mgr

Paweł Sakowicz

verifiedCreated with Sketch.

Fizjoterapeuta

17 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
37 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Bardzo często ból kolana może pochodzić nie od kolana, a od stopy którą źle ustawiasz w trakcie chodzenia. Ból kręgosłupa może pochodzić od źle ustawionej miednicy czy barków. Wielu… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
17 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Paweł Sakowicz FizjoterapiaUsługa: fizjoterapia

  Pan Paweł jest świetnym Fizjoterapeutą i kompleksowo podchodzi do badania. Bardzo szybko pomógł mi pozbyć się bardzo uciążliwego bólu pleców.

 • P
  Lokalizacja: Paweł Sakowicz FizjoterapiaUsługa: bóle nóg, kręgosłupa lędźwiowego i szyjnego

  Sam zabieg jest dość bolesny ale rezultaty fantastyczne. Po 4 sesjach czuję jakby moje ciało odzyskało płynność. Zniknęły napięcia i bóle. Polecam.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Paweł Sakowicz FizjoterapiaUsługa: fizjoterapia

  Pan Paweł to profesjonalista. Trenuję triathlon (dystanse średnie i długie) i obciążenia z tym związane "wyciągają" wszystkie niedoskonałości i dawne urazy. Pan Paweł świetnie zlokalizował u mnie przyczyny i źródła bólu oraz skutecznie się ich pozbył. Wsparł mnie również cennymi radami odnośnie ćwiczeń wzmacniających oraz technik automasażu, dzięki którym powinienem unikać kontuzji.

 • Lokalizacja: Paweł Sakowicz Fizjoterapia

  Wspaniały fizjoterapeuta, ból kręgosłupa odszedł po pierwszej wizycie. Nikt wcześniej nie umiał mi pomóc. Od dziś na stałe zagości w moim grafiku. Cudotwórca!!! Szczerze polecam, pełen profesjonalizm i świetna atmosfera!!!

  Paweł Sakowicz2018-07-09

  Dziękuję za opinię i dużo zdrowia :) Pozdrawiam

 • E

  Polecam każdemu, kto potrzebuje fizjoterapeuty gabinet Pana Pawła Sakowicza.Profesjonalizm, ogromna wiedza,super indywidualne podejście do pacjenta.

  Paweł Sakowicz2018-07-09

  Dziękuję za opinię bardzo się cieszę, że mogłem pomóc

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: ból biodra

  Do Pawła trafiłem z bólem biodra, który nasilał mi się podczas dłuższego chodzenia. Wcześniej byłem na wizytach u kilku ortopedów, jednak leczenie farmakologiczne dawało tylko chwilową ulgę. Co ciekawe u Pawła dowiedziałem się, że problem tak naprawdę rozpoczął się od nieleczonego skręcenia stawu skokowego, którego doświadczyłem podczas gry w piłkę jeszcze w trakcie studiów. Po trzech wizytach ból minął całkowicie, nie mam żadnego problemu nawet z bardzo długimi spacerami. Dziękuję bardzo za pomoc i polecam wszystkim tego fizjoterapeutę.

  Paweł Sakowicz2018-07-09

  Bardzo dziękuję za opinię oraz życzę dużo zdrowia :)

 • M
  Lokalizacja: Paweł Sakowicz FizjoterapiaUsługa: terapia manualna

  Do Pana Pawła trafiłem z bólem kręgosłupa, przez miesiąc męczyłem się z bólem licząc ze przejdzie leżałem trzy tygodnie w łóżku, 9 zastrzyków przeciwbólowych, dodatkowo tabletki Ketonal , Pyralgina, ale ból powracał i noce były koszmarem . Bardzo dobrze że trafiłem do gabinetu Pawła . Bardzo profesjonalnie zajął się tematem , skupił się na przyczynach problemu a nie na samym miejscu bólu. Po tygodniu pojechałem do Pana Pawła na kolejny zabieg. Terapia przyniosła świetne rezultaty już po wyjściu z gabinetu się wyprostowałem i mogłem chodzić.
  Cała wizyta przebiegła w bardzo przyjemnej atmosferze w świetnym i nowoczesnym gabinecie . Bardzo polecam wizytę u Pana Pawła wszystkim którzy walczą z bólem, szkoda tracić czasu na czekanie i samodzielne radzenie sobie z problemem .
  W tym tygodniu czeka mnie kolejna wizyta. Polecam Wszystkim tego fizjoterapeutę.

  Paweł Sakowicz2018-07-09

  Bardzo dziękuję za opinię oraz życzę dużo zdrowia :)

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Paweł Sakowicz Fizjoterapia

  Do Pana Pawła trafiłem z bólem pachwiny po półmaratonie w Poznaniu, przez dwa tygodnie męczyłem się z bólem licząc ze przejdzie odłożyłem treningi ale ból powracał przy jakim kolwiek ruchu , myślałem że będe musiał zrobić dłuższa przerwę i zakończyć sezon . Bardzo dobrze że trafiłem do gabinetu Pawła . Bardzo profesjonalnie zajął się tematem , skupił sie na przyczynach problemu a nie na samym bolącym miejscu. Terapia przyniosła świetne rezultaty już po wyjściu z gabinetu przestałem utykać na nogę a w następnym tygodniu wznowiłem treningi i ukończyłem kolejny półmaraton . W planach jest jeszcze korona polnaratonów triathlon i maraton warszawski :)
  Cała wizyta przebiegła w bardzo przyjemnej atmosferze w świetnym i nowoczesnym gabinecie . Otrzymałem mnóstwo wskazówek dotyczących pracy z moim ciałem, automasażu i rozciągania. Bardzo polecam wizytę u Pana Pawła wszystkim sportowcą i nie tylko szkoda tracić czasu na czekanie i samodzielne radzenie sobie z problemem .

  Paweł Sakowicz2018-06-05

  Bardzo dziękuję za opinię i cieszę się że mogłem pomóc :)

 • Lokalizacja: Paweł Sakowicz FizjoterapiaUsługa: ból pleców

  Witam,
  Mój problem zdrowotny był złożony. Nieustannie napięte mięśnie karku, ból kręgosłupa szyjnego i piersiowego, niestabilność stawu barkowego, ból lewego kolana której miełem skręcone wiele lat temu. Byłem u kręgarzy, u paru fizjoterapeutów z polecenia jednak efekt był na max miesiąc lub nawet efekty nie było lecz wręcz przeciwnie. Po wizycie u Pawła od pół roku nie czuję żadnego bólu czy dyskomfortu pochodzącego od napiętych mięśni. Polecam w 100%. Podoba mi się globalne podejście do pacjenta. Paweł leczy źródło problemu a nie objawy.

  Paweł Sakowicz2018-05-28

  Bardzo dziękuję za opinię i cieszę się że mogłem pomóc :)

 • B
  Lokalizacja: Paweł Sakowicz FizjoterapiaUsługa: ból kolana i barku

  Po dzisiejszej wizycie u Pana Pawla nabralam wiary, ze mozliwe jest uwolnienie sie od ciaglego bolu, gdy trafi sie do dobrego specjalisty. Po jednym zabiegu poczułam wyraźną ulgę. Dlatego polecam pana Pawla, bo jest profesjonalny i skuteczny.

  Paweł Sakowicz2018-05-28

  Dziękuję za opinię :) Parę spotkań i myślę że problem rozwiążemy :) Pozdrawiam

Pytania pacjentów (18)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Bardzo często ból kolana może pochodzić nie od kolana, a od stopy którą źle ustawiasz w trakcie chodzenia. Ból kręgosłupa może pochodzić od źle ustawionej miednicy czy barków. Wielu specjalistów leczy skutki bólu, a nie jego przyczyny - ból barku, kolana, biodra, kręgosłupa leczone bywają wyłącznie zabiegami związanymi tylko z danym miejscem bólu. Ja badam biomechanicznie i podchodzę do terapii Twojego ciała całościowo, bo żeby zapewnić maksymalną skuteczność terapii najważniejsze jest spojrzeć na ciało całościowo, a nie zamykać się tylko na jednym jego elemencie!

  Wykształcenie:
  Ukończyłem Białostocki Uniwersytet Medyczny kierunek Fizjoterapia ze stopniem magistra.

  Doświadczenie zawodowe:
  Po ukończeniu studiów odbyłem staż w Szpitalu Ogólnym w Wysokiem Mazowieckiem. Następnie pracowałem w prywatnych przychodniach rehabilitacyjnych w Warszawie.

  Ukończyłem dodatkowe kursy rozwijające:
  - Terapia Manualna wg. Szkoły Niemieckiej
  - Manipulacja Powięzi ( Fascial Manipulation)
  - Fascial Distortion Model (FDM)
  - Proprioceptive Neuromuscular Facilitation (PNF)

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
 • Rehabilitacja medyczna
 • Medycyna rodzinna
 • Osteopatia
 • Neurologia
 • Medycyna sportowa
więcej

Ukończone szkoły

 • Białostocki Uniwersytet Medyczny, Kierunek Fizjoterapia Stopień I
 • Białostocki Uniwersytet Medyczny, Kierunek Fizjoterapia Stopień II

Znajomość języków

 • angielski