dr n. med.

Paweł Stępień

Stomatolog

34 opinie +dodaj

W celu umówienia się na konsultacje implantologiczną, chirurgiczną lub kontrolę po zabiegu prosimy o kontakt telefoniczny. Ukończyłem Akademię Medyczną we Wrocławiu w 2002 r. Od… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
34 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Stępień StomatologiaUsługa: chirurgia stomatologiczna

  Najlepszy lekarz na Dolnymśląsku! Polecam wszystkim, szczególnie kiedy czeka Was skomplikowany zabieg usunięcia zęba. Usuwałam u Pana doktora już 2 ósemki, zatrzymane w dziąśle, bardzo źle usytuowane. Zabieg przebiega szybko i bezbolesnie, pełen profesjonalizm, po zabiegu pacjent otrzymuje całą instrukcje co dalej. Miła atmosfera w gabinecie, punktualność, wyczerpujące odpowiedzi na każde pytanie! Jeszcze raz, polecam ! :)

  Paweł Stępień2018-04-28

  Bardzo dziękuję za pozytywną opinię. Polecam się na przyszłość. Pozdrawiam serdecznie. Paweł Stępień.

 • A

  Usunięcie trudnej ósemki przebiegło bez problemów! Przyznam szczerze, że bardzo bałam się tego zabiegu, ale dzięki doświadczeniu pana doktora wszystko poszło bardzo sprawnie. Sam zabieg bezbolesny, a tydzień po już mam wszystko pięknie zagojone. Przed zabiegiem wszystko zostało dokładnie wyjaśnione, doktor cierpliwie odpowiadał na każde moje pytanie. Pełen profesjonalizm, polecam :)

  Paweł Stępień2018-04-28

  Serdecznie dziękuję za wystawienie pozytywnej opinii. Cieszę się, że proces gojenie przebiegał tak szybko a sam zabieg nie był dla Pani nie miłym przeżyciem. Pozdrawiam. Paweł Stępień

 • K
  Lokalizacja: Stępień StomatologiaUsługa: badanie stomatologiczne

  Pragnę wyrazić pozytywną opinię po zabiegu usunięcia dwóch ósemek. Sam zabieg został przeprowadzony jakiś czas temu. Bez bólu, bez potoku krwi (czego bardzo się obawiałam;-) ), bez stresu! Wszystko ładnie się zagoiło. Dziękuję!
  Pozdrawiam,
  Kamila P.

  Paweł Stępień2018-04-28

  Dziękuję bardzo za pozytywną opinię i zaufanie. Pozdrawiam. Paweł Stępień

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Stępień StomatologiaUsługa: chirurgiczne usuwanie zębów i torbieli

  Pan Doktor wykonywał u mojej 15-letniej córki zabieg usunięcia tzw. zęba mądrości (zawiązki) oraz torbieli. Moim zdaniem zabieg z pewnością nie należał do najłatwiejszych ale duża wiedza i profesjonalnie podejście do zabiegu przez Doktora przyczyniły się do przeprowadzenia zabiegu i całego procesu gojenia bez żadnych komplikacji. Ponadto bardzo miła atmosfera i pozytywne nastawienie do pacjenta dodaje pacjentowi dużo odwagi . Polecam Doktora jako profesjonalistę w swojej dziedzinie - Edyta Z.

  Paweł Stępień2018-04-28

  Dziękuję za pozytywną opinię oraz za zaufanie. Cieszę się, że wizyta pomimo okoliczności nie była zbyt stresująca. Pozdrawiam. Paweł Stępień.

 • Moja "8" nie była łatwym przypadkiem,ale Pan doktor poradził sobie mistrzowsko.Sympatyczny,opanowany,wszystko dokladnie tłumaczy. Zero stresu wizyta w miłej atmosferze i Pani asystująca-anioł! Żadnej opuchlizny,obyło się bez leków przeciwbólowych.Serdecznie polecam

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Stępień StomatologiaUsługa: ból zęba

  Polecam pana doktora! Doktor rzetelny, uczciwy i wszystko wytlumaczy. To była moja pierwsza wizyta i nie ostatnia!

 • O
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Stępień StomatologiaUsługa: usunięcie zęba

  Do Pana Doktora trafiłam kierując się opiniami na tym portalu - i nie zawiodłam się! Pan Doktor jest konkretny i rzeczowy, a przy tym tworzy bardzo sympatyczną atmosferę, także o żadnym stresie nie ma mowy :) Zabieg usuwania zęba był zupełnie bezbolesny. Po ustąpieniu znieczulenia również zero bólu - jakby mój ząbek wciąż tam był ;) Jednym słowem - usuwanie zęba u Pana Pawła to czysta przyjemność! :)

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: ekstrakcja zatrzymanej ósemki

  Bardzo kompetentny lekarz ze świetnym podejściem do pacjenta. Bardzo sprawnie poradził sobie z usunięciem zatrzymanej ósemki i otwartą zatoką. Doktor ze spokojem i opanowaniem przeprowadził cały zabieg, a o bólu nie było mowy :)
  Doskonały chirurg, którego mogę polecić z czystym sumieniem!

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Stępień Stomatologia

  Profesjonalista. Każdemu mogę polecić. Miły, cierpliwy, tłumaczył co robi i co się stanie w przypadku gdy nie wykona się danego leczenia.

 • A
  Lokalizacja: Stępień StomatologiaUsługa: usunięcie ósemek

  Bardzo polecam. Szybko, sprawnie, profesjonalnie i w miłej atmosferze. Pan doktor doświadczony, sympatyczny, druga Pani w gabinecie również bardzo miła, odpowiadają na wszystkie pytania, zabieg bezbolesny i nawet trudna ósemka nie była wyzwaniem.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W celu umówienia się na konsultacje implantologiczną, chirurgiczną lub kontrolę po zabiegu prosimy o kontakt telefoniczny.

  Ukończyłem Akademię Medyczną we Wrocławiu w 2002 r. Od 2005 r. jestem pracownikiem Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego na Oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej, gdzie wykonywane są zaawansowane procedury chirurgiczne, jak również odbywa się szkolenie przyszłej kadry medycznej z zakresu chirurgii. Tytuł specjalisty z zakresu chirurgii stomatologicznej otrzymałem w 2010 r. zdając pozytywnie państwowy egzamin specjalizacyjny.Tytuł doktora nauk medycznych uzyskałem w 2014 r. Zdobyta wiedza podczas pracy klinicznej oraz ciągle doszkalanie się poprzez uczestnictwo w licznych kursach zarówno krajowych jak i zagranicznych pozwala mi świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Specjalizacje

 • Chirurgia stomatologiczna