mgr

Paweł Kaczorowski

Fizjoterapeuta, Terapeuta

7 opinii +dodaj

Umów wizytę 20 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie oraz Akademii Osteopatii w Poznaniu. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentami bólowymi,… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Pytania pacjentów (29)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie oraz Akademii Osteopatii w Poznaniu. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentami bólowymi, głównie z zakresu ortopedii i medycyny sportowej. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje z zakresu terapii i diagnostyki podczas kursów Masters prowadzonymi przez najlepszych specjalistów na świecie w zakresie medycyny osteopatycznej. Pomagam w szkoleniu najlepszych terapeutów jako asystent na Akademii Osteopatii w Warszawie.

  Wykonywane zabiegi:
  terapia indywidualna – aparat ruchu, bóle pourazowe – zarówno stan ostry(np dyskopatie, radikulopatie jak i urazy stawów – skręcenia i zwichnięcia niewymagające zabezpieczenia ortopedycznego) jak i przewlekłe bóle i dysfunkcje aparatu ruchu
  bóle głowy różnego pochodzenia -terapia czaszkowa
  problemy ze stawami skroniowo-żuchwowymi – bóle, strzykania, przygotowanie i normowanie napięć przy terapii ortodontycznej
  wspomaganie w chorobach narządów wewnętrznych z zaburzeniem struktury lub/i funkcji, przywracanie sprawności po zabiegach chirurgii ogólnej – techniki osteopatyczne
  drenaż limfatyczny
  wspomaganie kobiety w czasie ciąży – zmniejszanie bólu, poprawa mechaniki miednicy, kręgosłupa, brzucha, przygotowanie do porodu SN, wsparcie w połogu – techniki osteopatyczne
  kinezyterapia, ćwiczenia usprawniające – dla aktywnych, przy wadach postawy itp

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna
 • Medycyna sportowa

Ukończone szkoły

 • AWF Warszawa kierunek Fizjoterapia (2009)
 • Akademia Osteopatii (2017)
 • Kurs: Fizjoterapia w urazach sportowych - certyfikat fizjoterapeuty sportowego (2016)
 • Kurs: podstawowy i rozszerzony PNF - Dyplomowany Terapeuta PNF (2011)
 • Kurs terapii manualnej wg Kaltenborn&Evjenth - terapeuta manualny (2010)
 • szkolenia z zakresu pediatrii – wspomaganie układu odpornościowego(np przy zapaleniu ucha środkowego); terapia układu trzewnego(np kolki, obfite ulewanie); płynowa mobilizacja stawów i okolic kostnienia(stany po złamaniach, urazach układu ruchu, wspomaganie przy jałowych martwicach np. choroba Osgood-Schlattera),terapia czaszkowa( np. plagiocefalia)
 • szkolenie z opieki nad kobietą ciężarną – osteopatia od zapłodnienia do połogu
 • szkolenie z zakresu osteopatycznego drenażu limfatycznego
 • kinesiotaping i taping sportowy
 • masaż – klasyczny, relaksacyjny i sportowy
więcej

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: LentaMedica Centrum Nowoczesnej RehabilitacjiUsługa: spięcie i ból mięśni

  Świetny Fizjoterapeuta. Od razu wiedział gdzie mam problem. Po kilku wizytach byłam całkowicie odblokowana. Wiedza i umiejętności na szóstkę z plusem. Profesjonalność, wiedza, dokładność, spokój i opanowanie to ogromne zalety Pans Pawła.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: LentaMedica Centrum Nowoczesnej RehabilitacjiUsługa: rehabilitacji odcinka szyjnego

  Jestem bardzo zadowolona z Pana Pawła jest to bardzo dobry fizjoterapeuta , trafiłam do niego z silnym bólem głowy bo mam problem z odcinkiem szyjnym mialam mieć operację .Polecam wszystkim pana Pawła Kaczorowskiego.

 • K

  Po pierwsze Pan Paweł jest niezwykle dobrym człowiekiem, bardzo błyskotliwym i wyjątkowo umiejącym obserwować pacjenta. Zawdzięczam mu powrót do zdrowia właściwie już po pierwszej jego interwencji osteopatycznej, kiedy to podczas kolejnej serii fizjoterapii ból był dla mnie nie do zniesienia, a wszystkie objawy nie dawały się w jakikolwiek sposób połączyć logicznie.
  Od wielu miesięcy lewe biodro, okolice krętarza większego, miednicy nie dawały spać ani normalnie funkcjonować.
  Po pierwszej interwencji Pana Pawła były już efekty, po kolejnej spałam prawie całą dobę, ponieważ do tego stopnia mój organizm był wycieńczony i bólem i przeciążeniem.
  Jego wnikliwa, "w punkt", całkowicie bezpieczna i baczna obserwacja tego, co dzieje się z pacjentem podczas zabiegu i całej terapii jest nieoceniona. Jest to dużej klasy fachowiec, który bezbłędnie określił przyczyny bólu, zlokalizował traumy i wziął sprawy w swoje ręce - polecam!

 • D

  Pan Paweł w niespełna 3 tygodnie usprawnił moje kolano po zerwaniu ACL. Od kiedy rozpoczęłam ćwiczenia pod jego czujnym okiem, widzę ogromną poprawę. Zawsze chętnie udzielał zrozumiałych i wyczerpujących odpowiedzi i starał się rozwiewać moje wątpliwości. Dodatkowo do zestawu ćwiczeń otrzymywałam również zachętę do działania. Po trzech tygodniach efekty są bardzo dobre, ale dążę do wykonania „jaskółki” na berecie:-) Polecam każdemu opiekę fizjologiczną i terapeutyczną Pana Pawła, przede wszystkim za: profesjonalizm, otwartość i szczerość wobec pacjenta, motywację, indywidualne podejście i skuteczność w działaniu!

 • Pod koniec ciąży miałam okropny ból pleców. Pan Paweł bardzo mi pomógł - już po pierwszej wizycie ból minął. Gorąco polecam!

 • A

  Miałam przyjemność korzystać osobiście z usług Pana Pawła Kaczorowskiego i z czystym sercem mogę przyznać, że Pan Paweł to prawdziwy profesjonalista w swojej dziedzinie. Bada bardzo szczegółowo, odpowiada na każde pytanie w zrozumiały sposób. Serdecznie polecam !

  mgr Paweł Kaczorowski2016-01-01

  Dziękuję za takie ciepłe słowa uznania pani Aniu. Pozdrawiam. Paweł Kaczorowski

 • N

  Znakomity specjalista i przesympatyczny czlowiek, ktory podchodzi bardzo profesjonalnie do pacjenta. Serdecznie polecam :)

  mgr Paweł Kaczorowski2016-01-01

  Również się polecam, zarówno na terapię indywidualną jak i z dzieckiem. Pozdrawiam. Paweł Kaczorowski