mgr

Paweł Sakowicz

verifiedCreated with Sketch.

Fizjoterapeuta

29 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
37 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Bardzo często ból kolana może pochodzić nie od kolana, a od stopy którą źle ustawiasz w trakcie chodzenia. Ból kręgosłupa może pochodzić od źle ustawionej miednicy czy barków. Wielu… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
29 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Paweł Sakowicz FizjoterapiaUsługa: fizjoterapia

  Pan Paweł to świetny fachowiec.
  Naprawdę silne bóle w kolanie po dawny urazie zdecydowanie zmniejszyły częstotliwość już po pierwszej wizycie. Po trzech spotkaniach, raz w tygodniu, praktycznie nie odczuwam już bólu a moja sprawność zdecydowanie się poprawiła.
  Sama wizyta, podczas której p.Paweł pracuje z powięziami może być dość bolesna, ale warto pocierpieć, zawsze można umilić sobie czas ciekawą rozmową.

 • R
  Lokalizacja: Paweł Sakowicz Fizjoterapia

  Bardzo dziękuje za pomoc, wszystko ok, uporczywy ból kręgosłupa ustał. Polecam Pana Pawła, to świetny fizjoterapeuta.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Paweł Sakowicz FizjoterapiaUsługa: rehabilitacja

  Przyszłam do pana Pawła z bólem kostki po skręceniu ciągnącym się już długi czas.Uniemożliwiało mi to uprawianie sportu . Podczas wizyty profesjonalnie podszedł do problemu oraz zapytał czy coś jeszcze mnie boli. Z uśmiechem i zaangażowaniem próbował mi jak najlepiej pomóc . Po wizycie widzę wyraźne efekty leczenia a nawet czuje się sprawniejsza niż dotychczas byłam. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i gorąco polecam pana Pawła

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Paweł Sakowicz Fizjoterapia

  Profesjonalizm, sympatyczna atmosfera podczas wizyt i holistyczne podejście do pacjenta. Już po pierwszej wizycie udało się zdiagnozować przyczynę bólu pleców, po trzech dolegliwości całkowicie zniknęły. Teraz będziemy pracować nad bólami głowy, które mogą być związane z różnymi napięciami. Pan Paweł podkreśla, jak ważny jest ruch i motywuje pacjenta do dbania o zdrowie, szuka prawdziwych przyczyn dolegliwości i rozwiązuje problemy, a nie tylko je maskuje.

 • A
  Lokalizacja: Paweł Sakowicz FizjoterapiaUsługa: Bóle mięśni i stawów

  Bardzo skuteczna metoda :) Dziękuję za pomoc. Pan Paweł bardzo profesjonalny i pomocny. Łatwe zapisy.

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Paweł Sakowicz FizjoterapiaUsługa: fizjoterapia

  Napiszę krótko, przyszedłem ze zwichnięta kostką prawej stopy, a wyszedłem praktycznie bez bólu. Wiem, że brzmi to trochę jak magia, ale tak właśnie było. Zaskoczyło mnie to, co odpowiedni ucisk/masaż w specyficznych punktach na ciele może zdziałać,. Najciekawsze, że Pan Paweł praktycznie nie dotykał mojej stopy, a zajął się przyczyną problemu i umożliwił mojemu organizmowi dalsze samoleczenie. Najbardziej podobało mi się, że Pan Paweł ma holistyczne podejście do leczenia rozumie, że istnieje synergia pomiędzy poszczególnymi organami a ciało musi być w harmonii aby dobrze funkcjonowało. W moim przypadku przyczyny były umiejscowione zupełnie gdzie indziej niż w mojej kostce, i po odpowiednim rozmasowaniu punktów newralgicznych, znów wszystko zaczęło funkcjonować.
  Chciałem jednocześnie poinformować czytających tą opinię, że zabieg należy do grupy tych raczej bolesnych, ale efekt przekroczył moje najśmielsze oczekiwania.

