzyskałem w 2014 r. Zdobyta wiedza podczas pracy klinicznej oraz ciągle doszkalanie się poprzez uczestnictwo w licznych kursach zarówno krajowych jak i zagranicznych pozwala mi świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Specjalizacje

 • Chirurgia stomatologiczna

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna we Wrocławiu

Choroby

 • torbiele
 • zapalnie kości
 • zapalenie zębodołu
 • ból zatok
 • braki zębowe
 • próchnica
 • protezy
 • bruksizm
więcej

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
26 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Stępień Stomatologia

  Profesjonalista. Każdemu mogę polecić. Miły, cierpliwy, tłumaczył co robi i co się stanie w przypadku gdy nie wykona się danego leczenia.

 • A
  Lokalizacja: Stępień StomatologiaUsługa: usunięcie ósemek

  Bardzo polecam. Szybko, sprawnie, profesjonalnie i w miłej atmosferze. Pan doktor doświadczony, sympatyczny, druga Pani w gabinecie również bardzo miła, odpowiadają na wszystkie pytania, zabieg bezbolesny i nawet trudna ósemka nie była wyzwaniem.

 • Lokalizacja: Stępień StomatologiaUsługa: leczenie kanałowe

  Super lekarz polecam, już umówiłam się na kolejną wizytę miło sympatycznie i bez stresu polecam wizyta na piątkę

 • A
  Lokalizacja: Stępień StomatologiaUsługa: chirurgiczne usuwanie zębów

  Bardzo kompetentny lekarz na właściwym miejscu, miły, dokładny, konkretny, doświadczony. Polecam z całego serca ! W życiu nie pomyślałabym, że można po chirurgicznym usunięciu skomplikowanej ósemki nie przyjąć ani jednej tabletki przeciwbólowej. Albo żeby podawanie znieczulenia nie bolało. Tak, to jest możliwe ! Jeśli boisz się bólu, to możesz przestać - polecam Pana doktora z czystym sumieniem.

  PS Jestem mamą karmiącą - z tym także absolutnie nie ma problemu u Pana doktora jeśli chodzi o znieczulenie. Można tu usuwać 8mki karmiąc piersią - nie bójcie się mamy :-) Pan doktor nawet dopasowal godzinę zabiegu do snu mojego dziecka !

 • Lokalizacja: Stępień StomatologiaUsługa: ekstrakcja ósemeczki

  Zabieg przebiegł błyskawicznie i pomyślnie. Ogromne doświadczenie i chirurgiczna precyzja Pana doktora umożliwiły wyrwanie ósemki jednym sprawnym ruchem w kilkadziesiąt sekund. Ząb był strasznie zepsuty i prawie się rozpadał, a mimo to udało się wyjąć go w całości i uniknąć bardziej inwazyjnych metod. Wielkie dzięki dla Pana doktora. Jeśli szukasz gabinetu w którym w przyjaznej atmosferze i wśród fachowej opieki uzyskasz pomoc, to nie szukaj dalej. Pan doktor Stępień jest właściwym wyborem.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Stępień StomatologiaUsługa: chirurgiczne usuwanie zębów

  Z całego serca polecam Pana Doktora. Rewelacyjny fachowiec. Wszystko dokładnie tłumaczy, jest empatyczny i przemiły. Dba o pacjenta. Jest do dyspozycji również po zabiegu w razie ewentualnych pytań. Wszystkie cztery ósemki usunął mi szybko, sprawnie i bezboleśnie. Jedna była dość skomplikowana i również poszło gładko. Podobnie bylo z usuwaniem torbieli w zębie. Bez strachu i bólu. Zero komplikacji, a wygladało to z początku niezbyt dobrze. Dr Stępień leczy mnie i moja Mamę . Obie jesteśmy zadowolone. Czy to chodzi o zwykłe wypełnienie, mostek czy jak już pisałam inne, bardziej skomplikowane zabiegi. Nawet zdejmowanie kamienia. Zawsze jesteśmy w 100% usatysfakcjonowane i każdemu polecamy wizytę u tego specjalisty.

  dr n. med. Paweł Stępień2017-09-18

  Bardzo dziękuję za pozytywną opinię. Cieszę się, że zdobyłem zaufanie u Państwa.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Stępień StomatologiaUsługa: ekstrakcja

  Po nieudanej wizycie u poprzedniego dentysty, który zostawił korzeń zęba po jego wyrwaniu na szczęście trafiłem do doktora Stępnia, który bardzo sprawnie i profesjonalnie go usunął. Polecam!

  dr n. med. Paweł Stępień2017-09-18

  Dziękuję za pozytywną opinię.

 • Lokalizacja: Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza - Radeckiego we Wrocławiu

  Super lekarz konkretnie mnie poskładał dwukrotne złamanie żuchwy godny polecenia po 6 tyg mogę w końcu zjeść dobry obiadek

  dr n. med. Paweł Stępień2017-09-18

  Dziękuję za wystawienie pozytywnej opinii. Cieszę się, że może Pan ponownie normalnie funkcjonować.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Stępień StomatologiaUsługa: leczenie próchnicy

  Zdecydowanie najlepszy stomatolog jakiego znam. Pan Doktor jest kompetentny i komunikatywny. Ja pokonuję 80 km by korzystać z usług Tego Gabinetu .Zresztą nie tylko ja, moja rodzina również. Ósemki Pan doktor usuwa rewelacyjnie - mój syn , następnego dnia po skomplikowanym zabiegu nie musiał zażywać ani jednej tabletki przeciwbólowej,Nie musiał też tydzień wcześniej brać antybiotyku co sugerowali inni chirurdzy. Dobra rada dla wszystkich którzy "boją" się wizyt stomatologicznych- naprawdę nie zastanawiajcie się.Nie znajdziecie lepszego fachowca

  dr n. med. Paweł Stępień2017-09-18

  Dziękuję za wystawienie pozytywnej opinii. Dla mnie to jest wielkie wyróżnienie jak pacjenci pokonują taką drogę aby skorzystać z moich usług.

 • Co tu dużo pisać....miałam wielkie szczęście, że spotkałam na swojej drodze Tego lekarza. Długo by opisywać moje przygody z torbielą z którą chodziłam ładnych kilka lat. Dzięki doktorowi kilka dni temu się jej pozbyłam i jestem bardzo szczęśliwa :) Polecam wszystkim doktora Pawła Stępnia :)
  Magda B.

  dr n. med. Paweł Stępień2017-01-26

  Dziękuję za miłe słowa, bardzo się cieszę, że mogłem Pani pomóc. Polecam się na przyszłość. Pozdrawiam. Paweł Stępień