Adresy (2)

Al. Komisji Edukacji Narodowej 49, Ursynów , Warszawa
MEDIX art derm

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka
22 276.....


Warszawa

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Zwykła wizyta

Moje doświadczenie

O mnie

Doktor Paweł Jerzy Michalski jest specjalistą Ortopedii i Traumatologii narządu ruchu. Zajmuje się leczeniem najbardziej złożonych schorzeń i deformac...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Akademia Medyczna w Warszawie

Zdjęcia


Filmy


Znajomość języków

Angielski, Rosyjski

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja ortopedyczna


Al. Komisji Edukacji Narodowej 49, Warszawa

Brak informacji o cenie

MEDIX art derm

Pozostałe usługi

Zwykła wizyta


Al. Komisji Edukacji Narodowej 49, Warszawa

Brak informacji o cenie

MEDIX art derm


Warszawa

Brak informacji o cenie

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
76 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: MEDIX art derm

Byłam na wizycie kontrolnej i jestem bardzo zadowolona nikt mi nie umiał pomóc oprócz pana doktora teraz juz nie chodzę tak jak kiedyś prawe przy ziemi


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: MEDIX art derm operacja kręgosłupa

Bardzo polecam tego ortopedę jest profesjonalistą w swoim zawodzie. Chciałbym jeszczę raz mu podziękować za pomyślną 2-etapową operację na skoliozę tak naprawdę uratował mnie bo miałem poważne skrzywienie kręgosłupa .
Do dzisiaj mam sie dobrze od operacji upływa 5-6 lat , nie odczuwam żadnych bólów :) Pozdrawiam Doktorze :)


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: MEDIX art derm Operacja skoliozy

Dr. Operował moją ekstremalna skoliozę i klatkę piersiową w 2008 r. Operacje wieloetapowe z przyczyn życiowych.
Pomiędzy operacjami konsultacje, dobierał odpowiednie leki p.bolowe i antybiotyki.
Zmiany gipsów i dużych opatrunków dr. zawsze wykonywał osobiście.
Zawsze mogę liczyć na wsparcie do dziś.
Wszystkie etapy trwały od 2008 do 2010.
Ze względu na duże skrzywienie kręgosłupa operacje z dostępem tylnym.
Ja polecam :-)


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Dr Michalski operował mnie ponad 15 lat temu, kiedy miałam 13 lat. Operacja skoliozy z dostępu przedniego. Nigdy nie żałowałam, że się na nią zdecydowałam. Kręgosłup został wyprostowany prawie całkowicie; teraz jestem zdrową, aktywną kobietą i mam nadzieję, że tak zostanie do późnych lat :)


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Z niejednym lekarzem miałam styczność, jednak Pana Michalskiego wspominam jako cudownego fachowca. Dzięki niemy po kilku latach męczarni ze skolioza dostałam drugie życie. Pan doktor nie dość, ze jest niezwykłym lekarzem to przede wszystkim jest cudownym człowiekiem. Wizyta u niego owszem, nie jest tania (mało powiedziane) ale warto!!!


Użytkownik zweryfikowany

Podobnie jak poniżej, wizyta trwała mniej niż 15min, nawet 10min to było za długo. Nic nie tłumaczy, nic nie powie, tylko diagnoza - operacja. Stwierdzenie, które dało mi do myślenia coś w rodzaju "niech pan pójdzie do lekarza, który zlecił badania" Inaczej mówiąc... do widzenia. Ja zaryzykowałem bo co tam, może coś powie. Miały być tylko konsultacje a nawet tego nie było - stracone pieniądze. Na zdjęcia kolan nie popatrzył, poczytał tylko opis i odesłał z kwitkiem. Mnie nie przekonał do siebie i nie znalazłem u niego pomocy medycznej. Nie polecam


M

Opinia z dnia 01.02.2016 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

Dowiedz się więcej


M
Użytkownik zweryfikowany

Ja też zawdzięczam mu drugie życie,po 4 tygodniach leżenia i patrzenia w sufit,jego decyzja oraz działanie podnosły mnie z łóżka bez operacji,był przy mnie jak tylko otworzyłam oczy po zabiegu,wspaniały człowiek,pełny profesjonalizm,polecam.....


J
Użytkownik zweryfikowany

Co do wizyty to poprostu jestem zachwycona. Doktor jest naprawde profesjonalny. Ma podejście i jest bardzo miły:) (ale mówi wprost jak jest naprawde i jakie są rokowania)
Wizyta trwała 48 minut. A nie tak jak we wczesniejszych że nie całe 10 minut. Lekarz mi wszystko wyjaśnił . Nawet nie żałuję tych 500 zł wydanych bo było warto!!! Świetny specjalista konkretny.


A
Użytkownik zweryfikowany

Moim zdaniem lekarz jest dobry, miałam u tego lekarza 3 operacje poprawkowe po innym szpitalu. Może nie jestem jakaś super zdrowa, bo przyszłam do tego lekarza w dosyć poważnym stanie-m. in. niedowład lewej nogi, silne bóle, ale zauważyłam drobne zmiany po operacjach i rehabilitacji. Ważne, że nie jestem sparaliżowana.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

3 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Mam 18 oraz mam skolioze piersiową z objawami choroby Scheurmanna, do tego duże bóle w odcinku piersiowym. Biorę leki przeciwbólowe tj. Diclac - jednak bóle ustępują jedynie do 2h. Podczas chodzenia zaczynam się strasznie garbić a przy probowaniu podnoszenia głowy w góre odczuwam silne mrowienie w kręgosłupie. Ortopeda powiedział że rehabilitacja+basen powinny dać skutki. Jednak pytanie moje brzmi czy są inne metody działania z moją dolegliwością która nota bene przeszkadza praktycznie na każdym kroku.

  Jak zawsze konieczne jest zebranie wywiadu i badanie kliniczne pacjenta. W niektórych przypadkach wystarczająca może okazać się rehabilitacja, jednak czasami wskazane jest nawet leczenie operacyjne. Leki przeciwbólowe, mimo tego że łagodzą dolegliwości, nie są najlepszym rozwiązaniem długoterminowym.

  dr n. med. Paweł Michalski

 • Z partnerem chcemy zacząć starać się o dziecko, jednak mamy obawy o mój kręgosłup. Otóż urodziłam się z rozdwojeniem kręgosłupa, odkąd pamiętam dłuższe stanie bądź siedzenie sprawiało, że ból kręgosłupa był nie do wytrzymania. Czy jest zatem możliwe, bym mogła bezpiecznie urodzić dziecko? Czy zależy to może od zaawansowania wady kręgosłupa?

  W każdym przypadku wad wrodzonych i obecnych dolegliwości konieczne jest badanie kliniczne, najczęściej poszerzone o badania obrazowe, które lekarz dobiera indywidualnie. W niektórych przypadkach wystarczające może okazać się RTG kręgosłupa, w innych konieczne jest również MR. Bardzo istotna jest w tym przypadku współpraca z doświadczonym położnikiem.

  dr n. med. Paweł Michalski

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Doktor Paweł Jerzy Michalski jest specjalistą Ortopedii i Traumatologii narządu ruchu. Zajmuje się leczeniem najbardziej złożonych schorzeń i deformac...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Akademia Medyczna w Warszawie

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Staże

 • prof. Christof Hopf Meinz (Niemcy)
 • dr Stig Aarg- Linkoping (Szwecja)
 • dr John Stephen, prof. Rober Taylor Sydney (Australia)
Zobacz więcej

Zdjęcia


Filmy


Znajomość języków

Angielski, Rosyjski

Profile społecznościowe