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Paweł Sakowicz FizjoterapiaUsługa: terapia przeciwbólowa

  Bardzo polecam fizjoterapeutę Pawła. Zgłosiłam się z bólem biodra promieniującym do nogi trwającym od kilku tygodni. Przyczyną była zła technika biegania. Już po pierwszej wizycie ból kompletnie minął. Sama terapia powięzi jest dość bolesna i na następny dzień miejsca uciskania bardzo bolą, ale po kilku dniach czuć diametralną poprawę. Atmosfera podczas wizyty jest niezwykle miła. Pan Paweł jest bardzo uśmiechniętym i serdecznym profesjonalistą.

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Paweł Sakowicz FizjoterapiaUsługa: fizjoterapia

  Do gabinetu trafiłem z problemami z barkiem, plecami czy stopą. Okazało się, że swoje źródła mogą mieć zupełnie gdzie indziej - przez punkty spustowe w kolanie może boleć bark, przez punkty w brzuchu - kolano, z kolei przez te w pośladkach - nadgarstek.
  Już po dwóch wizytach i osteopatii udało się wszystkie usunąć a ja po krótkiej przerwie wróciłem do trenowania brazylijskiego jiu-jitsu.
  I - co najważniejsze - ból nie powraca.

 • P
  Lokalizacja: Paweł Sakowicz Fizjoterapia

  Świetny specjalista, wizytę rozpoczął od szczegółowego wywiadu i wielu testów by znaleźć przyczynę problemu. Już w trakcie terapii nastąpiła poprawa. Po 3 wizytach odniosłem całkowitą ulgę i problem zniknął. Miła atmosfera, serdecznie polecam!

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Paweł Sakowicz FizjoterapiaUsługa: silne bole kolana przy chodzeniu

  Rewelacyjny fizioterapeuta z ogromna wiedza i wysoka kultura. Maz od lutego br. nie mogl stanac na prawa noge silny bol kolana , szesc tygodni na oddziale rehabilitacyjnym wciaz chodzil o kulach po pierwszej wizycie u p. Pawla , w domu juz chodzi o jednej kuli i ma tylko minimalne bole kolana. Po nastepnych wizytach napewno wszystko ustapi. Taki fizjoterapeuta jest godny polecenia.

Pytania pacjentów (19)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Bardzo często ból kolana może pochodzić nie od kolana, a od stopy którą źle ustawiasz w trakcie chodzenia. Ból kręgosłupa może pochodzić od źle ustawionej miednicy czy barków. Wielu specjalistów leczy skutki bólu, a nie jego przyczyny - ból barku, kolana, biodra, kręgosłupa leczone bywają wyłącznie zabiegami związanymi tylko z danym miejscem bólu. Ja badam biomechanicznie i podchodzę do terapii Twojego ciała całościowo, bo żeby zapewnić maksymalną skuteczność terapii najważniejsze jest spojrzeć na ciało całościowo, a nie zamykać się tylko na jednym jego elemencie!

  Wykształcenie:
  Ukończyłem Białostocki Uniwersytet Medyczny kierunek Fizjoterapia ze stopniem magistra.

  Doświadczenie zawodowe:
  Po ukończeniu studiów odbyłem staż w Szpitalu Ogólnym w Wysokiem Mazowieckiem. Następnie pracowałem w prywatnych przychodniach rehabilitacyjnych w Warszawie.

  Ukończyłem dodatkowe kursy rozwijające:
  - Terapia Manualna wg. Szkoły Niemieckiej
  - Manipulacja Powięzi ( Fascial Manipulation)
  - Fascial Distortion Model (FDM)
  - Proprioceptive Neuromuscular Facilitation (PNF)

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
 • Rehabilitacja medyczna
 • Medycyna rodzinna
 • Osteopatia
 • Neurologia
 • Medycyna sportowa
więcej

Edukacja

 • Białostocki Uniwersytet Medyczny, Kierunek Fizjoterapia Stopień I
 • Białostocki Uniwersytet Medyczny, Kierunek Fizjoterapia Stopień II

Znajomość języków

 • angielski