dr n. med.

Paweł Stępień

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog

38 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
237 odwiedzin w ciągu 30 dni

W celu umówienia się na konsultacje implantologiczną, chirurgiczną lub kontrolę po zabiegu prosimy o kontakt telefoniczny. Ukończyłem Akademię Medyczną we Wrocławiu w 2002 r. Od… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
38 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Stępień StomatologiaUsługa: chirurgia stomatologiczna

  Wyrywałem u doktora zęba. Całość totalnie bezboleśnie. Pan doktor co chwilę pytał czy na pewno nic nie boli. Pełen profesjonalizm! Można iść w ciemno.

 • A
  Lokalizacja: Stępień StomatologiaUsługa: ekstrakcja ósemki

  Trafiłam do Pana Dr z polecenia koleżanki. Po nieudanym usunięciu 8mki przez panią stomatolog, borykałam się z tępym bólem i gorączką, na szczęście Pan dr zgodził się mnie przyjąć na cito. Strach był ogromny - ząb bolał, dentystka walczyła z jego wyrwaniem 30 min uszkadzając(rozrywając) mi przy tym znacząco wargę, może nic, ale jednak, był ból i dyskomfort. Zatem stresowałam się ogromnie po poprzednim horrorze. Zupełnie niepotrzebnie. Wyrwanie tej felernej ósemki zajęło Panu doktorowi pół minuty. Pół! I to w dodatku przy niemal zamkniętej buzi (a bałam sie ponownego naderwania ust)! Pełen profesjonalizm i świetne podejście do pacjenta. Z czystym sumieniem polecam dr Stępnia!

 • A
  Lokalizacja: Stępień StomatologiaUsługa: Wyrwanie zęba

  Lekarz numer 1 . Wszystkim bojącym się wyrywania zębów polecam Pana Doktora. Pełen profesjonalizm. Pozdrawiam serdecznie.

 • J
  Lokalizacja: Stępień StomatologiaUsługa: wyrwanie 8

  Z czystym sumieniem polecam Pana Doktora. Jestem pierwszy dzień po ekstrakcji ósemki i czuje się bardzo dobrze. Zabieg przebiegł bezboleśnie. Odleglosc ponad 100 km tez nie stanowi problemu Jeśli ktokolwiek ma tremę by wyrwać zęba to zupełnie niepotrzebnie. Dziękuję jeszcze raz i do zobaczenia przy kolejnym numerze 8

  Paweł Stępień2018-07-05

  Bardzo dziękuję za wystawienie pozytywnej opinii. Cieszę się, że rekonwalescencja po usunięciu zęba przebiega bez problemów. Zapraszam serdecznie ponownie na kolejny numer 8;).

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Stępień StomatologiaUsługa: chirurgia stomatologiczna

  Najlepszy lekarz na Dolnymśląsku! Polecam wszystkim, szczególnie kiedy czeka Was skomplikowany zabieg usunięcia zęba. Usuwałam u Pana doktora już 2 ósemki, zatrzymane w dziąśle, bardzo źle usytuowane. Zabieg przebiega szybko i bezbolesnie, pełen profesjonalizm, po zabiegu pacjent otrzymuje całą instrukcje co dalej. Miła atmosfera w gabinecie, punktualność, wyczerpujące odpowiedzi na każde pytanie! Jeszcze raz, polecam ! :)

  Paweł Stępień2018-04-28

  Bardzo dziękuję za pozytywną opinię. Polecam się na przyszłość. Pozdrawiam serdecznie. Paweł Stępień.

 • A

  Usunięcie trudnej ósemki przebiegło bez problemów! Przyznam szczerze, że bardzo bałam się tego zabiegu, ale dzięki doświadczeniu pana doktora wszystko poszło bardzo sprawnie. Sam zabieg bezbolesny, a tydzień po już mam wszystko pięknie zagojone. Przed zabiegiem wszystko zostało dokładnie wyjaśnione, doktor cierpliwie odpowiadał na każde moje pytanie. Pełen profesjonalizm, polecam :)

  Paweł Stępień2018-04-28

  Serdecznie dziękuję za wystawienie pozytywnej opinii. Cieszę się, że proces gojenie przebiegał tak szybko a sam zabieg nie był dla Pani nie miłym przeżyciem. Pozdrawiam. Paweł Stępień

 • K
  Lokalizacja: Stępień StomatologiaUsługa: badanie stomatologiczne

  Pragnę wyrazić pozytywną opinię po zabiegu usunięcia dwóch ósemek. Sam zabieg został przeprowadzony jakiś czas temu. Bez bólu, bez potoku krwi (czego bardzo się obawiałam;-) ), bez stresu! Wszystko ładnie się zagoiło. Dziękuję!
  Pozdrawiam,
  Kamila P.

  Paweł Stępień2018-04-28

  Dziękuję bardzo za pozytywną opinię i zaufanie. Pozdrawiam. Paweł Stępień

 • I
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Stępień StomatologiaUsługa: chirurgiczne usuwanie zębów i torbieli

  Pan Doktor wykonywał u mojej 15-letniej córki zabieg usunięcia tzw. zęba mądrości (zawiązki) oraz torbieli. Moim zdaniem zabieg z pewnością nie należał do najłatwiejszych ale duża wiedza i profesjonalnie podejście do zabiegu przez Doktora przyczyniły się do przeprowadzenia zabiegu i całego procesu gojenia bez żadnych komplikacji. Ponadto bardzo miła atmosfera i pozytywne nastawienie do pacjenta dodaje pacjentowi dużo odwagi . Polecam Doktora jako profesjonalistę w swojej dziedzinie - Edyta Z.

  Paweł Stępień2018-04-28

  Dziękuję za pozytywną opinię oraz za zaufanie. Cieszę się, że wizyta pomimo okoliczności nie była zbyt stresująca. Pozdrawiam. Paweł Stępień.

 • Moja "8" nie była łatwym przypadkiem,ale Pan doktor poradził sobie mistrzowsko.Sympatyczny,opanowany,wszystko dokladnie tłumaczy. Zero stresu wizyta w miłej atmosferze i Pani asystująca-anioł! Żadnej opuchlizny,obyło się bez leków przeciwbólowych.Serdecznie polecam

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Stępień StomatologiaUsługa: ból zęba

  Polecam pana doktora! Doktor rzetelny, uczciwy i wszystko wytlumaczy. To była moja pierwsza wizyta i nie ostatnia!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W celu umówienia się na konsultacje implantologiczną, chirurgiczną lub kontrolę po zabiegu prosimy o kontakt telefoniczny.

  Ukończyłem Akademię Medyczną we Wrocławiu w 2002 r. Od 2005 r. jestem pracownikiem Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego na Oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej, gdzie wykonywane są zaawansowane procedury chirurgiczne, jak również odbywa się szkolenie przyszłej kadry medycznej z zakresu chirurgii. Tytuł specjalisty z zakresu chirurgii stomatologicznej otrzymałem w 2010 r. zdając pozytywnie państwowy egzamin specjalizacyjny.Tytuł doktora nauk medycznych uzyskałem w 2014 r. Zdobyta wiedza podczas pracy klinicznej oraz ciągle doszkalanie się poprzez uczestnictwo w licznych kursach zarówno krajowych jak i zagranicznych pozwala mi świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Specjalizacje

 • Chirurgia stomatologiczna