Dr n. med.

Paweł Domosławski

Chirurg, Gastrolog, Endokrynolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Lokalizacja: Centrum Medicover - WrocławUsługa: tarczyca

  Pan Dr, po pierwszym zdaniu wypowiedzianym w moim kierunku, Wprowadził u mnie spokój i pewność dobrego wyboru specjalisty.
  Nie myliłem się i już po miesiącu miałem operację usunięcia całkowitego tarczycy, wole było olbrzymie, ale wszystko poszło dobrze i teraz czekam na ustawienie dalszego leczenia. Pan Doktor to Człowiek o wielkich pokładach empatii i wspaniały lekarz. Gorąco polecam.

 • Szukasz chirurga? Pacjenci polecają:

  Michał Leśniak
  Michał Leśniak
  Chirurg, Chirurg naczyniowy, Lekarz w trakcie specjalizacji
  Sosnowa 28/2, Bielany Wrocławskie
  Wizyta rzeczowa, konkretna. Szczerze mówiąc kamień z serca mi spadł, gdyż obawiałam się, czegoś poważniejszego.… więcej

  Artur Wieraszko
  Artur Wieraszko
  Chirurg naczyniowy, Chirurg
  Wrocławska 24A/1, Bielany Wrocławskie
  Lekarz bardzo uprzejmy, rzeczowo odpowiedział na wszystkie moje pytania. Starannie wykonał badanie usg. Co więcej… więcej

  Jakub Kratochwil
  Jakub Kratochwil
  Chirurg plastyczny, Chirurg
  gen. Kutrzeby 64, Wrocław
  Miałam przeprowadzaną korektę opadających powiek górnych. Z efektu zabiegu jestem zadowolona, ponieważ powieki… więcej

  Krzysztof Zimmer
  Krzysztof Zimmer
  Ortopeda, Lekarz sportowy, Chirurg
  Ul. Zwycięska 14e/4, Wrocław
  Jestem w trakcie diagnostyki. Lekarz jest niezwykle cierpliwy, rzeczowy, zainteresowany wyleczeniem pacjenta. Polecam… więcej

  Krzysztof Skiba
  Krzysztof Skiba
  Chirurg, Ortopeda
  Strzelińska 41, Żerniki Wrocławskie

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  13 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Lokalizacja: Centrum Medicover - WrocławUsługa: tarczyca

   Pan Dr, po pierwszym zdaniu wypowiedzianym w moim kierunku, Wprowadził u mnie spokój i pewność dobrego wyboru specjalisty.
   Nie myliłem się i już po miesiącu miałem operację usunięcia całkowitego tarczycy, wole było olbrzymie, ale wszystko poszło dobrze i teraz czekam na ustawienie dalszego leczenia. Pan Doktor to Człowiek o wielkich pokładach empatii i wspaniały lekarz. Gorąco polecam.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: operacja tarczycy

   Bardzo dobry specjalista. Traktuje pacjenta z niezwykłym szacunkiem, o wszystkim informuje. Polecam!

  • Leczenie cystis pilonidalis. Rzeczowy lekarz, odpowiada na wszystkie pytania, wyjaśnia i tłumaczy jak przebiega leczenie. Udało się unikać leczenie szpitalne dzięki jego indywidualnego podejścia, chodzę do niego do Medicover. Czasem na kontrolne wizyty przyjmował nawet gdy nie było miejsc. Profesjonalne podejście, kompetentny lekarz. Co ważne dla mnie, nie zadawał niepotrzebnie zbędnych prywatnych pytań, choć jednej tam pielęgniarki nie polubiłem bo głupio się odzywała, ale to już coś innego bo przecież on nie będzie odpowiadał za jej kulturę osobistą. U niego wizyta przebiega konkretnie i na temat, bez "pierdół" i to mi się podoba, szanuje swój czas i pacjenta czas. Potrzebowałem zaświadczenia do pracy, wystawił bez problemu. Po pierwszej wizycie można mieć o nim inne zdanie, ale szybko można się przekonać, że jest świetnym fachowcem, pozory mylą. Dobre również, że pamięta swoich pacjentów, nie zadaje pytań typu "co było ostatnio?" albo "proszę mi przypomnieć .....". Polecam

  • A

   Jeden z najlepszych lekarzy chirurgów endokrynologów w Polsce. Wspaniały i zdolny diagnosta, rzeczowy, profesjonalista. Operował mnie w 2012 roku. Całkowite usunięcie tarczycy, przytarczyc i węzłów chłonnych. Całkowita opieka przez cały czas leczenia, operacji i po niej. Lekarz z powołania z pasją i ogromnym szacunkiem do ludzi. Również życzę mu 100 lat w zdrowiu i takiej pasji do leczenia jaką ma teraz.
   OMM

  • A

   Profesjonalista w każdym calu. Bardzo fajne podejście do pacjenta - człowieka. W zeszłym roku trafiłam do chirurga który swoim zachowaniem, wyrzutami sprawił, że po lekach obniżających ciśnienie w dalszym ciągu miałam 160/90 - z nerwów. W końcu znamienia mi nie usunął. Pan doktor Domosławski zrobił wszystko profesjonalnie, bezproblemowo. Polecam z czystym sumieniem.

  • A

   Operacja całkowitego wycięcia tarczycy przeprowadzona w maju 2012. Bez powikłań, rzeczowy lekarz, odpowiadający na wszystkie zadane mu pytania. Blizna niewielka. Bardzo polecam.

  • K

   Pan doktor bardzo rzeczowo opisuje chorobę, wyjaśnia przyczyny i wyniki badań. Przy tym bardzo miły, mimo późnych godzin przyjmowania pacjentów. Oby takich lekarzy było więcej, a służba zdrowia nie byłaby tak krytykowana. Polecam Pana Doktora Domosławskiego i wystawiam 5 gwiazdek. Pacjentka z Opola.

  • -

   Niespełna rok temu byłam operowana przez Pana doktora.Wspaniały lekarz,uprzejmy,wyjaśnia w jaki sposób przebiega operacja,wspaniały fachowiec.Iwona Sz.

  • B

   Bardzo dobry lekarz i świetny fachowiec.Po wstępnej z nim rozmowie nabrałam zaufania i uwierzyłam że zabieg się powiedzie.Jak na chirurga jest uprzejmy, rzeczowy, wyjaśnia co się dzieje i w jaki sposób będzie przebiegać operacja.Polecam z czystym sumieniem. spaniały lekarz, fachowiec. Operował mi tarczycę, wszystko się udała a opieka nad pacjentami pana doktora P.Domosławskiego jest wspaniała .Takich lekarzy nam potrzeba .Pozdrawiam Bożena K z Bogatyni

  • M

   Wspaniały lekarz, uratował mi życie, podjął szybką i konkretną decyzję o operacji, świetny specjalista!!!!będę Panu doktorowi wdzięczna do końca życia!!jeszcze raz dziękuję!!

   Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG